Перейти до змісту

Васильків бачили?


Jarptizza

Recommended Posts

 

ЗАКОНОМІРНІСТЬ

Держава навіть теоретично не могла запобігти аварії на нафтобазі БРСМ. Усі знають, що БРСМ, компанія екс-міністра екології Едуарда Ставицького - це один із найбрудніших гравців на ринку палива, нехтує якістю, нехтує безпекою, економить на усьому, що не можна. :X 

Але тим не менш, зараз ніхто не може її зачепити легально. Бо Кабмін Яценюка наклав мораторій на перевірки контролюючими органами. Скоротив інспекторів, економить на зарплаті. 

Яка вийшла економія - можна спитати у родичів загиблих і постраждалих.

Мораторій на перевірки стосується усіх перевірок. І пожежних, і транспортних,і будівельних, і екологічних. Країна беззахисна.

Це - замість реальної боротьби з корупцією. 

PS Я подав законопроект про часткове скасування такого мораторію.

PPS У п'ятницю я хотів у сесійній залі закликати Яценюка скасувати цей мораторій у певних частинах. Але натомість сталася перепалка Яценюка з Тимошенко, і на моє питання не вистачило часу.

Link to comment
Share on other sites

а чо не тушат?

 

 

та да, вчера горело себе постепенно, а ментистры фейсбучились и твиттерились 

если бы сегодня не поперло так бы и продолжали лайки собирать суки

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пожарные остановили распространения огня на лесные массивы вблизи очага пожара на нефтебазе в Глевахе Киевской области.

 

Об этом сообщает Госслужба по чрезвычайным ситуациям

 

Площадь распространения огня на лес была незначительной (100-150 метров).

http://society.lb.ua/accidents/2015/06/09/307699_pozharnie_potushili_vozgoranie_lesa.html
Link to comment
Share on other sites

Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вважає, що на гасіння пожежі на нафтобазі біля Василькова піде ще приблизно доба.

 

Про це він заявив в коментарі "Українській правді".

 

"Я думаю, ще доба і ми її загасимо", - сказав голова ДСНС.

 

За його словами пожежникам вдалось уже зайти безпосередньо на саму нафтобазу.

 

"Уже зайшли на територію БРСМ рятувальники й пожежники і приступили до гасіння осередків загоряння прямо там", - розповів Чечоткін.

...

http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/9/7070711/
Link to comment
Share on other sites

О пожаре на нефтебазе под Киевом, который никак не потушат. 
У меня есть своя версия. Бывает так, что вы по разным причинам не можете продать имущество.

То ли его никто не покупает, то ли его хочет отнять власть. Либо же оно нажито не совсем законным путем.

Я бы акцентировал внимание правоохранителей не на причине возгорания, а на том, застраховано ли это имущество, на какую сумму, и в какой страховой компании.

Когда имущество горит, важно посмотреть размер страховых выплат в случае его утраты.

Иначе говоря, имущество Эдуарда Ставицкого считается нажитое не совсем законным путем, а значит, оно попадает под те уголовные дела, которые открыты против него в Украине.

Рано или поздно вина Ставицкого будет доказана, имущество продано, а доход зачислен в бюджет государства.

Похоже Ставицкий не стал ждать развязки подобного сценария.

И я не удивлюсь, если окажется, что незадолго до пожара это имущество было застраховано или перестраховано на сумму, которая может соответствовать его рыночной стоимости.

Если мои догадки оправдаются, Ставицкий и его компания в итоге получит соответствующую денежную компенсацию, а государство – сгоревшую нефтебазу.

 

(Г. Корбан)

Link to comment
Share on other sites

О пожаре на нефтебазе под Киевом, который никак не потушат. 

У меня есть своя версия. Бывает так, что вы по разным причинам не можете продать имущество.

То ли его никто не покупает, то ли его хочет отнять власть. Либо же оно нажито не совсем законным путем.

Я бы акцентировал внимание правоохранителей не на причине возгорания, а на том, застраховано ли это имущество, на какую сумму, и в какой страховой компании.

Когда имущество горит, важно посмотреть размер страховых выплат в случае его утраты.

Иначе говоря, имущество Эдуарда Ставицкого считается нажитое не совсем законным путем, а значит, оно попадает под те уголовные дела, которые открыты против него в Украине.

Рано или поздно вина Ставицкого будет доказана, имущество продано, а доход зачислен в бюджет государства.

Похоже Ставицкий не стал ждать развязки подобного сценария.

И я не удивлюсь, если окажется, что незадолго до пожара это имущество было застраховано или перестраховано на сумму, которая может соответствовать его рыночной стоимости.

Если мои догадки оправдаются, Ставицкий и его компания в итоге получит соответствующую денежную компенсацию, а государство – сгоревшую нефтебазу.

 

(Г. Корбан)

Это вобщето головняк страховой фирмы а не МВД

Link to comment
Share on other sites

На нефтебазе "БРСМ-нафта" в с.Крячки Васильковского района продолжают гореть лишь три резервуара - один с маслом, два с топливом, сообщил и.о. начальника Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям в Киеве Валерий Борис.

 

"В настоящее время продолжается тушение незначительных очагов. Те емкости, которые горят, их пока нельзя тушить, поскольку в одной масло, а там где топливо – большая температура и трудно подойти. То есть в настоящее время горит всего три резервуара – один с маслом, два с бензином. Остальные все разрушены", - передает слова чиновника "Интерфакс-Украина".

 

По-прежнему остается неизвестной судьба трех спасателей ГСЧС, с которыми ранее пропала связь.

http://society.lb.ua/accidents/2015/06/09/307711_neftebaze_prodolzhayut_goret_tri.html
Link to comment
Share on other sites

Васильков какую тока шушваль не поднял на комментарии  :weep:

 

 

Схоже, що нафтобаза під Києвом не мала плану заходів на випадок аварії – Костенко http://goo.gl/uCth7n 

 

CHER0UJWwAApEfw.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Васильков какую тока шушваль не поднял на комментарии  :weep:

 

 

Схоже, що нафтобаза під Києвом не мала плану заходів на випадок аварії – Костенко http://goo.gl/uCth7n 

 

CHER0UJWwAApEfw.jpg

 

Кулеметник! Живий! :rotate:

 

ЗІ А коли вони з Зайцем партійну квоту в комісіях Овочу продавали, це у них такий план на випадок аварії був? :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міська рада Василькова рекомендує вивезти з міста дітей і вагітних.

«Просимо мешканців міста: без крайньої потреби не виходити з осель; тримати закритими вікна; зважено реагувати на новини й повідомлення у засобах масової інформації; утриматися від споживання будь-якої городини (овочів та фруктів з власних городів); не потрапляти під дощі. Радимо вивезти з зони небезпеки вагітних жінок та дітей», - йдеться в повідомленні на сайті міської ради.

Екологи радять місцевим жителям не виходити без потреби на вулицю, завісити чи закрити щілини вікон мокрою тканиною. В Державній службі з надзвичайних ситуацій радять мешканцям пити багато молока, щоб не отруїтися токсинами від пожежі на нафтобазі під Києвом. 


мер Києва Віталій Кличко заявив:

"З метою попередження погіршення ситуації в Києві я розпорядився вжити наступних заходів: не допускати спалювання відходів, приготування їжі на відкритому повітрі та в невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста;здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частинита тротуарів вулиць, прибудинкових територій і зелених зон. Також звертаюся до людей, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, серцево-судинні хвороби, хвороби легенів, шкіри та алергічні прояви, з проханням обмежити перебування на відкритому повітрі”, - сказав Кличко.

Link to comment
Share on other sites

«За результатами досліджень 9 червня 2015 року вміст ангидідриду сірчистого в повітрі в контрольних точках перевищував гранично допустимі концентрації в 2,5-6,7 рази. Через погодні умови у приземному шарі атмосферного повітря накопичуються забруднюючі речовини. За рівнем забруднення ангідридом сірчистим ситуація характеризується як недопустима, а за ступенем небезпечності – як помірно небезпечна і небезпечна», - повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

Link to comment
Share on other sites

Пожар на нефтебазе возле Василькова Киевской области усилился, сообщает корреспондент LB.ua.

 

По его словам, есть новый источник пожара, увеличилась площадь возгорания, усилился дым. Дымом затянуло весь горизонт.

 

Обновлено в 20:11. Согласно подтвержденной информации, через железнодорожное полотно загорелся еще один резервуар, сообщил корреспондент LB.ua с места событий.

...

http://society.lb.ua/accidents/2015/06/09/307735_pozhar_neftebaze_usililsya.html
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...