Перейти до змісту

вот, лучше и не скажешь про нашу власть


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

  Дивіться  з 4.00 ,  про хуйла  а далі  до наших  мінізвернення .

 

Назови мені хоч одну армію світу, де не матюкали б своїх президентів і генералів. 

А тепер уяви собі, що би казали ці хлопці, якби їх заставили бути в ролі окупанта

і вони були б зараз на чужій землі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

І це все  що може сказати Абригєн  який там  живе   і замість  зі зброєю захищати Україну  і  наш Донбас їзде  на рибалку ?  Підар ти вонючий  . Ти пиши своєму  шиколадному повертай  в реальність .

 

Назови мені хоч одну армію світу, де не матюкали б своїх президентів і генералів. 

А тепер уяви собі, що би казали ці хлопці, якби їх заставили бути в ролі окупанта

і вони були б зараз на чужій землі.

 Тобі  на фупі  відповіли . Влада має діяти ,  пацани з  ВСУ  в чомусь не праві  ?  В тому  що реально  відбувається ?  По пунктам  . 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 


Дамбацєц по темі щось є сказати ? Ні . То пішов нахуй .

І це все  що може сказати Абригєн  який там  живе   і замість  зі зброєю захищати Україну  і  наш Донбас їзде  на рибалку ?  Підар ти вонючий  . Ти пиши своєму  шиколадному повертай  в реальність .

 

Если это не разжигание розни между украинцами (согласен, тупое, примитивное, мерзко-подпдъездное, в стиле грязных беззубых старух, но уж... каков автор, такое и разжигание), то объясните мне, плз, что такое разжигание.

 

Кто ЭТО сюда принес знают все, а вот  зачем оно здесь нужно - хотелось бы услышать.

 

Неужели "патриотичность" форума включает и это?

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

upd

 

Про свое, жыдовське, "гандураське, перуньське", я уже сегодня услышал от того же перса. 

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://uapolitics.com/topic/20033-kto-etot-vytnyj-goblin-poldlallplors/?p=548749

 

 

Нет. Бартка на порядок умней.

Гуру, дякую!

Вчителю, я такий радий, що Ви так високо оцінили мою скромну особу! 

(от кацапидло, блять...)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гуру, дякую!

Вчителю, я такий радий, що Ви так високо оцінили мою скромну особу! 

(от кацапидло, блять...)

 

Тики мы, Химко, й люди, не?  Хорошая пословица.

Link to comment
Share on other sites

Ладно, пошел я.  Мы, жыдогандурасяне, народ не взыскательный. Но гордый   :)

 Та підар  ти  та гандураський  кацап . Про мораль  тут втирає. Пиздуй  у сінагогу  дятел  .

Ти скільки мене  посилав і матюкав ?  Тепер  не подобається ? 

Згинь вонь подзалупна  шиколада . Ще один Фольцман  оказується .  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чувак, ты позоришь гордое имя бендеровца и украинца. Нацист, бендеровцу не товарищ, что-бы там не рассказывал Киселев..  

 Я нацист ? Бу га га . Я Акваріуса не навижу а не всих євреїв світу !!!

 

 До речі якщо Вавкаріус таки жид - я його пожалію )))  .

О чем спор вообще? Опять зрада?

 Та всьо нормально . Шикаладнікі трошки возмущаються правда .

 

 ПС ))) бАндерівець ?  Українець в першу чергу !

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так. Шоб прекратить пустопорожние дискуссии - вот вам еще одно видео с точкой зрения на происходящее:

https://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk#t=24

 

ЗІ. Если что- взято у Георгия Туки на ФБ (https://www.facebook.com/george.tuka?fref=nf&pnref=story). И, опять же, если что - то я подобную точку зрения, как у бойцов, тоже достаточно часто слышу в тех или иных вариациях.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Дамбацєц по темі  щось є сказати ? Ні . То пішов  нахуй .

 

Тебе дурачок на нем сидеть пожизненно. Я ведь дело говорю, жизнь прожил. Но видать не с твоим счастьем, чеши клаву дальше. ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тебе дурачок на нем сидеть пожизненно. Я ведь дело говорю, жизнь прожил. Но видать не с твоим счастьем, чеши клаву дальше. ;)

 Ти мене посилав ? Моя черга ? Та чого тебе посилати - ти дамбацець . То сосеш . Як і сосав у Фьодарича ))) . Соси не плямкай бидло . Соси не переставая !

Найшов містєчко тіхає с рибалкой ? Ні ? . Шукай .

Змінено користувачем Elguider
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мужик щось занадто ядом і жовчю бризкає. Якийсь примітивний потік свідомості.

 

А що таке цей Марк Гордиенко ? 

 РіГ . Сусіди на підїзд виходять покурити , вуха пухнуть - таким матом ВСЮ владу обкладують . Де проблема ? В мужиках сусідах теж . Тікі блядь в тому вакуумі що є і негативі , тільки сєкта шиколядної дупи бачить один позитив , а сєкта коси - негатив .  А людям вже до сраки ті всі пяті канали і Ватнік24 . Очам своїм більше вірять . Я вообщє в прострації . Бо правильно хлопці кажуть - пане президент ЦЕ ПИЗДЕЦЬ !!!!

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Правильно все. Люди на межі.

Це ти на межі.Від страху.нервів.депресії і......юлькізму.І якщо перші пару можна вилікувати,то останнє-невиліковне.Бо випалює мозок і залишає лише одну звивину для відчуття флюідів мамки.як вона поведе туди ти і підеш.А зараз вона іде (і ти)---------------->,якщо слідувати її виступу вчора по класу вішання лапші на вуха.Тому не розписуйся за народ в такій ситуації-війни і всього що слідує за цим.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так. Шоб прекратить пустопорожние дискуссии - вот вам еще одно видео с точкой зрения на происходящее:

https://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk#t=24

 

ЗІ. Если что- взято у Георгия Туки на ФБ (https://www.facebook.com/george.tuka?fref=nf&pnref=story). И, опять же, если что - то я подобную точку зрения, как у бойцов, тоже достаточно часто слышу в тех или иных вариациях.

 Чесно ? Мені вже насрать хто де викладає . Є відео . Всьо крапка . Там є що по суті обговорити . Вінницьких самбістів яким Пеця сам особисто кімано дав так багато в Вінниці ))) .

 Хлопці кажуть практично те саме що люди .

 

 Всьо . Думайте вирішуйте .можете мінстецьом - пофіг . А треба - по ділу ! Про те як не питайте . хай спочатку пересаджають Єфрємових Допкіних Гєп .  А далі видно буде . Бо хуйло пре .

Link to comment
Share on other sites

 Я нацист ? Бу га га . Я Акваріуса не навижу а не всих євреїв світу !!!

Авариуса, это пожалуйста, это сколько угодно. А вот давить на национальность, это удел нацистов. 

Змінено користувачем shurken
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Безнадійно апелювати до влади. У владу йдуть зазвичай люди без особливих комплексів щодо моралі. Бачу вихід у тотальній самоорганізації населення.

 

Безнадійно апелювати до влади. У владу йдуть зазвичай люди без особливих комплексів щодо моралі. Бачу вихід у тотальній самоорганізації населення.

 

 

На мамку наїхав чи то ти ТІЛЬКИ про решту.Мамка поза тою бандою? Зможеш тут чітко сказати-юлька такаж потвора як і пеця чи кріль? Це як лакмусовий папірець. B-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Авариуса, это пожалуйста, это сколько угодно. А вот давить на национальность, это удел нацистов. 

 НУ там жидо-бандерівцем не пахне . Воно чмо гандурасо-кацапо-жидовське фольцмановське . Самовлюбльонноє як і Абригєн .

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ну ти даєш :fp1:  НІ просто ВСЕ ПРОПАЛО :D

 

  А в тебе що пропало ? Бідним став ? На вулицю викінули ? Ну ти ж Циннік .  Знайди як заробити . У дрища для тебе підработка є ? Ні ?  А у Йулькі ?  Ти жблядь в курсє всєй хуйні .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Авариуса, это пожалуйста, это сколько угодно. А вот давить на национальность, это удел нацистов. 

 До речі . На особистості перейшли перші - Аборигєн і Акваріус . Тут гілочка є . Покидались кізяком . І як завжди із за тупого стада на шиколядному підспівуванні .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 До речі . На особистості перейшли перші - Аборигєн і Акваріус . Тут гілочка є . Покидались кізяком . І як завжди із за тупого стада на шиколядному підспівуванні .

Детский сад - а он первый начал. Это не повод уподобляться и опускаться. Тоньше надо троллить, тоньше.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...