Перейти до змісту

В Швейцарії правильне ставлення до російськомовного бидла( не тільки до громадян РФ)


Recommended Posts

 

Директор государственной швейцарской горнолыжной школы Санкт-Мориц (Schweizer Skischule St. Moritz) выгнал латвийскую русскоязычную семью с территории школы.Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Лента.ру.

 

Гражданин ЕС Павел Гогнидзе, в течение четырех зимних сезонов работавший инструктором в другой горнолыжной школе на швейцарском курорте Санкт-Мориц, купил своему 5-летнему сыну абонемент на шесть занятий. Узнав, что Гогнидзе говорит по-русски и работает на школу, специализирующуюся на обслуживании клиентов из России, начальник государственной школы Франко Моро (Franco Moro) запретил гражданину Латвии вместе с женой и сыном появляться на территории заведения. "Убирайтесь из моей школы, убирайтесь с моей территории вместе со своим ребенком", - заявил Моро. Отмечается, что 5-летнего мальчика выгнали прямо во время занятия.

 

Гогнидзе написал письмо в Swiss Snowsports (организацию, управляющую всеми государственными горнолыжными школами в стране) с просьбой разобраться в ситуации. Через две недели после произошедшего он получил ответ (копия этого документа есть в распоряжении редакции). В нем сообщалось, что "Франко Моро, будучи директором школы, самостоятельно принимает решения о том, кому можно ее посещать, а кому это делать запрещено". Источник: http://censor.net.ua/n321201

 

Это не первый случай, когда европейские бизнесмены вводят ограничения против русскоязычных граждан. 19 января стало известно, что британская компания OTP Holidays, специализирующаяся на горнолыжном туризме в Швейцарии, отказалась продавать ски-пассы (абонементы на подъемник) россиянам из-за ситуации на Украине. Источник: http://censor.net.ua/n321201 Источник: http://censor.net.ua/n321201

 

 

Зверніть увагу: не  громадян Росії вигнали, а російськомовних!!!

 

І так має бути всюди. Російськомовність повинна стати тим маркером, який відрізняє людину-парію, людину-покидька від будь-якої іншої нормальної звичайної людини.

 

В той час як по всьому світу вже чмирять не тільки громадян РФ, а й просто носіїв російської мови, то російська мова в Україні чомусь наче в себе дома.

 

Україна стане сама собою тільки тоді, звільниться від хуйло-загарбників тільки тоді, коли почне сама самоочищатись від російськомовності. Там де нема російської мови ( або вона хоча б не домінує) "зелені чоловічки" в держадміністрації не з"являються і "Народні Республіки" з генетично-виродженим населенням в окремих регіонах не створюються.

 

 

  • Upvote 5
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 


так має бути всюди. Російськомовність повинна стати тим маркером, який відрізняє людину-парію, людину-покидька від будь-якої іншої нормальної звичайної людини.  

 

Вы себя нормально вообще чувствуете?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы себя нормально вообще чувствуете?

Ось Вам ще один приклад з життя:

 

"...мій випадок: їдемо з другом через швейцарію до італії. перевірка на кордоні. мої папери подивилися - укр. паспорт, віза шенген. все ок. його паспорт - нім. паспорт з нім. пропискою. не пускати. але так як машина його і він за рулем, то й я не можу їхати далі. таможня питає в мене: ви добре цього громадянина знаєте? можете підтвердити, що це саме він? в мене, іноземця-українця питає за того, хто німець (хоч і з росії) та з німецькою пропискою! підтвердив. поїхали.

начебто нонсенс. приїзжаю додому. роздивляюсь швейцарські норми. а там написано, що німці подорожують до швейцарії не з національним, а з закордонним паспортом (райзепас). отак-то. а не знаючи всіх деталей - то виглядає як націоналізм та дискрімінація німців.

так само й з цім інструктором. просто так виганяти з швейцарців ніхто робітника не буде. особливо того, хто вже давно працює, та завдяки кому фірма заробляє гроші..."

http://censor.net.ua/news/321201/iz_gornolyjnoyi_shkoly_v_shveyitsarii_vygnali_russkoyazychnyh_latviyitsev/sortby/tree/order/desc/page/2#comments

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

То фигня. В Норвегии вон мальчика в детском саду одевали в костюм Путина (после пояснительного выступления харьковских ультрас стало хоть более-менее ясно, как этот костюм выглядит) и насиловали по очереди - а все потому, что его матерью была русскоговорящая москвичка Ирина Бергсет.

Так что швейцарцам до нас далеко 8-)

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Ось ще один приклад з життя:

 

 Elenkaponomareva
Взяла за правило заграницей по-русски не говорить. Либо на украинском, либо на английском. И знаете, даже как-то легче стало))))) а главное, когда слышат украинскую речь европейцы (испанцы, так как по работе чаще всего бываю в Испании), сразу в лице меняются, добрее становятся))))) гимн пытаются напеть, красота) Думаю, если бы латвийцы попытались все объяснить и не встали в позу (а я очень хорошо понимаю, что среди латвийцев много россиян, получивших гражданство и даже и близко не знающих латвийский) и/или перешли бы на латвийский, то инцидента не было б !!!!!!!!!!!! Выгнали скорее всего за хамство, а не за язык.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я тоже знаю приклад из життя!!!! В прошлом веке одному немецкому лидеру не нравилась определенная нация, но он не стал запрещать язык и увольнять эту нацию с работы он пошел дальше он стал их просто уничтожать как нацию. Ниче хорошего правда из этого не вышло для него, но тем не менее это исторический факт...

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я тоже знаю приклад из життя!!!! В прошлом веке одному немецкому лидеру не нравилась определенная нация, но он не стал запрещать язык и увольнять эту нацию с работы он пошел дальше он стал их просто уничтожать как нацию. Ниче хорошего правда из этого не вышло для него, но тем не менее это исторический факт...

Приклад хороший.

 

Зараз є один такий лідер в Москві, який за 15 років свого правління, з росіян зробив зомбі-фашистів, не тільки тих що живуть в РФ. а й з тих які живуть, наприклад, в Донбасі. Ці російські і російськомовні зомбі ненавидять весь світ крім Росії і всі мови крім російської. на території "ДНР-ЛНР" за вживання української мови можуть не те що з роботи вигнати, а можуть запроторити в підвал, на невизначений термін, або й просто пристрелити прямо посеред вулиці.

 

На превеликицй жаль, російська мова, як одна з мов світу, досить поширена, раніше була інструментом просто проросійської шовіністичної агітації, а зараз повністю перетворена в інструмент ідеологічної війни, новітнього фашизму і людиноненависництва.

 

 І ставлення в Україні до неї має бути таке, як ставлення до німецької мови в СРСР після 1945 року.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

І так має бути всюди. Російськомовність повинна стати тим маркером, який відрізняє людину-парію, людину-покидька від будь-якої іншої нормальної звичайної людини.

.. дядя, ты дебил ? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я тоже знаю приклад из життя!!!! В прошлом веке одному немецкому лидеру не нравилась определенная нация, но он не стал запрещать язык и увольнять эту нацию с работы он пошел дальше он стал их просто уничтожать как нацию. Ниче хорошего правда из этого не вышло для него, но тем не менее это исторический факт...

І мені теж не нравиться опридільонна кацапська нація. Я, правда, не відчуваю за собою морального права дивитись з дивана згори на російськомовних хлопців, які зі зброєю захищають Україну на сході, але вважаю, що в перспективі Україна повинна м'яко і неперервно витісняти російську мову і культуру. Не думаю, що російськомовний патріот заперечуватиме проти того, щоб нащадки були україномовними, а на вату пох.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

.. дядя, ты дебил ? 

 

Я не дядя, а хлопець, Київський.

А дебіл - це такі як ти.

 

Щось тобі тут не подобається - відвідуй хуйло-форуми, їх є вдосталь. Цей форум Патріотичний Український.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

І мені теж не нравиться опридільонна кацапська нація. Я, правда, не відчуваю за собою морального права дивитись з дивана згори на російськомовних хлопців, які зі зброєю захищають Україну на сході, але вважаю, що в перспективі Україна повинна м'яко і неперервно витісняти російську мову і культуру. Не думаю, що російськомовний патріот заперечуватиме проти того, щоб нащадки були україномовними, а на вату пох.

 Краще не скажеш. А зберігати на перспективу російську мову в Україні - то це якийсь маразм в купі з дурнуватим мазохізмом.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не дядя, а хлопець, Київський.

А дебіл - це такі як ти.

 

Щось тобі тут не подобається - відвідуй хуйло-форуми, їх є вдосталь. Цей форум Патріотичний Український.

.. да ты конченое чмо  :td: 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

.. давай, пиздуй мовник хуев в военный госпиталь - скажи в глаза русскоязычным раненым бойцам - уверен найдешь их там немало 

 

 

Ти, чувак, тут рамси сплутав. Або фільтруй свій кацапський базар, або підеш з цього форуму в пішу еротичну подорож.

 

Всі знають, що в укр. армії воює немало російськомовних бійців, які українці. але, на жаль, російськомовні в побуті.  Але це абсурд, це дикість. Це свідчення того, що за останні 23 роки Україна як українська держава не розвивалась, а розвивалась як УРСР.  Але якщо російськомовні зі зброєю в руках воюють за Україну - то є дуже високий шанс, що їхні діти будуть вже нормальними українцями, а не таким підхуйлятниками як ти.

 

Україна з російською мовою не має сенсу існування. Приклад Крим і Донбас. Російська мова - це перший крок до хуйловторгнення. І тільки те, що більшість україномовних в тилу,  дозволяє ще хоч якось стримувати хуйло-армію.

 

А взагалі - в Ірландії поради давай, в Україні ти ніхто.

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

якщо російськомовні зі зброєю в руках воюють за Україну - то є дуже високий шанс, що їхні діти будуть вже нормальними українцями, а не таким підхуйлятниками 

.. долго думал ? ты вообще понимаешь чего ты тут написал ? да ты элементарный расист, ты такое же хуйло как фашист дугин и тебе до ирландского бомжа по уровню развития как до луны рачки 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

.. и еще дурачелло, открой ветку соседнюю "днепр сдает кровь" - там на фото 50% если не больше русскоговорящих, ну так расскажи им тоже про шансы их детей быть "нормальными" украинцами .. тут на форуме больше половины тем на русском, так что не выепуйся и будет тебе счастье, "нормальный" украинец ты наш 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Україну на сході, але вважаю, що в перспективі Україна повинна м'яко і неперервно витісняти російську мову і культуру. Не думаю, що російськомовний патріот заперечуватиме проти того, щоб нащадки були україномовними, а на вату пох.

 

Абсолютно здравое мнение с которым я полностью согласен. Нужно предлагать и популяризировать, а не запрещать и уничтожать..

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я не дядя, а хлопець, Київський.

А дебіл - це такі як ти.

 

Щось тобі тут не подобається - відвідуй хуйло-форуми, їх є вдосталь. Цей форум Патріотичний Український.

Да какой ты Киевский? Не смей пачкать Киевлян! Петух ты гамбургский.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Господа, я все же предлагаю быть несколько сдержанней в суждениях, в конце концов каждый человек имеет право на мнение...

Ну так можно и с листовками днр дискутировать и с надписями на заборах. У нас их есть.. Удивительная деградация форумных юльков, ты не находишь Хозя? И куда дидусь катится со всей своей кухней? :66:

Link to comment
Share on other sites

Зверніть увагу: не  громадян Росії вигнали, а російськомовних!!!

 

І так має бути всюди. Російськомовність повинна стати тим маркером, який відрізняє людину-парію, людину-покидька від будь-якої іншої нормальної звичайної людини.

 

В той час як по всьому світу вже чмирять не тільки громадян РФ, а й просто носіїв російської мови, то російська мова в Україні чомусь наче в себе дома.

 

Україна стане сама собою тільки тоді, звільниться від хуйло-загарбників тільки тоді, коли почне сама самоочищатись від російськомовності. Там де нема російської мови ( або вона хоча б не домінує) "зелені чоловічки" в держадміністрації не з"являються і "Народні Республіки" з генетично-виродженим населенням в окремих регіонах не створюються.

По-перше, це -явні ексцеси

По-друге, це дуже схоже на інфо-вкидання, щоб посварити в Україні україномовних та російськомовних та збільшити базу путинізму

 

Зараз гібридна війна йде, ніколи не слід забувати про це

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...