Перейти до змісту

Еще один сгорел на...ну не на работе, но все равно


GarryN

Recommended Posts

:X

 

Водій автомобіля "Toyota Camry", в якій їхав голова КСУ Юрій Баулін, у селі Циганське виїхав на зустрічну смугу руху. На фото після зіткнення видно, що стрілка спідометра завмерла на позначці 100 км / ч. Тобто можна припустити, що швидкість до зіткнення була ще вище. Це вже порушення ПДР в частині швидкості руху в населених пунктах.

Ще одна страшна подробиця, за словами свідків у "Nissan" на руках у жінки, яка їхала на пасажирському місці праворуч від водія, була дитина до двох років. Швидше за все, дитина загинула, як і батько з матір'ю. На задніх пасажирських місцях знаходилися хлопчик і дівчинка. за останніми даними хлопчик помер у реанімації. Дівчинку направили в дитячу лікарню на Леваду. Сім'я постраждалих - з Полтави, проживали на вул. г.Сталінграду.

Першим після "Nissan" їхала золотиста "Вісімка", яку також зачепило (є постраждалі) та автомобіль "ВАЗ" червоного кольору. Вони бачили всі подробиці зіткнення і пізніше розповіли, що автомобіль з суддею їхав на шаленій швидкості.

Link to comment
Share on other sites

Очевидці трагедії повідомили журналістам що пасажир "Toyota Camry" - Юрій Баулін – нібито був п'яним, і внаслідок ДТП отримав травми голови і ноги. Інформацію про травми глави КСУ журналістам підтвердили у прес-службі обласної міліції. Бауліна госпіталізували, його водій перебуває у важкому стані.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/p-yanogo-suddyu-konstituciynogo-sudu-vezli-po-zustrichniy-smuzi-na-velikiy-shvidkosti-zmi-463505.html

Link to comment
Share on other sites

Состояние Еремеева - стабильно тяжелое. Решается вопрос о его транспортировке за границу, - пресс-служба нардепа

 

 

За чей счет, цикаво  :nose3:

 

у них обычно жены шибко богатые

Link to comment
Share on other sites

Только сами, сами. Никого за собой не тянуть!

 

Сегодня, 27 июля, в 11.40 в милицию поступило сообщение о том, что с крыши здания Апелляционного суда Одесской области, расположенного на ул. Гайдара, выбросился сотрудник учреждения.
 
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Одесского городского управления милиции.
 
Мужчина 1969 года рождения скончался. На место происшествия выехала следственно-оперативная группа Малиновского райотдела милиции. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Народний депутат, керівник депутатської групи "Воля народа" Ігор Єремеєв, який раніше отримав черепно-мозкову травму, помер у закордонній лікарні.
Про це повідомляють джерела УП.

 

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ЫЫЫЫЫЫ!!!! Не могу сдержать слез!!!!!

Ну не знаю. По моему не худший представитель 90-х.

Я за него голосовал 2 или 3 раза. Вполне сознательно  :shuffle: .

А вот его окружение - к сожалению очень "шустрое"

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Ну не знаю. По моему не худший представитель 90-х.

Я за него голосовал 2 или 3 раза. Вполне сознательно  :shuffle: .

А вот его окружение - к сожалению очень "шустрое"

 

Теперя за коня голосувать прийдется.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...