Перейти до змісту

сдается мне, "базарные бабульки" с яблочками - огурчиками вымрут как класс


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Видите как.

Мы всерьез должны озаботиться проблемами условной львовской бабушки, которая каждый день сейчас ездит на дачу.

Там кормит кур кукурузой и доит корову.

Потом с молоком и яйцами едет обратно в город и продает вот это все на базаре.

А в перерыве успевает сводить внука в музыкальную школу.

И если у нее отобрать бесплатную электричку, не видать больше городским жителям продуктов питания.

Самим не смешно?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну значит не бабушки будут из села в город ездить, а горожане поднимут свои зады и будут мотаться в сёла на базары.

Ви  не  знаєте  психології  селянина.  Він покладається  тільки  на  себе.  Буде  вирощувати  продукцію  лише  тоді,  коли  буде  знати,  що  раз-два  на  тиждень  поїде  до  міста  і  продасть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Смешались  в  кучу  кони,  люди...  Порада  від  Фоми  була,  щоб  міських  пенсіонерів  вигнати  на  села,  щоб  там  виживали.  

А  ті  пенси,  що  живуть  в  селах  і  привозять  нам  домашню  їжу - то  зовсім  інша  парафія.

 

Фома как раз и говорил, что есдли у пенса такая тоска по огородику- пусть перебирается на ПМЖ в село за город, и не надо будет каждый день маршруткой ездить. Ну а если хочет нянчить внуков в музыкальной школе-пусть сидит в городе и не ноет. Ну или родители тех самых внуков отвезут его на дачу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

блииииииииииииин

сельские жители, которые ваыращивают на продажу овощи-молоко-мясо-яйца НЕ ЕЗДЯТ НА РЫНОК МАРШРУТКАМИ, ЭТО НЕВЫГОДНО- ВОЗИТЬ В РУКАХ ДВЕ СУМКИ МЯСА ИЛИ ДВА ВЕДРА ОГУРЦОВ. 

Как ещё объяснить, чтобы поняли?

У них почти у всех есть машины, и даже не всегда старые, у некоторыхъ даже пикапы или мини-грузовички. Им насрать на маршрутки и цены на проезд в них. И мы не останемся без их товара, разве что он немного подорожает из-за цен на бензин.

Параска же говорила о дачных бабушках, которые максимум продадут с земли возле базара пучок петрушки или кило персиков. Они погоды не сделают.

Саме  так  і  відбувається.  Бабці-селянки  тягнуть  все  на  свойому  горбі  маршрутками.

Параска  говорила  про  бабусь,  які  чи  з  села,  чи  з  дачі  (не  важно ) привозять  нам  (сорі,  привозили)  свою  продукцію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви  не  знаєте  психології  селянина.  Він покладається  тільки  на  себе.  Буде  вирощувати  продукцію  лише  тоді,  коли  буде  знати,  що  раз-два  на  тиждень  поїде  до  міста  і  продасть.

В мене бабуля живе в селі. За останні 10 років була в райцентрі 2(два) рази - їздила виривати зуби. В Києві (130км) була останній раз років 25 тому. Бо коли було хазяйство їй було їздити просто ніколи, а зараз немає сил. Вона хоче щоб електрика була в селі і вода в колодязі, все. Ну і хліб тричі на тиждень.

Link to comment
Share on other sites

блииииииииииииин

сельские жители, которые ваыращивают на продажу овощи-молоко-мясо-яйца НЕ ЕЗДЯТ НА РЫНОК МАРШРУТКАМИ, ЭТО НЕВЫГОДНО И НЕУДОБНО- ВОЗИТЬ В РУКАХ ДВЕ СУМКИ МЯСА ИЛИ ДВА ВЕДРА ОГУРЦОВ. 

Перекупщики приїздять до них додому.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Саме  так  і  відбувається.  Бабці-селянки  тягнуть  все  на  свойому  горбі  маршрутками.

Параска  говорила  про  бабусь,  які  чи  з  села,  чи  з  дачі  (не  важно ) привозять  нам  (сорі,  привозили)  свою  продукцію.

 

 

ну, не знаю, может у вас такие поцоватые селяне, что предпочитают бабушку погнать на рынок с торбами маршруткой вместо того чтобы машиной отвезти в пять раз больше товара 

но это не вопросы пенсий и ценообразования на маршрутки, это вопросы вавки в голове

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Перекупщики приїздять до них додому.

 

 

и это тоже

но у нас перекупов не любят и в городе есть несколько рынков (плюс городская власть организовывает 2 раза в месяц "мини-ярмарки" на площади перед цирком) , где селянам реально за скромное местовое разрешают торговать самим, иногда даже с машин- потому они своими машинами едут в город, иногда кооперируются с соседями, но едут машиной- и больше продать можно, и не зависишь ни от кого.

Link to comment
Share on other sites

А чого виживати? Сидять в Києві в хаті дивляться серіали. Будуть сидіти в селі в хаті, дивитись серіали і мати 20-30к баксів на витрати. Це виживання? 

Якась  теорія  зовсім  без  практики.  Ви  в  Україні  продавали  квартиру  так,  щоб  купити  за  ті  ж  гроші  щось  інше?

Не  дай  Боже,  щоб  Вам  довелося  це  робити,  будучи  вже  у  віці.

 

Читаю  цю  гілку  і  дивом  дивуюсь,  як  усім  кісткою  в  горлі  стоять  пенсіонери.  Точно  так,  як  нашому уряду.  Швидше  б  всі  повимирали.  Гляди  і   дефіцит  пенсійного  фонду  скоротиться.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви  в  Україні  продавали  квартиру  так,  щоб  купити  за  ті  ж  гроші  щось  інше? Не  дай  Боже,  щоб  Вам  довелося  це  робити,  будучи  вже  у  віці.

А до чого тут вік? Ідете до юриста, він все зробить.

 

 

 


Читаю  цю  гілку  і  дивом  дивуюсь,  як  усім  кісткою  в  горлі  стоять  пенсіонери.  Точно  так,  як  нашому уряду.  Швидше  б  всі  повимирали.  Гляди  і   дефіцит  пенсійного  фонду  скоротиться.

Де я таке казав? Я хочу щоб пенсіонери жили нормально, але не за рахунок усіх інших. В мене, доречі, батьки - пенсіонери. 

Link to comment
Share on other sites

Видите как.

Мы всерьез должны озаботиться проблемами условной львовской бабушки, которая каждый день сейчас ездит на дачу.

Там кормит кур кукурузой и доит корову.

Потом с молоком и яйцами едет обратно в город и продает вот это все на базаре.

А в перерыве успевает сводить внука в музыкальную школу.

И если у нее отобрать бесплатную электричку, не видать больше городским жителям продуктов питания.

Самим не смешно?

Ніч-ч-чого  Ви  не  зрозуміли,  даруйте.  Бо ... не  хочете.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перекупщики приїздять до них додому.

Кстати.

Оличный нюанс.

Не знаю, как в других городах, но 3\4 бабулек и тетушек в Киеве, стоящих с творожком, молочком, мясцом и яблочками на рынках, станциях метро, автовокзалах, стихийных рынках в спальных районах - это реализаторы.

Давайте немедленно попереживаем и за них!.

А то до отмены бесплатного проезда они не продавали втридорога, уже заложив свой проезд на газельке из василькова и обратно.

Link to comment
Share on other sites

Читаю  цю  гілку  і  дивом  дивуюсь,  як  усім  кісткою  в  горлі  стоять  пенсіонери. 

 

Потому что это и есть кость в горле.

Цинично и ужасно, но это так.

Link to comment
Share on other sites

Якась  теорія  зовсім  без  практики.  Ви  в  Україні  продавали  квартиру  так,  щоб  купити  за  ті  ж  гроші  щось  інше?

Не  дай  Боже,  щоб  Вам  довелося  це  робити,  будучи  вже  у  віці.

 

 

 

примерно у 80% пенсионеров есть дети-внуки-племянники, которые помогут и с продажей, и с покупкой, и с переездом коли нужда такая будет

и многие из них помогают пенсионерам-родственникам, так что имея 1000 гривень пенсии пенсионеры умудряются и мясо кушать, и квартплату платить, и одежду покупать не в секонде. Так что не надо нас обвинять в жестокосердии к пенсионерам. Просто есть пенсионеры, ведущие себя с достоинством, а есть совковая плесень которой все должны и которая лезет у тебя из горла выдирать то, что как оно считает, ему положено.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не знаю, как в других городах, но 3\4 бабулек и тетушек в Киеве, стоящих с творожком, молочком, мясцом и яблочками на рынках, станциях метро, автовокзалах, стихийных рынках в спальных районах - это реализаторы.

Отож, їдеш електричкою з Коростеня, а вони до Бородянки сплять з ногами на сидіннях, а потім фасують сир в пакети

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А до чого тут вік? Ідете до юриста, він все зробить.

 

 

 

Де я таке казав? Я хочу щоб пенсіонери жили нормально, але не за рахунок усіх інших. В мене, доречі, батьки - пенсіонери. 

Друга  моя  цитата  не  про  Вас,  а  загалом  про  гілку.

Щодо  першого:  який  юрист?  Юрист  буде  Вам  хату  шукати?  Тільки  не  кажіть  мені  про  контори  нерухомості.  Я  це  вже  раз  пройшла  і  більше  не  хочу.  

 

Я  вже  десь  колись  писала:  не треба  нам  з-за  кордону  зневажливо  радити.  У  нас  самих  голови  кріпкІ.  Тільки  живемо  зовсім  в  інших  реаліях.  А  ви  там  по  закордонах,  ніби  на  хмарах  сидите  і  думаєте  щоб  виключно  вам  було  добре.

Це  теж  стосується  не  особисто  Вас,  Фома,  а  усіх  закордонників.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Потому что это и есть кость в горле.

Цинично и ужасно, но это так.

Перша  заповідь.  Шануй  батька-матір.  І не  стосується лише  своїх.

Не  хочу  продовжувати думки.  Ви  сказали  все.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Юрист  буде  Вам  хату  шукати?  Тільки  не  кажіть  мені  про  контори  нерухомості.  Я  це  вже  раз  пройшла  і  більше  не  хочу.  

Тю, а шо там шукати? Хат - ВАЛОМ. Юристи готові все оформити миттєво, бо це їх бабло.

 

 


А  ви  там  по  закордонах,  ніби  на  хмарах  сидите  і  думаєте  щоб  виключно  вам  було  добре.

Ми просто кажемо як воно має бути, поки не настала жопа. Доречі, купувати нерухомість в Україні НАБАГАТО простіше ніж закордоном.

Link to comment
Share on other sites

Друга  моя  цитата  не  про  Вас,  а  загалом  про  гілку.

Щодо  першого:  який  юрист?  Юрист  буде  Вам  хату  шукати?  Тільки  не  кажіть  мені  про  контори  нерухомості.  Я  це  вже  раз  пройшла  і  більше  не  хочу.  

 

вот скажите, почему своей тетке-пенсионеру я нашел нужные варианты продажи квартиры, потом покупки, организовал грузчиков и переезд, а под конец нашел нотариуса и помог оформить на эту квартиру завещание (не на себя, а на другую родню, как тетка пожелала)- почему другие пенсионеры (понятно что не все, но хотя бы половина из них) так не могут? Что я делаю не так?

Link to comment
Share on other sites

Я  вже  десь  колись  писала:  не треба  нам  з-за  кордону  зневажливо  радити.  У  нас  самих  голови  кріпкІ.  Тільки  живемо  зовсім  в  інших  реаліях.  А  ви  там  по  закордонах,  ніби  на  хмарах  сидите  і  думаєте  щоб  виключно  вам  було  добре.

Це  теж  стосується  не  особисто  Вас,  Фома,  а  усіх  закордонників.

 

Бiльша частина дописувачiв у цiй гiлцi не має жодного вiдношення до закордону. Це по-перше.

 

По-друге, вам не "зневажливо радять", а намагаються м'яко довести, що деяких звичних нашим громадянам речей у свiтi не iснує. Принаймнi у розвиненому свiтi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перша  заповідь.  Шануй  батька-матір.  І не  стосується лише  своїх.

Не  хочу  продовжувати думки.  Ви  сказали  все.

 

Я сказав цинiчну правду. Подобається вона Вам чи нi - то вже зовсiм iнше питання.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ми просто кажемо як воно має бути, поки не настала жопа. Доречі, купувати нерухомість в Україні НАБАГАТО простіше ніж закордоном.

Питаю,  Ви  це  робили  в  Україні?

Як  воно  має  бути? - перш  за  все  зарплата  і  пенсія  не  мають  бути  40  і навіть  100  доларів.  Вмієте  щось  тут  порадити,  як  добитися  більших  доходів?

Link to comment
Share on other sites

Я сказав цинiчну правду. Подобається вона Вам чи нi - то вже зовсiм iнше питання.

Та  не  в  мені  річ.  Воно  Вам  цинічно  аукнеться.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Питаю,  Ви  це  робили  в  Україні? Як  воно  має  бути? - перш  за  все  зарплата  і  пенсія  не  мають  бути  40  і навіть  100  доларів.  Вмієте  щось  тут  порадити,  як  добитися  більших  доходів?

Я купував і в Україні і за кордоном. В Україні купівля займала тиждень, в Англії - 3 місяці. І до чого тут зарплата і пенсія? 1к квартира в Києві коштує 50к баксів, а пенсія-  50 баксів. 

Link to comment
Share on other sites

Видите как.

Мы всерьез должны озаботиться проблемами условной львовской бабушки, которая каждый день сейчас ездит на дачу.

Там кормит кур кукурузой и доит корову.

Потом с молоком и яйцами едет обратно в город и продает вот это все на базаре.

А в перерыве успевает сводить внука в музыкальную школу.

И если у нее отобрать бесплатную электричку, не видать больше городским жителям продуктов питания.

Самим не смешно?

совершенно не смешно.  Я бы не стал так пренебрежительно о домашних продуктах и о бабушках.

А то что льготный проезд это глупость и почва для махинаций так согласен

Link to comment
Share on other sites

и это тоже

но у нас перекупов не любят и в городе есть несколько рынков (плюс городская власть организовывает 2 раза в месяц "мини-ярмарки" на площади перед цирком) , где селянам реально за скромное местовое разрешают торговать самим, иногда даже с машин- потому они своими машинами едут в город, иногда кооперируются с соседями, но едут машиной- и больше продать можно, и не зависишь ни от кого.

В Киеве в каждом районе и даже микрорайоне раз в неделю проходит фермерская ярмарка.

100% на машинах.

Поэтому я искренне не понимаю, в чем трагизм ситуации.

Почему в следующую пятницу я уже не куплю мяса, сметаны и сухофрукты?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...