Перейти до змісту

Заявление сенатора Джона МакКейна по Украине


Silentio

Recommended Posts

Я власне і хочу прізвище незаперечного морального авторитета, який поведе націю. У фахівців які тільки і чекають нагоди "вистрілити" феноменальними досягненнями я вірю слабко. Вони б вже якось засвітилися, як вони з Путіним воюватимуть якщо вони Муженка бояться. Тьху...

 

Але я згоден розглянути конкретні імена, безіменних анонімів - ні.

Link to comment
Share on other sites

Все це досиь гнилі розмови. Моральні авторитети, якісь майори-підполковники, Порох не такий, українці не такі. А от якби, то от тоді ми би...БИ...БИ...

 

Типова рєдьковщина, розмови про реальну допомогу Україні плавно підмінюються розглагольствуваннями в стилі 'пачєму бєз шапкі'.  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я власне і хочу прізвище незаперечного морального авторитета, який поведе націю. У фахівців які тільки і чекають нагоди "вистрілити" феноменальними досягненнями я вірю слабко. Вони б вже якось засвітилися, як вони з Путіним воюватимуть якщо вони Муженка бояться. Тьху...

 

Але я згоден розглянути конкретні імена, безіменних анонімів - ні.

 

Я тобы назвав Горбуліна. І

А щодо іншоно не підзужуй, я на таке не купуюся...

Муженка ніхто не боїться..це він боїться як кунр, що хтось вилізе, наприклад провівши реальну, а не ПРОВАЛЬНУ операцію як то було у Аеропорту Донецьк...

Тому з переляку і лізе командувати батальоном (хоча я б йому не то що батальон, а й роти не довірив), аби не виліз не дай Боже на публіку якийсь толковий майор чи полковник

і не підірвав за раз усе накладене під моцною хенеральською дупою за десятки років лизання інших командних і владних дуп!

Link to comment
Share on other sites

Я не підзужую, я просто не можу оцінити якість твоїх пропозицій не знаючи виконавців. Це якщо хочеш, приблизно як Ромні, який обіцяв скоротити податки але відмовлявся сказати як саме. Бо боявся атак Обами на свій план.

Link to comment
Share on other sites

Для того що б не трапилося як у Франції перш за все треба перестати постійно розхитувати табуретку під діючим президентом. Це до речі те що я не розумію нi в Редька ні в Сілентіо ні ще в ряда критиків у яких головна умова перемоги це дострокове усунення Порошенка від влади. Любий наступний після цього буде просто змушений підписати мир на російських умовах.

перестань розхитувати табуретку під обамою :D

Link to comment
Share on other sites

До речі перевірив з приводу Горбуліна. Його Порошенко якраз попрохав повернутися до роботи з заслуженого відпочинку і призначив на серйозну посаду.

 

Пропхав :weep:  Просто обісрався після того, як Керрі послав його до дупи за міньский формат, і підказали хоч одну притомну людину, яка може хоч щось притомне порадити

в гнилому болоті ложкіних і чалих. Скільки разів хз часу признаячення радником давали Горбуліну слово??? Раз-два - все. Все інше - сам - МЗС - сам, Армія - сам,

фахівець на всі руки, твою дивизію....

Link to comment
Share on other sites

Пропхав :weep:  Просто обісрався після того, як Керрі послав його до дупи за міньский формат, і підказали хоч одну притомну людину, яка може хоч щось притомне порадити

в гнилому болоті ложкіних і чалих. Скільки разів хз часу признаячення радником давали Горбуліну слово??? Раз-два - все. Все інше - сам - МЗС - сам, Армія - сам,

фахівець на всі руки, твою дивизію....

 

Керрі? Це переможець під Дамаском, якщо я не помиляюсь?

Link to comment
Share on other sites

 

Я не підзужую, я просто не можу оцінити якість твоїх пропозицій не знаючи виконавців. Це якщо хочеш, приблизно як Ромні, який обіцяв скоротити податки але відмовлявся сказати як саме. Бо боявся атак Обами на свій план.

 

Ти серйозно вважаєш, що я повинен такі пропозиції викладати тут? :)

Мої пропозиції ідуть, сподіваюсь, за правильною адресою, але шансу втілити їх у життя принаймні до 17 року - 1-2%.

Я про це вище написав. Що ще ти від мене хочеш? Он РіГ хоче конкретної допомоги - я можу перевести йому 10 тисяч, аби купив найкраще обмундирування і пішов рятувати Україну,

але ж чи має така жертовність сенс, коли ті, що сидять на горі, рятувати збираються в першу чергу не Україну, а щось зовсім інше, нажите непосильно працею...Я вважаю - ні.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це він під собою розхитує. Я-то якраз за повернення до конституційного порядку.

То то не ти тут мало не щодеенно хаєш обаму  типу наших всепропало на рахунок пороха.В чому різниця........завжди кажу.перед тим як говорити дивися в дзеркало.......репи роблять абсолютно то саме проти обами.що наші юльки,просто п"ятоколонники і панікери проти пороха.....І це нормально.Кожен думає,що він розумніший і хоче покерувати.тим більше ті,що рвуться у політику.....Хоча результати і тут  (15 років) і там( за весь час незалежності) плачевні.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Керрі? Це переможець під Дамаском, якщо я не помиляюсь?

 

Нв, Керрі це представкник тої сили, яка,, на відміну від "європідагів", при всіх її відомих "достоїнствах" може хоч якось вплинути на вигідний для України розвиток подій.

Link to comment
Share on other sites

:)

Ти серйозно вважаєш, що я повинен такі пропозиції викладати тут? :)

Мої пропозиції ідуть, сподіваюсь, за правильною адресою, але шансу втілити їх у життя принаймні до 17 року - 1-2%.

Я про це вище написав. Що ще ти від мене хочеш? Он РіГ хоче конкретної допомоги - я можу перевести цому 10 тисяч, аби купив найкраще обмундирування і пішов рятувати Україну,

але ж чи має така жертовність сенс, коли ті, що сидять на горі, рятувати збираються в першу чергу не Україхну, а щось зовсім інше, нажите непосильно працею...Я вважаю - ні.

 

Так віриш в Хілларі? :tu:  :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти серйозно вважаєш, що я повинен такі пропозиції викладати тут? :)

Мої пропозиції ідуть, сподіваюсь, за правильною адресою, але шансу втілити їх у життя принаймні до 17 року - 1-2%.

Я про це вище написав. Що ще ти від мене хочеш? Он РіГ хоче конкретної допомоги - я можу перевести цому 10 тисяч, аби купив найкраще обмундирування і пішов рятувати Україну,

але ж чи має така жертовність сенс, коли ті, що сидять на горі, рятувати збираються в першу чергу не Україхну, а щось зовсім інше, нажите непосильно працею...Я вважаю - ні.

 

Та ні, я взагалі здивувався коли ти почав про них казати. Ну що це за лідери "нізвідки". Про тих хто нагорі у мене думка краща. Принаймі по-моєму вони патріоти своєїь країни.

Link to comment
Share on other sites

 

То то не ти тут мало не щодеенно хаєш обаму  типу наших всепропало на рахунок пороха.В чому різниця........завжди кажу.перед тим як говорити дивися в дзеркало.......репи роблять абсолютно то саме проти обами.що наші юльки,просто п"ятоколонники і панікери проти пороха.....І це нормально.Кожен думає,що він розумніший і хоче покерувати.тим більше ті,що рвуться у політику.....Хоча результати і тут  (15 років) і там( за весь час незалежності) плачевні.

 

Яке те саме? Я кажу що хуя на паличці всяким велферщикам а не безкоштовну медицину. Це явно не підрив устоїв держвності. Це легітимна незгода з приводу того хто платитиме за те що б підтирати лінивим придуркам сраку. Те ж мені загроза національній безпеці.

Link to comment
Share on other sites

Та ні, я взагалі здивувався коли ти почав про них казати. Ну що це за лідери "нізвідки". Про тих хто нагорі у мене думка краща. Принаймі по-моєму вони патріоти своєїь країни.

 

А в мене - ні. Я от не розмахую прапором патріота, а просто роблю свою роботу, визаючи помилки і роблячи з них виспновки. 

А серед нинішніх тих, що на горі досить багато таких, які легко могли б проявити свій патріотизм не на посдах, для яких вони, 

зовсім не готові, а принаймні продаючи свою власніть та віддаючи виручені мільйони на Армію, яку вони  чомусь пропонують оснащувати в першу чергу з

пустих краманів українців та не таких пустих американских платників подактків. Так що для реального патріотизму там ще неоране поле...

Link to comment
Share on other sites

 

:)

 

Так віриш в Хілларі? :tu:  :)

 

 

 

 

Я казав одини німецький хенерал з одного радянського фільму " Я верю в перспективу. В перспективу нашей скорой гибели. Всех. Скопом.

А вместе - не страшно. Даже пошутить можно" :D

 

Так шо будем шутить все вмесет с Хилли  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я казав одини німецький хенерал з одного радянського фільму " Я верю в перспективу. В перспективу нашей скорой гибели. Всех. Скопом.

А вместе - не страшно. Даже пошутить можно" :D

 

Так шо будем шутить все вмесет с Хилли  :gigi:

 

У мене теж склалося враження що ти до неї на роботу просишся :)

Link to comment
Share on other sites

Є радикальна пропозиція - вибирати у владу тільки голих і босих, які за життя копійки не заробили. І справи налагодяться.

 

Ти смішний. Я вже написа кого треба обирати у владу...Особливо у воєнний час - найменш вразливих від зовнішніх факторів!

І ще,війна це біда, страшна біда. За такої біди було завжди прийнято віддавати. Якось дивно дивитися, що незаможні і менш заможні українці віддають

набагто більше, ніж ті, хто з усіх моральніих та інших резонів мав би віддавати набагато більше, ніж віддає сьогодні.

Link to comment
Share on other sites

Ти смішний. Я вже написа кого треба обирати у владу...Особливо у воєнний час - найменш вразливих від зовнішніх факторів!

І ще,війна це біда, страшна біда. За такої біди було завжди прийнято віддавати. Якось дивно дивитися, що незаможні і менш заможні українці віддають

набагто більше, ніж ті, хто з усіх моральніих та інших резонів мав би віддавати набагато більше, ніж віддає сьогодні.

 

Незаможні точно так же по-різному. Xто 500 гривень з пенсії в 1800 а хто і дулю з маком з доходу в десятки тисяч. Я знаю всякі випадки. Це я не про військовий податок, коли що. То річ окрема.

Link to comment
Share on other sites

У мене теж склалося враження що ти до неї на роботу просишся :)

 

Якщо вона сприйме мою програму, надасть мені статус особливого посланника по Україні (я думаю ти розумієш що означає зазвичай такий статус)

 - так я пішов би до неї на роботу. Пішов би навіть без статусу, але за умови що цю программу буде виконувати притомна людина.

Втім, це навряд чи можливо навіть у мареві після літру рому, бо люди, які швидше за все прийдуть на офіс радника з Нацбезпеки і в Держдеп з Хіллі

матимуть діаметрально протилежні уявлення про цінність України для американської безпекової політики, ніж я. Тому не хвилюйся, цього не станеться :)

Link to comment
Share on other sites

Незаможні точно так же по-різному. Xто 500 гривень з пенсії в 1800 а хто і дулю з маком з доходу в десятки тисяч. Я знаю всякі випадки. Це я не про військовий податок, коли що. То річ окрема.

 

Ну так люди ж різні... з них запит не такий як з тих, хто на горі. І військовий податок повинен бути! Але справедливий, не такий як тепер...

Link to comment
Share on other sites

Якщо вона сприйме мою програму, надасть мені статус особливого посланника по Україні (я думаю ти розумієш що означає зазвичай такий статус)

 - так я пішов би до неї на роботу. Пішов би навіть без статусу, але за умови що цю программу буде виконувати притомна людина.

Втім, це навряд чи можливо навіть у мареві після літру рому, бо люди, які швидше за все прийдуть на офіс радника з Нацбезпеки і в Держдеп з Хіллі

матимуть діаметрально протилежні уявлення про цінність України для американської безпекової політики, ніж я. Тому не хвилюйся, цього не станеться :)

Два. Два литра рому :)

Link to comment
Share on other sites

Ну так люди ж різні... з них запит не такий як з тих, хто на горі. І військовий податок повинен бути! Але справедливий, не такий як тепер...

 

Я б не хотів вв`язуватися в дискусії справедливості прогресивного оподаткування. Скажу коротко - винахідника треба було пристрілити ще в при народженні. І потім зробити контрольний

Link to comment
Share on other sites

@outsider

 

Я б не хотів вв`язуватися в дискусії справедливості прогресивного оподаткування. Скажу коротко - винахідника треба було пристрілити ще в при народженні. І потім зробити контрольний

 

Если только это не касается ВОЕННОГО НАЛОГА. Выше -я объяснил почему.

Link to comment
Share on other sites

Эх, где мои 16 лет! :)

 

Скажем так 22-23. Тогда с товарищами офицерами штаба ГСВГ мы после совещаний с немецкими товарищами

по оружию могли после дискуссий о военно-политической обстановке загасить выпитым средних размеров пожар :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Скажем так 22-23. Тогда с товарищами офицерами штаба ГСВГ мы после совещаний с немецкими товарищами

по оружию могли после дискуссий о военно-политической обстановке загасить выпитым средних размеров пожар :gigi:

У меня именно 16 - будучи студентом первого курса на день Советской армии выкушал кубинского рому немеряно

После этого в рот его не брал :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...