Перейти до змісту

Хроніки шоколадного президента


Гість Хома

Recommended Posts

Фома, а що нам, юлькам, тут писати по темі?

Ну накинули Ви трішки на вентилятор, але матеріалу для доброго срачу тут явно не достатньо. Ми майже нрічого не знаємо про цього кадра. Деякі факти вказують на те, що він з тих молодих і ранніх, які подібно до Яценюка були рекрутовані до влади помаранчевим табором. Проте може то якийсь мажор з крутою лапою.

Невеличкий компромат - це робота замом Табачника. Але Ви не пишете, чим він займався і що поганого зробив на своїй посаді. В той же час кілька поважних людей його хвалять.

Короче кажучи, Фомі - двійка за погану підготовку срачу :gigi: .

Давайте вспомним как хвалили Гелетея.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прохання до юльків писати по темі.

 

Та вони як в тому анекдоті про студента на екзамані з біології, що вивчив тільки відповідь на питання про блоху. От вони ту свою блоху й тулять всюди, де треба й не треба. :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Ріга - троляка і клоун . При тому упоротий , є такі серед галичан . Вчора сказав УВАГА - " я вопщє політікой не цікавлюсь ". Я сміявся капєц ))) .

 

 Клоун йулефоб , політікой нє інтєрєуєтся . Так іди срати в туалет . Там серуть - тут розмовляють . Дійшло ? Упоротий шиколаднік ? Але .. йому гроші так приємно шорухтять в кармані . НАпевно .


Дядьку Риг, по темі є що сказати? Чи ви з часів місії полюбили синячків?

 Так синяки не бютораси ж . За шо їх не любити :lol2:

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Здравствуйте,cynic! Не злитесь. От этого портится кожа.

Я злюся? :fp1:  Я тобі правду матку говорю-сидиш втихаря,моніториш,.....прощаєшся і ....тільки про мамку хтось не так скаже,тебе несе.незважаючи на твої прощання і покидання грізні,на передову.Всетаки юлькосектантська суть лізе навіть в супереч логіці.Хоча яка в віруючого логіка. :fp1:  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И сколько из-за этого ушло людей с форума. 

Одна ти маєшся :D .То ідеш  з помпою і роздертою сорочкою то тихо,без стуку влазиш ,"роблячи морду цеглою" в зад ;o і починаєш ,без навіть почуття власної поваги,розроджуватися пангіриками мамці і кидати блискавки на опонентів.Чисто по юльківських мамчиних мантрах-лишби створити шум,плюючи на пристойність.Власну впристойність B-) .

Link to comment
Share on other sites

Я злюся? :fp1:  Я тобі правду матку говорю-сидиш втихаря,моніториш,.....прощаєшся і ....тільки про мамку хтось не так скаже,тебе несе.незважаючи на твої прощання і покидання грізні,на передову.Всетаки юлькосектантська суть лізе навіть в супереч логіці.Хоча яка в віруючого логіка. :fp1:  :D

Вы плохо мониторите. Тут речь о петрушке. И свое отношение я высказала. А вам все Юля  мерещицца? Окститесь.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Цинік . Дрищара . давай тебе розізлим . Я вої всі висери памятаю . І тут на форумі і на ФУПі . Мразь , шо ти ховаєшся . Ти ж мразота , яка перекручує і людей дурить . Мразота ! Чуєш мразота шиколадно-дрищова ?

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дядьку Риг, по темі є що сказати? Чи ви з часів місії полюбили синячків?

 

Ну та я по темі висловився раніше, про мужичка того кілька нормальних людей висловились непогано. Ну працював рік під Собачником, це, звичайно, певний мінус, але робити з цього якусь катастрофу - смішно. Ложкін бере його до себе, хай з ним собі й мучиться на здоров'я. 

 

Коротко десь так, більше не бачу, що тут ще можна пережовувати.

Link to comment
Share on other sites

Ну та я по темі висловився раніше, про мужичка того кілька нормальних людей висловились непогано. Ну працював рік під Собачником, це, звичайно, певний мінус, але робити з цього якусь катастрофу - смішно. Ложкін бере його до себе, хай з ним собі й мучиться на здоров'я. 

 

Коротко десь так, більше не бачу, що тут ще можна пережовувати.

 

Катастрофу роблять не окремi факти. Катастрофу робить статистика.

Link to comment
Share on other sites

 Цинік . Дрищара . давай тебе розізлим . Я вої всі висери памятаю . І тут на форумі і на ФУПі . Мразь , шо ти ховаєшся . Ти ж мразота , яка перекручує і людей дурить . Мразота ! Чуєш мразота шиколадно-дрищова ?

Аб чьом речь.юлькобот :nose3: ....Це добре що пам"ятаєш,для того і вони писалися.Щоб такі як ти знали-час мамчиної лапші і висерів закінчився.на арену вийшли ...інші лапшеносці і лапше вішателі.Тому вам,юлькам сидіти і вчитися у теперіщніх "пабе\дителей".Адже мамка НІКОЛИ і не мріяла про 54%.Тому вчіться у сьогоденних переможців :D ...Бо по даних опитувань :D  український народ в своїй МАСІ і далі підтримує власне тих,на кого тут на форумі "пораженці різних кольорів і вподобань" котять бочку.Значить лапша ВИЩОГО сорту,не мамчина "рогулька" з чорної муки. :K

Link to comment
Share on other sites

 Цинік . Дрищара . давай тебе розізлим . Я вої всі висери памятаю . І тут на форумі і на ФУПі . Мразь , шо ти ховаєшся . Ти ж мразота , яка перекручує і людей дурить . Мразота ! Чуєш мразота шиколадно-дрищова ?

Маладець.на канфетку-+ :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 Та шо ви від сєкти хочете ? Портнов був проблемою йоптить ? А став . Так Ложкіни чи Клімкіни і їх ексрегіАнали хіба проблема ? Хіба у шиколданих порошків вообщє проблєми ? Вони при владі , нроші можна заробляти , всьо харашо . А вже як стане якийсь шестьорка переходний ( помічений у тварі українооба останнім ) проблемою , то що тоді . Наразі це і є проблема України . Шиколядник обєднується , Юга  с Ахмєтом  , Пеця з Паханом Кучмою і так далі .

 

 Всьо харашо . РігАтвічає , і всі порошкі теж . Нє бєзпакойтєсь  .

 

 Бля ...


Аб чьом речь.юлькобот :nose3: ....Це добре що пам"ятаєш,для того і вони писалися.Щоб такі як ти знали-час мамчиної лапші і висерів закінчився.на арену вийшли ...інші лапшеносці і лапше вішателі.Тому вам,юлькам сидіти і вчитися у теперіщніх "пабе\дителей".Адже мамка НІКОЛИ і не мріяла про 54%.Тому вчіться у сьогоденних переможців :D ...Бо по даних опитувань :D  український народ в своїй МАСІ і далі підтримує власне тих,на кого тут на форумі "пораженці різних кольорів і вподобань" котять бочку.Значить лапша ВИЩОГО сорту,не мамчина "рогулька" з чорної муки. :K

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 Цинік - іди в дупу , ПНХ . Поймаю я колись чи тебе чи таких як Ріг . Хоч морду роз..башу . Ой не попадайтесь мені в рукі порошкі дрищі і регіАнали .Вже мусорних баків не буде .

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Цинік - іди в дупу , ПНХ . Поймаю я колись чи тебе чи таких як Ріг . Хоч морду роз..башу . Ой не попадайтесь мені в рукі порошкі дрищі і регіАнали .Вже мусорних баків не буде .

Чё ти такой нервний :nose3:  Приезжай ко мне ,півка на бічу папём,на блядей сходимю,а еслі нада,то я те куплю парабелум,чьтоби ті имел возможность застреліться....Ну ілі меня таво,шльопнуть.Только не откладівай.Как только насобіраєш на білет-велкам....начнём с мусорок.У нас их тут навалом. B-)....Кстаці.У нас  я тебе покажу Жужіну квартирку на бічу,где мамка старость будет коротать....ну после революсйон,твоего. B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Чё ти такой нервний :nose3:  Приезжай ко мне ,півка на бічу папём,на блядей сходимю,а еслі нада,то я те куплю парабелум,чьтоби ті имел возможность застреліться....Ну ілі меня таво,шльопнуть.Только не откладівай.Как только насобіраєш на білет-велкам....начнём с мусорок.У нас их тут навалом. B-)

Помницца, вы утверждали, что уже пожилой человек. Какие бляди?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот, прошло полгода после написания этих строк. Что поменялось? 

 

2014 року 28 липня, неодрищизму день 48.
Вже скоро половина стоденного терміну пройде, а бодай одна обіцянка Єдинотура є виконана? Не абищо та абияк, а так, щоб усі бачили? 
За моїми даними, на "градуснику" нуль. Нуль відсотків! 
І це тоді, коли пройшла майже половина часу, за яким оцінюється діяльність народного обранця.

 
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Помницца, вы утверждали, что уже пожилой человек. Какие бляди?

Всьо для таварища.Он молодой і сільний.С нахрапом....А ви чего інтересуетесь.Тоже непрочь сходить.........? так вам туда-------------------------------> B-)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всьо для таварища.Он молодой і сільний.С нахрапом....А ви чего інтересуетесь.Тоже непрочь сходить.........? так вам туда-------------------------------> B-)

Я просто о вашем здоровье беспокоюсь...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Вот, прошло полгода после написания этих строк. Что поменялось? 

 

2014 року 28 липня, неодрищизму день 48.

Вже скоро половина стоденного терміну пройде, а бодай одна обіцянка Єдинотура є виконана? Не абищо та абияк, а так, щоб усі бачили? 

За моїми даними, на "градуснику" нуль. Нуль відсотків! 

І це тоді, коли пройшла майже половина часу, за яким оцінюється діяльність народного обранця.

 

 

Ну і що з того,наша ти пропагандонка? Повторюю,що з того? .........Пук,сотрясіння повітря на ФОРУМІ і великий ПШИК......Як завжди у "прощаючоїся". B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  cynic :   систему , яку намагається зберегти Пеця вже майже знищила Україну . Тому скоріше згине система і пецюндри  і такі як ти чмирі  з рігами . А Україна вціліє . То сиди , де ти там . І не вийобуйся . Толку від таких як ти моїй батьківщині . А да цілуй шиколадне око , доречна процедура для тебе .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Я просто о вашем здоровье беспокоюсь...

Ти б переживала за свою психіку при такій низькій самоповазі (уходя-уходи)....Чи гориш на "роботі",забуваючи про своє здоров"я,стаханівка ви наша.мамка не оцінить.

Link to comment
Share on other sites

Помницца, вы утверждали, что уже пожилой человек. Какие бляди?

 

 

Есть разговоры в которые теткам, даже вроде тебя - вездессущим и неумным, негоже лезть. Вот это как раз тот случай. Да.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну і що з того,наша ти пропагандонка? Повторюю,що з того? .........Пук,сотрясіння повітря на ФОРУМІ і великий ПШИК......Як завжди у "прощаючоїся". B-)

........Пук,сотрясіння повітря на ФОРУМІ і великий ПШИК....     Это про Петрушку! Удачно.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...