Перейти до змісту

Безвизовый режим. Старт


Olegik

Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Остання відповідь

Не враховуючи біготню з отриманням купи довідок та власне самим часом очікування візи.

 

Безвіз дає можливість скористатися, скажімо, такою штукою як last minute deal. Отак сидиш у четвер, чекаєш на вихідні. Грошей обмаль.

І раптом якась авіакомпанія оголошує знижки на Прагу/Мілан/Париж, ціни разів у 2 можуть упасти, до речі.

 

Купив квитка, у п'ятницю в літак.

І гроші можна взяти готівкою і ніхто з прикордонників не матиме права питати де та за який проміжок часу ти ті гроші набрав, най би ти їх навіть усю ніч по сусідах стріляв

 

дивно, що такі елементарні речі треба пояснювати

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

а еще это очень облегчает жизнь тем, кто через хабы летает трансатлантическими лоукостами

не нужна виза, если пересадки "с выходом в страну"

Змінено користувачем Параска
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а еще это очень облегчает жизнь тем, кто через хабы летает трансатлантическими лоукостами

не нужна виза, если пересадки "с выходом в страну"

 

да, теперь можно планировать перелет с прогулкой в городе-хабе

Link to comment
Share on other sites

Ще 1 момент. З власного, до речі, досвіду.

 

Для шенгену треба було оригінал підтвердження проплати як мінімум 30% вартості готелю чи квартири. З печаткою.

Як сказали мені у турагенції, жоден з 2* чи 3* готель з тим морочитися не буде, таке зроблять лише 4* та 5*

 

То ж задля шенгену (якщо не хочу вештатися з групою, їхати самій та буди собі сама командиром), аби погуляти Вавелем чи опустити тухєс у терми у Будапешті нпа вихідні, я мала б брати 4*. На вихідні.

 

ПрЕлЄстно.

 

Треба розписати, що зараз достатньо лише брОні ? ;)

 

це тих, хто любить поволати "всьоравноународадєнєхнєєєєєт"

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Франсі, так , я кажу, у людей РЕАЛЬНО немає грошей.

 

Київ - це не вся Україна і оті "тури останньої хвилини" - це вибачте, на людину, яка заробляє побільше 3200 грн на місяць.

А більшість такого люду живе саме у Києві . В нас платня в 3200 - це неймовірне щастя, а 5-7 тисяч - це ващє круто.

 

Мені воно все одно, просто я давав прочитати цю гілку частині моїх сусідів. в основному це - маленькі офісні клерки, приватні підприємці, робітники,двоє пенсіонерів. Висновок був один - "Київ зажирів".

 

Всіх цих людей безвіз хвилює лише за одне - чи важче тепер буде отримувати робочі візи ? так, важче. Частину таких віз давали візові центри. Тепер вони зачиняються і всі візи йтимуть через консульства.

 

А ні. Одну людину я бачив що раділа безвізу. 19-річна студєнтка, дочка місцевого багатого бізнесюка . Який відомий у місті постійним кидаловом людей. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Всіх цих людей безвіз хвилює лише за одне - чи важче тепер буде отримувати робочі візи ? так, важче. Частину таких віз давали візові центри. Тепер вони зачиняються і всі візи йтимуть через консульства.

Візи завжди дають консульства, візові центри лише приймають документи.

Link to comment
Share on other sites

І ще одне.

 

Для того щоб цей безвіз скінчився - достатньо добре скоординованої акції росіян.

Наприклад такої - у частині європейських країн , які доволі чутливі до росіян й мають потужні ультраправі рухи, які фінансуються росіянами - прибувають й починають хуліганити від 10 до 40 людей з українськими паспортами. По безвізу. Всі вони затримуються поліцією й депортуються до України. На виході виявляється, що ті паспорти фальшиві й ці люди насправді - росіяни, або ці люди - з ОРДІЛО .Але про це - мовчок, бо їх затримували саме як українців. Достатньо тримати подібний темп 2-3 місяці й праві партії починають роздмухувати антиукраїнську істерію й люди починають закидувати депутатів ЄП "що це таке ? чому у Єврпопу пустили цих недолюдків ? росіяни платять нам гроші а від цих самі проблеми!" Під тиском людей депутати ЄП зупиняють безвіз. ВСЕ.

Link to comment
Share on other sites

Візи завжди дають консульства, візові центри лише приймають документи.

 

Зараз щоб прийняти документи до Італії (лікування нейробластоми у Туріні) -черга на 3 місяці, бо припинено прийом заявок через візовий центр, люди йдуть напряму у консульство. Інший приклад - на роботу до Португалію - черга 2 місяці, консульство не справляється.

Це не Київ. Люди мають витратити ще мінімум 400 грн на дорогу.

Link to comment
Share on other sites

Ще раз повторю.

Я не проти безвізу.

Я не проти вільного пересування людей.

Я ЗА.

 

Я за те що це не є сама насущна й сама перша проблема України, як це ліпить петрушка і переспівують його почітатєлі.

Link to comment
Share on other sites

Тобі не здається, що твої сусіди трохи не зовсім адекватні висновки роблять.

ЄС зробив безвіз для власників біометричних паспортів. Так, з певними умовами, має бути бронь, бажано квитки... певні гроші, - таке.

 

До чого тут цей дикуватий висновок про "зажирівший Київ"? до речі у Харкові, Львові та можливо й Одесі зарплати співставні

Link to comment
Share on other sites

Ще раз повторю.

Я не проти безвізу.

Я не проти вільного пересування людей.

Я ЗА.

 

Я за те що це не є сама насущна й сама перша проблема України, як це ліпить петрушка і переспівують його почітатєлі.

Так Педрітто має якусь перемогу відзвітувати. А тут є, і кашерна.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хто як а я особисто про петрушку з цього приводу навіть не згадую.

Я це сприймаю виключно як маркер зближення з "заходом". Дуже повільного, важкого, але вже якого є.

Виключно як маркер

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всіх цих людей безвіз хвилює лише за одне - чи важче тепер буде отримувати робочі візи ? так, важче. Частину таких віз давали візові центри. Тепер вони зачиняються і всі візи йтимуть через консульства.

А з чого відомо, що зачиняються? Мені здається, у Львові чи Франківську більшість віз - саме робочі, то чому візи мають йти тільки через консульства?

 

Навпаки, потрапити у візовий центр мало б стати легше.

Link to comment
Share on other sites

Вибачай, але мене більше цікавить легкість саме туристичних поїздок.

Бо хто їде працювати, той "будь-який кордон прорве" й так

 

Власне. Ті знайомі, що на заробітках вже давно подобували собі прибалтійські/угорські/румунські паспорти тощо. А от особисто мені було капець весело стирчати 27 годин в аеропорту Мюнхена, бо на конекшн запізнився, а шенгену не було... А так Люфти були готові оплатити готель...

Link to comment
Share on other sites

Який відомий у місті постійним кидаловом людей. 

Если он известный на весь город кидала, как у него бизнес получается? По идее с ним никто здороваться не должен, не то что бизнесом заниматься. 

Link to comment
Share on other sites

В Крыму ситуация может скоро выйти из под контроля.

http://echo.msk.ru/blog/amountain/1980916-echo/

:nose3:

 

добре було б, звісно, але то кацапокримський панікьор, який розганяє зраду, по-нашому

Link to comment
Share on other sites

Если он известный на весь город кидала, как у него бизнес получается? По идее с ним никто здороваться не должен, не то что бизнесом заниматься. 

До нього в місті наймаються лише студенти, або наймає десь по дальнім селам працівників.

Платить за перший місяць. потім або все на штрафи забирає,або каже "Грошей нема"

Вибачай, але мене більше цікавить легкість саме туристичних поїздок.

Бо хто їде працювати, той "будь-який кордон прорве" й так

Мене теж. 

Link to comment
Share on other sites

А з чого відомо, що зачиняються? Мені здається, у Львові чи Франківську більшість віз - саме робочі, то чому візи мають йти тільки через консульства?

 

Навпаки, потрапити у візовий центр мало б стати легше.

Знайомий пробував подати у Харкові - сказали що зачиняють і порадили подавати в Ужгород - там не так центр перевантажений, бо в Києві робиться піпець.

Link to comment
Share on other sites

Подав на шенген. Пів дня + послуги центру. Одна віза десь під сотку баксів затягнула.

 Фома, ще раз повторюю, to get understood correctly

 

1. Я не проти безвізу, а обома руками за !

2.Я проти його перетворення у фетіш "це ТАКЕ, ТАКЕ ТАКЕ ТАКЕЕЕЕ УКРАЇНА БЕЗ ЦЬОГО НЕ ВИЖИВЕ"

Link to comment
Share on other sites

Який шенген, Фома? З Англії в Україну?

з Англії їду в Гейропу.

 

 

 

НЯЗ - Фома має наше громадянство і вид на проживання у ВБ.

Ага, саме так.

 

 

а чого зараз припекло? я розумію, шо грейтбрітн - то острів собі на умі

Я хочу встигнути поки не почалися шкількі канікули. Потім буде набагато дорожче. І я був не впевнений що буде таки безвіз до того часу, крім того у мене й паспорт не біометричний.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...