Перейти до змісту

А какие погоды у Вас стоят друзья?


хозяин

Recommended Posts

 

 


как же я сижу завидую  хочу всегда дождь и всегда туман 

Мой дом большую часть года находится внутри облака, технически в плотном тумане. Не скажу, что это сильно полезно для здоровья, как психического так и вообще. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отож йопт!!!! Со стороны крымнашей сунет, уже где то над Херсоном вроде, егей Херсон отзовись??????

ходит-бродит зараза тучка.. надежды ложные..жабу чтоли найти, чтоб жертвоприношение сделать, чтоб наверняка..

Link to comment
Share on other sites

 

 


Со стороны крымнашей сунет, уже где то над Херсоном вроде, егей Херсон отзовись

Не, кубло суне через Донецк на Полтаву-Харьков, а потом Кременчуг-Черкассы. Нас по идее краем зацепит.

Link to comment
Share on other sites

Сочи затопило нах!!!! Воды на улицах по пояс....


Не, кубло суне через Донецк на Полтаву-Харьков, а потом Кременчуг-Черкассы. Нас по идее краем зацепит.

 

 

Хорошо бы....

Link to comment
Share on other sites

Як повідомили УНІАН у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України, за інформацією Гідрометцентру, у зв'язку з переміщенням з південного сходу та активізацією циклону в Україні, крім західної частини, очікується ускладнення погодних умов: сьогодні в другій половині дня у східних, південних областях та на Дніпропетровщині, протягом 26 червня також у центральних та північних областях грозові дощі, в окремих районахсильні зливи, град.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1093698-sinoptiki-poobitsyali-ukrajini-silni-zlivi-i-grozi-z-gradom.html


Завтра вночі у центральних, вдень і в північних областях місцями дуже сильні дощі, вдень на Лівобережжі в окремих пунктах крупний град та шквали 25-28 м/с.

Державтоінспекція України закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1093698-sinoptiki-poobitsyali-ukrajini-silni-zlivi-i-grozi-z-gradom.html

Link to comment
Share on other sites

Мой дом большую часть года находится внутри облака, технически в плотном тумане. Не скажу, что это сильно полезно для здоровья, как психического так и вообще. :)

 

*упалапацтол от зависти*  :fp1:  :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...