Перейти до змісту

uapolitics непомітно перетворюється у ФУП.


Бартка

Recommended Posts

 

 


Чувак, я у себе вдома. Мене сюди у вагоні-телянтику не привозили.

Та понятно, что не у меня.

Кацап ты замаскированный, или трололо на кремлядской ставке, не имеющее к патриотам Украины никакого отношения. Всё, что ты пытаешься делать - это ссорить украинцев между собой всеми доступными способами. Вот самый главный результат твоей деятельности на этом форуме.

 

Был бы ты украинцем и с мозгами - искал бы общие идеи с согражданами, а не рассказывал, кого куда на чем привезли.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та понятно, что не у меня.

Кацап ты замаскированный, или трололо на кремлядской ставке, не имеющее к патриотам Украины никакого отношения. Всё, что ты пытаешься делать - это ссорить украинцев между собой всеми доступными способами. Вот самый главный результат твоей деятельности на этом форуме.

 

Был бы ты украинцем и с мозгами - искал бы общие идеи с согражданами, а не рассказывал, кого куда на чем привезли.

Ти чого так налякався? 

Я ж не винен, що СБУ почало ловити форумних тролів...

Link to comment
Share on other sites

Йде звичайний процес. Настрої суспільства міняються

Та канєшна-канєшна! 

На черзі Запоріжжя, Харків, Маріуполь, Одеса.

 

А хіба цього не видно по наглій поведінці форумних десантних хазяїв? 

Link to comment
Share on other sites

 Бартка . Як тобі доказати що нам важко ? В кожного свої думки ... у нас же свобода слова ? У Хозі своя позиція - винуватий Кріль , але це тільки обкладинка ... він розуміє . Надіюсь .

 Да , я сьогодні нажерся .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йде звичайний процес. Настрої суспільства міняються, це відображається на форумі. Нічого дивного. Тільки хоней бідна не второпає що воно діється.

ну ти ж теж сектантом як була (в) так і на тому ж місці.не второпаєш.що поїзд пішов і ти на полустанку без шансу від"їхати.Але головку тримаєш .як пава. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йде звичайний процес. Настрої суспільства міняються, це відображається на форумі. Нічого дивного. Тільки хоней бідна не второпає що воно діється.

А ти не можеш, шоб мене не згадати

лише  я тобі кругом мішаю

і шоб ти знала у п"ятий раз --- відлипни від мене

єслі можеш, то користуйся іншими ніками. :pooh_lol:

 

 

 Да , я сьогодні нажерся .

сірамно :=[]

Link to comment
Share on other sites

Ну не нравицо гнида могу сказать - отвали гандон, какая разница по сути то?

Хозя, а ты, сцуко, ни разу не прав. Потому как гандон - эт (С), и Бартке до эттого уважаемого индивидуума как до Куёва в коленно-локтевой.

Link to comment
Share on other sites

Хозя, а ты, сцуко, ни разу не прав. Потому как гандон - эт (С), и Бартке до эттого уважаемого индивидуума как до Куёва в коленно-локтевой.

Ой кацапи, кацапи...

 

А кого люблять кацапи?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...