Перейти до змісту

Сурок вангует: "Порошенко или будет действовать, или потеряет власть"


Citizen UA

Recommended Posts

Кстати, по поводу вопроса, а кто вместо Петрушки. В стране за 2014-й год появилось много новых, раскрученных в информпространстве, известных фамилий. Те же комбаты - основа для будущей украинской хунты. А после Илловайска, я это уже писал, у Петрушки и его холуя Муженко не осталось права на ошибку. И, не дай бог, случится очередной проёб вроде августовского, то он, скорее всего,станет концом и для Первого ©, и для Второго.

 

Дебальцево - момент истины. Это уже и ребенку понятно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

прецтавляю гришина в роли президента, скажи ты совсем дурачог?

Модя, твой апломб уже немного подзаебал, если честно. А кроме Семенченко-Гришина там больше нет достойных людей?

Link to comment
Share on other sites

Silentio  варіант : гнати їх ( владу при ПОП )і руками і ногами , і копняками і кулаками в відповідному напрямку не розглядаєте ?

 

 Тобто спробувати з Хряком Найєму , попивая чайок на Майдані , можна було ( Майдан 2013-2014 ) . А наразі цю можливість всі відкидають ?

 

 А як громадянська  акція - так Свобода аля 16 жовтня 2014 року під ВР ?

 

 То хто ворог для цієї держави ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

  До речі . Гриценко чи Тимошенко чи Ярош зараз так важливо ? Хоча з них Яроша вибрав би ))) .

 

 Ідея народжує лідера , тільки у комуняк лідери висирали ідеї !

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 Обаменко . Ви йому не вірите ? От як дасть Пеці ляща да підсрачника .

 

 

"Мы будем придерживаться этого двустороннего курса - осуществлять еще большее давление на Россию, поддерживать Украину, давая Путину понять, что с этого пути еще можно сойти и разрешить ситуацию дипломатическими способами", - сказал американский лидер в интервью телеканалу CNN. Источник: http://censor.net.ua/n322661 Источник: http://censor.net.ua/n322661


 У Обами , до речі , все завжди виходило на 100% пока він керує .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Смишно, ну то смийся дали... От Шокоэсса хотеть уже шо-то поздно - Не куй лезть было на стуло, еси ты не способен для этой деятельности!

Надеяться на дядю и тьотю з Гамэрыки? Оцэ таки смишно... Бо вони в Україні не керують! в Україні кэрує кампанія гівнюків, яка за майже за рік нічого не зробила

для побудови професіййної, а не совковово-мобілізаційної армії,  не забезбпечила хоча б зачатки економічних змін, повністю провалила дипломатичний фронт! Повністю!

Сьогодні у цих клоунів - випускників шарашкиної контори КІМО залишився тільки жалюгідний Мінськ, де їх обпльовують путлєровскі агенти і терористи. Фініш! 

Тому від них можна хотіти тільки одно, аби вони пішли скоріше на куй і дали дорогу тим, хто дійсно може, хто давав щоденне життя Майдану, хто годує і обмундировує

ообкрадену їхніми холуями за 24 роки армію! Чи тобі знов хфамілії назвати???? Піди до тих хто робить цб щодену роботу запитай...

На Маккейна він розраховує... на стратегічні зобовязання Гамерики, яка давно втратила контроль за подіями в світі. Можеш срати в мою адресу і далі, якщо тобі легше від того. Мені покуй.

 

 

Ти сказав те ж саме що і я. Америка втратила контроль над ситуацією, але надуває щоки і пробує керувати. Вигляда смішно.

Link to comment
Share on other sites

Silentio  варіант : гнати їх ( владу при ПОП )і руками і ногами , і копняками і кулаками в відповідному напрямку не розглядаєте ?

 

 Тобто спробувати з Хряком Найєму , попивая чайок на Майдані , можна було . А наразі цю можливість всі відкидають ?

 

 А як акція - так Свобода аля 16 жовтня 2014 року під ВР ?

 

 То хто ворог для цієї держави ?

 

Ті, варіанти, що я розглядаю в конкретиці - не для публічних дисксусій. Якщо "обтікаємо" казати  - найліпший варіант був би змусити Парашенку і сототварищі відмовитися добровільно

від більшості своїх позвноважень, залишитися "говорящею головою", а фактичну владу передати НЕполітичному уряду фахівців, які неуклінно  реалізовуватимуть хоча б реформи з переліку по Угоді про Ассо,

окремою частиною реформи повнен стати мілітарний сектор, армія. Питання - хто може змусити зробити Педрилью піти таким шляхом - я бачу лише дві можливості 1. реальна катастрофічна ситуація на фронті і в економіці

2. Тиск західних партнерів. Відповідно, у другому випадку повинна бути забезпечена широкомасштабна військова і економічна підримка України і її технократичного уряду. Чи можлива вона за керування нинішньої адміністраціі в США - відповівдь з військового боку 95% - ні!

Хоча ЗНАЧНА економічна підтримка, переконаний,  була б забезпечена і збоку США і з боку ЄС у випадку реальних реформ і зміни ставлення до проголошених на початку 2014 року цією владою зобов"язень.

Ти сказав те ж саме що і я. Америка втратила контроль над ситуацією, але надуває щоки і пробує керувати. Вигляда смішно.

 

Ти сказав, шо у тому винуваті Маккейн і я ...

Link to comment
Share on other sites

 Дякую за відповідь . Але совка Пороха ще треба роскачать . Наші америкаські друзі вже мали справу с такими ))) , вже вчені ))) . Робіть на це поправку ))) .

Link to comment
Share on other sites

 Тим більше , вони давно розуміють що помилкі всілякі ПОПИ робили роблять і будуть робити , а в цій ситуцації у Заходу ще є можливості і не має просто права на помилку ))) . Чому ви дивитесь тільки в сторону ПОПа чи України ? Ви на паРашу подивіться тай думку погадайте ))) .

Link to comment
Share on other sites

Первая ласточка. Кролеферма начинает ерзать жопой

 

 

Был у Семена в больнице.

Ранение средней тяжести.

Получил его по дороге из Чернухино в Дебальцево, где его машина уже второй раз за два дня попадает в засаду. Первый раз был вчера по дороге из Дебальцево в Углегорск, где колонна ВСУ и отряд Нац Гвардии попали в засаду.

Семен сравнительно легко отделался - сломаны ребра и их осколками пробило левое легкое. Плюс контузия.

При этом погибло двое ребят, которые были с ним в одной машине.

Сделали дренаж легкого. Жить будет.

Обговорили с Семеном ситуацию под Углегорском - Дебальцево - Чернухино.

Она не простая. Здесь я постараюсь спокойно и взвешенно передать то, что сейчас происходит там.

Российский Генштаб готовил операцию по захвату Дебальцевского узла я думаю с середины сентября прошлого года.

Как хорошо готовились защищать эти ключевым населенные пункты наши генералы - ближайшее время покажет.

У них было целых 5 месяцев и поддержка всей страны, для того чтоб укрепить Дебальцево и все подступы к нему.

Или Углегорск и Дебальцево устоят и противник будет отброшен на свои рубежи, или я не смогу объяснить народу Украины голосовавшего за меня и за партию Народный Фронт, о том почему так происходит, что враг наступает, а для наших руководителей ВСУ это становится неожиданностью.

Для того чтоб сейчас удержать ситуацию нужно наносить контрудары по базам боевиков в Горловке, Стаханове и других опорных пунктах террористов из которых они ведут наступление на Дебальцево.

Разведка знает, что боевики все свои силы сейчас бросили на блокировку и окружение Дебальцева. 95 % танков и другой бронетехники брошены ими сейчас на Чернухино и Углегорск.

Значит надо бить им в тылы и проводить отвлекающие маневры, пока они там слабы !

Обращаюсь к Верховному Главнокомандующему, Президенту Украины - заслушайте доклад руководства Генерального Штаба о ситуации в районе Углегорска- Дебальцево- Чернухино.

Доклад не формальный, а детальный по каждому подразделению, батальону, бригаде, дивизиону.

Задайте вопросы о реальном соотношение наших сил и сил противника. О наличии резервов у нас и у противника. О запасах боеприпасов и степени изношенности техники.

Наградите тех кто стал за этот тяжелый месяц январь героем не по званию и должности, а по силе духу и храбрости.

Накажите тех, кто оказался не готов к активным действиям противника по направлениям удара о которых последние пять месяцев не говорил только ленивый!

Народ Украины, Верховная Рада, ждет от Вас действий и решений направленых на защиту Родины, судьба которой решается сейчас не столько на международных переговорах, сколько под Углегорском, Чернухино, Дебальцево !

Link to comment
Share on other sites

Ті, варіанти, що я розглядаю в конкретиці - не для публічних дисксусій. Якщо "обтікаємо" казати  - найліпший варіант був би змусити Парашенку і сототварищі відмовитися добровільно

від більшості своїх позвноважень, залишитися "говорящею головою", а фактичну владу передати НЕполітичному уряду фахівців, які неуклінно  реалізовуватимуть хоча б реформи з переліку по Угоді про Ассо,

Перша і головна помилка! Бо ці претензії - перш за все, до уряду, тобто до Яценюка, який Порошенку зовсім не "сотовариш"...

Link to comment
Share on other sites

 Дякую за відповідь . Але совка Пороха ще треба роскачать . Наші америкаські друзі вже мали справу с такими ))) , вже вчені ))) . Робіть на це поправку ))) .

 

Так часу на розкачку не залишилось! Невдоволення в країні його політикою та політикою уряду зашкалює... а вони ще більше підігрівають його

істеричними мобілізаціями, заборонами на виїзд без довідки з воєнкомату, бездарним керуванням фронтом, оплачуванням війни в першу чергу за рахунок найбідніших

і головне, чим не задоволені люди - ВІДСУТНІСТЮ найменших позитивних змін, навіть символічних як то прихід нових облич до правоохоронних органів і покарання

тих, кто розстріляв Майдан і обікрав безпардонно країну в останні 4 роки! Більшість з останніх живе і здравствує, навіть тендери від нової влади отримує...

Все це невдоволення може бахнути так, що Майдан 2013 покажеться дитячою прогулянкою в Лунопарку.

Я не хочу аби сталося це, бо неконтрольваний виступ та ще й коли в Україні, нажаль, сьогодні системно діє тільки одна сила - ФСБ РФ, це буде розвал і тому пропоную варіянт, про який написав вище.

Зберігається легітимність і люди повинні побачити ЗМІНИ. 

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Перша і головна помилка! Бо ці претензії - перш за все, до уряду, тобто до Яценюка, який Порошенку зовсім не "сотовариш"...

 

Забудьте. На Заході не розрізняють ці ігри ще з часів Ющ=Тимоха, про що Пайєт чітко вам сьогодні сказав. "Уряд" - це для західних партнерів єдина команда і всі кулуарні ігрища

олігархів, що утримують різні вектори української владної вертикалі тут нікого не цікавлять. Відповідати доведеться ВСІМ.

Link to comment
Share on other sites

Забудьте. На Заході не розрізняють ці ігри ще з часів Ющ=Тимоха, про що Пайєт чітко вам сьогодні сказав. "Уряд" - це для західних партнерів єдина команда і всі кулуарні ігрища

олігархів, що утримують різні вектори української владної вертикалі тут нікого не цікавлять. Відповідати доведеться ВСІМ.

 

Я вже пару разів сказав, можу повторити. Відчутно нароста розчарування заходом. Третій раз за останні чверть сторіччя Україна зі скрипом розвертається обличчям на Захід тільки для того що б отримати по морді.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


тебя на фупе забанили так ты сюда прилез?

 

Так я там лише правду писав, і мене за це забанили. Ну не бажають люди визнавати свої помилки, виправляти їх та змінювати інформаційну політику.

Link to comment
Share on other sites

Забудьте. На Заході не розрізняють ці ігри ще з часів Ющ=Тимоха, про що Пайєт чітко вам сьогодні сказав. "Уряд" - це для західних партнерів єдина команда і всі кулуарні ігрища

олігархів, що утримують різні вектори української владної вертикалі тут нікого не цікавлять. Відповідати доведеться ВСІМ.

Короче, запад пытается тактично "съехать" с темы Украины... Эх, повторяется история с дедушкой Гитлером...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  Silentio що Ви маєте на увазі під розчаруванням Заходу ??? Те що я бачу у Ваших соц мережах і на каналах зелло - наростаюче роздратування , вимога реакції на дії хуйлостану . Не вже Ви думаєте у Вас знехтують думкою виборця ?

 

 Ні . Це головне - геополітика , і доля України . Якщо ПОП щось робить не так чи кріль , цим НАРАЗІ навіть знехтують .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Короче, запад пытается тактично "съехать" с темы Украины... Эх, повторяется история с дедушкой Гитлером...

 НУ ну . Ви в Лондоні ? Суд по Литвиненку бачили ? І ???

Link to comment
Share on other sites

  Silentio що Ви маєте на увазі під розчаруванням Заходу ??? Те що я бачу у Ваших соц мережах і на каналах зелло - наростаюче роздратування , вимога реакції на дії хуйлостану . Не вже Ви думаєте у Вас знехтують думкою виборця ?

 

 Ні . Це головне - геополітика , і доля України . Якщо ПОП щось робить не так чи кріль , цим НАРАЗІ навіть знехтують .

 

Я тоже когда-то так думал....Головне, що сьогодні Західний Світ втратив ЛІДЕРА - США. І тому головне там щось зовсім інше, але ніяк не геополітичні хитросплетіння навкруги українського вузла... Нажаль...

Link to comment
Share on other sites

Короче, запад пытается тактично "съехать" с темы Украины... Эх, повторяется история с дедушкой Гитлером...

 

Єдина можливість завадити цьому - тільки в руках України і нікого більше!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вже пару разів сказав, можу повторити. Відчутно нароста розчарування заходом. Третій раз за останні чверть сторіччя Україна зі скрипом розвертається обличчям на Захід тільки для того що б отримати по морді.

 

Ну і? Шо ти пропонуєш? можна здатися Москві, можна підірвати свої АЕС, а можна врешті викинути гівнюків з влади і самим стати визначальниками власної долі... Втім знаю, ти тут пропронував не майданити і посидіти ще 50 років під ігом Кремля...

Теж позиція. Але не тобі закидати мені щодо імпотенності поглядів і дій. Власне.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Забудьте. На Заході не розрізняють ці ігри ще з часів Ющ=Тимоха, про що Пайєт чітко вам сьогодні сказав. "Уряд" - це для західних партнерів єдина команда і всі кулуарні ігрища

олігархів, що утримують різні вектори української владної вертикалі тут нікого не цікавлять. Відповідати доведеться ВСІМ.

Справа в тім, що головне вістря атаки направлено на Пороха, а має бути спрямовано на "Уряд", тобто на Яценюка, який є головним винуватцем відсутності навіть натяку на реформи.
Link to comment
Share on other sites

Справа в тім, що головне вістря атаки направлено на Пороха, а має бути спрямовано на "Уряд", тобто на Яценюка, який є головним винуватцем відсутності навіть натяку на реформи.

:fp1:

 

Демчишин анонсував детальні пояснення по енергетичних контрактах з РФ

 

http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/1/7057083/

 

Яценюк заявив, що  згідно з документом Україна отримуватиме з Росії електроенергію лише за умови 100% забезпечення за свій рахунок електроенергією окупованого Криму та Донбасу. Також у контракті, начебто, існує положення про те, що електроенергія постачається "на Кримський федеральний округ РФ".

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Справа в тім, що головне вістря атаки направлено на Пороха, а має бути спрямовано на "Уряд", тобто на Яценюка, який є головним винуватцем відсутності навіть натяку на реформи.

У Кроля половина Уряду - протеже Петрушки. Тот же Демчишин. Ап чем речь вообще?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Кроля половина Уряду - протеже Петрушки. Тот же Демчишин. Ап чем речь вообще?

 

Потовряю, для Запада - это одна команда, которая вместе стояла на Майдане и вместе обещала Украинцам в сто раз больше, чем Маккейн

Но Аут, почему-то с них спросить стесняется :D

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну і? Шо ти пропонуєш? можна здатися Москві, можна підірвати свої АЕС, а можна врешті викинути гівнюків з влади і самим стати визначальниками власної долі... Втім знаю, ти тут пропронував не майданити і посидіти ще 50 років під ігом Кремля...

Теж позиція. Але не тобі закидати мені щодо імпотенності поглядів і дій. Власне.

 

При чому тут це? Я про нереальність даних українцям обіцянок. Від Будапештського меморандума до збройної допомоги. І як невелике алаверди. Вони теж не здорово розрізняють хитросплетіння стосунків Обами, Маккейна, Пелозі, Макфола і тому подібних. Вони бачать загальну імпотенцію американської влади і їм в принципі по барабану взаємні звинувачення американських політиків хто не всрався. 
 
Сам же розумієш.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Потовряю, для Запада - это одна команда, которая вместе стояла на Майдане и вместе обещала Украинцам в сто раз больше, чем Маккейн

Но Аут, почему-то с них спросить стесняется :D

 

Я вважаю винним Арсенія Петровича, як керівника виконавчої влади. Спитати з нього я толком не можу. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Потовряю, для Запада - это одна команда, которая вместе стояла на Майдане и вместе обещала Украинцам в сто раз больше, чем Маккейн

Но Аут, почему-то с них спросить стесняется :D

Ну, я  о фактическом состоянии дел у Кроля, а не о том, как это видит Запад. Точка зрения Запада проста и понятна

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...