Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Цей весь крик про глобал мен мейд вормінг це схема здерти бабла  причому вбиваючи власну промисловість.

точно. Промышленность это святое, лучше убить жизнь. Правда, при этом тоже не будет промышленности )

Link to comment
Share on other sites

Юкі ти ти розумієш що пишеш,?Де Трамп пише чи говорить (лінк на стенограму чи відео) що відмінять ліміти на викиди сажі чи викиди дизпального чи подібне-перестануть бавитися з дурними байками про менмей вормінг і поганий карбон який немає жодного впливу на якість повітря.Покажи мені де  є стаття що вміст карбон впливає на якість повітря яким ти дихаєш.Навіть найзатятіші тріхагерс не кажуть що карбон ліміти на викиди якого хоче відмінити Трамп  впливають на якість повітря-це лише фактор який по їхній теорії приводить дол розігріву атмосфери.Ти хоть питанням цікавився?

хоть картинки посмотрите https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_dioxide_in_Earth%27s_atmosphere

Link to comment
Share on other sites

Картинки з вікіпедії я сам можу намалювати-наклади графік СО2 і середньої температури за останні 5 млн років а не 1000 чи дві і прозрієш

ну понятно, а еще Аполлон на Луну в ангаре летал :D

Link to comment
Share on other sites

І ще напиши будь ласка скільки СО2 виділяється щорічно  при спалюванні лісів в Індонезії і порівняй з тим скільки викидає Франція наприклад а щоб було цікавіше дай мені цифру скільки СО2 і інших парникових газів виділилось наприклад в Ісландії в 2010.

Ще раз -подивись графік СО2 за 5млн років і ще відкрий нову тему де зрозуміло поясниш чому наступали льодовикові періоди і чому вони закінчувались.

Link to comment
Share on other sites

Газета Washington Post опубликовала в пятницу видео от 2005 года, на котором Дональд Трамп хвастается приставаниями к женщинам, сам кандидат не стал оспаривать подлинность съемки и извинился, если кого-то обидел.

Відео тут: https://www.washingtonpost.com/politics/trump-recorded-having-extremely-lewd-conversation-about-women-in-2005/2016/10/07/3b9ce776-8cb4-11e6-bf8a-3d26847eeed4_story.html

 

На видео более чем десятилетней давности Трамп разговаривает с телеведущим Билли Бушем незадолго до съемок эпизода мыльной оперы "Дни нашей жизни", где Трамп сыграл небольшую роль.
Трамп рассказывает, как пытался приставать к некоей женщине, имя которой он не назвал. "Я пытался ее (неприличное слово). Она была замужем", — рассказывает Трамп. Он также утверждает, что "очень сильно" домогался этой женщины, но у него "ничего не вышло". Трамп также обсуждает пластическую операцию по увеличению груди, которую якобы сделала эта женщина.
"Меня автоматически привлекают красивые. Я их просто начинаю целовать. Это как магнит. Просто целовать. Даже не дожидаюсь", — добавил Трамп. "Когда ты звезда, они тебе это позволяют. Можно делать все, что захочешь", — добавил он. Дальше Трамп рассказывает о том, как хватал женщин руками за интимные места.

Link to comment
Share on other sites

Газета Washington Post опубликовала в пятницу видео от 2005 года, на котором Дональд Трамп хвастается приставаниями к женщинам, сам кандидат не стал оспаривать подлинность съемки и извинился, если кого-то обидел.

Відео тут: https://www.washingtonpost.com/politics/trump-recorded-having-extremely-lewd-conversation-about-women-in-2005/2016/10/07/3b9ce776-8cb4-11e6-bf8a-3d26847eeed4_story.html

 

На видео более чем десятилетней давности Трамп разговаривает с телеведущим Билли Бушем незадолго до съемок эпизода мыльной оперы "Дни нашей жизни", где Трамп сыграл небольшую роль.

Трамп рассказывает, как пытался приставать к некоей женщине, имя которой он не назвал. "Я пытался ее (неприличное слово). Она была замужем", — рассказывает Трамп. Он также утверждает, что "очень сильно" домогался этой женщины, но у него "ничего не вышло". Трамп также обсуждает пластическую операцию по увеличению груди, которую якобы сделала эта женщина.

"Меня автоматически привлекают красивые. Я их просто начинаю целовать. Это как магнит. Просто целовать. Даже не дожидаюсь", — добавил Трамп. "Когда ты звезда, они тебе это позволяют. Можно делать все, что захочешь", — добавил он. Дальше Трамп рассказывает о том, как хватал женщин руками за интимные места.

Кулзак з соціалістичної"канади" зараз подавиться СО від такого кренделю. :D  але продовжить наш трюдовець топити за  трампа. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну і друг України МакКейн теж не забарився пнути Трампа  :tu:

 

 

Oct 08 2016 STATEMENT BY SENATOR JOHN McCAIN WITHDRAWING SUPPORT OF DONALD TRUMP

Washington, D.C. – U.S. Senator John McCain (R-AZ) released the following statement today withdrawing his support of Donald Trump:

 

 


In addition to my well known differences with Donald Trump on public policy issues, I have raised questions about his character after his comments on Prisoners of War, the Khan Gold Star family, Judge Curiel and earlier inappropriate comments about women. Just this week, he made outrageous statements about the innocent men in the Central Park Five case.

As I said yesterday, there are no excuses for Donald Trump’s offensive and demeaning comments in the just released video; no woman should ever be victimized by this kind of inappropriate behavior. He alone bears the burden of his conduct and alone should suffer the consequences.

I have wanted to support the candidate our party nominated. He was not my choices, but as a past nominee, I thought it was important I respect the fact that Donald Trump won a majority of the delegates by the rules our party set. I thought I owed his supporters that deference.

But Donald Trump’s behavior this week, concluding with the disclosure of his demeaning comments about women and his boasts about sexual assaults, make it impossible to continue to offer even conditional support for his candidacy. Cindy, with her strong background in human rights and respect for women fully agrees with me on this.

 

http://www.mccain.senate.gov/public/index.cfm/2016/10/statement-by-senator-john-mccain-withdrawing-support-of-donald-trump

Cindy and I will not vote for Donald Trump. I have never voted for a Democratic presidential candidate and we will not vote for Hillary Clinton. We will write in the name of some good conservative Republican who is qualified to be President.

 
 
Link to comment
Share on other sites

http://www.latimes.com/politics/la-na-pol-trump-react-20161007-snap-htmlstory.html 

A growing number of prominent Republicans withdraw support or condemn Trump — here's who is speaking up

 

А тут зібрали усіх республіканців з цитатами щодо Трампових висловів

 

тут питання задають, може Трамп теж шапки у молодості крав

Link to comment
Share on other sites

Звезда Голливуда, экс-губернатор штата Калифорния Арнольд Щварцнеггер заявил, что впервые с тех пор как стал гражданином США, не будет поддерживать на выборах президента кандидата от Республиканской партии. Актер об этом сообщил на своей странице в Facebook. Имя кандидата-республиканца Шварцнеггер в своей записи почему-то не указал. Он отметил, что не стоит руководствоваться исключительно партийными интересами при выборе президента. "Но как бы я не гордился своим званием республиканца, превыше всего для меня звание американца. Поэтому сегодня я хочу напомнить своим однопартийцам о том, что нельзя делать выбор для своей страны, руководствуясь исключительно партийными интересами", - написал Шварценеггер.
Больше читайте здесь: http://zn.ua/WORLD/shvarcnegger-vpervye-otkazalsya-podderzhivat-respublikanca-na-vyborah-prezidenta-ssha-226706_.html

Link to comment
Share on other sites

Схоже на то, що Трамп вибори програв. Ясна річ, результат ми дізнаємося рівно через місяць. Але епідемія недовіри і обурення, яка охопила республіканців(!) після оприлюднення старого запису із дурнуватими висловлюваннями кандидата-республіканця, набуває безпрецедентності. І тут ось що цікаво. Чи не було з самого початку ясно, що ця кандидатура, м'яко кажучи, не надається до президентських функцій? Ясно. Але значній частині американського суспільства це не було важливо. Їм не хотілося думати. Їм хотілося популіста, людину, яка буде давати прості відповіді на складні питання. І Трамп виграв номінацію. Зараз відомі республіканці публічно відмовляються від своєї підтримки: нехай краще програє моя партія, ніж програє Америка! Уроки: 1) Національні цінності важливіші за партійні інтереси, 2) Демократичні процедури важливі, навіть якщо ними користуються ідіоти, 3) Популізм - наступна після тероризму небезпека для світового порядку.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну він не сказав що у вязницю а що нового прокурора дасть щоб все знов перевірив бо після Біллового тет а тет на летовищі головною прокуроршою підозра що її відмазали незаконно

Link to comment
Share on other sites

57-34.Ось і весь сказ,пане з канади.Все решта-фантазії як трампа так і ваші.Вже навіть репи зрозуміли-треба спасати сенат.а не трампа підтримувати.Лайм дак,ще до презівських-це щось нове у виборах в америці.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...