Перейти до змісту

Наїзд намбер раз.


Дон-бас

Recommended Posts

Якщо Ви вважаєте українську владу окупантами, то так, окупант-бандерокаратель.

 

Що ти куриш? Ок. Назови мені Закон України, який визначає рашку окупантом! Не назовеш, бо такий Закон відсутній.

 

Воєнний і надзвичайний стан - це на вільних від загарбника територіях, окуповані території не підпадають під цю статтю, там немає контроля української влади, то як там можна контролювати виконання законів і КУ?

 

ЗІ Я хочу вислухати,  що конкретно Ви хочете донести, мені цікаво.

Знаєш, чому саме АТО, а не Воєнний і надзвичайний стан. 

Ст. 64 не дозволяє порушувати права громадян. А сране АТО - поза межою права. Позволяє все - контрабанду, обмеження прав і свобод, все - що за межами права.

І не кажи туфти про неможливість Україні встановлювати свої порядки юридично, навіть на окупованній землі.

Крим визнано юридично окупованим, визначено Законом України та встановлені відповідні порядки та процедури.

Link to comment
Share on other sites

А где конкретно игнорирование и нарушение КУ.24? За базар отвечаем? Так ведь, вроде, на Домбасе принято разговаривать?

Ти рашкінського "кіна" обдуплився та кисельова.

То звертайся на свій Домбас - чо ти до людей пристаєш? Гопник/тітушка з Білої Церкви?

Link to comment
Share on other sites

Англійською є слово dumbass. Наче спецово придумали.

Англійською є багато слів.

Десь рази в три більше, ніж українською, та рази в чотири, ніж російською.

але тема не про словники.

Link to comment
Share on other sites

Донбас скоро визнають, нічого іншого протягти навряд чи вдасться, то це і є Ваша мета?

Кожне хлоп'я мале в Донецьку вже два роки знає, що живе в окупованому місті.

Депутати Ради поки ще цього не знають. Скоро, кажеш, будуть знати? Ну-ну.

Але знають, як здавали місто.

Змінено користувачем Дон-бас
Link to comment
Share on other sites

Скоро визнають, ймовірність висока, імхо.

Ви саме цього прагнете, щоб законодавчо  визнали території окупованими?

А Ви не прагнете?

Чи дійсно щиро підтримуєте теорію хуйла про повстанців/шахтарів?

Ці два питання - це лакмус.

Link to comment
Share on other sites

Ти рашкінського "кіна" обдуплився та кисельова.

То звертайся на свій Домбас - чо ти до людей пристаєш? Гопник/тітушка з Білої Церкви?

 

Не, ну нормально? Какой-то поц меня обвинил в нарушении Конституции Украины, можно сказать оклеветал, а теперь еще титушкой обзывается. А потом еще и удивляется почему это к жителям Домбаса как-то не так относятся.

Link to comment
Share on other sites

Я вище написала, двома руками за+не хочу, щоб з моїх податків платили соціалку.

Ок. А мої податки куди йдуть? А податок на військо куди йде?

Щоб військо стояло під шлагбаумом та шарило по кухлям біженців?

Щодо соціалки - то окрема тема.

Там КУ ростерли ногами.

Пенсіонер з пропиской у Полтаві проживає у Донецьку і не має жодних проблем з пенсією.

Пенсіонер/переселенець, з пропискою в Донецьку, проживає у Полтаві, має купу проблем.

То окрема тема, яку я пропоную в цій гілці не торкатись, бо там нашему гаранту - мама не горюй.

Link to comment
Share on other sites

 это к жителям Домбаса как-то не так относятся.

(Когда общаюсь с ватой - вынужден переходить на их язык, звиняйте).

Ну да. Ты хоть и тупишь - но здесь всё верно понял. Пи-дуй в свой мифический Домбас и там докуривай свой план.

Ну, или докажи, что ты не титушка из Зажопинска. 

Link to comment
Share on other sites

Это не перекурит КУ. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

Ведомства, ради своей выгоды, полюбляют меряться актами.

Но КУ перекурить нереально.

Link to comment
Share on other sites

Если позиция Дон-баса в том, чтобы в кои-то веки юридически урегулировать статус ОРДИЛО как временно оккупированных земель, и ввести ВП на той территории, то я поддерживаю.

Link to comment
Share on other sites

Я вище написала, двома руками за+не хочу, щоб з моїх податків платили соціалку.

Перше питання - добре. Ви визнаєте окупацію, на відміну від Ради.

Друге питання - щодо теорії хуйла про повстання шахтарів?

Що Вас стримує надати відверту відповідь? То окупація чи повстання за допомогою хуйла?

Це і є лакмус.

Link to comment
Share on other sites

Если позиция Дон-баса в том, чтобы в кои-то веки юридически урегулировать статус ОРДИЛО как временно оккупированных земель, и ввести ВП на той территории, то я поддерживаю.

Це тре було зробити одразу, принаймі максимум - в серпні 2014, коли повалили регуляри на Іловайськ.

Так, це моя позиція, як юриста та громадянина.

Але моя позиція не співпадає з інтересами тих, хто підтримує цю війну в існуючому стані.

Про вибори Педро - то окрема тема. Всю пожежу можна було загасити на старті, але тоді не було-б однотурового.

Отака правда життя.

Link to comment
Share on other sites

 

 


То окупація чи повстання за допомогою хуйла?

 

Окупація, яку підтримувала і підтримує значна частина населення. Яка частина, точно не знає ніхто, ймовірно, близько половини. В "оплаченії" багато місцевих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Легко!

Ти книжку з правознавства викурив в школі, чи лише допалюєш? ))

О, ти її вже прочитав?

 

От якийсь хлоп мешкає в Донбасі. А ти, такий герой на його адресу - "донбасянин!"

...

Так от - згідно КУ тоє можна трактувати, як певну нерівність за ознакою місця проживання.

Ще гірше, якщо хлоп мешкає у Львові, то він для мене львів'янин. А, якщо у Києві - то киянин. Можеш на основі книжки з правознавства і правил форуму строчити глибокошановному MG42 доповідь.

 

Слабонькі якісь тролі пішли...

 

Однак доповнення до правил форуму явно вимагають корекції, раз спонукають до лівих маніпуляцій.

Link to comment
Share on other sites

Если позиция Дон-баса в том, чтобы в кои-то веки юридически урегулировать статус ОРДИЛО как временно оккупированных земель, и ввести ВП на той территории, то я поддерживаю.

Та нет у него никакой позиции, так потроллить укров пришел.

Link to comment
Share on other sites

Окупація, яку підтримувала і підтримує значна частина населення. Яка частина, точно не знає ніхто, ймовірно, близько половини. В "оплаченії" багато місцевих.

Добре.

Вже краще, адже це особиста думка. А думки від "ми" мені нецікаві.

"Багато" - це на сьогодні, при відсутності іншої можливості мати гроші для дончан - це не більше 30 відсотків.

Це в "пополченії".

Тобто в збройних силах.

А воплі того гіркина - що дончани не йдуть в його армію, коли він був міністром оборони ДНР - тобі не намікають?

Проте, пробач - нащо ті розрахунки, нащо ті запевнення - що в моєму особистому оточенні вати на 0,1%.

Є факт окупації.

І є факт пропагандонів з кремля навязати певну відмінність дончанина та вінничанина, хоча в них там і там мати, діти, спільна доля.

І є факт підхуйлятників роздмухувати "окрему ментальність народів Донбасу!" О як!

Link to comment
Share on other sites

Это не перекурит КУ. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

Ведомства, ради своей выгоды, полюбляют меряться актами.

Но КУ перекурить нереально.

а в чем проблема?

Стаття 55

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80/paran4348#n4348

Link to comment
Share on other sites

Однак доповнення до правил форуму явно вимагають корекції, раз спонукають до лівих маніпуляцій.

Саме так.

Я себе ніколи до лівих ні разу.

Я правий. Правіше лише стіна.

Я консерватор та правовий наці.

Є ст.24? Є! 

Виконувати? Так!

Є хто проти? Нах!

Будемо імпленемтувати, ні? )))

Link to comment
Share on other sites

Звичайно.

Уяви собі сотні тисяч позовів в ЕСПЧ.

Наразі Україна займає 3-е місце, після Італії та РФ по кількості позовів до ЕСПЧ.

Це до війни.

А на хвилі такого правового нігілізму - то що буде?

Може, такі в "консерваторії" щось зробити?

Link to comment
Share on other sites

(Когда общаюсь с ватой - вынужден переходить на их язык, звиняйте).

Ну да. Ты хоть и тупишь - но здесь всё верно понял. Пи-дуй в свой мифический Домбас и там докуривай свой план.

Ну, или докажи, что ты не титушка из Зажопинска. 

 

та ты не торопись, ты и писал не на мове, переводил в трансляторе  :pleasant:

Звичайно.

Уяви собі сотні тисяч позовів в ЕСПЧ.

Наразі Україна займає 3-е місце, після Італії та РФ по кількості позовів до ЕСПЧ.

Це до війни.

А на хвилі такого правового нігілізму - то що буде?

Може, такі в "консерваторії" щось зробити?

 

які?  :shok:

Link to comment
Share on other sites

@Дон-бас, а чого ви не їдете на материк?

Я і так - то там, то там.

Маю постійно арендовану квартиру на материку, бо таке життя, але змушений певний час бути і в Донецьку.

Link to comment
Share on other sites

та ты не торопись, ты и писал не на мове, переводил в трансляторе  :pleasant:

 

які?  :shok:

Я, конечно, готов извиниться, но - как ті мог работать в очистке Раде Модераторов?

Не, проф. Преображенский тебя туда не назначал. )))

Link to comment
Share on other sites

А якщо (на хвилю) серйозно про брєдні dumbass'янина, то нема жодної дикримінації за донбаською мовою, донбаською расою і донбаським кольором шкіри. Є законне, передбачене міжнародним законодавством право держави оголосити про неможливість гарантування прав громадян через непереборні обставини. Є кацапська окупація, оперта на заколот ватної частини населення. Тому пріоритетом держави є убезпечення контрольованої частини, тоді при нагоді відновлення цілісності держави, тоді покарання заколотників, а тоді при нагоді - відновлення комфорту dumbass'ян. Все згідно Конституції, Статутів і Хартій.

 

Звичайно, незгодні можуть оскаржити, наприклад, в лігу сексуальних реформ, або прямо путіну.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...