Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Мне "простые юзеры" DA! и Йожин не свои, например.

 

да никто ж не навязывает.

кнопка игнор и щястя. 

да и собссно, никто тут так не накаляет своей постоянной агрессией, как vkhavr2.

поетому и пост был к нему. 

я понимаю вашу солидарность, но у юзера явный перебор.

Link to comment
Share on other sites

нє, нє, нє... у п'єсі дійових осіб більше. наприклад, незрозуміло нах міша грав в Карлосна,  якщо можна було тупо сдатись і ржати над кривавою хунтою ще минулого тиждня

 

Це при умові, якщо б у нього був договорняк з Петрушкою. А так, бабка надвоє сказала, як би воно повернулося, чи вийшов би народ на протест проти свавілля і несправедливості. Після останньої багатолюдної ходи, і дупло у Петі почало по-справжньому підгорати, а в уяві замаячив грейдер, Майдан і Ростов-папа

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можливо Міхуїл здав подєльніков з потрохами :weep: Чомусь всі курошвілівці як води в рот понабирали про головного фігуранта, а його ніхто ж не випускав :nose3:

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

Чотири портянки за кілька годин з однаковим текстом оцінки не гідні, як свідомий флуд?

 

а щево ты взял, што я всё читаю?

и прям таки четыре одинаковых? слово в слово?

или только некоторые предложения?

может, даш сцылы на четыре одинаковых портянки?

и та прям ужасно вражеские новыны?

 

зы. кстате, тут нередко юзеры дублируют посты в некоторых ведках.

и што? перебаним?

Link to comment
Share on other sites

да никто ж не навязывает.

кнопка игнор и щястя. 

да и собссно, никто тут так не накаляет своей постоянной агрессией, как vkhavr2.

поетому и пост был к нему. 

я понимаю вашу солидарность, но у юзера явный перебор.

 

Есть еще пункт правил про "свідому дезінформацію і суспільно-небезпесчну брехню". Да и превращать форум в порохоботскую помойку - тоже не тойво. Ты ж у нас тут главная борец за культуру быта, а тут такой досадный факап. Речь не о vkhavr2 конкретно, а вообще

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це при умові, якщо б у нього був договорняк з Петрушкою. А так, бабка надвоє сказала, як би воно повернулося, чи вийшов би народ на протест проти свавілля і несправедливості. Після останньої багатолюдної ходи, і дупло у Петі почало по-справжньому підгорати, а в уяві замаячив грейдер, Майдан і Ростов-папа

 

я вже не дуже вірю в договорняки михо будь з ким за для користі Україні. схоже, що дядькові тупо подобається бігати під камерами і водити за собою людей. в кого для цього брати гроші - непринципово, головне - двіжняк і увага. і хтось цим вправно користується. хто - поки що незрозуміло

Змінено користувачем On_
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А  експертиза  записів  буде,  бо  мене  то  найбільше  мучить?  Чи  як  випустили,  то  вже  тим  не  займатимуться?

 

Тепер черга за Сааховим подати в суд на Генпгокугогоа. І вимагати там міжнародної експеризи записів. Шуму і пилі будєт много  :K

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи як випустили, то вже тим не займатимуться?

Чому?Майже на всіх тих записах Донгадзе, а  його ніхто не випускав, і стаття в нього серйозніша. Так що все буде, і інші докази теж, імхо.

Link to comment
Share on other sites

А  експертиза  записів  буде,  бо  мене  то  найбільше  мучить?  Чи  як  випустили,  то  вже  тим  не  займатимуться?

пленки Мельниченка до сих пор на экспертизе

серьезно? и много "брехливых воров" ты тут на форуме знаеш, например? 

знал бы, писал бы ники

Link to comment
Share on other sites

а щево ты взял, што я всё читаю?

и прям таки четыре одинаковых? слово в слово?

или только некоторые предложения?

может, даш сцылы на четыре одинаковых портянки?

и та прям ужасно вражеские новыны?

 

зы. кстате, тут нередко юзеры дублируют посты в некоторых ведках.

и што? перебаним?

 

Ну я тобі підборку зробив, полегшив задачу. І то виключно через абсолютно безпідставне звинувачення з боку фігуранта до мене з такого ж приводу! Бо інколи повтори необхідні, якщо інша сторона пропускає суттєвий аргумент.

Насправді шарманка саме він. Між першим і другим постом 2 хвилини, другим і третім - 14 хвилин. Портянки, звісно, трохи відрізнялися. Здебільшого нумерацією пунктів. Але воно не для того постилося, щоб нести інформацію. Юзер його і сам не читав. Завданням було просто забити гілку довгими текстами - класичний флуд.

 

16. Розничная торговля в Украине за 10 месяцев выросла на 8,2%.

8. За десять місяців поточного року оборот роздрібної торгівлі у порівнянних цінах зріс на 8,2%, порівняно із січнем-жовтнем 2016 року.

11. Украинцы начали тратить больше: розничная торговля выросла на 8,2%.

11. Розничная торговля в Украине за 10 месяцев выросла на 8,2%.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну я тобі підборку зробив,

 

Портянки, звісно, трохи відрізнялися.

 

я твою "подборку" видела - но ето четыре предложения, пардон, а не четыре "портянки".

 

ну и с другой стороны - вы пишете про вечные поражения, а он контраргументирует перемогами

в том смысле, што не всё так плохо, как некоторые преподносят.

в чем проблема? у каждого свои доводы.

 лишь бы вы на личности не переходили...

или тебе не флуд только то, што караулмывсеумрьом?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

и вообще харош уже сраццо.

вы всё еще не зобанеты, и вместо того, штоб тихонько осознать, как некоторые,

продолжаете лезть на грабли, плин... :fp1:

 

давайте лутше про миху - куда там его отпустили?

и где теперь воспетый арест?

я же тут песала, што могут отпустить, а мне кречяли, што караул-закрыли-взостенках.

 

так где теперь зрада? 

и судья плохая всё равно? 

Link to comment
Share on other sites

 

нед, я про ето: 

 

враги страны в первую очередь те, кто внутри страны между своими

же сеет раздор и срачь. 

 

мне брехливые воры не свои

Link to comment
Share on other sites

давайте лутше про миху - куда там его отпустили? и где теперь воспетый арест?

 

Прокурор просив домашній :fp1: але випустили на час слідства, я не розумію чому всі так радіють, всі звинувачення при ньому залишаються.

Змінено користувачем snowbird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...