Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Прокурор просив домашній :fp1: але випустили на час слідства, я не розумію чому всі так радіють, всі звинувачення при ньому залишаються.

Одного не понимаю - на кой устраивать столь громкие показательные задержания, а потом требовать домашний арест? Как по мне, этих прокуроров не мешало бы привлечь, за растрату и неразумное использование силовиков. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прокурор просив домашній :fp1: але випустили на час слідства, я не розумію чому всі так радіють, всі звинувачення при ньому залишаються.

я не юрист..но видать даже судейка послал нахуй власть..и не закрыл по выдуманной хуете ...а статейка там чуть ли не измена родине..тянущая на дохуя годков...и серавно судья выпустил..

кстати теперь миха типа под статьёй ходит..а теперь Украина не имеет права Сааку выслать например в Грузию..

Link to comment
Share on other sites

Одного не понимаю - на кой устраивать столь громкие показательные задержания, а потом требовать домашний арест? Как по мне, этих прокуроров не мешало бы привлечь, за растрату и неразумное использование силовиков. 

 

show must go on

Link to comment
Share on other sites

Одного не понимаю - на кой устраивать столь громкие показательные задержания, а потом требовать домашний арест? Как по мне, этих прокуроров не мешало бы привлечь, за растрату и неразумное использование силовиков. 

я вообще не удиалюсь и начавшей гулять версии в нете...шо то такая игра банковой и сааки..(хотя я лично мало верю в такой поворот)

Link to comment
Share on other sites

я вообще не удиалюсь и начавшей гулять версии в нете...шо то такая игра банковой и сааки..(хотя я лично мало верю в такой поворот)

 

така версія була з самого початку, але через велику кількість абсолютно тупих ходів з різних сторін, вона здається малоймовірною.

ну хіба-що це такий геніальний план, про який знають тільки порох з саакою і більше ніхто :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


але через велику кількість абсолютно тупих ходів з різних сторін, вона здається малоймовірною

 

Саме так, та з істерика Міхуїла ігрок ніякий...Я дивуюсь як? двічі його могли обрати :fp1:

Link to comment
Share on other sites

така версія була з самого початку, але через велику кількість абсолютно тупих ходів з різних сторін, вона здається малоймовірною.

ну хіба-що це такий геніальний план, про який знають тільки порох з саакою і більше ніхто :gigi:

Немного перефразировав Бритву Хэнлона

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Можно сказать - "Никогда не ищите скрытый смысл, там где всё можно объяснить глупостью."

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Немного перефразировав Бритву Хэнлона

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Можно сказать - "Никогда не ищите скрытый смысл, там где всё можно объяснить глупостью."

 

так отож

Link to comment
Share on other sites

і шо співає ?

та много чего.. :D

приговор суда написан не в Украине...

и много много чего интерестного...

самое прикольное..шо лекала как у ольгинцев.

только чуток по другому 

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 

с 42 минуты это не только жесть..это пиздец... :D

 

сбу и прокуроры жалуются суду шо саака неиспользует телефоны свои  и специально ставляет их в другом месте и таким образом мешает следователям...его спокойно слушать и отслеживать... :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

я твою "подборку" видела - но ето четыре предложения, пардон, а не четыре "портянки".

 

ну и с другой стороны - вы пишете про вечные поражения, а он контраргументирует перемогами

в том смысле, што не всё так плохо, как некоторые преподносят.

в чем проблема? у каждого свои доводы.

 лишь бы вы на личности не переходили...

или тебе не флуд только то, што караулмывсеумрьом?

Про всяк випадок, там лінки на кожну з 4 портянок присутні.

 

Але наведу приклад зрадопереможної "дискусії": аргумент vs класична переможна портянка.

У відповідь на десятки ретрансляцій повідомлень уряду в картинках про радикальне розширення масштабів будівництва автошляхів з прогнозом значного покращення їх загального стану в найближчі роки, був наведений елементарний розрахунок. За рік поточна влада виділяє сумму для капремонту плюс-мінус 1 тис.км. автошляхів. Притому, що автошляхів загальнодержавного значення в нас 170 тис.км. Тобто, коли Гройсман добереться з ремонтом до останнього кілометра, в першого відремонтованого мине 170 років(!) з останнього ремонту. Цей факт має бути визнаним іншою стороною і відповідно вплинути на зміст дискусії? А він не визнається і не впливає! Вірніше впливає - на збільшення кількості фоток з красивим асфальтом.

 

Інший приклад про "покращення економічного стану і рівня життя" проти "зубожіння". Вже не буду ставити картинки з відомого ресурсу https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:EST:USA:BWA&ifdim=region&tstart=563925600000&tend=1479160800000&hl=uk&dl=uk&ind=falseАле обєктивні дані за посиланням свідчать про абсолютно протилежне, і показують, де ми знаходимось реально.

Як можна святкувати окремі дрібниці, коли після наведення фактів про загальну економічну катастрофу потрібно розбиратися виключно, в чому тут проблема і як це здолати?! А вони продовжують надалі. Вже до підлогів дійшли, видаючи компьютерну графіку за реальні фото. Я б так не зміг навіть за гроші.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

На месте тех, кто обеспечивает безопасность Миши (хотя меня терзают смутные сомнения, есть ли таковые среди его окружения вообще...) я бы очень серьезно отнесся к угрозе Хренпрократуры о возможной ликивидации...

ЭФЭСБЕ с их подельниками из СБУ способны пойти и на это, чтобы попытаться остановить неизбежное - скорый вынос шоколадной жопы со стула и последующие за этим перемены...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Как бы там ни было, шоколадная банда должна знать, что все их преступные действия сейчас мониторятся с утроенной тщательностью и отвечать придется по полной, причем уже скоро. Первая волна, имхо, пойдет в феврале, когда будет опубликован доклад американской финансовой разведки. Последующие за ним новые санкции, уверен, затронут не только Хуйло, но и его подельников в украинской верхушке.

 

Так шо, Педрилья, не усугубляй! Сдайся сам НАБУ с ФБР, глядишь, тебе скидка выйдет, а там - на свободу с чистой совестью :fp1:Раньше сядешь - раньше выйдешь  ;)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Воно дуже бздливе, але ще більше жадібне - не здасться, скоріше вдавиться.

Щодо небезпеки Міхо - вона набагато більше витікає від бариг, ніж від хуйла.

І Юля - хоч і збавила агресивні оберти останнім часом, але має той же номер.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...