Перейти до змісту

Выборы должны пройти в один тур . так что голосуем за Порошенка


Слав

Recommended Posts

Те же протыпсихи, которые призывали не идти на 2-й тур выборов президента в 2010 году теперь призывают не допустить 2-го тура сейчас.

Чем их "полезный" совет закончился для всей страны знают все.

Теперь нужно убедиться в их постоянстве. Ну что же, бег по граблям - национальный вид спорта украинцев :(

на жаль.

Слав дивує... казав наче солідний хлоп, бізнесмен...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно вірно.Перевага його у другомцу турі над шоблою така велика,що це просто втрата часу.ДОРОГОЦІННОГО,Краще його використати на дострокові парламентські.І там нехай юльця,добкін,тягнибок і решту показують свою силу.Але при легітимному презі.

А є підстави вірити цим рейтингам?

Link to comment
Share on other sites

на жаль.

 

Слав дивує... казав наче солідний хлоп, бізнесмен...

Вот еще солидный хлоп, бизнесмен бахнул ерша и прозрел:

Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Link to comment
Share on other sites

Вот еще солидный хлоп, бизнесмен бахнул ерша и прозрел:

Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Коала очковала

я задам вам вопрос за кого голосовать?

 

за Рабиновича йопт

Link to comment
Share on other sites

Мені не надто подобається Порох, проте бачу плюси від того, що вдасться вибрати преза в першому турі:

- на 2 тижні раніше держава отримає законно обраного президента, на 2 тижні раніше почнеться надання фінансової допомоги Україні ну і т.д. 2 тижні в нинішніх умовах, коли Пунєн щодня затіює криваві провокації, можуть або врятувати, або поховати Україну.

- велика підтримка переможця продемонструє згуртованість нації, з новим презом доведеться рахуватись і Путєну, і відвертим сєпараторам, і таємним сєпараторам-ригоаналам, і бютошоблі, і юлькам зі Свободи.

 

А у Вас які аргументи проти такого розвитку подій? Сподіваєтесь, що за 2 тижні прилетять марсіани і допоможуть Юлі стати президентом?

Повністю  підтримую.  Порошенко  вже  під  час  передвиборної  компанії  показав  мудрішим  і  зрілішим.  А  зекономлені  гроші  віддати  армії!

Link to comment
Share on other sites

Пороха фтопку.Ни одного голоса ни Юле ни Потроху.Только Гиц или Богомолец..Где то так..

 

зачем писать хуйню если знаеш что они оба непроходные никак

да и репутация у них тоже неоднозначная

Link to comment
Share on other sites

Если кто то так о времени и деньгах волнуется, то почему бы не отменить выборы вообще и не назначить Пецю президентом по результатам рейтинга от Разумкова?

А сэкономленные деньги передать в армию!

Свежая дебютная идея. Дарю протыпсихам-2010 ани же "давай выборы в адин тур -2014" :D

Link to comment
Share on other sites

   Поддерживаю идею выбрать Порошенко в один тур. Раньше я выбирал между непроходными Ярош - Гриц - Тягнибык, типа кому повысить шансы к будущим парламентским. Но сейчас - настоящая война. После первого тура, второго может просто не быть; та кацапы не пожалеют для этого и ракеты по ЦВК (скажут потом, что сбой программы наведения). А вот в первом туре есть все шансы проскочить, если Пуйла убедят, что в первом туре никто не победит.

 

 И хотелось бы от прошаренных фупоголиков увидеть таблицу: какой олигарх какого кандидата продвигает. Особо интересуюсь, за кого Беня? Не за землячку ли косатую?

Link to comment
Share on other sites

та щаззз...

 

Порошенко заступився за вигнаних комуністів.

Видаляти із залу ВР голосуванням можна тільки одного депутата, але не фракцію, вважає політик

Позафракційний народний депутат, кандидат у президенти України Петро Порошенко критикує рішення депутатів про видалення із закритого засідання парламенту фракції КПУ.

На брифінгу у вівторок у парламенті він зазначив, що згідно з регламентом 150 голосами можна видалити із засідання одного депутата.

"Створено прецедент, коли зробили спробу це здійснити щодо фракції. Я цього не схвалюю, одного депутата можна видаляти", - сказав Порошенко.

На його думку, всі проблемні питання в парламенті потрібно вирішувати шляхом діалогу, а подібні дії можуть призвести до недієздатності парламенту і вимогу людей достроково провести парламентські вибори.

Як повідомлялося, сьогодні депутати вигнали комуністів із засідання ВР, звинувативши в сепаратизмі.

Link to comment
Share on other sites

та щаззз...

 

Порошенко заступився за вигнаних комуністів.

 

Видаляти із залу ВР голосуванням можна тільки одного депутата, але не фракцію, вважає політик

 

Позафракційний народний депутат, кандидат у президенти України Петро Порошенко критикує рішення депутатів про видалення із закритого засідання парламенту фракції КПУ.

 

На брифінгу у вівторок у парламенті він зазначив, що згідно з регламентом 150 голосами можна видалити із засідання одного депутата.

 

"Створено прецедент, коли зробили спробу це здійснити щодо фракції. Я цього не схвалюю, одного депутата можна видаляти", - сказав Порошенко.

 

На його думку, всі проблемні питання в парламенті потрібно вирішувати шляхом діалогу, а подібні дії можуть призвести до недієздатності парламенту і вимогу людей достроково провести парламентські вибори.

 

Як повідомлялося, сьогодні депутати вигнали комуністів із засідання ВР, звинувативши в сепаратизмі.

Я  ж  кажу,  мудріший  він.  Треба  діяти  інакше.

Link to comment
Share on other sites

Ага. Он менти в Одесі теж казали, що переможе Порошенко, все стане так як і було і тому вони активістів захищати не будуть.

Якщо Порошенко стане презом, то Майдан стояв дарма. І Небесна сотня загинула ні за грош.

Невже те, що Порошенко відмовлявся від своєї обіцянки ремонту бруківки на Грушевського нікого не насторожує?

 

Давайте без ОБС на форуме... мы ж не на лавочке. или ссылочку или нечего вбрасывать...

та щаззз...

 

Порошенко заступився за вигнаних комуністів.

 

Видаляти із залу ВР голосуванням можна тільки одного депутата, але не фракцію, вважає політик

 

Позафракційний народний депутат, кандидат у президенти України Петро Порошенко критикує рішення депутатів про видалення із закритого засідання парламенту фракції КПУ.

 

На брифінгу у вівторок у парламенті він зазначив, що згідно з регламентом 150 голосами можна видалити із засідання одного депутата.

 

"Створено прецедент, коли зробили спробу це здійснити щодо фракції. Я цього не схвалюю, одного депутата можна видаляти", - сказав Порошенко.

 

На його думку, всі проблемні питання в парламенті потрібно вирішувати шляхом діалогу, а подібні дії можуть призвести до недієздатності парламенту і вимогу людей достроково провести парламентські вибори.

 

Як повідомлялося, сьогодні депутати вигнали комуністів із засідання ВР, звинувативши в сепаратизмі.

 

:td:  лучше б молчал...

Змінено користувачем DeL1T
Link to comment
Share on other sites

я задам вам вопрос за кого голосовать?

думай сам. хлопчик дорослий. ))

подобається тобі Пєтя... ну, що ж. голоси за нього.

врешті-решт, кожен обирає по собі. знаєш віршик такий?

"женщину, религию, дорогу..."

 

одного не розумію, Слав. нащо тобі, поважному, самодостатньому чоловіку, лаври пропагандиста?

ну, ладно там, Тетяна фупівська, Дрейк. чи хто там ще... Мазепа... залиш їм цей хліб. не ганьбись однаковими методичками на різних форумах.

не солідно... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...