Перейти до змісту

Ребята, ну это полный писец с газом...


злой

Recommended Posts

Давайте его брать  у Европы по 260.... Эти мутки уже задолбали...

 

 

-----------------------------------

Новак: "Нафтогаз" повинен оплатити поставки газу на Донбас

Субота, 4 квітня 2015, 13:22

 
 
 

Росія наполягає, що "Нафтогаз" повинен оплатити поставки російського газу, які йдуть на південний схід України, в іншому випадку це питання буде вирішуватися в суді.

Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак, пишуть "РІА Новини".

"Сьогодні дійсно формується дебіторська заборгованість по тим поставкам, які йдуть на південний схід України. Є два шляхи. Або це позасудовий порядок - між собою домовляться дві комерційні компанії ("Газпром" і "Нафтогаз"). І все-таки відбудуться взаєморозрахунки. Або це питання буде в будь-якому випадку вирішуватися в суді", - сказав Новак.

Він також підкреслив, що кошти при будь-якому результаті будуть стягнуті з української сторони відповідно до довгострокового контракту "Газпрому" і "Нафтогазу" від 2009 року.

Нагадаємо, Росія 19 лютого почала поставки газу на південний схід України через газовимірювальні станції "Прохорівка" і "Платово" на кордонах Ростовської, Луганської та Донецької областей. 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я первую и вторую квитанцию квартплаты и коммунальных не собираюсь оплачивать... я на эти деньги куплю автомат и буду расстреливать  всех пришедших в квартиру...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Херня, на Прохорівку і Платово Україна ніякий газ не замовляла, відповідно, ніяких актів прийому-передачі ніхто не може підписати. Ну хіба що Жулья раптом повернеться і почне дружить флотамі. :gigi:

 

Той Новак напевне відчуває, що його зроблять крайнім в цій ситуації і виіпуть, тому й верещить. 

Link to comment
Share on other sites

Мы, украинцы, пояса затянули по самые яйца...... ради лугандона и домбабве?

Ха,Шура не смешите людей.

Пояса затянули ради любых друзив уряда народной довиры.

 

https://www.youtube.com/watch?v=k203e4QRqIc

 

https://www.youtube.com/watch?v=P9PmGPZExig

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Порошенко прогнозирует снижение тарифов на газ"

Это он имел ввиду закупочные тарифы от Рашки

 

Президент Петр Порошенко рассчитывает на снижение тарифов на газ.

Об этом он сказал в интервью "5 каналу".

"Я думаю, что, в конце концов, мы должны прийти к тому, что тарифы, вместо того, чтобы постоянно расти... рынок газа будет прозрачен, и тарифы наконец-то начнут снижаться. В том числе для промышленных предприятий", - отметил Президент.

Порошенко подчеркнул, что отсутствие интересов руководства государства в газовой сфере позволило Украине добиться конкретных результатов в сфере поставок газа.

"Мы наконец-то привели к победе Украины в газовом диспуте", - сказал он.

Порошенко отметил важность для Украины прогресса в газовых переговорах.

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

Я первую и вторую квитанцию квартплаты и коммунальных не собираюсь оплачивать... я на эти деньги куплю автомат и буду расстреливать  всех пришедших в квартиру...

Я вже купив і регулярно тренуюся.

Link to comment
Share on other sites

Поправьте меня если что но непонятно почему для населения цена 7.18 за кубометр если:

Цена украинского газа 4000-5000 грн (хотя и пистят в большую сторону) кубометров

Цена российского газа 248 у.е. = 5700 грн за 1000 кубометров

Цена для промышленных предприятий и т.д. 7200 за 1000 кубометров.

Порох с Сеней не лопнул от такого наипалова населения?!

 

З.ы. При чем цена для последних уменьшилась с 8900 а для населения увеличилась в 7 раз

Змінено користувачем neoosa
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я первую и вторую квитанцию квартплаты и коммунальных не собираюсь оплачивать... я на эти деньги куплю автомат и буду расстреливать  всех пришедших в квартиру...

 

так акмоиды которые на складах с 60х годов продают всего по 890$ за шт. Маловато двух квитанций...

 

з.ы. а в кацапии от 15-17тыр деревянных...

Link to comment
Share on other sites

Каким бля боком здеся Юля..... Я вам про то что я платить за лугандон буду.....  мене ваша Юля и в эротических снах не снится...

В людей еструс не лише по кішчячо-собачі буває, а вражає особєй будь-якої статі і не лише навесні  B-)

Link to comment
Share on other sites

Біда  не  тільки  в  тому,  що  треба  за  когось  платити  і  по  скажених  цінах.

Біда  в  тому,  що  газ  ще  й  неякісний  і  ми  платимо  не  зовсім  за  газ.

Почати  воювати  з  урядом  треба  з  цього  і  спільно.  При  цьому  не  зашкодить  гуртом  співати  "Микола  бомбу  мав  під  стріхов".  

Link to comment
Share on other sites

Поправьте меня если что но непонятно почему для населения цена 7.18 за кубометр если:

Цена украинского газа 4000-5000 грн (хотя и пистят в большую сторону) кубометров

Цена российского газа 248 у.е. = 5700 грн за 1000 кубометров

Цена для промышленных предприятий и т.д. 7200 за 1000 кубометров.

Порох с Сеней не лопнул от такого наипалова населения?!

 

З.ы. При чем цена для последних уменьшилась с 8900 а для населения увеличилась в 7 раз

 

 

построй себе до квартиры магистральный газопровод и не ипи мозги.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

построй себе до квартиры магистральный газопровод и не ипи мозги.

Чому  на  милість  транспортні  витрати  в  Україні  мають  бути  в  доларах?  Чому  ціни,  витрати,  зарплати  Нафтогазу  індексуються, а  наші  зарплати  і  пенсії  заморожені?

Link to comment
Share on other sites

дождутся, что "население" , таки, затянет пояса

на шее сильно житрожелтых политиков и чиновников

Я Вам і решті форумчан непопулярну річ скажу.

Хочете дешевого газу - обирайте собі Путлєра на царство і перестаньте бавитись в незалежність.

У нас Україна - країна банкрут. Тому не може дозволити собі розкіш дешевого газу для населення. Хоча б тому, що західний світ нам на такі забаганки кредитів не дасть.

А без західних кредитів нам (тобто українській державі) хана наступить за кілька місяців.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я Вам і решті форумчан непопулярну річ скажу.

Хочете дешевого газу - обирайте собі Путлєра на царство і перестаньте бавитись в незалежність.

У нас Україна - країна банкрут. Тому не може дозволити собі розкіш дешевого газу для населення. Хоча б тому, що західний світ нам на такі забаганки кредитів не дасть.

А без західних кредитів нам (тобто українській державі) хана наступить за кілька місяців.

Я  згідна  платити  за  газ  за  ринковою  ціною  і  навіть  третину  своїх  доходів,  але  не  все,  що  отримую.  І  я не  єдина.

Link to comment
Share on other sites

Я  згідна  платити  за  газ  за  ринковою  ціною  і  навіть  третину  своїх  доходів,  але  не  все,  що  отримую.  І  я не  єдина.

Ну значить треба віддати Україну Ху№лу й перестати мріяти про нормальну країну.

Тут справа не в тому, що хочемо я чи Ви, чи навіть Яценюк з Порохом.

МВФ прямо заявив, що вважає встановлення єдиної ринкової ціни для всіх споживачів газу в Україні неодмінною умовою продовження співпраці. Мабуть вважає існування двох цін, які відрізняються в рази, невичерпним джерелом корупції, яке неможливо подолати. Але справа навіть не в тому, чому МВФ вимагає цієї реформи. Він може це вимагати навіть з чистого капризу. Гроші його і він може їх надавати, а може й не надавати.

А без цих кредитів Україні гаплик вже в найближчому майбутньому.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

МВФ правильно заявив. Ціна має підвищуватися одразу до економічно обгрунтованого рівня і має бути єдиною для всіх споживачів.

Неправильно нарахував тариф кабмін.

По-перше, на наведеному слайді може і є якесь перебільшення, але якщо російський газ коштує 247 долларів, а український з усіма накрутками у рази менше, відпускна вартість на конфорки зубожілого споживача не може становити 7188/25=287 доларів - завеликий профіт!

По-друге, кратне перевищення омріяних урядом надходжень від нових тарифів над реальною вартістю газу неминуче призведе до не меншої корупції і не піде нам на користь.

По-третє, люди не зможуть заплатити більше, ніж в них є. Це шлях у прірву через наступний крах бюджету.

 

http://batkivshchyna.com.ua/news/22154.html

 

«в усіх тарифах без винятку є потужна корупційна складова».

 
«За нашими оцінками, суттєво завищені нормативи щодо використання тепла, газу на одну людину, або на квадратний метр -  там, де немає лічильників. Завищені втрати в мережах. Суттєво завищена ціна на російський газ, який включається в тариф, і газ українського видобутку не врахований в справжній ціні в тарифах так, як це потрібно», - підкреслила народний депутат.
 
Вона також звернула увагу, що частина газу українського видобутку «не віддається на потреби ЖКГ, а віддається «наліво» за корупційними схемами».
 
http://image.slidesharecdn.com/random-150406090716-conversion-gate01/95/-15-638.jpg
Link to comment
Share on other sites

...

По-перше, на наведеному слайді може і є якесь перебільшення, але якщо російський газ коштує 247 долларів, а український з усіма накрутками у рази менше, відпускна вартість на конфорки зубожілого споживача не може становити 7188/25=287 доларів - завеликий профіт!

...

 

:fp1:

 

Бютоаналітика така бютоаналітика.  В нас хтось відміняв ПДВ при імпорті газу ? А це не мало не багато ще + 50 дол до ціни. А обслуговування нев'їпенних боргів Нафтогазу, до створення яких особливо долучилась одна діячка з косою хто буде рахувати ?

 

Взагалі-то  бюторасні балачки про газ і тарифи нагадують розглагольствування старої бляді про мораль і невинність.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...