Перейти до змісту

Ех, а Шпилька нині соленізантка.


Гість shpylka

Recommended Posts

Шпилька, я теж приєднуюсь до привітань!  :smiley15:

Вже в іншій темі про музику запостив посилання на нову пісню Джамали, з якою вона проходитиме відбір на Євробачення, додам його і сюди також

 

І найсвіжіший на даний момент альбом Ілларії:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cIkiv9VcwKk

Змінено користувачем Bender
Link to comment
Share on other sites

, поздравляю тебя , желаю что бы жизнь твоя была прекрасна!

 

 

У меня в жизни было такое, что день рождения отмечала не зимой как обычно, а перенесла на весну, на день который припал по церковному календарю, и что скажу совершенно другие ощущения , даже запомнила этот день.

Link to comment
Share on other sites

Оце  погуляла  з  внуками,  сіла  за  комп  і... просльозилася.  Усім  сердечно  дякую  за  добрі  слова,  за  чудові  квіти  і  звісно  за  розкішну  музику. 

Сиджу,  хитаю  головою  і  не  можу  надивуватися,  як  Вам  вдалось  так  все  вгадати.  І  улюблений  Шопен (якого  сама  граю)  і  такі  рідні пісні  моєї  юності,  як  Гуцулка Ксеня,  Очі  сині,   трохи  львівської  ностальгії (я  була  колись  дотична  до  шоу-бізнесу),  цікава  для  мене  Іларія (буду  мати  вечір  втіхи),  навіть  ірландські  мотиви.

Вперше  почула  гурт  АДАМ  (як  все  стильно!),  і  навіть  співаючий  Майкл  Щур  здивував.

А  бути  здивованою  для  водолійки -  то  найперша  радість.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Дорогенька шпилечка!  Вiтаю зі святом!  Бажаю усіляких гараздів та доброго настрою! 

 

Принимай поздравления от украинцев Альберты   :)

 

 

 

 

ЗЫ  Чудьнеопропустил!

Link to comment
Share on other sites

А пані Шпілька часом не Оксана?

Нє-нє.  Я  не  Оксана.  Але  добре,  що  Ви  нагадали. 

 

ВІТАЄМО  УСІХ  ОКСАН  І  КСЕНЬ  З  ДНЕМ  АНГЕЛА.

А  я  ділюсь  з  ними  музикою!

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, поздравляю тебя , желаю что бы жизнь твоя была прекрасна!

 

 

У меня в жизни было такое, что день рождения отмечала не зимой как обычно, а перенесла на весну, на день который припал по церковному календарю, и что скажу совершенно другие ощущения , даже запомнила этот день.

 У  мене  таке  вперше  мабуть  в  житті.  Завжди  нагаруюсь  на  свій  день  народження  і  напередодні,  щоб  усе  було  на  висоті. 

А  сьогодні  такий  кайф:  суцільна  гармонія  та  естетичне  задоволення.  Це  варто  спробувати -  перенести  святкування  на  якийсь  час.

LAR,  у  Вас  ДН  взимку.  Ви  часом  не  водолійка? :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...