Перейти до змісту

Наїзд намбер раз.


Дон-бас

Recommended Posts

Щоб не флудити (адже я поважаю правила, встановлені громадою) - звідти - http://uapolitics.com/topic/28100-zvernennia-admіnіstratcії/page-4


Ось така фабула:


 


@Дон-бас, я процитую вам ще одне прислів'я - на злодії шапка горить.


Ви одразу влучно визначили, що "закид" був саме у ваш бік.


Не буду сперечатися - раз ви так вирішили, хай буде так.


Пам'ятати не тільки вам, а й усім присутнім треба одне - Конституція та Кодекси визначають не тільки те, що нам можна робити. Але й те, що станеться, якщо їхні засади буде порушено.


Та частина моєї країни, що ви обрали собі за нік, в особі рядових громадян, їх недолугих обранцев, користуючись вкрай важкими зовнішними та внутрішними викликами, порушила всі статті всіх кодексів та Головного закону країни.


Тому, подобається вам персонально або усьому Дон-басу загалом, вона (ви) зараз стоїть поза законом.


Гуртом, взагалі, частково, вибірково - як вам буде завгодно.


Тому, знову ж таки, подобається вам це чи ні, деякий час із Дон-басом будуть розмовляти як із регіоном ураженим в правах.


Чи буде ця ураженість стосуваться нікнейму Дон-бас - залежить від вас.


Link to comment
Share on other sites

"Та частина моєї країни, що ви обрали собі за нік"

Мій нік пов'язаний з фігурантом художньої творчості "Крещений батько" та Ла-Скала з Шаляпіним.

Довга історія...

Проте, якщо Вам так вдобно - то вважайте собі все, що завгодно.

Link to comment
Share on other sites

"Та частина моєї країни, що ви обрали собі за нік, в особі рядових громадян, їх недолугих обранцев, користуючись вкрай важкими зовнішними та внутрішними викликами, порушила всі статті всіх кодексів та Головного закону країни.

Тому, подобається вам персонально або усьому Дон-басу загалом, вона (ви) зараз стоїть поза законом."

 

Чудовий початок.

Ок. І чому саме я стою поза законом?

Що саме я зробив не так?

 

"Гуртом, взагалі, частково, вибірково - як вам буде завгодно.

Тому, знову ж таки, подобається вам це чи ні, деякий час із Дон-басом будуть розмовляти як із регіоном ураженим в правах."

 

Хто "будуть"? Який НКВД має можливість по факту прописки таке робити?

Україна вже проходила таке - люди були виселені з домівок з Західної України під час боротьби з УПА.

Ви пропонуєте щось таке, да?

Link to comment
Share on other sites

"Та частина моєї країни, що ви обрали собі за нік, в особі рядових громадян, їх недолугих обранцев, користуючись вкрай важкими зовнішними та внутрішними викликами, порушила всі статті всіх кодексів та Головного закону країни.

Тому, подобається вам персонально або усьому Дон-басу загалом, вона (ви) зараз стоїть поза законом."

 

Чудовий початок.

Ок. І чому саме я стою поза законом?

Що саме я зробив не так?

 

 

Это хорошо, что Донбас начал задумываться про это... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Дон-бас,

 

Чи не могли б відповісти на декілька питань?

 

Яку соціальну групу з окупованих територій Ви представляєте?

Що Ви нам намагаєтесь донести і на який результат розраховуєте?
 

Link to comment
Share on other sites

@Дон-бас,

 

Чи не могли б відповісти на декілька питань?

 

Яку соціальну групу з окупованих територій Ви представляєте?

Що Ви нам намагаєтесь донести і на який результат розраховуєте?

 

Про соціальну вже було. І чому на окупованих теріторіях мають бути свої, окремі соціальні групи, відмінні від соціальних груп на підконтрольних теріторіях?

Я, особисто, не бачу відмінностей.

Я лише відповідаю на питання, та намагаюсь допомогти імплементувати ст.24 на форумі.

Є таке?

 

 

Re: Правила форуму

Доповнення до Діючих Правил Форуму.

 

Заборонено створювати теми та дописи, що дискримінують або поділяють українців за мовною або будь-якою іншою ознакою.

 

Згідно статті 24 Конституції України:

 

Цитата

 

Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Є.

 

А є таке:

Тому, подобається вам персонально або усьому Дон-басу загалом, вона (ви) зараз стоїть поза законом.

Гуртом, взагалі, частково, вибірково - як вам буде завгодно.

 

І як це подружити з ст.24?

Та wtf не цікавить ст.24, як і вся КУ - а там ще багато чого.

wtf має допис, який ігнорує ст.24. Це факт.

Що робити? Цькувати та банити?

Чи трохи подіскутувати тут.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Про соціальну вже було.

 

Повторіть будь-ласка, я не бачила. Ви ж можете віднести себе до якоїсь соціальної групи?

Приміром "за українську владу", "за особливий статус";  "за Захарченка", "за Ахмєтова", "за Хуйла" чи диференціюйте самі.

 

 

 


Я лише відповідаю на питання, та намагаюсь допомогти імплементувати ст.24 на форумі.

 

Це бла-бла ні про що. Що насправді Ви намагаєтесь донести?

Link to comment
Share on other sites

Повторіть будь-ласка, я не бачила. Ви ж можете віднести себе до якоїсь соціальної групи?

Приміром "за українську владу", "за особливий статус";  "за Захарченка", "за Ахмєтова", "за Хуйла" чи диференціюйте самі.

 

 

 

 

Це бла-бла ні про що. Що насправді Ви намагаєтесь донести?

А яка ще може бути влада на українській землі? Виключно українська.

Мені трохи жаль, що Ви пропонуєте альтернативи.

То яка з тих альтернатив Вам особисто до вподоби?

Може "Радіо тисячи холмов?"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Це бла-бла ні про що. Що насправді Ви намагаєтесь донести?

Я так не вважаю.

Ідея керівництва форуму щодо імплементації ст.24 на окремо обраному форумі дала  мені наснагу.

Якщо я буду непослідовний в цьому, порушувати закони і т.і. - тоді вкажіть мені на мої помилки.

Я буду вдячний.

Link to comment
Share on other sites

 

 


То яка з тих альтернатив Вам особисто до вподоби?

 

Мені особисто? Визнати окупованими окуповані по факту території, припинити всі соціальні виплати і посилити контроль при перетині лінії зіткнення.

 

Дайте, будь-ласка відповідб на друге питання, що Ви намагаєтесь до нас донести? І українська влада з особливим статусом?

Link to comment
Share on other sites

Пропоную Дон-басу подати свої ідеї розгорнуто: як українська держава і/або суспільство і/або форумчани дискримінують дон-басян за їх кольором шкіри, релігією чи ще чимсь там і як цього уникнути.

Це щоб бан був обґрунтованим і справедливим :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені особисто? Визнати окупованими окуповані по факту території, припинити всі соціальні виплати і посилити контроль при перетині лінії зіткнення.

 

Дайте, будь-ласка відповідб на друге питання, що Ви намагаєтесь до нас донести? І українська влада з особливим статусом?

Я завжди за верховенство права. "Єра мілосердія" - то я за Шарапова проти Жеглова. "Собаче сердце" - я проти Швондера, але за Преображенського. Так зрозуміло?

Вибачте, але мусю з Вами вже більш коротко спілкуватись, не мовою права, а мовою художніх творів.

Про який особливий статус Ви постійно?

Просто Україна. З якого дива мені на могили предків їхати через кордон?

Link to comment
Share on other sites

 

Просто Україна. З якого дива мені на могили предків їхати через кордон?

 

Наверное потому, что жители Домбаса что-то сделали или не сделали? Как Вы считаете? Почему жителям Львова не нужно ехать через блокпосты?

Link to comment
Share on other sites

Пропоную Дон-басу подати свої ідеї розгорнуто: як українська держава і/або суспільство і/або форумчани дискримінують дон-басян за їх кольором шкіри, релігією чи ще чимсь там і як цього уникнути.

 

Це щоб бан був обґрунтованим і справедливим :gigi:

Легко!

Ти книжку з правознавства викурив в школі, чи лише допалюєш? ))

То для тебе шановний МГ42 в правилах написав!

 

 

Re: Правила форуму

Доповнення до Діючих Правил Форуму.

Заборонено створювати теми та дописи, що дискримінують або поділяють українців за мовною або будь-якою іншою ознакою.

Згідно статті 24 Конституції України:

Цитата

Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

От якийсь хлоп мешкає в Донбасі. А ти, такий герой на його адресу - "донбасянин!"

Дітсадок, молодша група.

А ти мешкаєш у Жмерінці.

Тут інший хлоп - "жмерикос!" у твою адресу.

Так от - згідно КУ тоє можна трактувати, як певну нерівність за ознакою місця проживання.

Link to comment
Share on other sites

 

 


не мовою права

Як Вам завгодно, але художні обази я трохи не доганяю, і яка може бути "мова права" на окупованих територіях? Конституція України там наразі не діє, звертатись до неї - нонсенс, може до декларацій ООН чи якихось інших міжнародних документів?

 

 

 


Просто Україна. З якого дива мені на могили предків їхати через кордон?

 

І яким чином це наразі можна реалізувати?

Link to comment
Share on other sites

Наверное потому, что жители Домбаса что-то сделали или не сделали? Как Вы считаете? Почему жителям Львова не нужно ехать через блокпосты?

Ви впевнені в своєму твердженні?

Коли Ви пишете на українському форумі топонім Донбас, як "Домбас" - то Ви демонструєте презирство та зневагу, хвацько ігноруєте ст.24 КУ?

Чи власне Ви це пишете так, бо неосвічена людина?

Link to comment
Share on other sites

Як Вам завгодно, але художні обази я трохи не доганяю, і яка може бути "мова права" на окупованих територіях? Конституція України там наразі не діє, звертатись до неї - нонсенс, може до декларацій ООН чи якихось інших міжнародних документів?

 

 

 

 

І яким чином це наразі можна реалізувати?

Я Вас розчарую. КУ діє. Юридично. Навіть, якщо окупант каже протилежне, разом з Вами. Ви посібник окупантів?

 

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 242527282940475152555657585960616263цієї Конституції.

Link to comment
Share on other sites

Почему жителям Львова не нужно ехать через блокпосты?

Це сьогодні не тре.

А лише 60 років тому - тре. Та ще й примусово виселяли.

Я розумію, що частина львівян палко жадала совьєтской власті. А інша частина позбулась домівок та Батьківщини.

350 тис чи більше, не памьятаю.

А скільки дончан позбулись домівки?

Так отож, порахуй.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви посібник окупантів?

 

Якщо Ви вважаєте українську владу окупантами, то так, окупант-бандерокаратель.

 

 

 


В умовах воєнного або надзвичайного стану

Воєнний і надзвичайний стан - це на вільних від загарбника територіях, окуповані території не підпадають під цю статтю, там немає контроля української влади, то як там можна контролювати виконання законів і КУ?

 

ЗІ Я хочу вислухати,  що конкретно Ви хочете донести, мені цікаво.

Link to comment
Share on other sites

Про Домбас самі жителі і підказали :) або їхні захисники, яких-там-немає. До них ніхто б не додумався, може це там традиція така, хто ж розбере? Але на плакатах було... І не треба ліпити сюди 24 статтю, бо вона сюди не лізе
Link to comment
Share on other sites

Про Домбас самі жителі і підказали :) або їхні захисники, яких-там-немає. До них ніхто б не додумався, може це там традиція така, хто ж розбере? Але на плакатах було... І не треба ліпити сюди 24 статтю, бо вона сюди не лізе

Якщо ти глузуєш зі ступеня освіти окупантів - то я з тобою згоден. Але так і кажи.

А коли моя держава не визнає на законодавчьому рівні окупацію мого міста - то в мене питання до держави, а не до тупих орків, та не до не менш тупих мавп, які перекривлюють тих орків на клаві, а не з калашом в руках.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

Ви впевнені в своєму твердженні?

Коли Ви пишете на українському форумі топонім Донбас, як "Домбас" - то Ви демонструєте презирство та зневагу, хвацько ігноруєте ст.24 КУ?

Чи власне Ви це пишете так, бо неосвічена людина?

А где конкретно игнорирование и нарушение КУ.24? За базар отвечаем? Так ведь, вроде, на Домбасе принято разговаривать?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А коли моя держава не визнає на законодавчьому рівні окупацію мого міста

 

Скоро визнають, ймовірність висока, імхо.

Ви саме цього прагнете, щоб законодавчо  визнали території окупованими?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...