Перейти до змісту

Дещо про Андрійовича


ЦеDzip

Recommended Posts

Почнемо .  Ось знаменита програма пана Ющенка " 10 кроків назустріч людям". Ну і що з цього було зроблене ? 

 

1.Захистити цінність сім’ї, повагу до батьків і права дітей.

2. Сприяти духовності, зміцненню моральних цінностей.

3. Проводити зовнішню політику в інтересах народу України.

4. Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм.

5. Підвищити боєздатність армії, повагу до людей у погонах.

6. Сприяти розвитку українського села.

7. Збільшити бюджет – зменшити податки.

8. Створити п’ять мільйонів нових робочих місць.

9. Змусити владу працювати для людей, повести рішучу боротьбу з корупцією.

10 . Створити безпечні умови для життя людей. 

 

Про 5 млн. робочих місць та боєздатність армії особливо готично...


Нет, канеш.  У тебя вранье булгаковского размаха - в каждой букве. С таким не поспоришь  :)

 

І не треба. Злив зарахований. Дякую.

Link to comment
Share on other sites

Говоришь не юльок?  :consul:

 

Ні. І ніколи не був. Сходи на ФУП попитай.  

 

Ти з тих у кого світ поділяється лише на свідків  Ющенка та всіх інших юльків ? 

 

ЗІ. По десяти кроках пана Ющенка питаннь немає ? Просрав всі ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ні. І ніколи не був. Сходи на ФУП попитай.     Ти з тих у кого світ поділяється лише на свідків  Ющенка та всіх інших юльків ? 

 

Ну не нуди  уж так. Интернет маленький, а ты фигура колоритная, масштабная   :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


3. Проводити зовнішню політику в інтересах народу України. 4. Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм. 5. Підвищити боєздатність армії, повагу до людей у погонах. 6. Сприяти розвитку українського села. 7. Збільшити бюджет – зменшити податки. 8. Створити п’ять мільйонів нових робочих місць. 9. Змусити владу працювати для людей, повести рішучу боротьбу з корупцією. 10 . Створити безпечні умови для життя людей.

:tu:

сцуко, ненавижу!!!!

сколько людей єта тварь сделала кацапами( прихильниками разіі)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:tu:

сцуко, ненавижу!!!!

сколько людей єта тварь сделала кацапами( прихильниками разіі)

:fp1:

Вибачай, я таку точку зору просто не розумію. Часто подібні думки чую, але до мене не доходить.

От не люблю я скажімо Фаріоншу, Махніцького чи Юльку, знущаюсь над їхніми прихильниками, але чому я через них маю ставати прихильником Путлєра ;o ?

Мені здається, що насправді має місце зовсім інший причинно-наслідковий зв"язок. Тобто на підсвідомому рівні є несприйняття курсу "геть від Москви", який почав втілювати Ющенко. І це несприйняття виливається в ненависть до персони, яка цей курс уособлює.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

там еще ярый националист Бойко был в компании, соображали "на троих" :gigi:

:)

 

угу. І з Овочем в ролі прем*єра-бандерівця. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибачай, я таку точку зору просто не розумію.

зря, я даже йульков почую, єслишо!!

 

 

але чому я через них маю ставати прихильником Путлєра ;o ?

  тотожність відсутня.

 

 

Тобто на підсвідомому рівні є несприйняття курсу "геть від Москви", який почав втілювати Ющенко

можливо, але ж то немає ніякого відношення до мене та й моїх оточующих. Я кацапію ненавиджу з 91-92

Змінено користувачем mc5
Link to comment
Share on other sites

Люблю читать холивары про Дрыща. Через пару лет нас ждут эпические битвы на тему Петрушка-спаситель-отечества  :gigi:

ненавижу єто читать.

єто как єксгумация пидораса - ждешь анализов, а получаешь жопу.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

можливо, але ж то немає ніякого відношення до мене та й моїх оточующих. Я кацапію ненавиджу з 91-92

Аж ніяк не збирався тебе ображати. Просто пояснюю свою позицію. Може я не маю проблем з самоідентифікацією і тому не розумію людей, які кажуть, що їм соромно бути українцями через Ющенка чи Фаріон і тому вони схиляються на бік Росії та Путлєра.

До речі, перший раз фразу "стидно бить украінцєм із-за дєйствій Ющєнкі" я зустрів на одному російському форумі, при чому від російського імперця, хоча й українського походження. Було це в 2008 році після нападу Росії на Грузію. Найсмішніше, що в того українця дружина була грузинка і їй теж "била стидна" (с). Знаєш, після того випадку  в мене є тверде переконання, що мислевірус "соромно бути українцем" цілеспрямовано запускається в наші уми з Москви.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот мне нравится народ, который думает, шо все всё забыли!

Не было "третьего тура"! Был отмененные второй и почторный - второй! 

Незаконный захват?

Это когда кучма януку не дал тогда еще войска на Майдан вывести? Когджа янука заткнули, подарив Межигорье?! (еще тогда!)

 

Незаконный блин захват...

 

На суде:

Судья: на момент объявления януковича президентом у ЦИК уже были все протоколы с мокрыми печатями? Основания для объявления уже были?

Гавриш: Нет. Не было.

....

 

"3 декабря Верховный суд Украины признал не соответствующими реальному волеизъявлению избирателей объявленные результаты второго тура голосования и постановил повторить его 26 декабря. "

 

Суд - постановил.

"незаконный", пилять...

Не мелите ерундой. 

Этот же суд немного позже, вообще конституцию отменил. Не предусмотрено у нас конституцией, отмена волеизъявления народа. Какое отношение Гавриш имеет к ЦВК, что-бы на основании его слов, что-то там признавать? Суд я так понимаю голоса не пересчитывал? Главное если не соответствовал, то почему Кивалова награждают, а не садят? Что такого сделал Кивалов для Ющенко, что заслужил награду? Там если копнуть такое вскроется... Думаю Кивалов не доживет. Но кто же под кума будет копать. 

Link to comment
Share on other sites

Да какие там могут быть анализы от трупака? Одна вонь  :gigi:

Да какие там могут быть анализы от трупака? Одна вонь  :gigi:

Тим не меньше як бачиш ще зустрічаються некрофіли. Вже небагато , але ще є.

Link to comment
Share on other sites

 

 


почему Кивалова награждают, а не садят

Колись  вже  Ющ  пояснював,  що  приносили  на  підпис  накази  про  нагороди,  де  були  тисячі.  Так  і  проскочив  Ківалов.

Сам  Ющенко  його  до  нагороди  не  представляв.  Витягнути  б  на  світ  Божий,  хто  та  падла,  яка  це  на  підпис  підсунула.

Link to comment
Share on other sites

Самое главное, что Ющ не сделал - окончательный и бесповоротный разрыв с рашкой. Закрытие всех совместных фирм и бизнеспроектов, объявление конечного срока для базы в Севасе, ограничение контингента РВ в Крыму (не возня тараканья вокруг маяков, а конкретные законы и действия) и объявление новых приоритетов в политике на уровне Конституции.  

 

Даже если бы ему не дали это сделать, попытка была бы засчитана, и сегодня не пришлось бы барыгням так напряжно искать Ющу оправданий.

Не  можна  було  цього  робити,  Акваріус.  Ви  ж  розумна  людина  і  прекрасно  розумієте,  що  то  таке  бавитися  з  вогнем.  Ще  й  тоді,  коли  ти  не  сам,  а  за  тобою  уся  країна. 

Чи  Ви  не  знаєте,  що  з боку  Росії  загроза була  завжди?  І  Ющ  це  добре  знав. Лавірував  як  міг,  щоб  не  довести  до  війни.

Та  і  як  можна  було  відразу  порвати  усі  економічні  відносини  з  Росією?  Україні  від  того  тоді  користі  не  було  б.

Спочатку  треба  було  заохотити  західні  інвестиції  і  він  це  робив.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи  Ви  не  знаєте,  що  з боку  Росії  загроза була  завжди?

 

А стран Прибалтики и СЭВа это не касалось? Все под одним богом ходили, но у одних хватило то, что называется политической воли, а другие надеялись на ништяки от содружества.

 

 

 

 


Та  і  як  можна  було  відразу  порвати  усі  економічні  відносини  з  Росією?

 

 

Точно так же, как это сделали страны СЭВ и прибалтийские републики. Потери восполнили сторицею связями с западными партнерами.

 

Извини, шпилечка, но это - отмазки. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...