Перейти до змісту

Тэ-э-экс, Параску возвернули! Теперь беремся за wtf!


mg42

Recommended Posts

  • Replies 378
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 


А хто зі згаданих казав, що не вчать?
посмотрите на предыдущей странице этой темы (ну или как у Вас с размером экрана я хз, у меня это предыдущая страница)

 

 


Це термін honey flower, shpylk'y, Dilbert'a, мій? Чий?

это в снесенных мовосрачотемах есть. 

 

 


Дивно, на українській філології ще й гроші беруть?

при чем тут украинская филология? где Вы прочли))) у меня дочь на экономфаке учится. кстати, после русскоязычной школы не побоялась за вышмат, статистику и все такое. это потому что русскоязычные в быту не учат и не хотят учить украинский, ога

 

 


Приємно, що Ваша мала знайшла якісне українське. Невже його не можна витягти на ТБ?

а для кого? я привела на примере их квартиры - моя малАя составляет лишь 20% потребителй, остальные 80% при своей украиноязычности потребляют кацапопродукт....

 

 


А у нас, крім "Західного Полюсу", який крутить досить якісну музику, нема місцевих мовців - їх видавили мережі типу "Русское радио", "Авторадио", а їм Лабуда мілєй і панятнєє. Щодо смаків місцевих петеушників і їх абрусєнія, то я сам холодний.

еще раз - местные "Авторадивы" и прочая сетевая хрень живет за счет рекламы, рекламу дает слушатель, если слушатели ПРИНЦИПИАЛЬНО, СОЗНАТЕЛЬНО будут подписываться на правильные газеты слушать КАЧЕСТВЕННО оформленный и подаваемый продукт от местного ПанГрицькоФМ, то авторадивы либо сдохнут т.к. не будут в головной офис давать план, либо мутируют под ПанГрицькоФМ шоп тот самый план давать. иного не бывает онли бизнес и фсьо

 

 


Споживача без мізків (а таких більшість) ліпить зомбоящик і радіо. Їх і треба взяти, як пошту і телеграф.

вот-вот.... кавалерийский наскоком "всем слушать только на украинском" проблему не решить, не язык дибилизирует, а качество продаваемого... 
Link to comment
Share on other sites

бо Ви на мові не дописуєтє :( ...

а от спробуйте і питання відпадуть ;)  ... 

спробуйте, бо скоро ж станете бабусeю і Вам це буде в нагоді (якщо не зрозуміли, то я поясню, що маю на увазі і чому це важливо :) )

я здесь не на официальном мероприятии, а на лавочке у подъезда или в курилке(с), поэтому пишу/говорю хоть на суахили, а уже дело читателей читать или мимо проходить.... не надо мне про бабушку и ее надобности объяснять -  я дочь вырастила вполне себе способную разговаривать на двух и более языках, у нее были русская азбука и украинский букварь, параллельно, вот она алфавит учила по азбуке, а читать по букварю. и дурой от этого не стала.... и книжки ей читались также двумя языками, той же "Абабагаламага" и вполне себе русские сказки, также параллельно (жаль про фет фрумоса мой дед ей на молдавском не мог уже читать ибо умер, я в свое время хоть мало шо понимала но слушала. потому как и это язык моей семьи). и сейчас она спокойно с украинского переходит на русский при общении/чтении\просмотре фильмов... так что если нужен будет совет - я обращусь, а вот заранее поучать не надо, спасибо

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Закон - гівно, хтось купить халупи в Гейропі.

 

які халупи??))

 

Фома, а ти, до речі, пам´ятаєш, як на кашмара нападав за його невдалі потуги писaти українською? :(

а він таки не здався і вже досить грамотно дописує українськoю :tu:

мова про дописувача з Луганщини, де він не мав можливості ні з ким спілкуватися українською, тому почав прямо на ФУПі,  чим вам не приклад? B-)

 

Link to comment
Share on other sites

а что, я пропустила петицию  Пороху по поводу засилья поющих по-русски трусов на нашем тв?

нарайняк, открытое письмо от Лирныка с подписями деятелей культуры?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я здесь не на официальном мероприятии, а на лавочке у подъезда или в курилке(с), поэтому пишу/говорю хоть на суахили, а уже дело читателей читать или мимо проходить.... не надо мне про бабушку и ее надобности объяснять -  я дочь вырастила вполне себе способную разговаривать на двух и более языках, у нее были русская азбука и украинский букварь, параллельно, вот она алфавит учила по азбуке, а читать по букварю. и дурой от этого не стала.... и книжки ей читались также двумя языками, той же "Абабагаламага" и вполне себе русские сказки, также параллельно (жаль про фет фрумоса мой дед ей на молдавском не мог уже читать ибо умер, я в свое время хоть мало шо понимала но слушала. потому как и это язык моей семьи). и сейчас она спокойно с украинского переходит на русский при общении/чтении\просмотре фильмов... так что если нужен будет совет - я обращусь, а вот заранее поучать не надо, спасибо

 

Nadin, я ж просто, як пропозицію, без підколів....  

просто, що Ви могли б тут  безкоштовно відшліфувати свої знання, а десь би це і знадобилось

ми тут так багато часу іноді витрачаємо на ні що, розумієте? то чому б і ні?

я спочатку на ФУПі також російською дописувала

 

 

 

розповім історію  про  моїх pосійськомовних родичів:

 

 У мене в БЦ є трохи рідні,  а рідня 100% вся  місцеві українці до сьомого коліна, і от одна з двоюрідних сестер мого батька одружилсь в 70-ті з росіянином, мати якого була комуністкю з Росії.  І ось в мене перед очима пропливає життя моєї тітки, як вона з українки перетворилася на "хохлушку" в усіх проявах цього слова: дітей здала в російську школу, коли  українська була під носом;  з дітьми вдома розмовляла тільки російською, вони толком української і зараз не знають.  Діти її були мого віку, але я їх завжди сприймала як щось чужерідне, не як інших родичів.  Пізніше ця сім´я (о якe диво   :D   )  була єдиною з усіх родичів, хто переконано голосував за синяків і Януковича, і вони всі до кінця були  проти Майдану.  Потім вони переїхали до Харківа, де себе більш затишно почувають. І коли під час телефонату вони розповідають, що були дуже проти, коли  там зносили Леніна, але не тому, що його так шанують("на него нам наплевать"), а тому що боялись дестабілізації у місті, то я і не дуже вірила їх словам. І що ще цікаво, їх внуки, які народились в БЦ, як і їх батько,тільки  російською розмовляють. Коли  відразу після Майдану спілкувалась з їх внуками, то відчувалась і їх словах ворожість до всього, що відбувалось.  Вони вже є чужими Україні, вони думають і відчувають інакше, як ми всі, їх родичі.  Ось так моя тітка зробилась манкуртом і манкуртами зробила своїх дітей і онуків,  не покидаючи тоді ще БЦ.  Отак і живуть вони в тому Харкові, проклинаючи долю і все українське (а у нас же спільний прадід з прабабою, щирі українці :hm:  ).

 

Ось така проста  історія про мову.  Не робіть життя ваших дітей, онуків складним;

якщо бажаєте,  щоб вони були щасливими у своїй країні,  зробіть так, щоб українська мова і культура стали їм рідними....

і саме бабусі відіграють тут немаловажну роль

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

пратистую! руки гэть и всьо такое - там есть абзац, два!  (P)

 

да, но ето жы полный абзац!!!  :fp1:

 

зы. до-по-вить.  :shuffle:

 

ну і що? в Німеччині все те саме, тільки німецькою... :gigi:

i хто зараз взагалі те ТБ дивиться?  ото тільки бабульки і дудульки...  але якийсь порядок і  притримування державних інтересів в країні має бути....  а держава наша - то Україна, то і основна наповненість контенту має бути українською [ua]

 

 

Ще раз кажу (100500). Є російськомовні патріоти, а є україномовні мудаки. Але, чомусь, серед російськомовних % вати - більше.  Тому зменшуючи вплив російської мови ми можемо зменшити популяцію ватанів.

 

 

вот вы тут кагбэ путаете понятия.

вата - ето тупость, необразованность, глупость и тыпы.

это мовами не лечится, пардон.

или каким-то там порядком, який мае буты...

 

не мешайте в кучю конилюди...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Людина не хоче йти до армії, не хоче платити військового податку, не хоче волонтерити чи допомагати армії матеріально, але не проти, якщо це зробить держава і інші громадяни, а власними грошима і здоров'ям ризикувати - неохота. Чи можна вважати, що вона відстоює свою країну? Людина підтримує порядок і хоче, щоб влада і чиновники не крали, лікарі і вчителі сумлінно працювали, але сама не проти взяти чи дати хабар, а то й потягти, що погано лежить, бо інакше постраждає її добробут. Чи можна вважати, що ця людина захищає і поважає закон? Людина дійсно поважає і цінує те, за що готова чимось платити, інакше це називається "терпить" або "толерує". Людина підтримує статус державної мови, припускає розширення її сфери вжитку - десь у майбутньому, не проти розвитку культури цією мовою, може і розважитись плодами цієї культури, якщо вони будуть приємні і зручно подані, але це повинен робити хтось інший, а свої зусилля, гроші чи комфорт витрачати - ні, бо це збитково і напряжно. Навіть мінімальна підтримка у тому, щоб часом ініціювати перехід у спілкуванні на цю мову - ні, бо це менш комфортно. У чому ж тоді полягає повага до мови держави - у згоді на її статус "офіційної мови", мови паперів, табличок і урядових оголошень, можливо, освіти - того, що мене вже суттєво не зачепить?


 

1. Постановка и решение задач по защите территорий и отражении военной агрессии - в ведении правительства. Самостоятельно ни один гражданин, ни сто, ни тысяча с этими глобальными задачами не справится. Обязанность гражданина - поддерживать инициативы и начинания правительства. (Шо там сказал Порох - военного решения нет?)

Если человек исправно платит налоги и не прячется от военкомата - да, он отстаивает свою страну.

Волонтерская помощь и добровольческая инициатива? Пожалуйста. Но это уже не обязанность. Это уже патриотизм.

 

2. Про взятки - оффтоп. Хочется  - заводите отдельную ветку. В качестве затравки: учитель/препод/врач берет взятки, чтоб потом взятки отправить на волонтерскую помощь мобилизованым/АТОшникам. Будете судить такого человека?

 

3. Человек и так по жизни платит. Жизнь в нашем государстве вообще происходит не благодаря, а вопреки. Комфорт? А смогут ли все русскоязычные перейти так, чтобы вам при этом было комфортно их читать и слушать, и не возникало желания от такого перехода забежать западнее Львова? О, да, один комфорт вы сможете при этом испытать безусловно - потыкать пальцем в неграмотного и поржать с него.

 

Чудес не бывает, легко переходит с языка на язык процентов 10 людей как максимум. Остальным это тяжело дается, сложно избавиться от акцента, не говоря уже про думать на другом языке. В итоге дискомфорт и вам, и собеседнику.

 

4. Уважение состоит в предпочтении украинского контента русскому, если есть выбор. Первичное освоение (для тех, кто пытается перейти) языка происходит через чтение и аудирование. У детей мультики и кино - на украинском. В школе у старшего русского нет даже как иностранного. Я этому рад и приветствую.

 

Никто не в силах изменить прошлое и не виноват в том, что вырос в русскоязычной среде. Каким бы ни был уровень владения языком - в непосредственном общении всегда заметно, нативный ли это язык для него или нет. Сказочки про то, что можно легко взять и перейти в общении - оставьте для приезжих. Для большинства - нифига не легко и не быстро, а зачастую невозможно. Это труд и время. Простой обиходно-бытовой уровень освоить можно. Перестроиться же думать на другой язык  умеют очень немногие.

 

Люди - разные, такая уж у нас страна. Конструктивный диалог и объединение между ними возможно тогда, когда они друг к другу относятся на равных. Это в том числе значит, что искать и указывать надо не на различия, а на сходство - стремление к свободной, сильной и независимой Украине. Попытки переделать друг друга против желания только отталкивают.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

да, но ето жы полный абзац!!!  :fp1:

 

зы. до-по-вить.  :shuffle:

 

 

 

 

 

вот вы тут кагбэ путаете понятия.

вата - ето тупость, необразованность, глупость и тыпы.

это мовами не лечится, пардон.

или каким-то там порядком, який мае буты...

 

не мешайте в кучю конилюди...

 

ні,  вата - це  таке виховання...

я там в дописі для Надін вище приклад нaвела, як часто буває

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

бляяяя.....  :fp1:

и учит, и учит....

 

Параска, ти б сходила та перевірила, чи в тебе все з  жовчним міхурем гаразд?  що ти чіпляєшся до всього?

 

 

"нема до чого причепитись, піди причепись до гілки"   ( укр. народна творчість)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

не учите нас жыть и мы не скажем, куда вам итти. (це) тоже народна творчисть.  :pardon:

 

 

ну це точно не укр. народна творчість ;)

а ми свого притримуємося [ua]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


ерундовая. но это еще не значит, что грппа "Злодюжка" должна быть втыкнута в эфир по причине ее украинозычности

Тобто краще хай будуть воровайки? 

 

 

 


Фома, а ти, до речі, пам´ятаєш, як на кашмара нападав за його невдалі потуги писaти українською?

Звичайно. Качмар - тупе чмо, незалежно від того якою мовою він дописує.  До нього сепари прийшли, а він на хворумах воює.

 

 

 


откуда статистика?

Голоси за жоппо блок і статистика мов по регіонам вже була.

 

 

 


вата - ето тупость, необразованность, глупость и тыпы. это мовами не лечится, пардон. или каким-то там порядком, який мае буты...

Лікується світоглядом.  Не можна стати НЕ ватою, якщо слухати шансон і дивитись кацапські серіали.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Лікується світоглядом.  Не можна стати НЕ ватою, якщо слухати шансон і дивитись кацапські серіали.

 

Фома, а если шансон по-украински, то вылечит?

впрочем, вапроз риторический.

поетому и говорю, што вата мовой не лечиццо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А до чого тут держава? Треба щоб:

1) Держава дала ефір і написала ТЗ

2) Чуваки з баблом роблять контент

3) Прибуток чувакам на карман + % державі

 

 

Хор баяністів пенсіонерів-комуняк?

 

Государство может дать эфир и техзадание только на госканале, а у нас их аж 2, все остальные-частные.

На частных каналах даже если государство и установит квоты, типа, 50% контента- на украинском, никто не гарантирует, что это будет а) годный продукт и б) проукраинский продукт. Можно, если очень постараться, заставить крутить продукт на украинском (или произведенный только в Украине) но нельзя заставить крутить только идеологически правильный продукт, потому что цензура в любом виде у нас запрещена Конституцией.

 

А что касается хора баянистов- коммуняк, я .х.з., но у нас в ватном Запорожье тотальное большинство хоров пенсионеров носят казацкие названия типа "Пірнач" и поют украинские народные песни, а областной муздрамтеатр спектакли импортных авторов ставит в переводе на украинский, причем сами переводят текст с оригинала. Так что, думаю, громаде виднее, что им надо для культурного развития.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Государство может дать эфир и техзадание только на госканале, а у нас их аж 2, все остальные-частные.

Так можна взагалі з 1 почати.  А на інших просто обмежити кацапів.

 

 

 


Так что, думаю, громаде виднее, что им надо для культурного развития.

Ага, і та громада - це 0.0000001% від жителів міста. Ололо.

Link to comment
Share on other sites

Так можна взагалі з 1 почати.  А на інших просто обмежити кацапів.

 

так дает же государство эфир на УТ-1 разным мытцям

но не выходит у Данилы-мастера каменный цветок

шо не так?

может, место проклятое?

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

 

 


но не выходит у Данилы-мастера каменный цветок шо не так? может, место проклятое?

Бо нема зацікавлених зробити цікавий канал. Треба підписати звіти, показати приріст жирів на маслі і т.д. 

 

Стіві, я в курсі як роблять новий канал і він за рік має 8% аудиторії.  Все реально.

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...