Перейти до змісту

Специяльно для Славы Редько


Silentio

Recommended Posts

Глобальніше - мені навіть інколи страшно подумати, як би повів себе цей деятєль в дійсно критичній ситуації...

Так, є стандартні процедури, є чудово відпрацьована військова і поліцейська машини, є напівфантастична техніка,

але накази все ж таки  віддає головнокомандувач.  І мене зовсім не влаштовує його якість...

 

Та так виглядає, мабуть ввів би санкції проти хуйловського перукаря і сказав, що все круто.  :(   

Link to comment
Share on other sites

тобто ти стверджуєш, що бачення в американсього виборця за два президенства обами взагалі не змінилось?

тоді штатам реально ппц. Не в буквальному розумінні, а як світового лідера. Ще два терміни обамоподібного штати не витримають. Я розумію що всі вважають клінтон такою собі маргарет тетчер, але ...

У вас какое то свое представление о "баченні американського виборця".

Он в первую очередь бачыть или у него есть работа. И в состоянии ли он оплатить дом, машину, еду, медицину, учебу своих детей.

Так же он бачыть дороги по которым он ездит, стоимость бензина, и т.д.

Вот эти вопросы его интересуют в первую очередь.

А херню про мировое лидерство и прочее он давно решил - "ЮЭсЭй из намбер ван!" и ниипет.

Поэтому завывания Силентио с его образом надувного Рейгана не имеют никакого отношения к бачинню американского выборця.

Ну вы в Штатах не живете, поэтому вам простительна ваша ошибка.

А Силентио просто политический хак. Так что на него обижаться нет никакого смысла.

 

Но вопрос был не об этом а о шансах Маккейна.

И ответ на этот вопрос простой - он шансонетка.

Его паровоз ушел давно. 14 лет назад

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Силентио раздувает новое бревнышко "героя Мака".

Напомню, что во время дебатов Мака и Обамы в 2008 году был задан прямой вопрос

"Если станет известно что Бен Ладен скрывается в Пакистане, отдадите ли вы приказ на его ликвидацию"

Обама ответил положительно.

"Герой Маккейн" похехекал и назвал его "наивным в политике"

 

Теоретический вопрос был проверен реальным приказом Обамы. :)

Link to comment
Share on other sites

У вас какое то свое представление о "баченні американського виборця".

Он в первую очередь бачыть или у него есть работа. И в состоянии ли он оплатить дом, машину, еду, медицину, учебу своих детей.

Так же он бачыть дороги по которым он ездит, стоимость бензина, и т.д.

Вот эти вопросы его интересуют в первую очередь.

 

 

тобто середній американський виборець - це повний аналог донбасянина, тільки замість пінка від хазяїна - повага до"прав і свобод" (особливо після 11 вересня, ага). А так, хто більше дасть ковбаси (образно) той і кращий?

 

А розуміння, що кількість і ціна ковбаси прямо залежить від геополітики, позицій долара, зовнішніх ринків, і ціни виробництва в Китаї ні в кого немає, ні?

Link to comment
Share on other sites

Та так виглядає, мабуть ввів би санкції проти хуйловського перукаря і сказав, що все круто.  :(   

 

Оцк і є бачення, яке постом вище продемонстрував Славко... Абамба подумав з точки зору ЙОГО виборця - от ввів я санкції - тепер

у руського виборця не буде роботи, машини, квартири. Він буде невдоволений і якщо не піде валити Путлєра, то принаймні не дасть йому далі весте себе в його стилі.

А то шо руський виборець Путлєра валити піде лише у крайному випадку, коли зникне водяра з магазинів,

а на це абамбині санкції аж ніяк впливу не матимуть, а тільки розлючать його більше і при пасивності американської зовнішньої політики і військової машини

можуть призвести до великого багабуму, Абамбі доповісти забули. Одна справа, що так покуєстично про місію своєї країни, а лише про власні роботу і машину може думати Слава Редько.

"Ему простительно". Він же ж простий виборець і не більше і зовсім інша справа, коли так починає думати президент найбійльш могутньої в світі країни,

від якої, власне, і залежить чи буде у цьому світі порядок, чи такі підараси як Путлєр і далі вирішуватимуть, що вони будуть жити і діяти як їм заманетться, а не по міжнародно встановленим нормам. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А розуміння, що кількість і ціна ковбаси прямо залежить від геополітики, позицій долара, зовнішніх ринків, і ціни виробництва в Китаї ні в кого немає, ні?

Так долар зараз на коні. Росте порівняно з усіма світовими валютами.

Link to comment
Share on other sites

тобто середній американський виборець - це повний аналог донбасянина, тільки замість пінка від хазяїна - повага до"прав і свобод" (особливо після 11 вересня, ага). А так, хто більше дасть ковбаси (образно) той і кращий?

 

А розуміння, що кількість і ціна ковбаси прямо залежить від геополітики, позицій долара, зовнішніх ринків, і ціни виробництва в Китаї ні в кого немає, ні?

Это у вас цена колбасы почему то зависит от геополитики.

А в Штатах эта цена зависит от работы американских фермеров.

Два мира - два видения одной проблемы :)

Но если вы вдруг решили оценить работу Обамы позицией доллара то сами понимаете какую оценку он заслужил. Или дать ссылку на сайт Блумберга с курсами валют?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Силентио раздувает новое бревнышко "героя Мака".

Напомню, что во время дебатов Мака и Обамы в 2008 году был задан прямой вопрос

"Если станет известно что Бен Ладен скрывается в Пакистане, отдадите ли вы приказ на его ликвидацию"

Обама ответил положительно.

"Герой Маккейн" похехекал и назвал его "наивным в политике"

 

Теоретический вопрос был проверен реальным приказом Обамы. :)

 

Приказ Обамы был наверняка вырван у него директором ЦРУ после того, как тот доложил, что Осама угрожал накакать в огород ,

который развела от бесконечной скуки  и безделья на лужайке у Белого дома Мышель :lol2:

Дать приказ к операции, которую подготовили до мелочей еще при Буше и присвоить себе чужие лавры - это так по -обамовски :D

 

Пусть лучче этот герой раскажет, как свой глобальный просер с перезагрузкой он формально возложил на хрупике плечи дамы,

которая по большому счету к русской политике БД и отношения не имела, так как вся эта русофильская куйня с самого начала проходила,

через советников по нацбезопасности и прочих мудаков из администрации, а Госдеп формально отдувался и за это, и за смерть посла в Ливии

и прочая прочая. Ну как же ж, пообицялы пидтрыматы на наступных выборах ,А так шо сказать - жантельмен,..с пальмы ...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Это у вас цена колбасы почему то зависит от геополитики.

А в Штатах эта цена зависит от работы американских фермеров.

Два мира - два видения одной проблемы :)

Но если вы вдруг решили оценить работу Обамы позицией доллара то сами понимаете какую оценку он заслужил. Или дать ссылку на сайт Блумберга с курсами валют?

+100500

 

Штати - велика самодостатня країна. Тому коли долар падав - ніхто не переживав. Ну хіба що у Європу менше їздити стали, бо дорого.

ЄС - теж великий і самодостатній. Тому те що євро зараз падає - мало кого хвилює. Ну хіба що у Штати менше їздити європейці будуть.

Україна - величезна за європейськими мірками держава, могла би бути цілком самодостатньою і курс гривні до долара хвилював би населення у останню чергу. Але в реальності чомусь навіть вартість сємок на базарі прив'язана до долара.

Link to comment
Share on other sites

Приказ Обамы был наверняка вырван у него директором ЦРУ после того, как тот доложил, что Осама угрожал накакать в огород ,

который развела от бесконечной скуки и безделья на лужайке у Белого дома Мышель :lol2:

Дать приказ к операции, которую подготовили до мелочей еще при Буше и присвоить себе чужие лавры - это так по -обамовски :D

Да ты шо??? Точно знаешь кем и как он был вырван?

Пассаж о том что фсе было подготовлено при Буше понравился.

Особенно после ответа Буша на вопрос об Осаме во время игры в гольф "Я не знаю где он находится, и меня это не чешет. Оцените лучше мой удар!" :D

 

Пусть лучче этот герой раскажет, как свой глобальный просер с перезагрузкой он формально возложил на хрупике плечи дамы,

которая по большому счету к русской политике БД и отношения не имела, так как вся эта русофильская куйня с самого начала проходила,

через советников по нацбезопасности и прочих мудаков из администрации, а Госдеп формально отдувался и за это, и за смерть посла в Ливии

и прочая прочая. Ну как же ж, пообицялы пидтрыматы на наступных выборах ,А так шо скащать - жантельмен,..с пальмы ...

Ты уже в предвыборной команде Хиллари?

Вот это правильно! Одобряю :)

Link to comment
Share on other sites

Это у вас цена колбасы почему то зависит от геополитики.

А в Штатах эта цена зависит от работы американских фермеров.

Два мира - два видения одной проблемы :)

Но если вы вдруг решили оценить работу Обамы позицией доллара то сами понимаете какую оценку он заслужил. Или дать ссылку на сайт Блумберга с курсами валют?

 

я сказав, що "ковбаса образно", якраз з продуктами харчування у штатів ок. А з іншим виробництвом? електроніка нарпиклад? Теж Китай/малайзія/інша Азія ніяк не впливає? ну-ну

А теоретична революція в Саудівській Аравії теж ніяк не вплине на ціну нафти і бензину для виборця, ага.

Відмінність США від України в тому, що Україна на ці процеси вплинути не спроможна.

 

Но если вы вдруг решили оценить работу Обамы позицией доллара то сами понимаете какую оценку он заслужил. Или дать ссылку на сайт Блумберга с курсами валют?

 

За всі роки його президентства? )) Там качелі, причому досить різкі. Те що зараз долар росте - не факт, що довгостроковий тренд.

Link to comment
Share on other sites

я сказав, що "ковбаса образно", якраз з продуктами харчування у штатів ок. А з іншим виробництвом? електроніка нарпиклад? Теж Китай/малайзія/інша Азія ніяк не впливає? ну-ну

Це - не предмет першої необхідності, люди електроніку щодня не купують. Тим більше, що розраховуються за неї у доларах, тому вона не подорожчає для кінцевого споживача від його падіння.

Link to comment
Share on other sites

Да ты шо??? Точно знаешь кем и как он был вырван?

Пассаж о том что фсе было подготовлено при Буше понравился.

Особенно после ответа Буша на вопрос об Осаме во время игры в гольф "Я не знаю где он находится, и меня это не чешет. Оцените лучше мой удар!" :D

 

 

Ты уже в предвыборной команде Хиллари?

Вот это правильно! Одобряю :)

 

За работой ЦРУ я слежу профессионально еще с со времени своей службы в штабе ГСВГ. :gigi: ТАк что кое-какие вещи и до меня доходят.

Тем более такие как ликвидация разных плохих парней за кордоном - очень всегда интересуюсь деталями. B-)

А шо такое, Джуниор, тогда по- моему отлично ответил.

 Я бы нашей прэссе только так и отвечал  - все равно там одни долбоебы :D

 

Хилли, нет, что ты. Я просто слегка намекаю на пункты, по которым ее будут мочить ребята из команды Джеба :shuffle:

Один из мемов -вывставят унылой жертвой со всех сторон - со сторына зрадныка мужа, потом со стороны подлеца Абамбы,

и скажуть ну у ней же психологический надлом и все такое... :fp1: Так шо пусть мотае на вус :D

Link to comment
Share on other sites

я сказав, що "ковбаса образно", якраз з продуктами харчування у штатів ок. А з іншим виробництвом? електроніка нарпиклад? Теж Китай/малайзія/інша Азія ніяк не впливає? ну-ну

А теоретична революція в Саудівській Аравії теж ніяк не вплине на ціну нафти і бензину для виборця, ага.

Відмінність США від України в тому, що Україна на ці процеси вплинути не спроможна.

 

 

За всі роки його президентства? )) Там качелі, причому досить різкі. Те що зараз долар росте - не факт, що довгостроковий тренд.

Конечно не за все годы его президенства.

Вам нужно напомнить в каком состоянии сдал страну Буш?

Это был как тот корабль Конкордиа, который капитан Скотини завел на рифы а сам сел в лодочку и уплыл на берег.

Страна теряла по 800-900 тысяч рабочих мест в месяц. Экономика была в самой глубокой после Великой Депрессии жопе.

Команда Обамы залатала пробоины, починила машинное отделение и восстановила этот корабль.

Созданы миллионы новых рабочих мест, безработица ниже 6%.

Корабль Америка опять лидирует в мировой экономике.

И американцы не переживают за гипотетическую революцию в Саудовской Аравии или проблемы в Китае с производством электроники.

Нефть уже у себя добывают аж гуде. Нужно будет и iPhone с телевизором у себя выпускать будут

Больше рабочих мест будет создано в Штатах!

 

Вот это и волнует в первую очередь американского избирателя.

И называть его за это донбасянином мягко говоря глупо.

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За работой ЦРУ я слежу профессионально еще с со времени своей службы в штабе ГСВГ. :gigi: ТАк что кое-какие вещи и до меня доходят.

Тем более такие как ликвидация разных плохих парней за кордоном - очень всегда интересуюсь деталями. B-)

А шо такое, Джуниор, тогда по- моему отлично ответил.

Я бы нашей прэссе только так и отвечал - все равно там одни долбоебы :D

 

Хилли, нет, что ты. Я просто слегка намекаю на пункты, по которым ее будут мочить ребята из команды Джеба :shuffle:

Один из мемов -вывставят унылой жертвой со всех сторон - со сторына зрадныка мужа, потом со стороны подлеца Абамбы,

и скажуть ну у ней же психологический надлом и все такое... :fp1: Так шо пусть мотае на вус :D

Следить за ЦРУ ты конечно можешь, но делай это крайне осторожно. А то каг бы чего не вышло ;o

И не рассказывай сказки про кто кого чего заставил.

Никто не может заставить принять решение президента США. И Обама его принял

В результате "Osama dead, GM alive!" :)

 

А вот и то видео, на котором Обама пообещал достать Осаму в Пакистане. На что "герой Маккейн" растекся соплями по белой скатерти :)

 

https://m.youtube.com/watch?v=Di1atyRKYk8

Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko

 

Следить за ЦРУ ты конечно можешь, но делай это крайне осторожно. А то каг бы чего не вышло ;o
И не рассказывай сказки про кто кого чего заставил.
Никто не может заставить принять решение президента США. И Обама его принял
В результате "Osama dead, GM alive!" :)

А вот и то видео, на котором Обама пообещал достать Осаму в Пакистане. На что "герой Маккейн" растекся соплями по белой скатерти :)

https://m.youtube.com/watch?v=Di1atyRKYk8

 

 

О...дарагой мой... Еще как может...и влияет, и влиял, и будет влиять... и этот не первый и не последний...

Правда, высшее искусство сделать так, чтобы президент думал, что это с самого начал было его собственное решние :D

Сейчас таких мастеров практически не осталось, единицы... но они есть ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це - не предмет першої необхідності, люди електроніку щодня не купують. Тим більше, що розраховуються за неї у доларах, тому вона не подорожчає для кінцевого споживача від його падіння.

Я не про айфони, я про електроніку, якою пронизане функціонування країни: управління сервери, виробничі лінії, та навіть банальна проводка до авто і т.д. і т.п. Все це в більшості випадків робиться за межами штатів (крім ВПК і Нацбезпеки- там відповідні вимоги по безпеці).

 

Мова про включеність країни в світову економіку і штати в неї дуже навіть включені. А це завжди працює в обидві сторони. І говорити, що зовнішній світ ніяк не впливає може зараз хіба північна Корея.

 

Робочі місця в США... І яка зп буде на цьому місці? невже така як в Китаї? без відпусток, соцпакету, з ненормованим робочим днем? а податки теж будуть, як в шеньчжені так?

боюсь пара кросовок найк буде коштувати як італійське взуття

Link to comment
Share on other sites

Я не про айфони, я про електроніку, якою пронизане функціонування країни: управління сервери, виробничі лінії, та навіть банальна проводка до авто і т.д. і т.п. Все це в більшості випадків робиться за межами штатів (крім ВПК і Нацбезпеки- там відповідні вимоги по безпеці).

 

Мова про включеність країни в світову економіку і штати в неї дуже навіть включені. А це завжди працює в обидві сторони. І говорити, що зовнішній світ ніяк не впливає може зараз хіба північна Корея.

 

Робочі місця в США... І яка зп буде на цьому місці? невже така як в Китаї? без відпусток, соцпакету, з ненормованим робочим днем? а податки теж будуть, як в шеньчжені так?

боюсь пара кросовок найк буде коштувати як італійське взуття

Ну так какие с этим проблемы?

Штаты включены в мировую экономику на все 100%.

И являются лидерами этой экономики.

И лидерство это было восстановлено именно командой Обамы.

Никак вас не пойму, что вам не нравится?

Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko,

 

 

 

О...дарагой мой... Еще как может...и влияет, и влиял, и будет влиять... и этот не первый и не последний...

Правда, высшее искусство сделать так, чтобы президент думал, что это с самого начал было его собственное решние :D

Сейчас таких мастеров практически не осталось, единицы... но они есть ;)

Я вижу что ты достиг "высшего искусства" политической трескотни и демагогии :)

И надуванию бревнышек Рейгана и Маккейна :D

Link to comment
Share on other sites

А вот и то видео, на котором Обама пообещал достать Осаму в Пакистане. На что "герой Маккейн" растекся соплями по белой скатерти :)https://m.youtube.co...h?v=Di1atyRKYk8

 

переглянув.

Обама натрусив купу декларативних штампів про справедливість, правосуддя і "єс ві кен" в різних іпостасях. Маккейн намагався розжувати, що бажано не створити нових проблем, вирішуючи старі ,як це амери зробили в Афгані фінансуючи бін-ладена і інших ісламістів.

 

Звичайно всім сподобалась відповідь Обами, оскільки вона була чітка, дотепна і доступна навіть для ідіотів. А те, що завдяки саме такому підходу обамовські штати "створили" ISIS, ну так то зовсім інша історія, хто ж його міг знати, нє?

 

Давайте оставим теории иллюминати и Брендерберского клуба любительнице совы с ФУПа :)

 

Я настільки ж далекий від теорій жидомасонських пен-клубів, як і від віри в те, що Освальд був одиноким ковбоєм ))

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Я вижу что ты достиг "высшего искусства" политической трескотни и демагогии :)

И надуванию бревнышек Рейгана и Маккейна :D

 

Ой это ж хто ж нам про демагогию говорит... :D

Я - всего лишь скромный ученик у великих :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

До речі,@Silentio,

якщо десь будеш консультувати Маккейна, скажи, щоб отакого

 

https://m.youtube.co...h?v=Di1atyRKYk8

 

більше не робив. Народ не хоче чути реальних і складних для розуміння пояснень, народ просто хоче бути впевненим, що його обранець все зробить правильно. Така сувора правда виборчої системи.

Link to comment
Share on other sites

переглянув.

Обама натрусив купу декларативних штампів про справедливість, правосуддя і "єс ві кен" в різних іпостасях. Маккейн намагався розжувати, що бажано не створити нових проблем, вирішуючи старі ,як це амери зробили в Афгані фінансуючи бін-ладена і інших ісламістів.

 

Звичайно всім сподобалась відповідь Обами, оскільки вона була чітка, дотепна і доступна навіть для ідіотів. А те, що завдяки саме такому підходу обамовські штати "створили" ISIS, ну так то зовсім інша історія, хто ж його міг знати, нє?

 

Переглянули? Вот и замечательно! Не знаю про "дотепнисть", но Обама пообещал что даст команду на уничтожение Осамы в Пакистане. И он дал эту команду.

В результате "Ossama dead, GM alive!"

А "герой Маккейн" растекся соплями по скатерти. Вот вам и ответ почему у него ноль, зеро, нада шансов но выборах президента.

А обвинять Обаму в возникновении ISIS, костяк которого составляют бывшие офицеры и солдаты Иракской армии уволенные Бренером во времена Буша может только человек абсолютно не знающий истории этого вопроса :)

 

 

Я настільки ж далекий від теорій жидомасонських пен-клубів, як і від віри в те, що Освальд був одиноким ковбоєм ))

Давайте мы не будем уходить в эти дебри. А то дойдем до "подрыва башен близнецов" и "не существующего самолета попавшего в Пентагон".

Просто не хочется тратить на это время. :)

Link to comment
Share on other sites

До речі,@Silentio,

якщо десь будеш консультувати Маккейна, скажи, щоб отакого

 

https://m.youtube.co...h?v=Di1atyRKYk8

 

більше не робив. Народ не хоче чути реальних і складних для розуміння пояснень, народ просто хоче бути впевненим, що його обранець все зробить правильно. Така сувора правда виборчої системи.

 

 

Соррі, але я ще не дозрів до того стану, що можу собі дозволити говорити Маку що йому робити, а що ні. Він сам досить дорослий хлопчик  :)

Просто заднім числом ми всі розумники, а коли в реальній драці, війні, ефірі на дебатах буває іноді все не так, як ти очікуєш...

Ти вірно вище написав, що Мак людина яка відповідає за свої слова, тому не кидає їх просто так. Обама - інший варіант політика - він меле все, що

хоче почути його виборець. У випадку з Усамою - кажу ж - легко було пожинати плоди роботи того, хто підписав ще 28 жовтня 2001 року відомий "Меморандум

по розвідці",  а фактично дав зелене світло на фізичне знищення Усами (вперше повернувся до так званих "спеціальних операцій" на які заборона для

ЦРУ існувала ще з середини 70-х). Що ж за 8 років не дістали, просто працювали на це, а Гаваєць прийшов і зняв гучні плоди і найогидніше записав це

виключно до своїх заслуг. він у нас такий, любить похвалити свою ницість на камери :)

Link to comment
Share on other sites

Кстати, вернемся к сути топика.

 

Официальный отказ Ромни от участия в кампании 2016 ожидаемо

повернул болшинство спонсоров в сторону Джеба Буша...

Конечно, даже до праймериз еще далеко, все ще может быть, но похоже,

пара Буш - Клинтон в драке за стуло на Пенсильваняи эвэню вырисовывается ...

Опять политический нафталин и осточертевшие предвыборыне речи и технологии  :(

 

Romney's Exit Unleashes Race for Donors Among 2016 Hopefuls
 

Saturday, 31 Jan 2015 11:46 AM

 

Мitt Romney's exit from the presidential campaign has unleashed a frenzy of fresh fundraising and set off a new race for the backing of donors who had remained loyal to the 2012 Republican nominee.

Big dollars were said to flow immediately on Friday to former Florida Gov. Jeb Bush, who already had won over several of Romney's past donors. New Jersey Gov. Chris Christie claimed the support of others who were waiting on Romney to make a decision about whether to seek the White House a third time.

Tony Carbonetti, a Christie supporter and top aide to former New York Mayor Rudy Giuliani, a 2008 GOP candidate, said every major Republican donor got at least two calls on Friday — one from Christie's people and one from those promoting Bush.

Romney, Carbonetti said, "released the hounds."

 

None o0f the Republicans considering a run for president has formally entered the race. But most have established political committees that effectively serve as campaigns-in-waiting of varying sophistication. That step allows the politicians to raise money to pay for travel, staff and the logistics of getting ready to run for the White House.

 

подробно:

 

http://www.newsmax.com/Newsfront/romney-donors-gop-presidential/2015/01/31/id/621894/?ns_mail_uid=59792996&ns_mail_job=1606042_01312015&s=al&dkt_nbr=nwfnhqfb

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Соррі, але я ще не дозрів до того стану, що можу собі дозволити говорити Маку що йому робити, а що ні. Він сам досить дорослий хлопчик :)

Просто заднім числом ми всі розумники, а коли в реальній драці, війні, ефірі на дебатах буває іноді все не так, як ти очікуєш...

Ти вірно вище написав, що Мак людина яка відповідає за свої слова, тому не кидає їх просто так. Обама - інший варіант політика - він меле все, що

хоче почути його виборець. У випадку з Усамою - кажу ж - легко було пожинати плоди роботи того, хто підписав ще 28 жовтня 2001 року відомий "Меморандум

по розвідці", а фактично дав зелене світло на фізичне знищення Усами (вперше повернувся до так званих "спеціальних операцій" на які заборона для

ЦРУ існувала ще з середини 70-х). Що ж за 8 років не дістали, просто працювали на це, а Гаваєць прийшов і зняв гучні плоди і найогидніше записав це

виключно до своїх заслуг. він у нас такий, любить похвалити свою ницість на камери :)

Ну так все помнят как Джуниор это подписал. Он тогда еще зубом грозно цыкнул, голову по орлиному поднял и так красиво сказал на камеру "Нам нужен Оссама живой или мертвый!"

Правда 7 лет на реализацию этого грозного цыкания не хватило. Может потому что отвлекая он. Сначала на Ирак, потом на улучшение своей игры в гольф...

Короче, позже он уже так красиво и грозно не говорил. А сказал следующее

 

I don’t know where he is. I really just don’t spend that much time on him, to be honest with you.

 

В общем пришлось Обаме и эту работу за Буша доделывать :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...