Перейти до змісту

Скрябин погиб.


mg42

Recommended Posts

  

 

Ці кадри були зняті протягом чотирихгодинної поїздки по маршруту Миколаїв-Калуш-Івано-Франківськ-Тернопіл­ь-Кременець-Дубно-Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані - воно ШОКУЄ! Це - наша країна. Це - ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього-навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно центральними трасами! Уявіть собі, що робиться в стороні від них.

 

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

У Севастополі поліція та люди у цивільному розігнали людей, які хотіли вшанувати загиблого Скрябіна

http://zik.ua/ua/news/2015/02/03/u_sevastopoli_politsiya_ta_lyudy_u_tsyvilnomu_rozignaly_lyudey_yaki_hotily_vshanuvaty_zagyblogo_skryabina_561044

Link to comment
Share on other sites

Власне, все було і так зрозуміло. Зараз просто підтверджується.

 

Так безглуздо...

 

*******

 

"Я присутствовал при составлении протокола на месте дорожно-транспортного происшествия, - рассказал "Обозревателю" журналист, попросивший не называть себя. – Свидетель рассказал инспекторам ГАИ, что видел, как на большой скорости Toyota Sequoia (в которой был музыкант - ред.) на закруглении дороги выехала на встречную полосу, где и столкнулась с молоковозом. Почему водитель джипа выехал на встречку – непонятно. Но стоит отметить, что на данном участке дороги был гололед".

 

По мнению нашего собеседника, в последнюю секунду джип и молоковоз пытались разъехаться, но не успели. Удар джипа пришелся в левую сторону цистерны, в результате чего Кузьма, который находился на водительском сидении, погиб мгновенно. Водитель грузовика в аварии не пострадал и практически все время находился на месте ДТП. Причины трагедии устанавливает ГАИ.

 

http://img.1kr.ua/photogallery_files/d137d16e/5648758c/1_544x665_166114_24ffe46569f4482c84794400e4bd3c5f136670_2eaa280d5b802c9e5508bdb79322d5edIMG_0859.jpg

 

http://i64.fastpic.ru/big/2015/0202/8b/5ad095db66e90bb28bbd0a593050b08b.jpg

 

http://news.liga.net/upload/medialibrary/d50/d5002c4699d02ac00fe5c9d688dc3dc9.jpg

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

Я скажу як є... Хоч його музика мені полюбилася ще в дитинстві, в 2004 я, як і всі, був дуже на нього сердитий. І пробачив йому лише за ту саму пісню про "Де правду шукати". Хоча може якийсь осад лишився...

І ось я першим, що дізнаюся вчора зранку - що він загинув. З'являється таке відчуття, що він для тебе був як непутящий кузин, на якого ти міг сердитися, але який ніколи не був тобі насправді байдужий, бо рідний, чи як рідний...

 

Я теж на ньому виріс, на Планах, на Птахах, на Трейні, Годиннику, Руках Медузи, Тому Прикрому Світі, на Танці Пінгвіна... З сучасних пісень "Люди як кораблі" надпотужна...

 

Вчора був на проспекті Свободи... Ніколи не думав, що одній людині принесуть стільки свічок... Він не був ідолом як Вакарчук, - люди просто любили його як живу людину...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


не могу простить ему Озымых людей

А пісня класна. І кліп хороший...

А щойно я дізнався, що і ця пісня його, тобто лірика. Улюблене в "Диких танцях":

http://www.youtube.com/watch?v=2X7Q7NPLgpc


Ця смерть – це фатальна помилка. Вона не для нього.

Сказати ШОК – це нічого не сказати…
Сказати ТРАГЕДІЯ – це нічого не сказати…
В серці, і навіть по шкірі якесь ”тремоло”…
Неможливо підібрати слова, тому що Кузьма пішов від нас, забравши з собою величезну кількість невиказаних слів і ненаписаних пісень. Неймовірна Втрата! Це була Людина, яка могла ідеально користуватися словами…

Я Кузьму знаю, скільки знаю себе.
З Кузьмою ми починали у Львові, коли тільки після того, як Україна стала Незалежною, почала формуватися українська сучасна музична культура, яку без Кузьми неможливо уявити...

Кузьма був одним з перших, хто почав формувати стильну українську музику… Його перші музичні проекти були надзвичайно стильні. Це була така унікальна електронна музика, з якою він дуже вдало експериментував. Вона мала особливий настрій, особливий стан...
Кузьма 90-х років дуже відрізнявся від того, що тоді було... Багато хто тоді експериментував з електронною музикою, але Кузьму ніколи неможливо ні з ким сплутати. Він був завжди оригінальний і самобутній... Це була жива пластична українська мова... Він її такою робив, і ніхто крім нього її більше такою не зробить. Він по-особливому відчував всі звуки, всі слова. Воно у нього завжди так поєднувалося. Ніхто, крім нього, так не міг і, напевно, не зможе.

Такого другого Кузьми в нас не буде вже ніколи.
Він умів зробити атмосферу, він довкола себе збуджував простір – простір навколо нього просто бринів...
Мені навіть з моєю “дикою енергією” було поруч з ним і дуже екстремально, і водночас дуже комфортно. Він був надзвичайний, енергійний і смішний. Він був заядлий оптиміст. Я не пам’ятаю, щоби він колись стогнав чи на щось жалівся. Він завжди був дуже сонячний, дуже світлий...

Я пам’ятаю, як приїжджала до нього і казала: “Кузьма, що тут робити... Тут ніяк не йде”. Він завжди казав: “Мала, ...” і жартував. Я ніколи не зможу повторити ті жарти, але йому завжди вдавалося мені підняти настрій.

Я пригадую, як ми останній раз пили чай у нього вдома. Він знав, що я дуже люблю трав’яні чаї, і подарував мені дуже багато свіжої м’яти і меліси...

З тим, що обірвалося його життя, обірвалися і наші плани. Я планувала робити разом з ним пісні, і ми домовилися про це, але події відклали роботу над моїм новим альбомом, у якому він мав брати активну участь.

Кузьма... Він назавжди залишиться у пам’яті. Ця смерть – це фатальна помилка. Вона не для нього. Такі, які він, не помирають. Це ясно без слів.

Я безмежно вдячна йому за поезію до пісні “Скажи мені” з альбому “Дикі Танці”, яка була написана разом з моїм чоловіком. Це одна з найулюбленіших моїх пісень.
Я щаслива була виконати “Старі фотографії”, тепер це вже класика.
Я йому безмежно вдячна за всі пісні, які він подарував світу і за слова, які подарував особисто мені. В моєму серці вони залишаться назавжди.
Скажи це Сонцю.
Скажи це Вітру.
І я почую ці Слова.
Шукай на Небі
Єдину Зірку.
І знай на неї дивлюсь Я ...

Він – один із моїх найулюбленіших музикантів.

Його дуже не вистачатиме... дуже...

Вічна пам’ять моєму братові.

P.S. У голові сумбур... Пізніше викладу всі музичні спогади про Андрія.

Link to comment
Share on other sites

0:30 ночі, черга до тіла простягається на 300 метрів. Це район Вічевої площі, відомої як Вернісаж, далі вона йде через Театральну на Гонти і повертає на Краківську до храму.

В мене зайняло 2 години 21 хвилину, щоб відстояти від театру Заньковецької (добрався о 23:50). Плюньте в рило кожному, хто наполягатиме на фейкові про обурення 79-ї бригади, що Кузьмі такі почесті:

 

1654041_784294948273120_5245695688446799

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну шо там, похоронили уже кузьму?

 

Смерть - козлам, говорит?..

 

Ну да, ну да...

Они же не засыпают бабулесом как Арбузов с Клименкой на корпоративах. Пришлось концертами подрабатывать.

 

Этот клоун отжигал в "Марио" для синячков, а через несколько дней волал "людонькы, шо ж цэ койиться?"

 

 

ЗЫ. Моя дочка, будучи тогда артдиректором одного заведения, где любили временами тусить арбузята, для которых зажигал кузьма, наблюдая все это, написала ему во время Майдана открытое письмо на ФБ, чтобы он поменьше колотил понты и не корчил из себя пламенную целку.

Link to comment
Share on other sites

Счас уже вата рассказывает басни шо кузьму убрал порох за то, шо тот ему фак показал.

 

Вчера одна ватная коза, сотрудница моей жены, которая заявляет типа "пусть нас русские захватят, но мой муж и сын воевать не пойдут", с какой-то распечаткой про убийство кузьмы по работе бегала.

 

Сказал жене, чтобы шуганула вату, что позвонит на горячий номер СБУ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Все закономірно.

 

Я ще раніше проглянувши деякі його саморобні кліпи був здивований, що він однією рукою тримає кермо а іншою фільмує все навколо. І при цьому ще й веде репортаж чи ще щось робить.

 

На цьому останньому відео те ж саме - їде, навіть обганяє, і він же оператор, режисер і ведучий. Тут швидкість відносно невисока, але не здивуюсь, що він таке робив і на високих швидкостях. Тобто повна зневага до ПДР і оточуючих життів. Колись це повинно було закінчитись...

 

Добре, що хоч нікого не забрав із собою. А якби замість того молоковоза назістріч їхала сім'я з дітьми в копійці...

 

ПиСи.

 

А хтось пам'ятає подібні його кліпи про дороги за президенства овоча? Чи тоді дороги були інші?

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...