Перейти до змісту

Безвизовый режим. Старт


Olegik

Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Остання відповідь

Під  польським  посольством  повно  народу - люди  хочуть  працювати  легально.

 

Мене  он  цікавить,  як  реально  з  безвізом  подорожувати?  І  щоб  дешево. І  щоб  квитка  назад  не  було,  тобто  приїду,  звісно  за  7-10  днів,  але  не  знаю  звідки.  Так,  щоб  від  міста  до  міста,  як  вийде.  Чи  наразі  це  нереально?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мене  он  цікавить,  як  реально  з  безвізом  подорожувати?  І  щоб  дешево. І  щоб  квитка  назад  не  було,  тобто  приїду,  звісно  за  7-10  днів,  але  не  знаю  звідки.  Так,  щоб  від  міста  до  міста,  як  вийде.  Чи  наразі  це  нереально?

Ну, машиною можна. Особливо такою, де можна ночувати. Просто без фанатизму - треба ж все-таки хоч приблизно знати свій маршрут. 

Link to comment
Share on other sites

Ну, машиною можна. Особливо такою, де можна ночувати. Просто без фанатизму - треба ж все-таки хоч приблизно знати свій маршрут. 

Машину  не  воджу,  на  жаль.  Маршрут,  звісно,  пророблявся  б  детально,  бо  якісь  готелі  треба  попрередньо  підшукати.  Але  кажуть,  що  на  кордоні  треба  показувати  квиток  назад.

Я  колись,  маючи  візу,  поїхала  до  Варшави,  побула  трохи,  підшукала  зручний  автобус  до  Кракова,  поїхала  туди,  погуляла  і  повернулася. 

Ще  студентами  ми  так  мандрували  по  Прибалтиці - нічний  поїзд  до  Вільнюса,  в  обід - поїздом  до  Каунаса,  півдня  в  Каунасі  і  нічним  до  Риги.  Ввечері  нічним  додому.

Хотіла  б  так  поїздити  Німеччиною,  Голандією  і  десь  там  зачепити  трохи  Бельгії  і  Франції.  Десь  готель,  десь  якийсь  нічний  поїзд.  Але  знову  ж  таки,  то  мабуть  "Маженє  сцєнтей  глови",  тобто  мрії  стятої  голови. :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але кажуть, що на кордоні треба показувати квиток назад.

 

Та можуть і не спитати.

Я дивилась стріми, як перші українці потрапляли без візи, у деяких питали, а у деяких ні. Я до речі вважаю, що автобусом якщо будете їхати точно не спитають, їм аби Ви сало не тягли :weep: то на літаках більше питають і взагалі мучають. До того ж Вас завжди могли спитати про зворотній квиток і з візою, мене одного разу перевіряли повністтю ну все що могли, наче я злочинець, так, що мені хотілось психанути і додому повернутись, і це з візою, після того і їздити в шенген не хотілось...Так що...як пощастить :)

Link to comment
Share on other sites

В Канаду можуть відкрити безвіз але шанси малі зараз.Крім того моніторять відїзди і якщо якийсь відсоток буде на біженців проситись або нелегалами залишатись то швидко заберуть безвіз.Так наприклад чехам зняли безвіз псля того як цигани їхні почали біженцями проситись.Легалізуватись з нелегала тільки через женячку решта неможливо.Якщо злапають на роботі то це автоматично дискваліфікує на отримання документів
Link to comment
Share on other sites

Так наприклад чехам зняли безвіз псля того як цигани їхні почали біженцями проситись.

Дещо не так.

Цигани не просилися біженцями, просто зникали з обрію на просторах країни. Тобто жили нелегалами, що перетворилося на системне явище, яке з часом задовбало Канаду.

Наразі проблему врегульовано і знову діє безвіз. 

З Україною подібних проблем не буде, всі це розуміють.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Правительство Японии приступило к работе над вопросом отмены виз для граждан Украины.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом по итогам визита в эту страну сообщил в Facebook нардеп от "Народного фронта" Леонид Емец.

 

"Кабинет министров Японии приступил к работе над вопросом отмены виз украинцам. А парламенты обещали всячески содействовать. О сроках пока говорить рано, но работаем чтобы на олимпийские игры в Токио (2020) украинские граждане уже могли ехать без виз", - написал он.

https://censor.net.ua/news/443971/yaponiya_pristupila_k_rabote_nad_voprosom_otmeny_viz_ukraintsam_nardep_emets
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

http://ibigdan.livejournal.com/20506960.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social

 

Не фейк, правозащитник Бахром Исмаилов пояснил, что нормы о выездных визах вступили в силу 7 июня и распространяются на граждан стран, с которыми у России не заключены специальные соглашения.

По его словам при отсутствии информации в СМИ уже «начались массовые снятия с авиарейсов и поездов. Вопрос касается граждан Грузии, Туркменистана, стран ЕЭС и США, в том числе лиц без гражданства».

 

http://ic.pics.livejournal.com/eugenefun/81655113/557943/557943_original.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бугога

думаю, количество желающих свалить на заработки в рашку и получить мордорский вид на жительство увеличится в разы

 

аквафреш им в жопу и барабан на шею

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

бугога

думаю, количество желающих свалить на заработки в рашку и получить мордорский вид на жительство увеличится в разы

Оно-то да, но все же интересно зачем это придумано? У меня фантазии не хватает.

Link to comment
Share on other sites

 

П’ятничне. Але і суботнє також.

З приводу вірша М. Лєрмонтова “Прощай, немытая Россия»…, цитування частини оного Порошенком та літературознавчих коментарів Пуйла.

Пуйло, власне, які всі його дорадники та всі московіти загалом, в принципі нездатні зрозуміти, до якої міри Шотландець ненавидів їх засрану державу, їх самих, московитів, а не “голубых», а мундири тогочасних гестапівців.

Він, бойовий офіцер (сьогодні його назвали би “спецназівцем), свідомо обрав шлях загибелі “за стеной Кавказа”, аби тільки не бачити, не чути, не дахати одним повітрям із співробітниками політичної поліції – такою самою мерзотою як Путін, Наришкін та інші, які можуть жити, існувати, багатіти тільки на крові, насамперед на українській. Якби Шотландець дожив до наших днів, він з тією самою люттю ненавидів би кагебістів, як ненавидів “блакитні мундири” їх “папєрєдніков”. Так і написав: “Возможно (зверніть увагу! сам не був переконаний) за стеной Кавказа // Сокроюсь от твоих пашей (тут незрозуміло, кого саме мав на увазі) // От их всевидящего глаза (тут сенс шкультигає: у “пашей” мають бути бодай по два ока на кожного, а не одно на всіх; але поза тим...) // От их всеслышащих ушей».

Мораль: москалі, вчіть матеріальну частину. І не забувайте: Путін не просто Х@йло, а неосвічене Х@йло. Власне, як і весь «преданный ему народ». Саме їх ненавидів до блювоти поет та офіцер Лєрмонтов. Правду сказати, не тільки він.

Не було і не буде в історії нашого народу і нашої країни класика української літератури, який би ненавидів Україну та українців. Класик російської літератури Міхаїл Лєрмонтов ненавидів Росію і росіян. Чому любити та поважити їх маємо ми?

З цього питання у мене все.

Слава Україні!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Оно-то да, но все же интересно зачем это придумано? У меня фантазии не хватает.

 

однозначьное сокращение пересекающих гранитсу в обе стороны, штобы

"не носили сор из избы"  :gigi: , ну и плюс тотальный контроль въездов-выездов,

отслеживание перемещений всех и вся.

огромнейшие базы данных - смотри, как хорошо спонсируются их хацкеры.

плюс тырнеты-тилипоны с привязкой к паспортам и прочее - тотальная

слежка за каждым и куча инфы. 

Link to comment
Share on other sites

Оно-то да, но все же интересно зачем это придумано? У меня фантазии не хватает.

 

тю

 

шоб гастарбайтеры не разбегались  - работать кто будет? Не истинные духовноскрепные же.

 

Лишний раз поунижать безвизовых грузин-хохлов-молдаван - милое дело опять же.

 

Шаг абсолютно в духе мордора. Странно, что только сейчас додумались это сделать.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Оно-то да, но все же интересно зачем это придумано? У меня фантазии не хватает.

 

Якщо в червні приняли - то це отвєтка за безвіз. І ще, думаю, щоб крисяни через кацапію по українським загранам не мотались...ну і щоб ускладнити життя гастарбайтерам, вони ж навіть коли додому їдуть мають цю візу виїздну брати.

 

ЗІ Молдаванам, грузинам і українцям ото нефіг шастать по кацапії, якесь колаборантство, а як вже вибрав сторону - то сиди і не рипайся

Link to comment
Share on other sites

Якщо в червні приняли - то це отвєтка за безвіз. І ще, думаю, щоб крисяни через кацапію по українським загранам не мотались...ну і щоб ускладнити життя гастарбайтерам, вони ж навіть коли додому їдуть мають цю візу виїздну брати.

 

ЗІ Молдаванам, грузинам і українцям ото нефіг шастать по кацапії, якесь колаборантство, а як вже вибрав сторону - то сиди і не рипайся

Якась істерія, коротше.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Петя, превед! А я так хтів злітати у Віденську оперу випити філіжанку хВантастичної кави  :weep:

 

Євросоюз може призупинити безвізовий режим з Україною у випадку саботажу проведення антикорупційних реформ.

Про це заявив посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі в інтерв’ю "Главкому".

 

"Безвізовий режим може бути призупинений, особливо якщо в Україні відбудеться рух назад у питаннях тих реформ, які передбачалися для його надання. Наприклад, якщо так станеться з антикорупційними реформами", – наголосив посол ЄС.

 

Нагадаємо, Мінгареллі заявив, що епізод зі зняттям депутатської недоторканності показав, що справи, які розслідують Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, мають розглядати антикорупційні суди.
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

За перший місяць дії безвізового режиму між Україною та ЄС понад 95 тисяч українців перетнули кордон з Євросоюзом без віз.

 

Про це у Facebook повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

 

"Вже 95 461 громадянин України скористався правом безперешкодного в'їзду до країн ЄС", - написав Слободян.

 

За його словами, у в’їзді відмовили всього 50 громадянам України.

 

"Більшість відмов – через не підтвердження мети поїздки. Тому готуйтеся ретельніше та не бійтеся відкривати для себе світ", - написав Слободян.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/07/11/7068355/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...