Перейти до змісту

Средняя зарплата в Польше — $1045


Kot

Recommended Posts

Цікаво, що половина активних дописувачів в цій темі - затяті дружітєлі флотами.

І коли їм 10 років тому намагались втовкмачувати в голови, що Україні просто необхідно йти перевіреним польським шляхом, вони відмахувались усіма силами і казали, що НАТО не потрібне, треба дужити флотами й будувати разом з Путлєром міфічну Європейську систему безпеки :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так какой выход?

Что нужно сделать чтобы капиталист начал платить высокие зарплаты?

Які тут капіталісти? Капіталісти створюють робочі місця і залучають інвестиції, а не доють вкрадену корову до смерті.

Link to comment
Share on other sites

курс гривны это следствие. я о причинах

почему за один и тот же труд человек получает разные деньги

если в общих чертах:

монополия

ориентация экономики на экспорт

коррупция

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, що половина активних дописувачів в цій темі - затяті дружітєлі флотами.

І коли їм 10 років тому намагались втовкмачувати в голови, що Україні просто необхідно йти перевіреним польським шляхом, вони відмахувались усіма силами і казали, що НАТО не потрібне, треба дужити флотами й будувати разом з Путлєром міфічну Європейську систему безпеки :weep:

 

Пан не перерахує хто ці люди ? Я маю на увазі  " дружитєлі флтамі " ?.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

если в общих чертах:

монополия

ориентация экономики на экспорт

коррупция

ну, не думаю, что экспорт это плохо

 

я бы добавил в список высокую бюджетную нагрузку из-за чего приходится бороться с инфляцией с помощью высокой банковской ставки

Link to comment
Share on other sites

курс гривны это следствие. я о причинах

почему за один и тот же труд человек получает разные деньги

если в общих чертах:

монополия

ориентация экономики на экспорт

коррупция

 

В першу чергу, практично і безпосередньо, залежить від того, чи є влада в країні підзвітною народу, чи непідзвітній нікому банді кровосісів. В другому - нашому випадку - "капіталісти" вже додоїлися до упору, але вперто намагаються продовжувати. Наслідком є повна втрата ефективності економікою, через що видоюване тепер майже повністю опиняється у кишенях "зголоднілих" доїльщиків. Корові з телятком болт.

 

Доказом, що нема чого доїти, є дані МВФ в доларах США за 2014 рік (ще до обвалу останніх 2 років!). Порівняйте з нами хоча б найбіднішу з наведеного переліку Румунію. А потім помножте те, що ми мали б отримувати від економіки як мінімум у випадку запровадження системи європейського=безолігархічного зразка. Ми щороку порівняно з Румунією втрачали ще до обвалу 14-15 років сумарно на 40 мільйонів населення ВВП по ППС порядка (19712-8668)*40.000.000=441,76 млрд. доларів США. А порівняно з Польщею 657,48 млрд. доларів США. Зараз по ВВП ППС вже переїхали, напевно, трильйон доларів на рік.

ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%BF%D0%BE_%D0%92%D0%92%D0%9F_%28%D0%9F%D0%9F%D0%A1%29_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D1%83%D1%88%D1%83_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

 

38  Чехія 29925

39  Словения 29658

40  Словаччина 28175

41  Литва 27051

42  Естонія 26999

46  Польща 25105

48  Угорщина 24942

52  Латвія 23707

58  Хорватія 20889

60  Румунія 19712

....

105 Україна 8668

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

ну, не думаю, что экспорт это плохо

в общем случае - это не плохо. Но в нашем случае идет социальный демпинг. Т.е. за счет низких зарплат внутри страны получают конкурентное преимущество на внешних рынках

 

я бы добавил в список высокую бюджетную нагрузку из-за чего приходится бороться с инфляцией с помощью высокой банковской ставки

у нас эта нагрузка распространяется не на всех (пункт "коррупция"), в результате появляется дополнительный фактор для монополизации рынка. И как следствие, усиливает дефицит бюджета, который нечем покрыть...
Link to comment
Share on other sites

Пан не перерахує хто ці люди ? Я маю на увазі  " дружитєлі флтамі " ?.

  То про  себе  бідолашний  пише  .

 

  До речі  багато  чого  про Польщу  наразі  можу  розповісти  . Але  коротко  пройдусь .

ЗП  ,  вже  знаєте  ,  то  середня  . У кобєт на кассі  ))) зп  десь 700 дол. 

Їжа - коштує  або так  само  або навіть  дешевше  . Пиво - якісне  на ПАРУ грн  дорогше  , той  же Живєц  2.69 стабільно  в фірмових  склепах  . Горілка - 0.5 Желудкової 20  зл . , трошки дорожче   ,  папіроси -  від  12  зл  .  Одежа  -  є якісніша  і  дешевше  , купа промоцій  ,  ті  самі  адідаси  від 45  зл )))) .

Комуналка -  дорогше  тільки  газ  .  Бензин - 95 від 3.95  як ц  солярка .

 

 Ну  а тепер про  зп в Україні  4000 грн то 580  злотих .

Гривня  за  злотий - 6.8  ,  долар  за злоті - 3.98 .

Link to comment
Share on other sites

в общем случае - это не плохо. Но в нашем случае идет социальный демпинг. Т.е. за счет низких зарплат внутри страны получают конкурентное преимущество на внешних рынках

 

у нас эта нагрузка распространяется не на всех (пункт "коррупция"), в результате появляется дополнительный фактор для монополизации рынка. И как следствие, усиливает дефицит бюджета, который нечем покрыть...

 Б ггг ..Так  де ті підприємства конкурентні ?  Хто збудував  ? 

Велкам  :  trud.gov.UA  .  

Link to comment
Share on other sites

Пан не перерахує хто ці люди ? Я маю на увазі  " дружитєлі флтамі " ?.

От всі юльки, які в цій темі відмітились (а також юлько-правосєк з Окружної Ельгайдер) без сумніву є дружітєлямі флатамі :shuffle:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

От всі юльки, які в цій темі відмітились (а також юлько-правосєк з Окружної Ельгайдер) без сумніву є дружітєлямі флатамі :shuffle:

  Лікуйся  ,  педродрище залежність ще  виліковна  . Чи вже ні ?

Link to comment
Share on other sites

От всі юльки, які в цій темі відмітились (а також юлько-правосєк з Окружної Ельгайдер) без сумніву є дружітєлямі флатамі :shuffle:

 

А конкрентніше будьте так ласкаві, пане. По нікам.

Бо, наприклад, на фупі педрили абсолютно всіх хто не лиже  шоколадну дупу називають юльками.

А так як педрил в країні залишилось відсотків 5 від сили, т це 95 % населення України незалежно від 

політичної орієнтації. Яж сподіваюсь ви не педрило, а чесна і пряма людина. І в стані перерахувати 

нікі яких ви звинуватили в "дружбє флотами". Чи ви нечесна і лицемірна людина ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А конкрентніше будьте так ласкаві, пане. По нікам.

Бо, наприклад, на фупі педрили абсолютно всіх хто не лиже  шоколадну дупу називають юльками.

А так як педрил в країні залишилось відсотків 5 від сили, т це 95 % населення України незалежно від 

політичної орієнтації. Яж сподіваюсь ви не педрило, а чесна і пряма людина. І в стані перерахувати 

нікі яких ви звинуватили в "дружбє флотами". Чи ви нечесна і лицемірна людина ?

Не буду я з телепнем, який спочатку мінус в карму ліпить, а потім звертається "будьте ласкаві", ні про що довго патякати :gigi: .

Якщо конкретно по Людасу, то я зараз не пригадую, про що він писав в районі 2008 року. Чомусь здається, що тоді він був цілком притомним (не те, що зараз) і писам доволі розумні речі. Так що вочевидь не може вважатись дружителем флотами.

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, що половина активних дописувачів в цій темі - затяті дружітєлі флотами.

І коли їм 10 років тому намагались втовкмачувати в голови, що Україні просто необхідно йти перевіреним польським шляхом, вони відмахувались усіма силами і казали, що НАТО не потрібне, треба дужити флотами й будувати разом з Путлєром міфічну Європейську систему безпеки weep%20(1).gif

это про липецкого фабриканта? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Пан не перерахує хто ці люди ? Я маю на увазі  " дружитєлі флтамі " ?.

Всі юльки,пееровці і решту любителів халяви.Взяточники,для яких без тої штуки не іде нічого в житті.які дають і беруть бо так звично.Плюючі на закон і мораль.І т.д. У поляків то на ПОРЯДОК було нищим (бо совкзм не встиг за 50 років повністю знищити моральну основу суспільства).Крім того у них ніколи не було такої суцільної колективізації села (в розумінні винищення всього ініціативного і залишення БИДЛА,що за пайку продасть і рідну маму)-а це майбутні жителі міст.Тому суспільство на 90 рік було здоровше на ПОРЯДКИ.ну і не скидаємо з рахунку те,що вони МАЛИ еліту,яка чула себе ПОЛЯКАМИ і відповідальними за долю власне ПОЛЬЩІ,а не постсовкового покруча ніби "незалежної України" (чому ніби-бо по суті та" елітка" ,що вилізла з завгарів,лаборантів,бариг чи просто селюгів з партквитком ніколи не чулися УКРАЇНСЬКИМИ патріотами і патріотами власне нової УКРАЇНИ).То для них було щось ефімерним і не важливим.ось так і досих пір то триває.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Всі юльки,пееровці і решту любителів халяви.Взяточники,для яких без тої штуки не іде нічого в житті.які дають і беруть бо так звично.Плюючі на закон і мораль.І т.д. У поляків то на ПОРЯДОК було нищим (бо совкзм не встиг за 50 років повністю знищити моральну основу суспільства).Крім того у них ніколи не було такої суцільної колективізації села (в розумінні винищення всього ініціативного і залишення БИДЛА,що за пайку продасть і рідну маму)-а це майбутні жителі міст.Тому суспільство на 90 рік було здоровше на ПОРЯДКИ.ну і не скидаємо з рахунку те,що вони МАЛИ еліту,яка чула себе ПОЛЯКАМИ і відповідальними за долю власне ПОЛЬЩІ,а не постсовкового покруча ніби "незалежної України" (чому ніби-бо по суті та" елітка" ,що вилізла з завгарів,лаборантів,бариг чи просто селюгів з партквитком ніколи не чулися УКРАЇНСЬКИМИ патріотами і патріотами власне нової УКРАЇНИ).То для них було щось ефімерним і не важливим.ось так і досих пір то триває.

 Привіт  . Бачу  пішла  мова про  RiGа  .  Чекаємо  на нього в  гілці  .

 

А  Ви  з бордерлендером  по темі  мо цось  напишите ? Пжепроше  .

Link to comment
Share on other sites

 Привіт  . Бачу  пішла  мова про  RiGа  .  Чекаємо  на нього в  гілці  .

 

А  Ви  з бордерлендером  по темі  мо цось  напишите ? Пжепроше  .

Привіт.Що цілком відівчився по українськи читати і розуміти? :D .як тільки в польщу звалив? там же по темі -щоб держава була багата і могла платити своїм громадянам достойну зарплату,спочатку ГРОМАДЯНИ повинні бути на певному рівні моральних  і виховних якостей.У поляків з цим все ОК.у українців покищо постсовкова ломка.юлькізм і бажання по головах інших вилізти САМОМУ,а не державі (як власне і організації свідомих громадян,що розуміють-держава-то вони самі) укріпитися.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Не буду я з телепнем, який спочатку мінус в карму ліпить, а потім звертається "будьте ласкаві", ні про що довго патякати :gigi: .

Якщо конкретно по Людасу, то я зараз не пригадую, про що він писав в районі 2008 року. Чомусь здається, що тоді він був цілком притомним (не те, що зараз) і писам доволі розумні речі. Так що вочевидь не може вважатись дружителем флотами.

 

Пане, а в чому справа ? То я мав вам видати медаль за огульні звинувачення форумчан в "дружбє флотами" ?

Ви цілком законно отримали мінус за такі речі. Така моя думка. Я маю на неї право ?

Чи ви важаєте, що я маю зараз  заткнутись тільки тому , що шановний пан викреслив мене зі свого таємного

списку ? Ні. Так не  буде. Кажете А , то кажіть і Б.

Хто у вашому списку. Дуже цікаво.  

Link to comment
Share on other sites

Привіт.Що цілком відівчився по українськи читати і розуміти? :D .як тільки в польщу звалив? там же по темі -щоб держава була багата і могла платити своїм громадянам достойну зарплату,спочатеку ГРОМАДЯНИ повинні бути на певномцу рівні моральних  і виховних якостей.Ц поляків з цим все ОК.у українців покищо постсовкова ломка.юлькізм і бажання по головах інших вилізти САМОМУ,а не державі (як власне і організації свідомих громадян,що розуміють-держава-то вони самі) укріпитися.

 Цинік  . А чому  в  тебе  тема  - юлькі пердони  винуваті  шо Україна не  Польща  ? Дякую  за відповідь  .

 Коли  сам  то звалив  глубокоуважаємий  гаспадін ? До чучми  чи при ? 

Link to comment
Share on other sites

Всі юльки,пееровці і решту любителів халяви.Взяточники,для яких без тої штуки не іде нічого в житті.які дають і беруть бо так звично.Плюючі на закон і мораль.І т.д. У поляків то на ПОРЯДОК було нищим (бо совкзм не встиг за 50 років повністю знищити моральну основу суспільства).Крім того у них ніколи не було такої суцільної колективізації села (в розумінні винищення всього ініціативного і залишення БИДЛА,що за пайку продасть і рідну маму)-а це майбутні жителі міст.Тому суспільство на 90 рік було здоровше на ПОРЯДКИ.ну і не скидаємо з рахунку те,що вони МАЛИ еліту,яка чула себе ПОЛЯКАМИ і відповідальними за долю власне ПОЛЬЩІ,а не постсовкового покруча ніби "незалежної України" (чому ніби-бо по суті та" елітка" ,що вилізла з завгарів,лаборантів,бариг чи просто селюгів з партквитком ніколи не чулися УКРАЇНСЬКИМИ патріотами і патріотами власне нової УКРАЇНИ).То для них було щось ефімерним і не важливим.ось так і досих пір то триває.

 

 

Пане, ви теж погано розумієте українську мову ? Навіщо ці дурні простирадла ? Мова йшла конкретно про цю гілку. То які ніки  з цієї гілки  закликали  "дружить флотамі"?

Прошу пана .Конкретні ніки.

Link to comment
Share on other sites

Пане, ви теж погано розумієте українську мову ? Навіщо ці дурні простирадла ? Мова йшла конкретно про цю гілку. То які ніки  з цієї гілки  закликали  "дружить флотамі"?

Прошу пана .Конкретні ніки.

 Та  нормальне  простирадло  ))) ,  ще  й   замале  як  для Циніка   . 

Як от  чекаю  на  ще  більш  глибокий  аналіз  . От наприклад  Цинік  Ющенко  вважає  дуже  гарним політиком  , ну чи президентом  . Вважає  що  ригіанали  винуваті  в  стані  України  . 

Цинік  ,  а  що там  Ющенко  зробив  що би  покарати  регіанала  Януковича ? 

Link to comment
Share on other sites

 Та  нормальне  простирадло  ))) ,  ще  й   замале  як  для Циніка   . 

Як от  чекаю  на  ще  більш  глибокий  аналіз  . От наприклад  Цинік  Ющенко  вважає  дуже  гарним політиком  , ну чи президентом  . Вважає  що  ригіанали  винуваті  в  стані  України  . 

Цинік  ,  а  що там  Ющенко  зробив  що би  покарати  регіанала  Януковича ? 

 

Можна я поза чергою ? Дякую. Підписав якісь дурні універсали і зробив прем*єром.

Страшна кара.

Link to comment
Share on other sites

Можна я поза чергою ? Дякую. Підписав якісь дурні універсали і зробив прем*єром.

Страшна кара.

  То  Ваша  версія ))) . За  версією Циніка  -  тільки  регіанали  і  юльки  всьо  погане  наробили  поробили  . Він  ще  в 1993  знав  що  так буде  .

Link to comment
Share on other sites

 Цинік  . А чому  в  тебе  тема  - юлькі пердони  винуваті  шо Україна не  Польща  ? Дякую  за відповідь  .

 Коли  сам  то звалив  глубокоуважаємий  гаспадін ? До чучми  чи при ? 

Мене вислали ще за совка.тому "вільну" україну я побачив лише вже як американський громадянин.Тому ковбасним мене ДУЖЕ важко називати. :) ......ну тиж читаєш ФУП і повинен знати-я не роблю різницю між сортами гівна у владних ешелонах.пеціні кадри такіж як і юлькіні.а їх виборці відрізняються не ментальністю і моральністю.а просто любовю до тих чи інших сортів лапші на вуха та її пропорцією.так само як виборці ляшка чи самопомочі.І результат ми бачимо вже 25 років-то саме і з ти ми самим персонами.АВ ті що відходять-то тільки або вперед ногами.або з еміграцією до "ростова".Ні один не мав і не має сили признати-я,курва,ідіот останній,що голосував 25 років за ті самі злодійські морди(це на низу піраміди) і  я курва.підлота,що обманювала і використовувала своє становище,що надали мені ідіоти,що мене вибирали (це на верху піраміди).нема таких "леонідасів" і там ні там.Тому вина і верхів і низів чому Україна не Польща-однакова.Низів навіть більша-бо вони самиі собі на шию вішають 25 років то саме гівенце і з піною на губах на форумах обстоюють,що вони цяця.а інші виборці (іншого гівна) кака.Зрозуміло? :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...