Перейти до змісту

Старая прошмандовка


Citizen UA

Recommended Posts

Меркель. Европидары такие европидары...  :fp1:

 

Канцлер Німеччини Ангела Меркель прийняла рішення не їхати до Москви і не брати участі у святкуванні 70-річчя Перемоги в Москві.

Про це повідомляє Zeit з посиланням на джерело з оточення Меркель.

За даними видання, причиною такого рішення є роль Росії в українському конфлікті, оскільки візит був би образою для українського уряду.

"Важко уявити, що Меркель бере участь у параді, на якому будуть представлені танки, котрі, можливо, використовуються у Східній Україні", - зазначає видання.

Разом з тим, за даними видання, Меркель приїде до Росії 10 травня і разом з Володимиром Путіним відвідає могилу Невідомого солдата біля стін Кремля, де вони разом вшанують пам'ять загиблих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шяс я тобі Сітізен, очінь популярно \, на пальцях шото раскажу.Слухай сюдой...

 

ВопервИх, вона не прош*ан*овка.Да.

 

Увторих, вона не така вже і стара.Да.

 

Втретіх, вона, знаїш як борецця проти своїх алігархав, в яких інтєрєси з путлером пов"язані дєньгамі і бізнесом?В неї вобщє нема ніякого бізнесу.Да.

 

Вчітвьортих, вона ЗА поставки оружия в Україну, але там така внутріпартійна дискусія, шо їй тогда погрожує, ну тіпа шото імпічьмент.

 

Вп"ятих, це вона дозволяє на транш дєняг для України.

 

Вшистих, знаєш яку інформаційну війну ведуть проти неї в Європі і в часності в Німеччині? І ото "данке, фрау Рібентроп" було підхвачено нашими , яізвіняюсь, ослами, які не слідкували за її виступами і підтримкою України рік тому. Бо ті осли даже не схотіли продивитись лєнту новостєй з часів Майдана. Вона з перших хвилин була проти путлєра і її нема за що "ухватить", немає компромату проти неї, тому путлєр і веде проти неї інфовійну, а осли,я снова ізвіняюсь, це підтримують. Тиж поняв, я не про тебе, а взагальному. А через оте "данке, фрау рібентроп", ця мужня жінка переступила і нічого у відповідь до наших ослов не сдєлала, бо то є МУДРА ЖІНКА.

 

Всідьмих, я почала Енджі поважати рік тому, коли вона підтримала Майдан, а до того ставилась до неї так, як ти січяс.

 

Ввосьмих, думаю, шо ти мене поняв і не будеш свій "програш прикривати хамством. Я очінь надєюсь.

 

Вдівятих --- ШАНУЙМОСЯ! :flirt:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шяс я тобі Сітізен, очінь популярно \, на пальцях шото раскажу.Слухай сюдой...

Я просто ридаЙу від жалю і спічуття :weep: Підтримала Майдан, як зараз підтримує Україну, що спливає кров'ю? Діп консьорн? Хай запхає таку підтримку до своєї дупи.

 

ps

Який "транш дєнег" ?

 

psps 

ця мужня жінка переступила і нічого у відповідь до наших ослов не сдєлала

Скажу больше, она ничего не сделала даже тогда, когда их вместе с Олландом Хуйло смачно приложил мордой апстол сразу после минского мирняка два, когда на подписях еще даже чернила не высохли. И ничего, сглотнула старушка. Святая женщина....

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ніяка вона не святая і нею не буде.

 

Ну, ладно, за прикритіє страху в такий спосіб і бкз грубостєй на мою адресу " данке, стіві, енгстліхе ХЕЛЬД". :blush2:

:smile3:

Апчєм гутаріт ета женщіна? Хотєлось би поподробнєє узнать о борьбе старушки со "своімі олігархамі", "вона ЗА поставкі оружія в Україну", "транш дєнєх" и прочую сєльскую аналітіку в ісполнєніі Хони. Кстатє старушкє уже 60-т стукнуло

Link to comment
Share on other sites

Ми кричим "зрада", кацапи кричать "фашистка, ссовка, не захотела 9 приехать, нае пущать в Разеюшку" B-)

Деушко немного беременно, а так ничё. Но по сравнению с нашими власть предержащими очень и очень. Но все равно хоцца ж щоб было лучче... А по поводу не пускать... Та Бога ради , мож с этого толк будет...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо вона поїде на похорон х..уйла і станеться це 10 травня цього року, то не буду на неї у претензії.

 

Раді такого случая ми її на руках віднесем і цвіточкі на її шляху розкидаємо :D

Link to comment
Share on other sites

Апчєм гутаріт ета женщіна? Хотєлось би поподробнєє узнать о борьбе старушки со "своімі олігархамі", "вона ЗА поставкі оружія в Україну", "транш дєнєх" и прочую сєльскую аналітіку в ісполнєніі Хони. Кстатє старушкє уже 60-т стукнуло

Нехай моя аналітика буде сільською, чи якоюсь ще, не в тому суть. Не вся інфо доходить до наших українців, а лише часточка, маленька часточка. На жаль ніколи не було надії на Німеччину і Францію, чи не так?Німеччина має росгазу лише 20%, але домовленості, які були підписані при дружбані Шрьодері будуть діять ще роками. Так путлєр обкрутив тоді. Так само і з Францією, Містралі, це робочі місця. З цим нічого не поробиш. Жахливо, що немає підтримки від них. А коли Україна мала від них підтримку? На жаль це так.

 

Про Меркель я описала стан речей на сьогоднішній день. Це не ІМХО, а це так, як воно є.

Link to comment
Share on other sites

Нехай моя аналітика буде сільською, чи якоюсь ще, не в тому суть. Не вся інфо доходить до наших українців, а лише часточка, маленька часточка. На жаль ніколи не було надії на Німеччину і Францію, чи не так?Німеччина має росгазу лише 20%, але домовленості, які були підписані при дружбані Шрьодері будуть діять ще роками. Так путлєр обкрутив тоді. Так само і з Францією, Містралі, це робочі місця. З цим нічого не поробиш. Жахливо, що немає підтримки від них. А коли Україна мала від них підтримку? На жаль це так.

 

Про Меркель я описала стан речей на сьогоднішній день. Це не ІМХО, а це так, як воно є.

Так є підтримка, чи немає? "На сьогоднішній день" Меркель збирається зробити візит до Хуйла через пітора місяці після політичного вбивства Нємцова, ніби нічого такого страшного не відбулося. Наразі, це підтримка Хуйла, а не України і славнозвісних європейських цінностей, про які вона та інші європідари забули заради святої мети - миру нашим коштом

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Те, що ти виділив жирним шрифтом,мною  малось на увазі про зброю. Зброї вони нам не дадуть. Будемо бачити чи поїде вона до маскви. Інформаційна війна триває і ми в ній певні гвинтики.

Є ще надія, що зброю дасть Америка, яка так голосно про це заявляла. Питання ще не закрите.

Link to comment
Share on other sites

Те, що ти виділив жирним шрифтом,мною  малось на увазі про зброю. Зброї вони нам не дадуть. Будемо бачити чи поїде вона до маскви. Інформаційна війна триває і ми в ній певні гвинтики.

Є ще надія, що зброю дасть Америка, яка так голосно про це заявляла. Питання ще не закрите.

Так эта милая струшка и Обаму отговорила. Дескать, мирный план, Минск-2 наше все, а Дебальцево - досадное недоразумение. Одному мне видится определенная закономерность в ерзаньях жопой старой прошмандовки? 

 

Ранее посол Германии в США заявил, что после беседы Обамы в Белом доме в феврале с канцлером Германии Ангелой Меркель американский президент согласился с ней "дать некоторое пространство для тех дипломатических, политических усилий, которые были в стадии реализации" и не поставлять летальное оружие Украине. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Хозя, фотка - фейк, где-то гуглился оригинал. Хотя, ИМХО, это не имеет никакого значения

 

Может, и фейк. На мой взгляд, на снимке для роста 1,65 голова непропорционально мала.

Link to comment
Share on other sites

Хозя, фотка - фейк, где-то гуглился оригинал. Хотя, ИМХО, это не имеет никакого значения

вы можете не поверить, но она еще и ипалась, в молодости, по крайней мере. но вот фоток нет.

Link to comment
Share on other sites

Так эта милая струшка и Обаму отговорила. Дескать, мирный план, Минск-2 наше все, а Дебальцево - досадное недоразумение. Одному мне видится определенная закономерность в ерзаньях жопой старой прошмандовки? 

 

Ранее посол Германии в США заявил, что после беседы Обамы в Белом доме в феврале с канцлером Германии Ангелой Меркель американский президент согласился с ней "дать некоторое пространство для тех дипломатических, политических усилий, которые были в стадии реализации" и не поставлять летальное оружие Украине. 

Я вже писала про інфо війну. Ти віриш ВСЬОМУ, що написану, не знаючи стану речей. Іде не тільки війна, де стріляють, вбивають , захищають, йде інформаційна війна. В таку інфо люди повірять зразу. Воно так не є, як нам "кидають". Звичайно, що то є важко розібратись в тому всьому і віднайти правду, а не півправди, що є вже брехнею.

Які настрої в Європі можу прочитати, або прослухати, який стан речей в Америці по цьому питанню, то маю доволі таки поверхневі знання. За браком часу не маю можливості.

 

Але ще раз можу з упевненістю сказати, що в Меркєль не підтримує путлєра і не підтримувала.

З самого початку Майдану всі експерти (були і ті, які викладали в Незалежному українському універі в Мюнхені) були на стороні України, що не можна сказати про Бундестаг. Там точиться внутрішньо-політична війна, бо готуються до виборів. Штайнмаєр, лєпший друг Шрьодера не зацікавлений у розв"язанні конфлікту, бо готується до виборів. Грегор Гізі, який є ще з часів ГДР і його камаради дають жахливі інтервю і вносять багато дезинформації не на користь Україні. Український посол Мельник, майже кілька разів на тиждень дає інтервю з доказами дезинформації.

 

Нехай не складається таке враження, що всі сидять і мовчки  ковтають те, який бруд ллють на Україну.

Просто дезинформаційна війна куди плодородніша, і крізь неї правді дуже важко пробитись. От і ми всі стаєм частинами цієї інфовійни. Хто знає німецьку і орієнтується у подіях, слідкує за ними, той підтвердить мої слова...

 

Звичайно не вистачає інфо від наших гамериканських знавців ситуації з-за "озера". Але там така сама інформаційна війна. Чи не так?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

honey flower,

Майдан поддержать -это конечно прелестно..романтик там -приветствие стремлений свобод и выбора построений общества и прочее..

была 20-ка , которая демонстративно мокнула карлоса как говнюка(прокуратуры Нидерландов плюс накопились уже). она была вот недавно, это нам кажется, что  прошли года, потому что для нас время скукожилось..

ну так разве Анжелика "бросит" "своих" и встанет в ряд Казахстан-Беларусь-....?

Link to comment
Share on other sites

honey flower,

Майдан поддержать -это конечно прелестно..романтик там -приветствие стремлений свобод и выбора построений общества и прочее..

была 20-ка , которая демонстративно мокнула карлоса как говнюка(прокуратуры Нидерландов плюс накопились уже). она была вот недавно, это нам кажется, что  прошли года, потому что для нас время скукожилось..

ну так разве Анжелика "бросит" "своих" и встанет в ряд Казахстан-Беларусь-....?

 

Я не про романтику Мєркєль писала.

Ви мож не так уважно читали...

Від тої залежність, в яку кинув Шрьодер Німеччину, а Саркозі Францію вони хочуть звільнитися. Якщо Енджі має право голосу, то Оланд думає лише за жінок, в нього права голосу немає взагалі.

Я хотіла сказати, що вони не підтримують путлєра і не підтримували. У відкритий військовий конфлікт вони не полізуть і зброї не дадуть на превеликий жаль. У нім. середовищі точиться дискусія про те, що імідж країни у другій світовій війні заплямований  і люди проти. Нам скоріше допоможе Польща.  А ще немає статусу війни в Україні, а якщо "немає" війни, то і зброї НІХТО не дасть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це за 25 лютого

 

від Ростислава Демчука

 

Сьогоднішнє засідання комітету Європарламенту у справах України у Брюсселі виглядало так... (Переказ скорочений)

Щойно повернувся додому з Європарламенту. У попередніх постах я писав що вчора й сьогодні в Брюсселі, в Європейському парламенті відбувалось засідання Комітету ЄП з міжнародної політики. Сьогодні від 15-ї години вони відбувались за участю голови Верховної ради України Володимира Гройсмана та 16-ти наших нардепів, переважно з Блоку Петра Порошенка. Отож хочу поділитись з вами враженнями.

Від 10- ї ранку точились дискусії щодо того, як в майбутньому будувати взаємини з Росією. Виступи: від поміркованих до прирівняння Володимира Путіна з Адольфом Гітлером. проте хтось ляпнув, що мовляв, ЄС не готовий надати відповідну практичну допомоги Україні, бо хто ж знав що Путін замахнеться на Крим а далі й на Донбас. Тут зривається відомий своєю проукраїнською позицією євродепутат Яцек Саріуш Вольський (Польща).
- Що-що, хто не знав? Вам не соромно? Та після нападу Росії на Грузію усі західні політики, експерти, політологи сказали: "Наступним за кілька років буде загарбання Криму і наступ на схід України", - майже не криком обурено заявив пан Вольський.

І тут Яцека понесло... На пальцях перелічив вантажівки гуманітарної допомоги з боку ЄС в Україну й заявив: "Ганьба Європейському Союзу!".

О 15-й годині в залі засідань Європарламенту з'явився голова Верховної ради України Володимир Гройсман у компанії своїх українських колег (у такій "демократичній" пропорції: 7-м нардепів від Блоку Петра Порошенка, 3-и від Народного фронту, 1-н від Радикальної партії Ляшка, 1-н від "Батьківщини", 1-н від "Самопомочі", 1-н від Опозиційного блоку, 1-н від Народної волі, 2-а позафракційні).

Гройсман розповів эвродепутатам що там на фронті робиться, про зруйноване Дебальцеве, про російську агресію... загалом непогано сказав. Хтось із євродепутатів зазначив, що ініціатива Петра порошенка та РНБО України про спрямування в Україну міжнародних миротворчих місій повинна якнайшвидше бути реалізована.

Після цього зустріч відбулась у вужчому форматі. Це Комытет Асоціації Україна-ЄС. Усі наші нардепи розповідали який тяжкий шлях проходить Україна, як тяжко на фронті і в тилу. Відома депутат Ребекка Хармс запропонувала обговорити тему організації введення в Україну миротворців ООН і миротворчу поліцію ЄС. Юрій Луценко вдарився в історичні екскурси. Але Яцек Царіус Вольський наче читав мої думки. Він сказав що нам всім відомо що країна у війні і у зв'язку з цим дуже тяжко. Але чому Україна до цього часу офіційно не оголосила що між Україною і Росією точиться війна? Юрій Луценко: "Бо МВФ може нам грошей не дати"... "То вам важливіше кредити МВФ і загибель ще тисяч людей на фронті, чи ви хочете розв'язати цей конфлікт?, - парирував євродепутат Вольсткий і додав, - хто сказав про "блакитні шоломи" ООН в україні? Ви що не знаєте що у Раді безпеки ООН Росія заблокує це питання? Ви просите посилення санкцій з боку ЄС, а самі санкції проти Росії не запроваджуєте, або запроваджуєте їх частково, ви просите фінансової допомоги з боку ЄС, а самі боїтеся розкуркулити олігархів. Ось так от взяв Яцек Саріус Вольський і посадив нашу делегацію нардепів дупою в калюжу. Я думаю що він правильно зробив. Гостро, але справедливо.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...