Перейти до змісту

Тэ-э-экс, Параску возвернули! Теперь беремся за wtf!


mg42

Recommended Posts

Вигнати, вижити юзерів з форуму, як ми бачимо, - не проблема.

А що натомість?

 

Яким цікавим контентом ви наповнили місце, що звільнилося, шановні борці і борциці з кацапською говіркою?

 

Так отож :(

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Спікай хоч на івріті, але:

1) Все телебачення ЛИШЕ українською або західне мовою оригіналу з субтитрами

2) Друкованні видання українською або податок в 100500%

 

 

Через років 20 - попустить.

 

а хто проти?

 

назви цих підарасів!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Саме  цей  прикол  Тичини,  майстра  лірики,  включили  в  програму  української  літератури  при  совку.  Продовжуйте  той  совок,  називаючи  себе  патріотами. 

, ті хто пишуть про дир-дир-дир, просто не в курсі, чому Тичина став писати таке гівно.  Їм простіше пореготати про рагульську поезію, інфа 146%


 

 


а хто проти?

Ну он Стіві проти, наприклад. І інші юзери - теж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І  якщо  в  Україні  живе  Ганя  Герман,  яку  совок  зробив  агентом,  то  це  по Вашому означає,  що  усіх  українців  треба  зневажати,  може  загнати  в  якусь  резервацію,  або  взагалі  "з  пляжа".  Це  вже  ближче  до  того  дійсного  "патріотизму".

 

Тойсть, украиномовна Ганя сама себе пути не выбирала, её совок  зробив  агентом, а Фарион в перестроечном 1987, когда в партию вступали одни карьеристы,  в партию погнали тоже под угрозой смерти? Как у вас все ловко получается.  

 

Выделенное не подлежит камментам - ложь и чисто кацапское рванье рубахи на грязном теле.  Типичный пример анекдота "Товарища, будьте свидетелями, он меня сукой обозвал!"   Это уже не совок, это нравственное обнищание ваше лично.

 

Фома, не стыдно такое лайкать?  Ты в какой момент ощутил, что я тебя не уважаю и хочу отправить в резервацию?  Ну назови момент, мне просто интересно.

Link to comment
Share on other sites

Рускаязичнийє, колись я була серед вас, бо від народження не є україномовною, а відносно не довго спілкуюсь українською.

Я тішусь бачити це все зі сторни, тому що розумію рускаязичних.

Як і ви я теж колись впиралась і руками і ногами проти всього українського, якщо б тоді пізнала це слово "вишиватніки", то точно використовувала б його ...

але, на превелике щастя сталося те, що сталося і я заговорила українською, для цього треба мати сміливість і колись ви відчуєте це в собі, але ще не прийшов переламний момент для вас.

На все свій час...

 

Я трохи різко висловилась на адресу wtf, але і зараз можу відповісти за кожне написане слово. хоча мені й трошки соромно, що опустилась до рівня цього дописувача. і все ж таки моє маленьке, але з високо піднятою головою моє "пробачення".

 

Тема мови була і є актуальною. Так, це болюче питання. Шкода. що цьому немає місця у чемній дискусії.

ця проблема існує, і якщо вона існує, про це ТРЕБА говорити.

 

У гейропі і по цілому світі, якщо виниувє хоч яка-небудь проблема. то про неї дискутують на політшоу і в повсякденному житті, на різних рівнях. якщо би змогли дискутувати і без нецензурних слів обмінюватись думками. то ми вчились би одне в одного і з цього був би результат, думаю, що позитивний.Цього можна навчитись. хто не вміє...

 

Ображатись, "стукати" і робити такий вигляд :pardon:  нічого не дасть...

прийде певний момент і накопичене знов вивернеться назовні.

 

Ті дві гілки, які знесли у смітник дали зрозуміти, що рускаязичні дописувачі, реагують на такі речі. як мовне питання. дуже болючеі тому агресивно...

думаю, що десь на підсвідомому рівні існує або почуття провини, або певний комплекс меншовартості, або навіть страху.

 

Думаю, що це лише початок дискусій, а не с*ачу.

Ну, принаймі маю таку надію.

Так що з повагою

Квітка. :spruce_up:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ты в какой момент ощутил, что я тебя не уважаю и хочу отправить в резервацию?

:fp1: І це яким тут боком?

 

 

 


Тойсть, украиномовна Ганя сама себе пути не выбирала, её совок  зробив  агентом, а Фарион в перестроечном 1987, когда в партию вступали одни карьеристы,  в партию погнали тоже под угрозой смерти? Как у вас все ловко получается.  

Оціх курв дрючити в першу чергу. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вигнати, вижити юзерів з форуму, як ми бачимо, - не проблема.

А що натомість?

 

Яким цікавим контентом ви наповнили місце, що звільнилося, шановні борці і борциці з кацапською говіркою?

 

Так отож :(

Тішусь, що  Ви  знов пишете українською!!!

:victory:

 

Так, було б добре. якщо ми вчились би саме дискутувати  :buba:

Link to comment
Share on other sites

Итак, существует такая чудная областная газета ""Запорізька правда", официальный печатный орган Запорожского облсовета и обладминистрации, они же являются ее номинальными собственниками. Выходит она 2 раза в неделю,  недельный тираж  40 тысяч, что для запорожских газет считается очень даже хорошим.  Распространяют ейную подписку в принудительном порядке- естественно, ее выписывают все госструктуры, сельсоветы там разные, райрады, школы, больницы, санатории, кожвендиспансеры и лепрозории. Подписка нихуя не покрывает ее потребностей, а рекламодатель эту газету обходит стороной, ибо у нее безблагодатная целевая аудитория.  Потому эта газета в год сжирает миллиона полтора из областного бюджета (только за печать своей макулатуры в год она платит тысяч 600-700).

Дабы вы могли сами оценить уровень материалов в этой газете, я было думал вам дать ссылку на их сайт, но, как оказалось, сайт есть- но не работает.

http://www.zp-pravda.info/

 

Благо, добрые люди выкладывают в инторнет сканы номеров вот здесь, так что можете почитать для примера, там как минимум пару десятков последних номеров есть

https://issuu.com/377083

 

Вот для нагляности- первая страница, правда, несвежая:

 

http://i10.pixs.ru/storage/1/2/3/smi2012jpg_8353506_20298123.jpg

 

Вкратце, вторничный номер состоит чуть менее, чем полностью, из официоза облсовета, немножко- обладминистрации, и заметок из серии "Як у нашому колгоспі...", "Третя бригада ім. Омеляна Дроча завершила боротьбу з довгоносиками", "Будинок культури в Кінських Роздорах потребує ремонту". Четверговый который в пять раз больше по объему, наполовину состоит из (сюрппрааайз!) программы телепередач на неделю, остальное пространство занято а) уже упоминавшимся официозом от облсовета и администрации; б) репортажами о знатных животноводах и прочих людях труда в) экскурсами в историю нашего села г) перепечатками актуальных мировых новостей из интернета (типа "В США знайшли черепаху розміром з авто", и это на главной странице, я не шучу, смотрите картинку выше), дальше идут д) репортажи с концертов и прочих культурных событий типа открытия библиотеки в далеком селе и е) страничка "Козацькі усмішки" с натужным и несмешным юмором местных петросянов.В целом, это все настолько неинтересно, скучно и уныло, что ее читают только т безысходности сидя в начальских приемных. Единственная полезная функция этого эпистолярного кошмар- это официальная публикцаия местных нормативно-правовых актов, потому что так по закону положено. Больше смысла в ней нету.   

Трудовой коллектив там под стать самой газете, средний возраст сотрудников- 53-56 лет. Молодежь, случайно туда попавшую, тупо выживают из коллектива. За последние лет 10 было две попытки вдохнуть в газету жизнь, поменять там все и сделать ее менее унылым говном-эти старперы писали жалобы во все инстанции, организовывали письма подметные в свою защиту от своих младших братьев по разуму- газет- "районок",  и все оставалось по старому. Они ничего не хотят менять, они хотят и дальше фыр-фыр-фыр за бюджетные деньги, им не надо ни с кем конкурировать, им не надо напрягаться, им тепло и уютно. 

Они виляют жопой в такт с дивжениями власти, три года назад они топили за Януковича, теперь они ярые патриоты Украины и клеймят глаголом кацапов, и все это время - на украинском языке и за ПР топили, и сейчас.

Последние года полтора их сообщения приняли хоть какой-то осмысленный окрас, когда они пишут о войне. Но, думаю, нам не нужна война для того, чтобы коммунальные СМИ начали писать вменяемые вещи.

Сейчас их будут "разгосударствлять", потому что закон такой, и эти обломки эпохи ЛКСМУ ходят по коридорам с ужасом в глазах   - они совсем не готовы выживать в этом холодном и неуютном мире чистогана, а конкурировать производимый ими продукт может только с наполнителем для кошачьих туалетов.

Вот такие у нас газеты, которые добровольно-принудительно распространяются по подписке- зато украиноязычные.

Думаю, у каждого в городе или районе есть такая коммунальная газета.

 

Завершить хотелось бы словами классика, Хантера С.Томпсона, из его книги "Жахіття та відраза у Лас-Вегасі"

 

"У нас було 2 телеканали, 75 пісень «Воплів Відоплясова», 5 фестівалів української культури, пів-п’єси Подерв’янського і ціла безліч митців всіх сортів та забарвлень, а також Карпа, Жадан, два томи Ірванця, трохи Андруховича та Лірник.  Не те, щоб це було необхідним запасом  для культури, але якщо вже взявся за українізацію- то зупинится важко. Єдине, що викликало в мене острах – це містечкові газети. Немає в світі нічого більш жалюгідного, нікчемного та калічного, ніж містечкові газетні зомбі.  Я знав, що рано чи пізно, ми перейдемо до цієї мерзоти."

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вигнати, вижити юзерів з форуму, як ми бачимо, - не проблема.

А що натомість?

 

Яким цікавим контентом ви наповнили місце, що звільнилося, шановні борці і борциці з кацапською говіркою?

 

Так отож :(

Пардон, але "выдавливать" зайвих юзерів збирались якраз не "борці і борциці з кацапською говіркою". Жоден з них не пропонував опоненту здохнути і тим більше не встановлював для цього терміну.

 

Виявляється, що говорити неприємні речі - це "вижити юзерів з форуму". А хряснути дверима - це незаперечний доказ жертви агресії.

 

І тепер винним пасувало би наповнювати форум контентом, рівноцінним тому, що дають тєжко ображені. Чи піти геть, аби не створювати дискомфорту.

 

Так?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Они виляют жопой в такт с дивжениями власти, три года назад они топили за Януковича, теперь они ярые патриоты Украины и клеймят глаголом кацапов, и все это время - на украинском языке и за ПР топили, и сейчас.

Закрити нах, це розпил бабла

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цуко, у нас в Лондоні такого гівна нема!

я говорил, знамо дело, за украинских допысувачив

у вас там в лондонах и коммунальной собственности-то нету, откуда взяться коммунальным газетам?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Яким цікавим контентом ви наповнили місце

Я опублікував фото сідниць молодих британок. Вважаю що це не гірше ніж перепост гівна з узбекського притулку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я говорил, знамо дело, за украинских допысувачив

у вас там в лондонах и коммунальной собственности-то нету, откуда взяться коммунальным газетам?

Стіві, у нас може і є, от метро - комунальне зараз, хоча було у частників. Але за розпил бабла дрючать адово.

это единственная украиноязычная газета в области

представляешь, какой вой подымется?

Тих хто завиє - розстріляти. Потім розтріляти тих хто прийшов на похорон перших і можна починати випускати газету знову.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тих хто завиє - розстріляти. Потім розтріляти тих хто прийшов на похорон перших і можна починати випускати газету знову.

 

ггггг

так мы совсем без патриотствующих останемся-всех расстреляют

Link to comment
Share on other sites

 

 що рускаязичні дописувачі, реагують на такі речі. як мовне питання. дуже болючеі тому агресивно...

 

 

 

да ну?

а, по-моему, там три страницы спорили, но вполне конструктивно

а агрессия началась на 4-й странице вот с этого,например

 

 

 

Тоді нащо нам ділитися від маскалів? У нас же нещодавно була многонациональная страна, мабуть, подобалось?
Link to comment
Share on other sites

Щас по русски напишу, бо місль бежит, надо ловить, а думаю я как и весь юго-восток( кстати, кноп, еще так назовешь - цапну).

Я прям весь день от чуствую, от шото такое знакомое ощущение недавно біло. И азарт и злость и уебать хочется. Вот буквально несколько дней назад біло.

А потом так раз! Ха! Практически один в один в те дни, когда повілазила русская либеральная невібирающая хуйло любящая(сука) украинцев, толпа #не ненавідьте нас#. Ті понимаешь, вот даже в єтом тпкая мерзенькая мелочь - не уважающая, не пітающаяся понять, об сочуствии вообще нихуя. Любящие.

И вот они на первій посіл - отстань. когда ладошкуМягенькую) с плеча стряхиваешь раздраженно. Начинают делать губки, некоторіе в інтонаціях надрив такой знаете - а как же нам из кожи вілезть. А что жві, а какже амиже авиже, и давай обиженное и непонятое строитть. Хотя перед єтим ОБЯЗАТЕЛЬНО предшествовало пояснение, просьба, обьяснение, что - погодите пока. Вот именно СЕЙЧАС и помолчите. Єто очень дохуя больно. Хотя ми сильні и цинічни і юмористические такие... Но ми стали очень ЧУСТВОВАТЬ. чуствовать вранье, несправедливость, своего, чужого.

Щас мне взвоют - о ужас. Нельзя так нас воттаких красивіх сравнивать с Оуу.

Я не успеваю отследить всех, кто настойчиво настаивает на каком то ущемлении мови. Но мне кажется, что все єти ребята сейчас и последние полтора два года не в Украине.

Так ви вот своей манерой, своей зверхністью, попітками усовестить или настоять Здесь и Сейчас. Нихуя не чуствуете. И ві чужді сейчас и только портите.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я  вам  ще  один  віршик  нагадаю,  який  у школі  вчили:

Тактор  в  полі  дир-дир-дир.

Ми  за  мир,  ми  за  мир.

 

Саме  цей  прикол  Тичини,  майстра  лірики,  включили  в  програму  української  літератури  при  совку. 

Продовжуйте  той  совок,  називаючи  себе  патріотами. 

 

брехня

в школах такую хуйню не учили, в первую очередь потому, что Тычина ее не писал

разве что это был альтернативный Тычина в какой-то альтернативной школе

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...