Перейти до змісту

Recommended Posts

Комашка,  а  як  норвезька  у  вимові?  Я  колись  вчила  датську.  Здалась  мені  зовсім  простою,  але  як  зайшло  до  вимови,  то  мова  виявилася  така  покручена,  що  я  на  це  діло  плюнула.  Ні  вимовити,  ні  розуміти.  Хоча  самі  датчани  дуже  спрощують.

Link to comment
Share on other sites

Так у них минимальная зарплата в час $15, на такси доехать из аэропорта до Осло (минут 40 езды) $100, и в все в том же духе. Так что 200тыс за 2-спальную квартиру это считай что даром. Не так давно на Борщаговке люди по 100тыс за гостинку (!!!) в доме с убитыми подъездами и лифтами отдавали. Вот это жесть была.

ну..если так тогда реально оправданно..

 

в лисабоне например за 120 штук евро 3-4 комнатную в 5 минут хотьбы от метро  в хорошем чистеньком районе....можно прикупить..

 

правда там нет норвежских зарплат...это 100%

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

нам бы зарплаты такие как в канадах..америках и норвегиях....

я бы только за городом жил...

я хоть и киевлянин....

но сука люблю село...наверное это моё и наверное где то на генетическом уровне.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@кноп, ось у нас за містом хати набагато дешевші, за ціну моєї квартири можна взяти будинок на 4 спальні з садом в чудовому місці. Але проїзд на роботу буде коштувати £5000+ на рік, на двох £10000+. Ну нах таке.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Комашки, а размер участка? и налог как за землю, велик?

Вроде небольшой, там всего 3600 метров квадратных вроде, а у нас только часть от них. Или 3600 метров это наша часть. Визуально на нем примерно такой же дом можно построить, т.е. скромно все)

Налоги будем в этом году смотреть на практике (тут сложная и мутная система)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Комашка,  а  як  норвезька  у  вимові?  Я  колись  вчила  датську.  Здалась  мені  зовсім  простою,  але  як  зайшло  до  вимови,  то  мова  виявилася  така  покручена,  що  я  на  це  діло  плюнула.  Ні  вимовити,  ні  розуміти.  Хоча  самі  датчани  дуже  спрощують.

Можна сказати що така сама, як датська тільки гірша має дуже багато різновидів, які поміж собою сильно розрізняються. А сучасна вимова ще й сильно ускладнена (класична набагато простіша). Тобто, щоб правильно вимовляти норвезьку, треба напхати до рота жуйки, та розмовляти так, ніби ви приголосні або не любите взагалі, або вам просто ліньки їх вимовляти нормально  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


нам бы зарплаты такие как в канадах..америках и норвегиях.... я бы только за городом жил...

В Карпатах  :super:

 

 

 


я хоть и киевлянин.... но сука люблю село...наверное это моё и наверное где то на генетическом уровне.

:smiley15:

Link to comment
Share on other sites

@кноп, ось у нас за містом хати набагато дешевші, за ціну моєї квартири можна взяти будинок на 4 спальні з садом в чудовому місці. Але проїзд на роботу буде коштувати £5000+ на рік, на двох £10000+. Ну нах таке.

та понятно шо в каждой стране всьо по свойму..

я если честно уважаю тех людей которые сорвались и уехали...

у меня никогда не хватало мужности свалить...

хотя и возможности были...и даже одно время желание...но всё никак...

как доходило до конкретики...

Link to comment
Share on other sites

ну..если так тогда реально оправданно..

 

в лисабоне например за 120 штук евро 3-4 комнатную в 5 минут хотьбы от метро  в хорошем чистеньком районе....можно прикупить..

 

правда там нет норвежских зарплат...это 100%

 

ога, разве что в столетнем доме с комнатами в которых можно только стоя поместиться :pleasant:

 

а в нормальном доме 150-200 штук

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

 Какая прелесть :)

 Меня всегда завораживали чердачные помещения... До сих пор мечтаю переделать крышу: устроить там мансарду, балкончик или террасу...

P.S.

 

агент по недвижимости нам бесплатно привязал петлю на трубу

Стесняюсь спросить, а для чего верёвка с петлёй? :blush2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


кноп, ось у нас за містом хати набагато дешевші, за ціну моєї квартири можна взяти будинок на 4 спальні з садом в чудовому місці. Але проїзд на роботу буде коштувати £5000+ на рік, на двох £10000+. Ну нах таке.

У нас все залежить від того, який район або коммуна. Є динаміка цін на нерухомість в цій залежності (в принципі ми намагались взяти\взяли там, де швидкий та стабільний тренд на зростання), наприклад є така мажорська комуна біля моря, котра спеціально сама собі робить драконівськи податки на все, щоб меньше нормального народу туди приїздило та купувало :)

А проїзд податками компенсують вам?

Link to comment
Share on other sites

Можна сказати що така сама, як датська тільки гірша має дуже багато різновидів, які поміж собою сильно розрізняються. А сучасна вимова ще й сильно ускладнена (класична набагато простіша). Тобто, щоб правильно вимовляти норвезьку, треба напхати до рота жуйки, та розмовляти так, ніби ви приголосні або не любите взагалі, або вам просто ліньки їх вимовляти нормально  :D

Колись  мені  один  данець  написав  досить  велике  речення  з  одних  голосних.  Казав,  що  у  них  така  мова, бо  країна   на  островах  і  треба  було  перегукуватись  з  острова  на  острів.  Тому  приголосні  їм  не  потрібні.   :)

Мене  данці  вчили  вимовляти  слово  Hvad  чи  якось  так  воно  писалося.  Як  я  не  старалася  при  усьому  моєму  музичному  слухові,  вони  все  казали,  що  то  не  так.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Стесняюсь спросить, а для чего верёвка с петлёй?

Чтобы можно было вздернуться, если скучно станет  :D и чтобы это на оценочную стоимость не повлияло негативно, потому что если кто-то повесился в хате - то обязаны говорить покупателю, а если на трубе снаружи - то такое, с кем не бывает мол. И потому не упоминается при продаже

 

 

 


у меня никогда не хватало мужности свалить...

Та ну, то такое. Мужество поехать, мужество остаться, мужество быть человеком :) для всего оно надо, мужество

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Колись  мені  один  данець  написав  досить  велике  речення  з  одних  голосних.  Казав,  що  у  них  така  мова, бо  країна   на  островах  і  треба  було  перегукуватись  з  острова  на  острів.  Тому  приголосні  їм  не  потрібні.   :)

Мене  данці  вчили  вимовляти  слово  Hvad  чи  якось  так  воно  писалося.  Як  я  не  старалася  при  усьому  моєму  музичному  слухові,  вони  все  казали,  що  то  не  так.

Мне как-то один раз на датском сказали Копенгаген, и я сразу понял, что этот язык не для меня. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Колись  мені  один  данець  написав  досить  велике  речення  з  одних  голосних.  Казав,  що  у  них  така  мова, бо  країна   на  островах  і  треба  було  перегукуватись  з  острова  на  острів.  Тому  приголосні  їм  не  потрібні.   Мене  данці  вчили  вимовляти  слово  Hvad  чи  якось  так  воно  писалося.  Як  я  не  старалася  при  усьому  моєму  музичному  слухові,  вони  все  казали,  що  то  не  так.

Так, це вони люблять розповідати  :D А насправді казки це все, достатньо поговорити з людьми котрим за 60 - й там у всіх дуже роздільна та чітка вимова, просто ідеальна як на український лад (ну там є один звук важкий, але нічого такого). Просто коли вони знають що ви приїзжа, й коли їм від вас нічого не треба - то вони усі такі страждальці, типу все їм незрозуміло так й незвично.

А коли навпаки - то навпаки  B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


С т.з. теплопотерь мансардный этаж плохо

У нас вообще дом категории "Г". Самая тухлая категория - это "Е", самая крутая - это "А". Современные квартиры строят в категории "Б". Летом сделаем новую крышу - скорее всего будет куда теплее (окна тоже все поменять надо будет).

Сейчас конечно так себе, я когда в инсомнии сижу на диване глухой ночью - то чувствую, как холод идет от крыши (она совсем рядом от дивана)

Link to comment
Share on other sites

Мне как-то один раз на датском сказали Копенгаген, и я сразу понял, что этот язык не для меня. :)

Уявляєте,  а  я ,  працюючи  в  датській  компанії,  вирішила  втіхаря  вивчити  датську  мову.  Подивилася  словник,  взяла  самовчитель - та  запросто,  через  півроку  буду  говорити.  І тут  такий  облом.  Одна  сатисфакція  була - коли  приїхала  в  Данію  у  відрядження,  мені  було  досить  комфортно,  бо  я  могла  все  прочитати  навколо:  вивіски,  назви,  оголошення... Взагалі  переконалася,  що  для  перебування  в  кожній країні  треба  ознайомитися  хоч  з  правилами  читання.  Це  мені  пригодилося  і  в  Греції, і  в Іспанії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нас вообще дом категории "Г". Самая тухлая категория - это "Е", самая крутая - это "А". Современные квартиры строят в категории "Б". Летом сделаем новую крышу - скорее всего будет куда теплее (окна тоже все поменять надо будет).

Сейчас конечно так себе, я когда в инсомнии сижу на диване глухой ночью - то чувствую, как холод идет от крыши (она совсем рядом от дивана)

 

А  який  там  дах?  Даруйте,  якщо  вже  писалося. 

Link to comment
Share on other sites

@Донецька комашка)), якщо контрактора, то можна списати проїзд у розходи. Доречі, я не знаю як ви виживете в хаті Г під дахом, мабуть, доведеться бухати. У мене була в новобудові Б, так коли температура падала до 0 я вище +18 натопити не міг.
Link to comment
Share on other sites

щось ніби трохи задорого, як для квартири в 77 кв.м під самим дахом та ще й в будинку, побудованому в  1917 році...
але Ви ж, мабуть, орієнтуєтесь в цінах там?...  бо як для півдня Німеччини,  де і ціни дуже і дуже не низькі, і рівень з/п високий), це якась ну дуже зависока ціна:  у нас така квартира, в такому  старому будинку,  і половини Вами  вказаної суми не коштувала б...
я в шоці: ну і ціни у вас там ;o

Link to comment
Share on other sites

 

 


Что значит заменить крышу? Там же целый пирог между крышей и потолком. Все менять, так это полный капремонт мансарды

Ну вот это все и поменять. Это триста тысяч крон минимум; мы как узнали, так сразу присели мэру на уши в том духе, что дом блин антикварный, и на дворе социализм, и пусть коммуна как-то часть хоть заплатит под эгидой культурной ценности. А то там реально специфичная крыша, например на черепицу надо заказывать вручную отесанные каменные чешуйки (типа тех, что сейчас лежат). Мило конечно, но такой хэндмейд одной зарплатой трудноват на подъем

Link to comment
Share on other sites

 

 


А  який  там  дах?  Даруйте,  якщо  вже  писалося. 
Дерев’яний з мого боку  :D а що там всередені я власне й не знаю, оце поміняємо - хоч подивлюся
Link to comment
Share on other sites

 

 


щось ніби трохи задорого, як для квартири в 77 кв.м під самим дахом та ще й в будинку, побудованому в  1917 році... але Ви ж, мабуть, орієнтуєтесь в цінах там?...  бо як для півдня Німеччини,  де і ціни дуже і дуже не низькі, і рівень з/п високий), це якась ну дуже зависока ціна:  у нас така квартира, в такому  старому будинку,  і половини Вами  вказаної суми не коштувала б... я в шоці: ну і ціни у вас там

В нас дорожче просто, ніж у Германії :)

от до речі ціни в тій самій місцевості, може комусь цікаво буде

http://www.finn.no/finn/realestate/homes/result?location=0%2F20003&location=1%2F20003%2F20054&sort=2

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...