Перейти до змісту

Заявление Пороха


LAR

Recommended Posts

 О  !  Пика  зрадника  Першого  . Яка  актьорська  . Видать  у  Йулькі  навчився ,  Тарасік  Бєрєзавьоц  підмогує  в  майстерность . Тьху  ТВАРЬ шиколадна  .

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прочитал на ФБ такую версию, что провокация с гранатой - циничный информповод для того, чтобы задвинуть на второй план голосование по КУ. От себя добавлю, что у Пети теперь развязаны руки для закручивания гаек и старта охоты на ведьм

Link to comment
Share on other sites

Толя - полковнег: "Нарешті, ми з Вами, хто прийшли сьогодні під стіни Ради, вчинили відповідально і правильно "

 

Петя - ты хочешь также сажать заказчиков? вот тебе один из них.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Толя - полковнег: "Нарешті, ми з Вами, хто прийшли сьогодні під стіни Ради, вчинили відповідально і правильно "

 

Петя - ты хочешь также сажать заказчиков? вот тебе один из них.

 Ждітє  -  скора  . Кого  не пересаджав  Хряк пересаджає  шиколядна  кучерява  срака  .

На радість Азіріву  Пьодричу  і  всьому  очко-блоку  .

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Ждітє  -  скора  . Кого  не пересаджав  Хряк пересаджає  шиколядна  кучерява  срака  .

На радість Азіріву  Пьодричу  і  всьому  очко-блоку  .

Ублюдков с гранатами и их руководителя - обязательно. И похуй, кому там на радость.

Сволота є сволота!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені не подобається Тягнибок, Фаріонша і т.д. І були підозри, що їх підгодовує Хуйло (бо він годує всі праві партії, і свої, і чужі). Але я бачила на Майдані купу свободівців, які сиділи там місяцями, були поранені. Зараз багато з них воює. Ви вважаєте їх "низькорозвинутими формами", а сепаратистів-жопоблоковців - більш розвинутими?

 

Я не про окремих свободівців, там було багато нормальних людей. 

 

Мова про так звану партію 'Виробниче об'єднання Свобода'.

Link to comment
Share on other sites

 Ждітє  -  скора  . Кого  не пересаджав  Хряк пересаджає  шиколядна  кучерява  срака  .

На радість Азіріву  Пьодричу  і  всьому  очко-блоку  .

 

Окружна, будеш кидатись гранатами ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Ждітє  -  скора  . Кого  не пересаджав  Хряк пересаджає  шиколядна  кучерява  срака  .

На радість Азіріву  Пьодричу  і  всьому  очко-блоку  .

 

Я понял, что Вы нам чем-то угрожаете, но хочу уточнить чем.

Людей, которые совершили террористический акт, не нужно задерживать и судить?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прикро,  що  знову  (вкотре!)  українці  поділилися. "Боже,  нам  єдність  подай" - тільки  в  піснях  співаємо.

Не  так  просто  розібратися  пересічному  українцю,  чи  Зміни   - то  добре (тобто,  вимушений  крок),  чи  погано.

Наєм - не  голосував,  Гопко  -  проголосувала.  Дмитро  Добродомов -  майже  затаврував  і  т д.

Я  зовсім  не  прихильник  якихось  преференцій  для  Донбасу  і  втрати  території,  але  якась  моя  жіноча  інтуїція  підсказує,  що  Порошенко  робить  правильно,  принаймні - вимушений  так  діяти.  Те,  що  юльки  проголосували  проти - для  мене  це  вже  лакмусовий  папірець.

Послухала  його  промову - начебто  зрозуміло.

 

А  щодо  сьогоднішніх  жахливих  подій,  то  думаю,  що  Свободу  добре  підставили.  Але  самі  дуже  винні,  що  не  передбачили  такого.  Це  політична  слабість,  не  інакше.  Диверсія,  н.м.д., - справа  Москви.

І  Свобода  своїх,  і  міліція -  усіх  повинні  були  перевірити  на  вибухівку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я понял, что Вы нам чем-то угрожаете, но хочу уточнить чем.

Людей, которые совершили террористический акт, не нужно задерживать и судить?

 Нізя  жопоблок  абіжать -  у ніх  вишкі  бойка  . Нізя  . Вони ще раз  повинні  голосувати ,  щоб  300 голосів  було - бо хуйло  обідицця  .

 

 До речі  в  Раді  то бімба  вибухнула -  нова  коала  , жопа- бпп-блок  . І  до речі поздоровляю ,; Сєня  і Авакян  тепер з  Лєщєнком  в  одній  партії  .

Link to comment
Share on other sites

  А  ви -  граната .  Соберіть  до  купи  бпп зі всією  ап  плюс  жопоблок ,  і ...

ото  буде  добре .


Окружна, будеш кидатись гранатами ?

 Да я тебе з кулака вб'ю нахуй .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 Нізя  жопоблок  абіжать -  у ніх  вишкі  бойка  . Нізя  . Вони ще раз  повинні  голосувати ,  щоб  300 голосів  було - бо хуйло  обідицця  .

 

 До речі  в  Раді  то бімба  вибухнула -  нова  коала  , жопа- бпп-блок  . І  до речі поздоровляю ,; Сєня  і Авакян  тепер з  Лєщєнком  в  одній  партії  .

 

Какой-то поток подсознания :(

 

Попробую написать меньше букв:

Террористов нужно задерживать и судить?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 О  !  Пика  зрадника  Першого  . Яка  актьорська  . Видать  у  Йулькі  навчився ,  Тарасік  Бєрєзавьоц  підмогує  в  майстерность . Тьху  ТВАРЬ шиколадна  .

 

 

Пика як раз реальна... Кажуть перебздів дуже, коли граната вибухнула. Кинувся найближчий генделик "Рашен" перевіряти, чи не зачепило​

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прикро,  що  знову  (вкотре!)  українці  поділилися. "Боже,  нам  єдність  подай" - тільки  в  піснях  співаємо.

Не  так  просто  розібратися  пересічному  українцю,  чи  Зміни   - то  добре (тобто,  вимушений  крок),  чи  погано.

Наєм - не  голосував,  Гопко  -  проголосувала.  Дмитро  Добродомов -  майже  затаврував  і  т д.

Я  зовсім  не  прихильник  якихось  преференцій  для  Донбасу  і  втрати  території,  але  якась  моя  жіноча  інтуїція  підсказує,  що  Порошенко  робить  правильно,  принаймні - вимушений  так  діяти.  Те,  що  юльки  проголосували  проти - для  мене  це  вже  лакмусовий  папірець.

Послухала  його  промову - начебто  зрозуміло.

 

А  щодо  сьогоднішніх  жахливих  подій,  то  думаю,  що  Свободу  добре  підставили.  Але  самі  дуже  винні,  що  не  передбачили  такого.  Це  політична  слабість,  не  інакше.  Диверсія,  н.м.д., - справа  Москви.

І  Свобода  своїх,  і  міліція -  усіх  повинні  були  перевірити  на  вибухівку.

Шпилько, в мене нема ніякої впевненості, що Порох робить правильно.

Але є впевненість в тому, що біда буде при буль-якому варіанті. Хочеться вірити, що шанс врятувати Україну ще є, але його точно не буде, якщо піддамося на провокації явних кремлядей, таких як Юлька чи Ляшко.

 

Стосовно Сволоти. Їх пропагандони вже цілий рік обіцяють влаштувати кривавий Третій Мойдан. То чому дивуємось, що вони почали його організовувати? Думали, що вони просто вихваляються, а насправді почати в них дурості не вистачить?

Link to comment
Share on other sites

Чмошник, ти йди посмокчи в мудачука, трохи заспокоїшся. :D

     Ой  які  ми грозні  . До речі а ти сосеш  зразу  в порося мудачуа  і  фірташа  з льовочкіним ?  По черзі  обслуговуєш ? 

 Бач як  класно .  Пеця  чучму і  мертвечука  пристроїв на мінцьк ,  в раді  злагода  з льовочкіним та бойко.

Ріг ,   в тебе дохуя  тепер  роботи !  Тобі  сосать  ще  і сосать  йопта  !

Link to comment
Share on other sites

 

 


Стосовно Сволоти. Їх пропагандони вже цілий рік обіцяють влаштувати кривавий Третій Мойдан. То чому дивуємось, що вони почали його організовувати? Думали, що вони просто вихваляються, а насправді почати в них дурості не вистачить?

Але  навіщо  їм  це  перед  виборами?  Не  вкладається  в  логіку.  Протестами - так,  хотіли  про  себе  нагадати  і  підгріти  свій  електорат.  Але  теракти? Проти  хлопців,  які  ні  в  чому  не  винні?  Тут  інші  розклАди  заворочені.  

Link to comment
Share on other sites

Шпилько, в мене нема ніякої впевненості, що Порох робить правильно.

Але є впевненість в тому, що біда буде при буль-якому варіанті. Хочеться вірити, що шанс врятувати Україну ще є, але його точно не буде, якщо піддамося на провокації явних кремлядей, таких як Юлька чи Ляшко.

 

Стосовно Сволоти. Їх пропагандони вже цілий рік обіцяють влаштувати кривавий Третій Мойдан. То чому дивуємось, що вони почали його організовувати? Думали, що вони просто вихваляються, а насправді почати в них дурості не вистачить?

 

Петро обіцяв  другий рік  бандитам тюрми...

Подолати корупцію

Безвізовий режим

АТО за години

Продати бізнес

Засадити  друзів  корупционерів

:bomb:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Засадити  друзів  корупционерів

---

 

 Нічо  . Частину  виконає  . Свободівців  та ПС   засадить . Підставляти  та брехати  відмінно  получається ,

 ложкін  стайл  .

Link to comment
Share on other sites

Пика як раз реальна... Кажуть перебздів дуже, коли граната вибухнула. Кинувся найближчий генделик "Рашен" перевіряти, чи не зачепило​

 Та хто зна  . Може  ше  перебздів  що реально  його  любих  друзів  пітарасів  льовочкін  тепер точно  перевішають  перестріляють повзривають . він  так  старанно  їх весь час  оберігав  ...

Link to comment
Share on other sites

Прочитал на ФБ такую версию, что провокация с гранатой - циничный информповод для того, чтобы задвинуть на второй план голосование по КУ. От себя добавлю, что у Пети теперь развязаны руки для закручивания гаек и старта охоты на ведьм

 

Та хєр там шо в нього разв'язане. Якщо почне биковать як яник, пізди получить і виженуть з країни як овоча.

 

Він в Мукачево не зміг спіймати десяток правосєків. Єдине що він може так це розповідати свої побрехенькі, гучні заяви а на справі пшик.

Змінено користувачем Kolisian
Link to comment
Share on other sites

Очень похоже на громкое начало предвыборной кампании БПП.

Рассуждаем логически рейтинг у нынешней власти - ниже плиниуса. Вариантов поднять его, кроме как вытоптать конкурентов, никаких.

За кого будут голосовать в отсутствие доверия к БПП, подмахнувшему удару и сене-миллиарду?

пс, свобода, самопомич, ляшко, немного - за юлю (память еще вполне свежа).

Как сделать из пс врага - это было в Мукачево. Из свободы - наблюдаем х/з что под радой. Дальше самопомич и ляшко. Юля, думаю, вовремя договорится.

Здравствуй, новый чудный мир!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Очень похоже на громкое начало предвыборной кампании БПП.

Рассуждаем логически рейтинг у нынешней власти - ниже плиниуса. Вариантов поднять его, кроме как вытоптать конкурентов, никаких.

За кого будут голосовать в отсутствие доверия к БПП, подмахнувшему удару и сене-миллиарду?

пс, свобода, самопомич, ляшко, немного - за юлю (память еще вполне свежа).

Как сделать из пс врага - это было в Мукачево. Из свободы - наблюдаем х/з что под радой. Дальше самопомич и ляшко. Юля, думаю, вовремя договорится.

Здравствуй, новый чудный мир!

Порошенкові  в  переговорах  зі  світом  це  аж  ніяк  не  сприяє.  Так  що, н.м.д,  не  звідти  ноги  ростуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порошенкові  в  переговорах  зі  світом  це  аж  ніяк  не  сприяє.  Так  що, н.м.д,  не  звідти  ноги  ростуть.

Такі події демонструють слабкість влади та нестабільність і ненадйність існування Української держави. Тому допомоги допроситись буде дуже важко, зброї нам не дадуть, кредитуватимуть теж лише по мінімуму.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...