Перейти до змісту

То що там з тим радаром з Дебальцево? Насправді це суто аріфметична задачка!


Recommended Posts

 От я вам спробую пояснити на прикладі. Напишу я наприклад в цій гілці що хтось з присутніх (прошу нікого не сприймати на свій рахунок) дебіл. А ця людина замість того

 

стоп, а де аргумент?

ви навели тезу, але це з іншої опери (младєнци, плачуча корова ,снігурі і т.п.)

гола теза не потребує ніякої реакції, крім хіба що висміювання

 

радар це теза, аргументована фактами (незалежно від якості фактів)

аналог - "він дебіл, ось він обригав свій піджак"

ви звісно можете нічого не доводити - у вас презумція, хай доведуть що це саме ви обригали свій піджак і що це взагалі ваш піджак. Але це позиція Чуркіна, вона підходить для ООн і дуже паршива для пропаганди.

 

 

Може й не дивитесь, але ведетесь, якщо вимагаєте від української сторони доводити що вона не слон.

 

я вимагаю, щоб українська сторона перехоплювала ініціативу, і змушувала виправдовуватись рашу (як побічний ефект - підтримка тренду зниження довіри до рашазмі в поміркованої вати)

 

Блін, елементарний приклад:

раша заявила, що це ми збили Боїнг, зразу ж після катастрофи. Україні потрібно приводити аргументи ,чи заявити, що у нас презумпція невинності?!!

 

тільки не треба пересмикувати, що боїнг мовляв це огого, а радари - фігня. Мова про принцип дії в інформаційному просторі.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Блін, елементарний приклад:

раша заявила, що це ми збили Боїнг, зразу ж після катастрофи. Україні потрібно приводити аргументи ,чи заявити, що у нас презумпція невинності?!!

 

тільки не треба пересмикувати, що боїнг мовляв це огого, а радари - фігня. Мова про принцип дії в інформаційному просторі.

 

Якщо ви не помітили, то в інформаційному просторі окрім кількох тематичних форумів і груп ця тема взагалі відсутня. Да і заяв Росії чи ДНР про захоплення радару я не чув. Ви чули? Поділіться.Тому якщо продовжувати аналогію то в даному випадку ви заставляєте людини відкрити на форумі гілку "Я не дебіл" через те що коли ввечері він проходив по вулиці хтось, звідкись крикнув "Ти дебіл" цілком можливо навіть не йому.

Link to comment
Share on other sites

Якщо ви не помітили, то в інформаційному просторі окрім кількох тематичних форумів і груп ця тема взагалі відсутня. Да і заяв Росії чи ДНР про захоплення радару я не чув. Ви чули? Поділіться.Тому якщо продовжувати аналогію то в даному випадку ви заставляєте людини відкрити на форумі гілку "Я не дебіл" через те що коли ввечері він проходив по вулиці хтось, звідкись крикнув "Ти дебіл" цілком можливо навіть не йому.

 

Пора обратить внимание, что тема радара освещается уже в третьей теме. Стоит ей заглохнуть, как мигом появляется новая и снова про радар.Вывод напрашивается сам собой. Просто тема нужна!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От же ложкинцы неугомонные.

На форумах можно трындеть о чем угодно. От этого линии фронта не меняются и боеприпасы или радары в руки врагов не попадают.

Путают как обычно причину (мудрое руководство Украиной взагали и армией в частности) со следствием - обсуждение результатов решений этого руководства.

Что касается предположительных радаров оставленных в Дебальцево, то думаю что янки уже давно знают реальную а не ложкинскую ситуацию.

И думаю что если пропал один из трех таких радаров или даже все три то не стоит драматизировать ситуацию (грешен, я сразу сам несколько сгустил краски).

Просто нужно найти кто ответственен и выяснить была ли это потеря в результате ошибки или предательства.

 

А радары поставят еще. И не только радары.

Украина сейчас на первом месте по приоритету поставок разного вкусного оборудования

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Якщо ви не помітили, то в інформаційному просторі окрім кількох тематичних форумів і груп ця тема взагалі відсутня.

 

а також фесбука, жж, політичних форумів (http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=827558.0  цугундер/index.php?PHPSESSID=c095da9aa27ba1eef2e2a19fa00b9356&topic=104488.0 )

112 каналу http://112.ua/obshchestvo/ssha-peredali-ukrainskoy-armii-tri-protivominometnyh-radara-149575.html

і всіх ватних ресурсів

http://xarkov.org.ua/node/29496

http://pravdanews.info/opolchentsy-pod-debaltsevo-zakhvatili-amerikanskiy-kontrbatareynyy-radar.html

http://www.military-informant.com/news/8184-v-debaltsevo-opolchentsy-zakhvatili-amerikanskij-kontrbatarejnyj-radar.html

всі лінки не буду бо там реально кожен гавноньюс їх перепостив

сукупно більш ніж мільйонна аудиторія (це якщо рашазмі по ящику не крутила, тоді на порядок більше)

але у нас презумпція, ага

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

а також фесбука, жж, політичних форумів (http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=827558.0  цугундер/index.php?PHPSESSID=c095da9aa27ba1eef2e2a19fa00b9356&topic=104488.0 )

112 каналу http://112.ua/obshchestvo/ssha-peredali-ukrainskoy-armii-tri-protivominometnyh-radara-149575.html

і всіх ватних ресурсів

http://xarkov.org.ua/node/29496

http://pravdanews.info/opolchentsy-pod-debaltsevo-zakhvatili-amerikanskiy-kontrbatareynyy-radar.html

http://www.military-informant.com/news/8184-v-debaltsevo-opolchentsy-zakhvatili-amerikanskij-kontrbatarejnyj-radar.html

всі лінки не буду бо там реально кожен гавноньюс їх перепостив

сукупно більш ніж мільйонна аудиторія (це якщо рашазмі по ящику не крутила, тоді на порядок більше)

але у нас презумпція, ага

 

В вашому списку лише один ЗМІ, і там ні слова про втрату. Це стаття про передачу Україні:

 

http://112.ua/obshchestvo/ssha-peredali-ukrainskoy-armii-tri-protivominometnyh-radara-149575.html

 

США передали украинской армии три противоминометных радара

 

Тобто ви якраз підтвердили мої слова. Щиро дякую.

Link to comment
Share on other sites

В вашому списку лише один ЗМІ, і там ні слова про втрату. Це стаття про передачу Україні:

 

http://112.ua/obshchestvo/ssha-peredali-ukrainskoy-armii-tri-protivominometnyh-radara-149575.html

 

США передали украинской армии три противоминометных радара

 

Тобто ви якраз підтвердили мої слова. Щиро дякую.

 

а вчора зранку там була фраза про "один из которых..."

112 такий 112

Link to comment
Share on other sites

@Outlander,

в курсі взагалі хто почав?

Бірюков, радник Президента, ще в п'ятницю ввечері

https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1564980133770798

 

Смотрю вот сюжет по ГавНьюс из Дебальцево.Горы ящиков со снарядами, техника. Ящики с AN/TPQ. Кого расстрелять за ЭТО, блять? Начальника? Генерала? Или какого-то ротного 55 бригады, получавшего эту технику в декабре и не удосужившегося ее, НУ ХОТЯ БЫ!!!, взорвать?!

Накипело...

 

тобто він підтверджує правдивість інфи від гавноньюс і негодує "куди дивиться міліція!". А ви кажете пропагнда...

там лише 10тис лайків/шарів, можна припустити скільки прочитало. Причому БІрюков "наше" джерело а не ватне.

(скріншот я про всяк випадок зробив, а то вони якісь ненадійні))

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

:tu:

Нема ніяких сумнівів на чию сторону працює сержант Дєрєвянкін.

Особливо весело читати його разглагольствуванія на тему про те, що есересер ніколи не втрачав літаки, акуратно складені в скрині. Це при тому, що в 41 році якраз біля 10 тисяч літаків було втрачено прямо на аеродромах.

 

От давай ти не будешь мої слова перекручувати, то я тоді не буду аналізувати твою сексуальну орієнтацію та пропонувати тобі маршрути пішохідних еротичних мандрів???

 

Мова йшла тупо про Афганістан. Де справді СРСР "чомусь" новітні літаки моджахедам не передавав!

 

Та й "прямо на аеродромах знищено" - це не те саме, що віддати фрицям в заводський смазці....

Link to comment
Share on other sites

Млять, Пеціна рать таки дуже тупа...

Мова йде навіть не про факт - захопили чи ні,та, якщо захопили - то чому аккуратно складене у скрині???

 

Мова йде про факт постійної брехні та відсутності контрпропаганди!

Залишити радар у скринях - то серйозний косяк!!!

Тому треба або показати всі три радари в нас - та назавжди заткнути рота кацапам - або там придумати байку про те, що завдяки залишеному радару залишилося в живих 2000 людей, да то, да сьо...

 

Є "новини", на які офіційні органи не повинні реагувати - там про розп"ятого хлопчика чи снігірів... але є новини, на які наша пропаганда має реагувати швидко та жорстко!!!

 

Й, вибачайте, то не анонимний дописувач під ніком Джон Вудс винен, що наше офіційне керівництво АТО постійно бреше людям!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Й, вибачайте, то не анонимний дописувач під ніком Джон Вудс винен, що наше офіційне керівництво АТО постійно бреше людям!!!

тепер ми знаємо твоє ім'я сержанте Вудс :D

Link to comment
Share on other sites

@Outlander,

в курсі взагалі хто почав?

Бірюков, радник Президента, ще в п'ятницю ввечері

 

Він не почав, він продовжив, але в будь-якому випадку це другий дзвіночок до того що Бірюков таки дебіл. Перший був з його дописом про призов в Західних областях. У мене є правда ще один дзвіночок від знайомих, але його я на широкий загал не виноситиму. Загалом собі я про нього уявлення склав.

Link to comment
Share on other sites

От давай ти не будешь мої слова перекручувати, то я тоді не буду аналізувати твою сексуальну орієнтацію та пропонувати тобі маршрути пішохідних еротичних мандрів???

 

Мова йшла тупо про Афганістан. Де справді СРСР "чомусь" новітні літаки моджахедам не передавав!

 

Та й "прямо на аеродромах знищено" - це не те саме, що віддати фрицям в заводський смазці....

Капрал Дєрєвянкін, навіть Ви повинні розуміти, що Саюс мав колосальну перевагу над моджахедами, а в нас зворотня ситуація: наша армія відступає від переважаючих сил Кацапстану. Тому порінювати треба якраз з ситуацією, коли нєпобєдімай і лєгєндарнай Краснай Армії доводилось відступати. 41-ий рік якраз добре підходить.

Ну й на останок, почитайте дещо по історії 41-го року. Дізнаєтесь, як багато фріцам дісталось "в Жаводській Шмазці"

Link to comment
Share on other sites

але є новини, на які наша пропаганда має реагувати швидко та жорстко!!!

 

 

На капрала Дєрєвянкіна має жорстко реагувати не наша пропагада, а українська служба безпеки.

Ізловіть та розп"яти, як снєгіря :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Капрал Дєрєвянкін, навіть Ви повинні розуміти, що Саюс мав колосальну перевагу над моджахедами, а в нас зворотня ситуація: наша армія відступає від переважаючих сил Кацапстану. Тому порінювати треба якраз з ситуацією, коли нєпобєдімай і лєгєндарнай Краснай Армії доводилось відступати. 41-ий рік якраз добре підходить.

Ну й на останок, почитайте дещо по історії 41-го року. Дізнаєтесь, як багато фріцам дісталось "в Жаводській Шмазці"

 

А в нас зараз трохи не така ситуація, як в СРСР зразка кінець червня 1941!!!

З одного боку, розвиток телекомунікаціних мереж та ЗМІ роблять політику замовчування та прибрехування заздалегідь приреченою на провал.

З іншого - Сталін, при всій моїй до нього "нелюбові", заводика в Лип... у Лінгені не мав та швидко звернувся до населення зі своїм "Братья и сьостри"!!!

На капрала Дєрєвянкіна має жорстко реагувати не наша пропагада, а українська служба безпеки.

Ізловіть та розп"яти, як снєгіря :gigi:

ну сподіваюся, що хоча б співробітники СБУ не будуть переодягатися у Путіна та робити зі мною те... що й з тим хлопчиком з Норвегії!!!

Бірюков - гівно, але СВІЙ, тим більше треба якось реагувати!!!

Link to comment
Share on other sites

Він не почав, він продовжив, але в будь-якому випадку це другий дзвіночок до того що Бірюков таки дебіл. Перший був з його дописом про призов в Західних областях. У мене є правда ще один дзвіночок від знайомих, але його я на широкий загал не виноситиму. Загалом собі я про нього уявлення склав.

 

дискусія у фейсбуку по радарах розгорнулась після нього

 

зрештою тисячі шарінгів достатньо красномовні

 

Не думаю що Бірюков дебіл, у мене є підстави вважати ,що його фейсбук вже давно є транслятором АП.

 

Знову таки ,коли я говорю про контрпропаганду, мається наувазі не Порошенко ,який буде вискакувати з кожного приводу зі зверненням до народу, а той самий Лисенко, або й неофіційні джерела, типу Тимчука чи популярних "військових" блогерів у фейсбуку, які будуть доносити позиці влади без зайвого офіціозу. Поки що тут системно працює лише інформаційний спротив та й то (за словами самого Тимчука) скоріше всупереч ніж завдяки.

Link to comment
Share on other sites

"Депутаты спрашивали про американский радар. Радар был, кстати, не в 55-й бригаде, а в 128-й. Командир 128-й бригады, кстати, попросил передать, что американский радар бригада не бросила, а все-таки уничтожила. Один из американских контрминометных радаров на дебальцевском плацдарме был ранее накрыт артиллерией противника и его остатки были подорваны, чтобы не допустить захвата противником. Российские СМИ демонстрируют видео, на котором показан не сам радар - а часть ремкомплекта, которая случайно уцелела. Комитет ВР принял решение провести специальное расследование по этому поводу, и точно удостоверить, что радар не попал в руки противника."

 

Бутусов.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тобто втрачено 2 з 3-х радарів? Ну, поганенько, але добре, що кацапи набрехали вчергове...

Link to comment
Share on other sites

Тобто втрачено 2 з 3-х радарів? Ну, поганенько, але добре, що кацапи набрехали вчергове...

 

В силу своих характеристик это техника переднего края. Потери неизбежны.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...