Перейти до змісту

Тэ-э-экс, Параску возвернули! Теперь беремся за wtf!


mg42

Recommended Posts

ишь ты...

 

 

вот блин, как классно все перекрутили

Що "перекрутили"? Я ЦИТУЮ дивні, але чомусь масово популярні слова про "деление людей по мовному признаку", які я вважаю дурнею. До речі, чому "по мовному", а не "по языковому"? Тому, що ділять "мовкающие", чи що?

 

говорите хоть на суахили, лишь бы вас понимали

но, вешая ярлык "русскоговорящие недопатриоты" всем, кто не родился западнее Ровно и в быту говорит не на "автентычний", будьте готовы к тому, что ответка прилетит обязательно

Будуть мої слова про те, що "русскоговорящие", не західніше Рівного і так далі - це "недопатріоти"? Якщо ні, вибачитеся? Для чого "'будьте готовы к тому"?

 

я точно с толерантностью завязываю

жалею, что не вступала раньше в такие, с позволения сказать, дискуссии

А толерантність Десантника вас влаштовує? Чи тільки моя нібито нетолерантність очі ріже?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 


Фома, ты линк хотел? насладись

Ага, прочитав, жирок! Я ту тему взагалі не бачив.  З юзеркинею wft не згоден взаналі.  Якщо нема українського контенту покрити весь ефір - ну так нормас, давайте брати будь-який, але не кацапський.  Або якщо кацапський - то від тих хто нас підтримує. Я от не уявляю собі щоб в новорічну ніч крутили там Макаревича чи БГ.   Чому не крутанути білорусів чи поляків, наприклад? А чим західна попсня погана? 

 

Стосовно реклами - це взагалі ппц. Просто в Україні все зроблено через (_|_). Крутять рекламу одну й ту саму - усім. Це повний маразм, такого на заході ніхто не робить (майже). 

 

Ну і окремо хочу відзначити красу і багатство мови обох юзеркинь.  Можна на базарі займати сусідні місця, буде ок.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


ты прикалываешься?

 

 

 

Да, сука, сдохните под эти песни.
Сдохните и не нойте и не пытайтесь даже пробовать обидеть тех, кто продолжает смотреть повалий и лорак.

 

Як відноситись до цього?

 

Про висер пані Хані щодо бухла і прочого я коментувати відмовляюсь. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як там Ленін? Стоїть?

 

 

пока да, на сессии 27 января вроде будут голосовать за снятие

 

http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=42&pid=16786

 

мэр уже согласен

 

http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=25994

Link to comment
Share on other sites

пока да, на сессии 27 января вроде будут голосовать за снятие

 

http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=42&pid=16786

 

мэр уже согласен

 

http://meriazp.gov.ua/test/index.php?id=25994

 

 

так вроде закон есть про избавление от комм. памятников, тогда при чем тут мер?

Link to comment
Share on other sites

так вроде закон есть про избавление от комм. памятников, тогда при чем тут мер?

 

 

потому что по закону должна была принимать решение сессия горсовета до 21 ноября, с 21 ноября по 21 февраля-это полномочия мэра, а потом, если он не начухается-это должна сделать обладминистрация, такая процедура в законе выписана

сессия не начухалась, никто не хотел перед выборами терять электорат пенсов, мэр сам не хочет принимать однорыльно такое решение, будет через сессию проводить

тут главное не спугнуть, а то для него ответственности за невыполнение закон нихуя не предусмотрел

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


так вроде закон есть про избавление от комм. памятников, тогда при чем тут мер?

Ну так просто зносити не можна, бо нема українського щоб поставити замість Леніна і він заповнив ефір 24/7. Треба ще років 50 почекати.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як відноситись до цього?

 

 

 

то есть?

написано как"от лица минстецив" 

ко всем нам, кого лорак с повалий не вдохновляют, пусть они хоть на три голоса по-украински поют

 

а ты как это прочел?

Link to comment
Share on other sites

 

 


а ты как это прочел?

там вище є цитата про шаровари і т.д. Тобто юзеркиня реально не бачить альтернативи "пєтросянам" на тєліку, бо вони дають касу.  Краще без каси, ніж гівном у роті.


Крім того я не маю жодного сумніву щодо патріотичності wtf. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

потому что по закону должна была принимать решение сессия горсовета до 21 ноября, с 21 ноября по 21 февраля-это полномочия мэра, а потом, если он не начухается-это должна сделать обладминистрация, такая процедура в законе выписана

сессия не начухалась, никто не хотел перед выборами терять электорат пенсов, мэр сам не хочет принимать однорыльно такое решение, будет через сессию проводить

тут главное не спугнуть, а то для него ответственности за невыполнение закон нихуя не предусмотрел

 

 

о как нахуеверчено  :fp1:

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

там вище є цитата про шаровари і т.д. Тобто юзеркиня реально не бачить альтернативи "пєтросянам" на тєліку, бо вони дають касу.  Краще без каси, ніж гівном у роті.

Крім того я не маю жодного сумніву щодо патріотичності wtf. 

:fp1:

нет слов

это какое-то странное чтение

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

о как нахуеверчено  :fp1:

 

а это к законодавцям вопрос, это они выписали такую пиздоватую процедуру, типа, чтобы учесть мнение плебса, в демократию там поиграться, вот это все

при этом вся эта срань со сносами торпедируется с полпинка любой ветеранской организацией совков - горсовет принимает решение о сносе, пенсы подают в суд об отмене этого решения, под предлогом, например, что общественные слушания провели без огласки в прессе или еще какой-нибудь бред придумают, и просят в качестве обеспечения иска приостановить решение и запретить снос. И все, на год-полтора вопрос заморожен, а если мэр рискнет снести не глядя на запрет- ст. 382 УК, сразу уголовная отвественность.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так а совкові організації закрити ніяк?

Треба або зсередини, що неможливо, або довести злочинність. Найпростіше, імхо - зафіксувати ходіння з патретами Лєніна-Сталіна.

 

Але нинішня влада на це не піде, їх бренд - це помірність і толерантність до совково-імперського спадку (суміш жовто-блакитного з УССР), і старушек обіжать електорально невигідно не можна, а український суд, вільний від впливу влади - це анекдот.

Link to comment
Share on other sites

Ніхто  тут  на  цьому  форумі  не  ділив  людей  за  мовною  ознакою.  Усі  спілкувалися  нормально,  окрім  деяких,  які  таки  травили  україномовних  українців.  Це  було,  тільки  чомусь  це  нікому  з  російськомовних  в  очі  не  кидалося.

Звідси  і  конфлікт,  до-речі,  між  WTF  і  honey  flower.  Тому  Квітка  врешті-решт  зірвалася.

Мене  теж  WTF  обізвала  "внедрившимся  клопом".  Очевидно, від  великого  почуття  гумору.

Це  так,  ліричний  відступ.

 

Отож,  поділ  на  україномовних  та  російськомовних  патріотів (даруйте,  насилу  написала  це  слово)  стався  після  новорічної  ночі,  коли  українці  висловили  своє  обурення.  Бачте,  захотіли  свого  телебачення. 

 

І  ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто   ніхто 

з  вас,  великих  патріотів,  не  сказав,  що  то  було  форменне  свинство,  ляпас  усім  україномовним  українцям.

 

Ніхто  не  підтримав,  натомість  ми  почули  все  те,  що  почули -  відверту  валуєвщину:  і  що  у  нас  нема  культури,  і  що  ми  нікаму  нєінтєрєсные  і  на  нас  не  заробиш,  і  що "мыневаевали",  тому  не  маємо  права.

На  ФУПі,  до  речі,  на  заяву  Лірника  відгукнулися  російськомовні,  підтримали  його  і  вони  дійсно  патріоти,  в  це  можна  повірити.  І  усім  байдуже,  якою  мовою  вони  це  написали.

А  тут  підтримка   українофобки  WTF.  Тут   українцям  рот  закривають,  ще  не  встигли  відкрити.

І  вдогонку  на  нас  -  дураки,  совкова  вата,  УГ.

То  хто  влаштував поділ  за  мовною  ознакою? 

 

 

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...