Перейти до змісту

Коломойський забарикадувався в приміщені «Укрнафти», − депутат Лещенко


mg42

Recommended Posts

Насколько я помню из штанов, проталкивая закон, выпрыгивали два человека, - Муся и Сырожа...
Шли осознанно на создание конфликта и усугубление противостояния...  Теперь включились в информационное обеспечение. 

Многостаночники... Филатов точно отпиздит Сырожу.

Link to comment
Share on other sites

Ну вот... 

https://www.facebook.com/borys.filatov/posts/817057641709468

 

 

Буря в стакане воды, как ее увидел нормальный человек, а не продажные подлецы и шизофреники.

ВОХРовцы ставят решетки, а в это время вся либеральная общественность какает кирпичами, боится военного переворота и совершает пляски у костра.

 
387039_456607031029958_2075825953_n.jpg?

Поспілкувався з озброєними людьми всередині Укрнафти. Зі мною говорила людина, котра представилася замначальника охорони компанії.
Сказали, що люди у камуфляжі - це їх співробітники. Я попросив врешті пояснити пресі, що відбувається, бо озброєні люди на броньованих машинах в центрі столиці - все-таки нервують. Сподіваюся, мене почули.
Всі на нервах, але підстав для цього я не бачу. Мабуть, охорона побоюється атаки вночі, але готуватися до оборони можна було менш драматично і спокійно.
Тобто загалом - нічого особливого. Порушень громадського порядку я не бачив... Проте звісно в воєнний час треба всі такі речі пояснювати публіці, щоб уникнути зайвого галасу.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хм, кажется кто-то пиздит, вопрос только кто?

 

20 Марта 2015
 
Спостерігаючи за штучно створеним у суспільстві резонансом навколо діяльності ПАТ «Укрнафта» та її керівництва, Товариство в свою чергу вирішило повідомити про деякі показники своєї діяльності, на які зазвичай не звертають уваги представники органів державної влади та ЗМІ. На наш погляд, аналіз цих показників надасть змогу усім зацікавленим особам сформувати більш об’єктивне уявлення про роботу ПАТ «Укрнафта».

У період з 2003 по 2014 роки було проведено 17 Загальних зборів акціонерів ПАТ «Укрнафта».

У період з 2004 по 2014 роки Загальними зборами акціонерів ПАТ «Укрнафта» були прийняті рішення про розподіл прибутку підприємства за результатами фінансово-господарської діяльності 2003-2013 років на загальну суму 13 110 826 862,70 грн.

Оскільки 50% +1 акція статутного капіталу ПАТ «Укрнафта» належить Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України», то на долю Держави припадає більше половини даної суми.

Станом на дату цієї публікації за результатами діяльності 2003-2010 років вже здійснено виплату дивідендів на суму 9 093 323 197,46 грн., з яких 4 655 788 897,76 грн. сплачено на долю акцій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», а отже до Державного бюджету України.

За період 2010-2014 років не було випадків зриву або блокування Товариством чи його акціонерами проведення жодних Загальних зборів акціонерів Товариства. У зазначений період збори проводилися 5 разів.

Останні Загальні збори акціонерів відбулися 10.10.2014 року. За пропозицією Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», відповідно до завдання на голосування, погодженого Кабінетом Міністрів України, було сформовано нові склади Наглядової ради та Ревізійної комісії, до яких ввійшли запропоновані мажоритарним акціонером особи. При цьому більшість членів вказаних органів управління Товариства є представниками Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Також на цих Загальних зборах акціонерів було прийнято рішення про виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності Товариства у 2011 – 2013 роках у сумі 3 799 249 410,6 грн. Виплата дивідендів здійснюється ПАТ «Укрнафта» у строки, встановлені рішенням Загальних зборів акціонерів, а саме до 10.04.2015 року. Таким чином, про порушення терміну виплати дивідендів за 2011-2013 рр. наразі говорити неправомірно. Разом з тим звертаємо увагу, що 120 000 000,00 грн. із вказаної суми вже надійшло до Державного бюджету України.

ПАТ «Укрнафта» вважає за доцільне розглядати вищезазначені показники у порівнянні з показниками підприємств, діяльність яких здійснюється під повним контролем Держави. Галузеві експерти та журналісти, даючи оцінку діям менеджменту ПАТ «Укрнафта» і Товариства в цілому, повинні були б враховувати вищевказане та провести певні паралелі та утриматись від висновків про Товариство, які не ґрунтуються на конкретних фактах.

Правління ПАТ «Укрнафта»

Link to comment
Share on other sites

Вата разрывает твитер, шо Коломойский типа признал даунбасс

 

Владимир Аксёнов @Novorussia_ru · 3 мин.3 минуты назад

Признание Игорем Коломойским ДНР и ЛНР говорит о том, что он срать хотел на всех киевских лохов и их хозяев. Ни о чём более.

 

 

Телеканал ЗВЕЗДА @zvezdanews · 9 мин.9 минут назад

#Коломойский признал #ДНР и #ЛНРhttp://tvzvezda.ru/news/vstrane_i

http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201503222341-eiv2.htm…#

#украина

 

Губернатор Днепропетровской области и бизнесмен Игорь Коломойский признал, что главы самопровозглашенных Донецкой и Луганской народных республик обладают реальной властью, несмотря на отказ Киева признавать их, сообщает РИА Новости.
«Там есть свои руководители, люди, которые управляют этими субъектами. Часть Донецкой и Луганской областей живут же каким-то образом. Там осталось 1,5 – 2 миллиона украинских граждан», – сказал он.
Он также отметил, что жители полностью поддерживают глав республик – Александра Захарченко и Игоря Плотницкого.

http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201503222341-eiv2.htm

«У меня нет уверенности, что если сейчас провести выборы по украинским законам, то там люди проголосуют не за Захарченко и Плотницкого», – заявил Коломойский.

Link to comment
Share on other sites

Ясно одне - Бєня 100% проти Хуйла грає, значить на нашій стороні B-)
З ким і куди грає Порох, в якого фабрики в Кацапії - в мене особисто це питання виникло давно...
Я за Бєню, корочє

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

читаю тему - и мне печально. не поумнели. ну ок, значит продолжаем темку. олигархи - это плохо, олигархи-"патриоты", считающие госсобственность ничейным, т.е. своим - отлично. ну ок. удачи, народ.

Змінено користувачем Азазелло
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

читаю тему - и мне печально. не поумнели. ну ок, значит продолжаем темку. олигархи - это плохо, олигархи-"патриоты", считающие госсобственность ничейным, т.е. своим - отлично. ну ок. удачи, народ.

 

Поумнели, и видим что попытки отжима госсобственности в пользу непонятных лиц - плохо.

Link to comment
Share on other sites

Поумнели, и видим что попытки отжима госсобственности в пользу непонятных лиц - плохо.

 

андреас, да отдайте уже бене.

ну любой назначеный новый директор будет "русским диверсантом" и "с ОПГ Еремеева". Любой. Потому что единственный правильный - поставленный Беней.

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

читаю тему - и мне печально. не поумнели. ну ок, значит продолжаем темку. олигархи - это плохо, олигархи-"патриоты", считающие госсобственность ничейным, т.е. своим - отлично. ну ок. удачи, народ.

 

Да при чём тут олигархи патриоты? Пока у нас не будет один закон для всех, будут регулярно такие ситуации. А пока, для олигархов законы одни, для власти - другие, а для народа - совсем третьи. Из-за этого и корыто разбитое.

Link to comment
Share on other sites

хоч я інтуітивно i на стороні Бєні, але  дуже неприємно, що вони таки посрались, чи їх посрали, хз????
але цей срач дуже на руку ворогу (читать кацапам)))      в Німеччині мене ще влітку вся прокацапська вата доставала пліткамими: "а ти чула, що Порошенко з Коломойським посварились?", так їм цього хотілось :weep: ....     a я на це відповідала: "менше своє раша-тв слухайте.... шо ділить двом євреям?"...   затикались, але  розчарування було написане на  їх мордax.....   а я таки надіялась, що Порох з Бєньою виявляться мудрішими за Юща з Тимошонкою....   блять :X

Link to comment
Share on other sites

Да при чём тут олигархи патриоты? Пока у нас не будет один закон для всех, будут регулярно такие ситуации. А пока, для олигархов законы одни, для власти - другие, а для народа - совсем третьи. Из-за этого и корыто разбитое.

 

И? госкомпания укртранснефть меняет директора - появляется беня и охрана. На след неделе будет введен принятый закон о 50%+1 - и укрнефть обносится решеткой. всё ещё непонятно, что просто так директор новый не будет ни там, ни там? от ОПГ, от страны, От ПОроха лично - хер. Потому что так решил Беня. Беня спасает Украину? ну-ну.

Link to comment
Share on other sites

И? госкомпания укртранснефть меняет директора - появляется беня и охрана. На след неделе будет введен принятый закон о 50%+1 - и укрнефть обносится решеткой. всё ещё непонятно, что просто так директор новый не будет ни там, ни там? от ОПГ, от страны, От ПОроха лично - хер. Потому что так решил Беня. Беня спасает Украину? ну-ну.

Да пусть меняют директора, но сделают это по закону, а пока претензии к обеим сторонам конфликта.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

андреас, да отдайте уже бене.

ну любой назначеный новый директор будет "русским диверсантом" и "с ОПГ Еремеева". Любой. Потому что единственный правильный - поставленный Беней.

 

А причем тут "отдать"?

Существует статус-кво. И попыток изменить что либо РЕФОРМАМИ, а не очередным отжимом у кого-то куда-то, я не вижу.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А причем тут "отдать"?

Существует статус-кво. И попыток изменить что либо РЕФОРМАМИ, а не очередным отжимом у кого-то куда-то, я не вижу.

статус-кво - это использование госкомпаний в собственный интересах?

какими РЕФОРМАМИ, если оставлять вот такие вот дыры?

Link to comment
Share on other sites

Да пусть меняют директора, но сделают это по закону, а пока претензии к обеим сторонам конфликта.

 

Ок. Поменяют. Что дальше?

Де-факто ИВК прав - нефтедобыча/передача/переработка в Украине - вертикально-интегрированная система, так и должно быть.

Попытка выбить одно звено не приведет к улучшениям никак.

Реформировать и вводить логику в систему нужно... но этого же не делают?

 

Если единственный аргумент смены начальства Укрнафты "заставить заплатить 1,5 миллиарда дивидендов Коломойскому", то я такие реформы не понимаю.

 

Но охлос ничего так и не понял - когда серенькие человечки подминают потоки, рассказывая про народное счастье, это востократ хуже, чем контроль бизнесменов, имеющих явный интерес.

 

Россия этот путь уже прошла.

статус-кво - это использование госкомпаний в собственный интересах?

какими РЕФОРМАМИ, если оставлять вот такие вот дыры?

 

Можно сказать "использование", можно сказать "руководство". За которое само по себе в цивилизованном мире деньги платят ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...