Перейти до змісту

Мене "осквернілі"


Recommended Posts

Если разобраться, то все-таки межнациональная рознь. А отчего она вдруг - тут даже разбираться не надо :)

 

 Ну давайте разберемся.

 

Расизм - это социальное предубеждение, существующее по отношению к группе людей на основании физических характеристик (пигментация кожи, типичные черты лица, текстура волос, речь, манеры и другие (этнические) показатели), которые отчетливо видны, но не отражают таких биологически значимых качеств, как пригодность или способность. Расизм - это идеология, которая использует внешние отличия ("козломордые" - S) в качестве основной причины для отказа в равном отношении к членам другой группы на основании так называемых "научных", "биологических" или "моральных" характеристиках, считают их отличающимися от своей собственной группы и изначально нижестоящими.

 

Такие расистские доводы часто используются для обоснования привилегированного отношения к одной группе. Этой группе обычно отдается предпочтение, хотя иногда она находится под угрозой (как правило, по ее субъективному представлению), - по сравнению с другой группой для того, чтобы поставить последнюю "на свое место" (с социальной и территориальной точки зрения).

 

 

Прямо как с форума писано.

Link to comment
Share on other sites

Комашка-в ПАР місцеві чорні такі самі понаєхавші як і білі-почитай про гутентотів і банту.Більш менш правильна політика зі всіх розвинутих в Австралії-де премєр прямо сказав-кому не подобається -з пляжа.Німеччина прийняла 800 тис цього року і пару міліонів чекає щоб в рай попасти.Це нереальні цифри і асимілювати їх неможливо.Кожен хто тут про рівність пише скажіть щиро чи ви би хотіли чорних мусульманських внуків?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


де премєр прямо сказав-кому не подобається -з пляжа.

То фейк.  А от з ПАР валять як білі, так і чорні. Є знайомі бритоси, в яких там кашерна нерухомість і вони вимушені частину року сидіти там за парканом, бо продати - нема кому.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну давайте разберемся.

Ну давайте.

 

 

Racism consists of ideologies and practices that seek to justify, or cause, the unequal distribution of privileges, rights or goods among different racial groups.

Мы с русскими мягко говоря в одной расовой группе. Мы не проявляем никакой нетерпимости к расовой группе, членами которой являются русские. То есть расизма тут нет по определению. Какбэ ч.т.д.

Link to comment
Share on other sites

Мифа о равенстве людей нет. Есть о равенстве человеческих прав, и это не миф а идеал.

 

Все люди рождаются свободными и равными в своем достоинстве и правах.

(Всеобщая декларация прав человека)

 

Это где так? Внутри какой-то одной относительно небольшой группы - допускаю.

 

Они наделены разумом и совестью и должны поступать в отношении друг друга в духе братства.

(Там же)

 

Разум и совесть воспитываются социумом, в котором человек становится личностью. Разум у всех разный, а совесть тем более.

"Должны" - это хорошо бы. Но декларация не есть реальность. А я про реальность тут говорю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Комашка-в ПАР місцеві чорні такі самі понаєхавші як і білі-почитай про гутентотів і банту.

Вот по-моему все эти прыжки с одной конкретики на другую - вредны, если прежде не достигнуто согласие по неким общим концепциям.

 

 


Більш менш правильна політика зі всіх розвинутих в Австралії-де премєр прямо сказав-кому не подобається -з пляжа.

Он такого во-первых не говорил, а во-вторых приплывший на пироге (лодке. :) ) к берегам Австралии островной абориген получит гражданство и социалку моментально, в то время как приезжий инженер - через три года.

Это я не к тому что это хорошо\плохо, а к тому что в этом плане практика Австралии ничем не отличается. Отличается она в плане взаимодействия с собственными аборигенами - им там ни рабства ни геноцида особо не устраивали, за что австралийцам респект.

Link to comment
Share on other sites

То фейк.  А от з ПАР валять як білі, так і чорні. Є знайомі бритоси, в яких там кашерна нерухомість і вони вимушені частину року сидіти там за парканом, бо продати - нема кому.

Можливо але до Австралії попасти в човні неможливо-назад відправлять.Проблема з муслами в тому що їхня релігія регулює всі аспекти життя і правовірному неможливо жити по західних законах без порушення Корану  .Я можу повірити в інтеграцію малої кількості іммігрантів але при такому напливі як зараз це нереально і вони змінюватимуть Європу під себе.Чомусь Саудити і інші мусульманські країни не прийма.ть братів по вірі

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это где так? Внутри какой-то одной относительно небольшой группы - допускаю.

 

 


"Должны" - это хорошо бы. Но декларация не есть реальность. А я про реальность тут говорю.

Ну так потому наверное это и идеал, а не суровая действительность.

Просто разница между мифом и идеалом в том, что ко второму нужно и должно стремиться.

Отрицая этот принцип лишь на том основании, что он не достигнут - мы его и не достигнем. Чтобы не было таких уроборосов, достаточно просто не отрицать и содействовать его внедрению в силу собственных возможностей и понимания.

Link to comment
Share on other sites

Ну давайте.

Мы с русскими мягко говоря в одной расовой группе. Мы не проявляем никакой нетерпимости к расовой группе, членами которой являются русские. То есть расизма тут нет по определению. Какбэ ч.т.д.

 

Ну как же? Тут довольно часто подчеркивается, что кацапы - ни разу не славяне, имеют свой ярко выраженный менталитет, и и.д. и т.п.

Фино-угры и сарматы несколько разные группы, пусть и в пределах европеоидной расы. Это также неоднократно подчеркивалось.

То определение расизма, которое привел я, несколько более широко, чем приведенное вами. Именно с первым я и согласен. Второе из них более схематично-упрощенное.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну как же? Тут довольно часто подчеркивается, что кацапы - ни разу не славяне, имеют свой ярко выраженный менталитет, и и.д. и т.п.

Ну вот когда будет подчеркиваться, что они принадлежат к другой расе, причем низшей - тогда будет расизм.

 

 


То определение расизма, которое привел я, несколько более широко, чем приведенное вами. Именно с первым я и согласен. Второе из них более схематично-упрощенное.

На самом деле, мое определение банально точное. Расизм так называется, поскольку пропагандирует расовое неравенство в контексте полноценности. Нацизм так называется, потому что пропагандирует неравенство между нациями, в том же контексте. Имеется куча иных человеконенавистнических идеологий, эксплуатирующих другие черты, отличающие одного человека от другого. И у каждой есть свое название.

Я не против того, чтобы смешивать несколько идеологий в более глобальную общность. Но для этого надо использовать новые, а не старые названия.

В противном случае будет как с русскими. Что такое для среднестатистического русского фашист: это немец, это нацист, это националист, это украинский националист, это украинец.

Подобные игры с языком ИМХО существенно затрудняют коммуникацию и анализ

Link to comment
Share on other sites

На самом деле, мое определение банально точное. Расизм так называется, поскольку пропагандирует расовое неравенство в контексте полноценности.

 

Про полноценность в первом посте, насколько помню, ничего не было. А обвинения в расизме пошли почти сразу, с 7 поста. Причем с расистско-уничижительными ярлыками, которые ТС не применяла. Это называется шельмование.

Тот же ярлык ("чернож...е") был использован тем же автором и при обвинении меня в расизме, хотя я этим словом также не пользуюсь, и у шельмователя нет никаких оснований для выпадов в мою сторону.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А мне почему-то показалось, что было  :shuffle: подчеркнуто - что негр, что мерзко, что поназапускали их, негров, в Европу, и что это очень плохо.

Может конечно показалось

Link to comment
Share on other sites

 

 


Проблема з муслами в тому що їхня релігія регулює всі аспекти життя і правовірному неможливо жити по західних законах без порушення Корану  .

У нас всі під муслімів підлаштовуються, що трохи напрягає.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А мне почему-то показалось, что было  подчеркнуто - что негр, что мерзко, что поназапускали их, негров, в Европу, и что это очень плохо.

 

Так разве ж это расизм? Расизм начался с 7 поста. Да  :)

Link to comment
Share on other sites

Я вважаю напади на ТС виявом гидкого і лицемірного явища сучасності - політкоректності, коли казати правду не можна, якщо вона комусь не подобається.

 

Що маємо "в сухом остатке"? Існує певний дух, спільні риси способу життя, різні для різних народів і цивілізацій. Брехня, що негри цілком не відрізняються від народів євроатлантичної цивілізації і вписуються у західний спосіб життя. Відповідно білі (як видно з тої ж Родезії-Зімбабве) не вписуються у африканський спосіб життя. У сухій констатації цього факту немає жодного расизму (африканці теж можуть захищати свій спосіб життя і культурне середовище).

 

 

Мультикультуралізм (припущення, що мусульманський квартал у німецькому місті, що живе за шаріатом - нормально, а асиміляція - це погано) - лицемірна ідеологія, яка заперечує належність народові його землі. Засудження ТС - це ортодоксальність, схематичність мислення (підкреслювати расові відмінності негарно, це расизм - так не прийнято, тому думати так не можна), підстроювання під більшість.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Давайте мислити глобальніше. Черезмірний потік мігрантів привів до появи етнічних преступних анклавів у європі. Це правда. Попит через це на праві ідеї у європейському суспільстві існує. І це правда. Фішка в тому що кгбісти це давно використовують та фінансують всіляких лє пенів та фанів польських легій. Це працює на розвал євросоюзу. Тож 2 питання.

 

1. Викорінення путінської агентури з європи

 

2. Асиміляція мігрантів у західний уклад життя

 

Досить зачиняти очі на існуючу проблему

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вважаю напади на ТС виявом гидкого і лицемірного явища сучасності - політкоректності, коли казати правду не можна, якщо вона комусь не подобається.

 

Що маємо "в сухом остатке"? Існує певний дух, спільні риси способу життя, різні для різних народів і цивілізацій. Брехня, що негри цілком не відрізняються від народів євроатлантичної цивілізації і вписуються у західний спосіб життя. Відповідно білі (як видно з тої ж Родезії-Зімбабве) не вписуються у африканський спосіб життя. У сухій констатації цього факту немає жодного расизму (африканці теж можуть захищати свій спосіб життя і культурне середовище).

 

 

Мультикультуралізм (припущення, що мусульманський квартал у німецькому місті, що живе за шаріатом - нормально, а асиміляція - це погано) - лицемірна ідеологія, яка заперечує належність народові його землі. Засудження ТС - це ортодоксальність, схематичність мислення (підкреслювати расові відмінності негарно, це расизм - так не прийнято, тому думати так не можна), підстроювання під більшість.

 

дякую за підтримку,     convex

 

о напапи, ще й як напали....  але не на ту напали))

 

 

"Я вважаю напади на ТС виявом гидкого і лицемірного явища сучасності - політкоректності, коли казати правду не можна, якщо вона комусь не подобається" (convex)

 

 

толерастіїї, я б  сказала....  тої  ж самої толерастії, якою ці ж дописувачі  на ФУПі жаду ноги омивали....   я була мало не єдиною(першою в любому випадку), хто викривав його ненависть до українства, прикриваючи те клоунадою....  і ці ж самі толерасти клеймили за це  мене роками, і тільки кілька років потому, коли і сліпому все стало ясно, вони прозріли і почали вже  жада клеймити :weep:

сліпі толерасти, що з них взяти..... далі свого носа не бачуть :(

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Забанить за расизм! Ветка омерзительная!

 

може з сепарами підеш повоюєш краще, герой-зазивало? :td:

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пошла с форума и закрыла свой поганый роток

мужу советуй, а у меня жена есть

и не такая дура..

 

та ясно все про тебе , герой  на форумі  в затиканні рота  хамством

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та ясно все про тебе , герой  на форумі  в затиканні рота  хамством

Тебе сказали уходи отсюда. Иди порассуждай о своей проблеме на бундасовском форуме. Посидишь в тюряге и может чуть поумнеешь.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

дякую за підтримку,     convex

 

о напапи, ще й як напали....  але не на ту напали))

 

 

"Я вважаю напади на ТС виявом гидкого і лицемірного явища сучасності - політкоректності, коли казати правду не можна, якщо вона комусь не подобається" (convex)

 

 

толерастіїї, я б  сказала....  тої  ж самої толерастії, якою ці ж дописувачі  на ФУПі жаду ноги омивали....   я була мало не єдиною(першою в любому випадку), хто викривав його ненависть до українства, прикриваючи те клоунадою....  і ці ж самі толерасти клеймили за це  мене роками, і тільки кілька років потому, коли і сліпому все стало ясно, вони прозріли і почали вже  жада клеймити :weep:

сліпі толерасти, що з них взяти..... далі свого носа не бачуть :(

Тоді пропонуйте інтервю з Вашими думками (і не забудьте сказати, що ТАК думає багато), скажімо в місцевій газеті, або на першому німецькому каналі.

 

Отак і розкажіть, шо Вас осквєрніл один чорний у СМ.

 

Думаю, шо у Вас добре получицця, бо Ви ж нетолерантна, а далекоглядна.

 

:corn:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тоді пропонуйте інтервю з Вашими думками (і не забудьте сказати, що ТАК думає багато), скажімо в місцевій газеті, або на першому німецькому каналі.

Уверен, у Брейвика много последователей. И он пока только первый из ....

Ни одна нормальная нация, не сдаст без боя свою территорию.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Прямо как с форума писано.

 

Ви не праві, кацапи - таки козломорді, і 47-хромосомні  :D  але справа не в національності, ці всі обзивалки насправді антиімперські.  А імперія - це казан, який переплавляє національності і особливості народів, що її населяє, намагаючись отримати щось середнє. Там окремі нації - поняття умовне.

 

У нас ніякого нацизму нема, і ніколи не було, це все КГБшні міфи. Можна в обід пити каву і розпитувати етнічного росіянинина про його сина, який в АТО, і перервати всі контакти з власними кузинами з українськими призвіщами в Москві, бо вони вважають, що ми "зазомбовані фашистами".

Звісно, імперці найтяжче піддаються асиміляції - тому багато дєдок/бабок, що живуть тут все життя і українців ненавидять, але я ніколи не зустрічала, щоб їхні діти не були вже українцями. Та й в старі часи солдат, що після тривалої служби повертались додому, називали не інакше, як москалями, бо українцями вони вже не були - а були продуктом імперської переплавки, переймали разейську мову, звичаї, уподобання і навіть моду.

 

Мене страшенно дивують навіть антипутінські "ліберальні" кацапи, які приїзжають в Україну і всі як один кажуть "так приятно, здесь мало черножопьіх". Навіть ті, що воюють на нашій стороні, регулярно видають такі фрази, як їм подобається, що повсюди білі обличчя. Таких прикладів безліч, купа відео є. От мене турбує одне питання, чому люди оборюються інородцям, якщо вони самі ж їх захопили, та ще й гарненько прорідили при цьому? Якщо імперія захоплює "чурок", "черножопьіх" і "узкоглазих" - то рано чи пізно іх буде багато в метрополії. Україна їх не захоплювала і тому їх у нас мало, очевидні ж речі. Те ж стосується і Європи: якщо захоплюєш Алжир чи Туніс, то Алжир з Тунісом буде в Парижі, бо це їх столиця. І буде недолюблювати корінних, бо вони їх утискали - це теж нормальна загальнолюдська реакція, незалежна від кольору шкіри і менталітету.

 

Щодо дописувачки - мене навряд чи обурило сильно, якби вона була німкеня і захищала "свою" територію, але вона сама "понаєхала" і оборюється, що хтось теж посмів. І зважаючи на те, що в Німеччині не прийнято ділити людей за кольором шкіри, а вона ділить - значить вона сама дуже погано асимільована, бо не переймає німецьких звичаїв. І говорить про чужу неасимільованість :weep:

Це мені нагадує випадки як в Києві про " понахавших жлабов-селюков дишать нівазможно" найбільше кричать люди у яких в паспорті стоїть місце народження: "село Вєлікіє Гамняшки, Мухосранского уезда, Кацапской Педерации" :D

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Эх, а я уж какой расист.  Ненавиджу особенно русских и японцев (среднестатическое Комашки работает на ура, то есть если пережитый жизненный опыт услужливо выводит среднестатистическое, получаем расизм). Очень удобный ярлык для обобщения, возможно, и не связанный в мозгу с каким-то расовыми отличиями. Вот в моем понимании практически любой японец - лживая, хитрая и тупая тварь, притворящаяся дураком по обстоятельствам. Встреченные мной туркмены - такие же. Это расизм? Выборка, конечно, будет маловата, по сравнению со всем населением Японии, сравнивым с населением великой Роисси, но.

 

Наверное, у меня больше генов от неандертальцев, чем от сапиенсов. Потому как некоторых местных я тоже ненавиджу, хочется уепать только за то, что оно существует.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...