Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Будет 1 американский майдан? :fp1:

 

Трамп отказался подтвердить, что примет результат выборов, если проиграет ;o

US presidential debate: Trump ducks election result pledge
Republican Donald Trump has refused to commit to accepting the election result if he loses, in the final TV debate against Hillary Clinton.
"I will tell you at the time," he told moderator Chris Wallace. For days he has claimed the election is "rigged".
http://www.bbc.com/news/election-us-2016-37706499

Link to comment
Share on other sites

ГИБРИДНАЯ ВОЙНА. По мнению издания The Washington Post, Путин мечтает с помощью Трампа организовать «цветную революцию» в США.

Газеты напоминает, что Путин испытал на себе удар, который он никогда не забудет. Пришедший к власти нечестным путем прокремлевский президент Украины, которого Путин непосредственно и бесцеремонно поддерживал, был свергнут в результате массовых протестов.

То, что получило название «оранжевой революции», превратилось в модель противостояния фальсификациям результатов выборов в автократических государствах по всей Евразии — в Киргизии, Белоруссии, Азербайджане и в самой России в 2012 году. 

Большинство этих народных восстаний оказались безуспешными. Однако Путина преследует навязчивая идея «цветных революций», которые, как он уверен, не являются ни спонтанными, ни организованными изнутри. Он убежден, что эти восстания организовываются США, а в случае с массовыми протестами в Москве четыре года назад — самой Хиллари Клинтон.

Именно в таком контексте стоит рассматривать попытки Москвы вмешаться в ход президентских выборов в Соединенных Штатах в 2016 году. Путин пытается накормить американскую элиту тем, что он считает ее собственным лекарством. Он пытается разжечь — с помощью Дональда Трампа, понимает тот это или нет — цветную революцию в США.

Давайте рассмотрим, как начинались и разворачивались цветные революции. В каждом отдельном случае происходило выступление некоего внешнего политического движения против политической элиты, стремящейся обманом и силой остаться во власти.

Внешние силы побуждали своих сторонников собирать свидетельства фальсификаций и обмана в день выборов и, где было возможно, проводить экзит-полы и «быстрые подсчеты», чтобы позже сравнить свои цифры с официальными результатами. Далее они сообщали о своих выводах посредством спутниковых каналов или иностранных СМИ.

Когда власти объявляли о неизбежной победе правящего режима, они начинали призывать своих сторонников выйти на улицы в рамках массовых протестов, которые, как они надеялись, приведут к падению режима, или, по крайней мере, дискредитируют его фальшивый триумф.

Разумеется, популистская кампания Трампа настолько же не похожа на продемократические движения в бывших советских республиках, таких как Украина и Белоруссия, насколько не похожа ожидающая своего часа администрация Клинтон на режим Путина. Однако амбициозная цель Путина заключается в том, чтобы создать впечатление их сходства.

«Он пытается внушить, что наша система настолько же плоха и коррумпирована, как и его система», — сказал Брайан Уитмор (Brian Whitmore), старший редактор “Радио “Свободная Европа«/Радио «Свобода».

Первый шаг его кампании заключался в том, чтобы взломать компьютеры национального совета Демократической партии и лидеров этой партии и обнародовать материалы — иногда измененные — указывающие на то, что Клинтон якобы действует нечестными методами.

Опубликованные материалы свидетельствовали — и это не удивляет — о том, что Клинтон вела нечестную игру против бывшего социалиста, а ныне демократа Берни Сандерса (Bernie Sanders). Как будто по сигналу, Трамп и его сторонники отреагировали на все это притворным шоком и обвинениями в «коррупции».

Затем настало время продемонстрировать несовершенство самой системы голосования. Вероятнее всего, это и было главной причиной попыток взлома избирательных систем более 20 штатов, в том числе таких ключевых штатов, как Пенсильвания и Флорида.

В совместном заявлении Министерства внутренней безопасности и директора Национальной разведки США говорится, что взлом избирательных систем вряд ли был проведен с целью «изменить фактические результаты подсчета голосов или результаты голосования». Однако даже сообщений о кибер-вторжениях достаточно для того, чтобы общественность усомнилась в результатах голосования. Вероятно, в этом и заключалась главная цель.

Между тем, Трамп тоже подливает масла в огонь. Он не смог бы еще больше помочь Кремлю, даже если бы он читал с листа. (Что он иногда и делает: вспомните, как он цитировал текст касающегося Клинтон письма, написанный для него чекистским агентством Sputnik.)

Постоянно предупреждая о том, что результаты выборов могут оказаться сфальсифицированными, Трамп призывает своих сторонников становиться наблюдателями в «определенных штатах», где он может проиграть, таких как Филадельфия. Его движение «Остановите кражи» планирует провести свои собственные экзит-поллы на выходе с избирательных участков ключевых округов. Неизбежные доклады о «нарушениях» дадут Трампу повод заявить об обмане.

Это в свою очередь спровоцирует реакции, которые мы уже наблюдали на прошлой неделе на митинге Майка Пенса (Mike Pence). Одна из сторонниц Трампа тогда сказала: «Если Хиллари Клинтон победит, я лично готова пойти на революцию, потому что я не могу допустить, чтобы она стала президентом».

Даже посмотрев видеозапись заявления этой женщины тысячу раз, Путин, очевидно, не переставал улыбаться.

А дальше революция? Путин понимает, что Вашингтон — это не Киев, и у зданий Белого дома или конгресса вряд ли соберутся толпы людей. Но бунт может произойти и онлайн: представьте себе лавину интернет-постов, за которыми стоят в том числе кремлевские тролли, спутниковые телеканалы и сторонники Трампа в Fox и авторы которых настаивают на том, что «политический истеблишмент» украл голоса Трампа ради победы Клинтон.

Это не помешает Клинтон занять пост президента, так же как и демонстрации на Болотной площади не помешали Путину пройти процедуру инаугурации в мае 2012 года. Однако в этом случае Клинтон начнет свой президентский срок с удара по своей политической репутации как внутри страны, на и на международной арене. Путину придется за это заплатить. А Трамп окажется тем самым полезным идиотом.

Link to comment
Share on other sites

http://img.pravda.com/images/doc/2/4/2439083-xil.jpg

щоб краще розуміти результати пола  треба памятати що відсоток демів серед глядачів СНН значно вищий.Ці дебати для демів виграла Хіларі для респів Доналд.Вибори все покажуть.

Link to comment
Share on other sites

Якщо нічого катастрофічного для Клінтон в наступні 2 тижні не трапиться, за таких рейтингів її необрання може призвести до жорсткого майдану, оскільки трамповиборці агресивніші, а електорату Хіларі більше :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Євро -тебе неправильно інформували-агресивні завжди демівські ліваки.В ліваків завжди прийнято нападати на тих хто має інший погляд на речі.Наприклад рух за чорні життя-чисті космаки чи хунвейбіни.

Link to comment
Share on other sites

На днях вещий сон был B-)

 

Хиллария станет презом и получит несколько покушений на свою жизнь. После последнего - США начнут против Хуйла ограниченные боевые действия в Сирии или Украине, возмсожно в Прибалтике в защиту местных от попыток прорыва границы под Нарвой или в Литве. В ответ Хуйло пойдет вабанк. Война будет молниеносной и разрушительной (для кацапов), возможно с применением одного или несокольких массированных ударов по единственной реальной угрозе Штатам с их стороны - подлодкам с "Булавами", после потопления которых Путлер попытается запусить стационарные или мобильные МБР с суши, но будет остановлен совими же и смещен с поста дворцовым переворотом.

 

Трамп после поражения стнает объектом нескольких судебных разбирательств за связи с Кремлем, не исключено, что одно из них завершится арестом.

 

Это был всего лишь сон ;)

Link to comment
Share on other sites

На днях вещий сон был B-)

 

Хиллария станет презом и получит несколько покушений на свою жизнь. После последнего - США начнут против Хуйла ограниченные боевые действия в Сирии или Украине, возмсожно в Прибалтике в защиту местных от попыток прорыва границы под Нарвой или в Литве. В ответ Хуйло пойдет вабанк. Война будет молниеносной и разрушительной (для кацапов), возможно с применением одного или несокольких массированных ударов по единственной реальной угрозе Штатам с их стороны - подлодкам с "Булавами", после потопления которых Путлер попытается запусить стационарные или мобильные МБР с суши, но будет остановлен совими же и смещен с поста дворцовым переворотом.

 

Трамп после поражения стнает объектом нескольких судебных разбирательств за связи с Кремлем, не исключено, что одно из них завершится арестом.

 

Это был всего лишь сон ;)

був в колорадо? Чи ти вже в європі і заїхав у Голландію :D

Link to comment
Share on other sites

сни бувають не тільки від коноплі B-)

коли навкруги тебе весь час бубнять одне й те ж - ще не таке насниться :D

:)  як ти після третіх почуваєшся? Бо тут за раяна взялися і напевно будемо мати (якщо найдуть :) ) когось іншого на спікера.все іде в тому напрямку,що я тобі говорив ще минулого року.Ну і вислів трампа про -голдінг ін суспенс про то говорить.Він не піде після виборів в небуття.йому подобалося бути на виду у своєї аудиторії.він реально дістає кайф від тої публіки.А промацування його синків грунту на рахунок телеканалу говориить,що репам ще не одну пінту крові спустить той нарцис.......Сьогодні вперше марко і демократ мають однакові поли,а було і + 8 у марко.і це не на півдні флоріди а в репівському районі-півночі і середині.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :D  тупість не має меж.Гілларі повинна з дональда дака пилинки здувати і підкормлювати всякими штучками,.....щоб він зі своїм темпераментом не давав спати ні репам ні пресі. :)  а тут-вбити гуску,що несе золоті яйця :fp1: .

Link to comment
Share on other sites

:)  як ти після третіх почуваєшся? Бо тут за раяна взялися і напевно будемо мати (якщо найдуть :) ) когось іншого на спікера.все іде в тому напрямку,що я тобі говорив ще минулого року.Ну і вислів трампа про -голдінг ін суспенс про то говорить.Він не піде після виборів в небуття.йому подобалося бути на виду у своєї аудиторії.він реально дістає кайф від тої публіки.А промацування його синків грунту на рахунок телеканалу говориить,що репам ще не одну пінту крові спустить той нарцис.......Сьогодні вперше марко і демократ мають однакові поли,а було і + 8 у марко.і це не на півдні флоріди а в репівському районі-півночі і середині.

 

Гувера і Маккарті нема на нього... дістав довбойоб вже реально... От тільки сміх рятує від того маразму. Хоча сміх якийсь істеричний. Передчуття апокаліпсісу...їй бо...

Марко дарма лізе в сенат...імхо... Хоча в порівнянні з усім шо відбувається за лаштунками - то така куйня :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я такої дикунської кампанії ще в житті не бачив! Це ж просто ламає сенс взагалі вибори проводити... І відчуття не відпускає, що цим балаганом таки хтось керує із самого початку... Я б рудого таки допросив ...з водою...

Link to comment
Share on other sites

Гувера і Маккартні нема на нього... дістав довбойоб вже реально... От тільки сміх рятує від того маразму. Хоча сміх якийсь істеричний. Передчуття апокаліпсісу...їй бо...

Марко дарма лізе в сенат...імхо... Хоча в порівнянні з усім шо відбувається за лаштунками - то така куйня :)

а що ТАМ чути? кажи-тут і так то втоне............Я просто тащуся від СНЛ,джона олівера,магера.От хлопці дістали матеріалу :tu: Думаю,що в душі вони на роздоріжжі-по світогляду вони не терплять трампа.але які у них прекрасні 4 роки намічаються при його президенстві-не треба нічого робити,тільки  його "ай мейк амеріка грейт егейн". ;) ........добре що до виборів тільки 20 днів.серйозно.Хочеться вже припинити той цирк примітивізму і вульгарності.Хоча ,як ти тут кажеш-за кулусами цирк ще кращий. :shuffle: ......подивися інтервю джона стюарта в коледжі .там він мене особисто реально вразив серойзністю і добрим розумінням всьоготого гівенця,що пересічний житель і не бачить і не розуміє.Потім дам тоді точні координати того інтервю.як хочеш.

Link to comment
Share on other sites

Я такої дикунської кампанії ще в житті не бачив! Це ж просто ламає сенс взагалі вибори проводити... І відчуття не відпускає, що цим балаганом таки хтось керує із самого початку... Я б рудого таки допросив ...з водою...

 

я от тут з тобою не згоден в одному-з самого початку.То все почалося не сьогодні а за часів неоконів ,чейні і жори куща.Тоді у репів виникла думка,можливо в силу скорочення бази підтримки,дати більше волі і прав свому самому примітивному виборцю.Розбудити у них ті самі низькі сили-тупізму,нахрапистості,безкультуря і боязні.Бо вони на вибори забивали так.як і демівське болото.І поступово то бидло( а інакше того не назвати) почуло смак,відчуло силу свого голосу і найшло карєристів і безпринципників.які на руках таких були готові робити все,що товпа схоче.А потім то поступово вирвалося і на центральну магістраль.Трамп же ні на йоту не змінився від трампа ,скажімо,десятиліття тому.Просто сьогодні він "вострєбуваний" і він найшов свого глядача.Причому він спочатку не був впевнений і не очікував такого успіху.Але йому пройшло одне,друге,на третьому він розслабився і став самим собою.і товпі то ще більше подобалося.бо хоч він і мажор.але всередині такеж  по суті чмо як і його найактивніший виборець. і думаю,що нема нічого такого,щоб заставило того манюпаса відкинути трампа.Як одна навіжена сказала-його послав нам Бог і він виконує божу волю.так він порушує наші принципи.але ми простимо йому,того що так хоче наш творець....проти того "нема прийомів у кості саприкіна"(істеблішменту репів).Проти бога не попреш і це страшно.....як я тобі казав-нема гіршого.як тупий,низькоосвідчений і РЕЛІГІЙНИЙ індивід.А ти мені казав-ми -змушені таких пригортати.мабуть пора вирішити чи змушені.є межа......а що тепер то хтось підібрав і розігрує-слухай,якщо є така можливість,Юциніків,що лдумають тільки сьогоденням до хера і трохи.Вони не думаютьщо граються з вогнем.Або дуже добре знають

 

 

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

а що ТАМ чути? кажи-тут і так то втоне............Я просто тащуся від СНЛ,джона олівера,магера.От хлопці дістали матеріалу :tu: Думаю,що в душі вони на роздоріжжі-по світогляду вони не терплять трампа.але які у них прекрасні 4 роки намічаються при його президенстві-не треба нічого робити,тільки  його "ай мейк амеріка грейт егейн". ;) ........добре що до виборів тільки 20 днів.серйозно.Хочеться вже припинити той цирк примітивізму і вульгарності.Хоча ,як ти тут кажеш-за кулусами цирк ще кращий. :shuffle: ......подивися інтервю джона стюарта в коледжі .там він мене особисто реально вразив серойзністю і добрим розумінням всьоготого гівенця,що пересічний житель і не бачить і не розуміє.Потім дам тоді точні координати того інтервю.як хочеш.

 

ну я можу то дорого продати сіенен :D Якщо дуже обтікаємо - то тренд приблизно такий - якщо Додік почне кампанію невизнання виборів будуть пробувати роздувати будь -які теми пов"язанні з підкупом під цей гамір спробують позбутися певних перслоналій з "естеблішменту" на які хочуть повісити все.... ще з 2008 року :fp1:

Конструктив так і пре... Чому тоді не розкрутити тему підкупу Кремлем, я питаю? :shuffle: Хоча вже і сам не настільки переконаний, що чогось там таки не було... принаймні на рівні трампового оточення. Коротше дурдом, схоже з вборами не припиниться.... І то неа фоні остаточного піку збрєндєння Хуйла...

ТАк, дай будь ласка посилання того інткерв"ю. Мо щось урівноважене перегляну, бо лінки на той спам, шо я приводив вище заповнює, здається вже все ,що читаєш і дивишся.

Link to comment
Share on other sites

 

я от тут з тобою не згоден в одному-з самого початку.То все почалося не сьогодні а за часів неоконів ,чейні і жори куща.Тоді у репів виникла думка,можливо в силу скорочення бази підтримки,дати більше волі і прав свому самому примітивному виборцю.Розбудити у них ті самі низькі сили-тупізму,нахрапистості,безкультуря і боязні.Бо вони на вибори забивали так.як і демівське болото.І поступово то бидло( а інакше того не назвати) почуло смак,відчуло силу свого голосу і найшло карєристів і безпринципників.які на руках таких були готові робити все,що товпа схоче.А потім то поступово вирвалося і на центральну магістраль.Трамп же ні на йоту не змінився від трампа ,скажімо,десятиліття тому.Просто сьогодні він "вострєбуваний" і він найшов свого глядача.Причому він спочатку не був впевнений і не очікував такого успіху.Але йому пройшло одне,друге,на третьому він розслабився і став самим собою.і товпі то ще більше подобалося.бо хоч він і мажор.але всередині такеж  по суті чмо як і його найактивніший виборець. і думаю,що нема нічого такого,щоб заставило того манюпаса відкинути трампа.Як одна навіжена сказала-його послав нам Бог і він виконує божу волю.так він порушує наші принципи.але ми простимо йому,того що так хоче наш творець....проти того "нема прийомів у кості саприкіна"(істеблішменту репів).Проти бога не попреш і це страшно.....як я тобі казав-нема гіршого.як тупий,низькоосвідчений і РЕЛІГІЙНИЙ індивід.А ти мені казав-ми -змушені таких пригортати.мабуть пора вирішити чи змушені.є межа.

 

 

Ну я вже тут 6 років. Багато бачив і чув, але про те, що було до цього до 10-го, а тим більш до 8-го року знав тільки з текстів. Але не було такого, принаймні в нас в округах, що треба навмисно роздмухувати гівно, аби отримати голоси за будь-яку ціну. Чейні і Ранчо від мене досить далекі, аби щось конкретно знати про їх наміри тодішіні.  А виборці потрібні усякі і кожен голос вартий того, аби за нього боротися. Інша справа робити це мізками, а не сракою... Тут я залишу на своїй точці зору. Для мене - запорука успіху - якість кандидата. Якщо обираєш дебіла на кандидатство - а хто з тверезих сумнівався, що він дебіл? Ніхто. То вже нема різниці, наскільки дебільні ті, за чиї голоси він бореться.

Після прольту Ромні я казав - ідіть навіть до чорта лисого і переконуйте його. Але ніхто особливо не пішов. Вони просто чорта лисого поставили в центр кампанії, підараси...

Link to comment
Share on other sites

ну я можу то дорого продати сіенен :D Якщо дуже обтікаємо - то тренд приблизно такий - якщо Додік почне кампанію невизнання виборів будуть пробувати роздувати будь -які теми пов"язанні з підкупом під цей гамір спробують позбутися певних перслоналій з "естеблішменту" на які хочуть повісити все.... ще з 2008 року :fp1:

Конструктив так і пре... Чому тоді не розкрутити тему підкупу Кремлем, я питаю? :shuffle: Хоча вже і сам не настільки переконаний, що чогось там таки не було... принаймні на рівні трампового оточення. Коротше дурдом, схоже з вборами не припиниться.... І то неа фоні остаточного піку збрєндєння Хуйла...

ТАк, дай будь ласка посилання того інткерв"ю. Мо щось урівноважене перегляну, бо лінки на той спам, шо я приводив вище заповнює, здається вже все ,що читаєш і дивишся.

Live taping of the "Axe Files" with Jon  Stewart hosted by David Axelrod. Просто набий в ютуб -Jon Stewart  і там найдеш той кліп.він довгий,більше години.але .на мою думку,вартий прослуховування.навіть просто для того.як людина.яка ніби в тренді .позбувається іллюзій вже у солідному віці і там де ніби знає все.ІМНО 

Link to comment
Share on other sites

Так, ти абсолютно правий, що Трамп сьогодні = такий же яким він був і 20 років тому. Хіба шр зовнішньо ще більш огидний. Хтось очевидно добре прорахував все, що ми й тут обговорювали і дав йому старт. Хтось переконав почати, хтось підгрів потім, хтось підігріває тепер. І ще й як пдігріває. І чогосб думаю, щол цей хтось він не звідси...От хоч убий.

я не можу здихатися цієї думки... До речі, це для наших непоганий вихід відмитися від цього всього лайна - спихнути на Кремль. Як і деми багато із свого власного гівна спихують і ще більше будуть спихувати надалі на адресу кацапів. Власне, якщо почати це релаьно робити - добре буде всім. Так чому б ні? Якби від мене залежало , я б тільки й робив, що просував би цю лінію.


Live taping of the "Axe Files" with Jon  Stewart hosted by David Axelrod. Просто набий в ютуб -Jon Stewart  і там найдеш той кліп.він довгий,більше години.але .на мою думку,вартий прослуховування.навіть просто для того.як людина.яка ніби в тренді .позбувається іллюзій вже у солідному віці і там де ніби знає все.ІМНО 

Сенкс! Я перед сном з планшета пошукаю. Може щось менш апокаліптичне насниться :)

Link to comment
Share on other sites

Ну я вже тут 6 років. Багато бачив і чув, але про те, що було до цього до 10-го, а тим більш до 8-го року знав тільки з текстів. Але не було такого, принаймні в нас в округах, що треба навмисно роздмухувати гівно, аби отримати голоси за будь-яку ціну. Чейні і Ранчо від мене досить далекі, аби щось конкретно знати про їх наміри тодішіні.  А виборці потрібні усякі і кожен голос вартий того, аби за нього боротися. Інша справа робити це мізками, а не сракою... Тут я залишу на своїй точці зору. Для мене - запорука успіху - якість кандидата. Якщо обираєш дебіла на кандидатство - а хто з тверезих сумнівався, що він дебіл? Ніхто. То вже нема різниці, наскільки дебільні ті, за чиї голоси він бореться.

Після прольту Ромні я казав - ідіть навіть до чорта лисого і переконуйте його. Але ніхто особливо не пішов. Вони просто чорта лисого поставили в центр кампанії, підараси...

Ніколи не можна до ПОВНОГО голосу допускати чернь(і це не у майновому означенні.це більше в інтелектуальному).так,вони теж виборці і цінні як такі.Але давати їм владу вибирати таких же на верх.в управління-рано чи пізно або розвалити все,що будувалося попередниками,що такого не допускали,а бо ділитися на дві .три групи.самостіні.Бо чернь тим і страшна,що вона легко керована до часу.коли відчує свою силу.І ту тонку грань між просто керованою і почувшою силою дуже небезпечно перейти.Попробуй тепер того джина загнати в стійло? а воно ще і оззброєне і готове то вжити на кожного,хто думає не так ,хто поводиться не так,хто говорить не так.у демів теж є така проблема,але вони її поки тримають  на контролбованому мотузку-пряника обіцянок і деяких результатів,що задовільнЯють тут масу.Але сандерс то дзвінок і для них.Але вони не мають так багато "сандерсів" у своїх партійних рядах,що щось ВИРІШУЮТЬ.І тому сьогодні у них прекрасний приклад репів і деми мають час зробити висновки і не повторити помилку репів.Хоча в майбутньому всеодно і там і там буде поділ,Толго вимагає просто історичний досвід.завелике розшарування  у всіх галузях життя рано чи пізно приведе до того.ІМНО.

Link to comment
Share on other sites

Так, ти абсолютно правий, що Трамп сьогодні = такий же яким він був і 20 років тому. Хіба шр зовнішньо ще більш огидний. Хтось очевидно добре прорахував все, що ми й тут обговорювали і дав йому старт. Хтось переконав почати, хтось підгрів потім, хтось підігріває тепер. І ще й як пдігріває. І чогосб думаю, щол цей хтось він не звідси...От хоч убий.

я не можу здихатися цієї думки... До речі, це для наших непоганий вихід відмитися від цього всього лайна - спихнути на Кремль. Як і деми багато із свого власного гівна спихують і ще більше будуть спихувати надалі на адресу кацапів. Власне, якщо почати це релаьно робити - добре буде всім. Так чому б ні? Якби від мене залежало , я б тільки й робив, що просував би цю лінію.

 

:tu:  :tu:  :tu: Якщо спихати,то не словесно а на ділі.А з цим у "бюргера" проблема.Ситість веде до ДЕГРАДАЦІЇ почуття самозбереження.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

.

Сенкс! Я перед сном з планшета пошукаю. Може щось менш апокаліптичне насниться :)

там нічого оптимістичного.Власне тому тобі і даю послухати другий табір(бо стюарт то з демів.може не як член партії.але по поглядах).хоча там більше розчарування а не аполкаліпсис.ну і лекція студентам,про реалії життя а не книжковості.Тобі то теж може знадобитися для твоїх студентів.

Link to comment
Share on other sites

Ніколи не можна до ПОВНОГО голосу допускати чернь(і це не у майновому означенні.це більше в інтелектуальному).так,вони теж виборці і цінні як такі.Але давати їм владу вибирати таких же на верх.в управління-рано чи пізно або розвалити все,що будувалося попередниками,що такого не допускали,а бо ділитися на дві .три групи.самостіні.Бо чернь тим і страшна,що вона легко керована до часу.коли відчує свою силу.І ту тонку грань між просто керованою і почувшою силою дуже небезпечно перейти.Попробуй тепер того джина загнати в стійло? а воно ще і оззброєне і готове то вжити на кожного,хто думає не так ,хто поводиться не так,хто говорить не так.у демів теж є така проблема,але вони її поки тримають  на контролбованому мотузку-пряника обіцянок і деяких результатів,що задовільнЯють тут масу.Але сандерс то дзвінок і для них.Але вони не мають так багато "сандерсів" у своїх партійних рядах,що щось ВИРІШУЮТЬ.І тому сьогодні у них прекрасний приклад репів і деми мають час зробити висновки і не повторити помилку репів.Хоча в майбутньому всеодно і там і там буде поділ,Толго вимагає просто історичний досвід.завелике розшарування  у всіх галузях життя рано чи пізно приведе до того.ІМНО.

 

А як же ж Конституція ? :) Вони все одно голосуватимуть... І імхо краще, аби вони голосували, а не бралися за шотгани і починали відстоювати свої виборчі права таким чином. Те що не можна апелювати до наймерзенніших інстинктів - як це роблять, то хто ж з цим сперечаєтьтся.

Так, Сандерс, то є дзвінок. для усіх. Добре , що він вже старий і до настпуних імхо не дотягне (політично). Але може появитися хтось молодий і борзий і скаже, а накуа вам ті вибори взагалі. Ваші голоси - не враховують, вас ошукують, ви (які тяжко працюєте все життя) не можете мати під його кінець достойної старості. І якщо дозволити такому робити політичний бізнес поза рамками пристойності, поза правилами гри, як це зараз робить Трамп, то буде таки біда. Тому я за те, аби працювати з усіма. Терпляче, як з дітьми або малохольними. Але не можна випускати їх з демократичного процессу взагалі. 

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...