Перейти до змісту

Щодо Надії


Euro

Щодо інтерв'ю на Ері  

33 користувач проголосував

  1. 1. Надя зрадила?

    • Так, замість тиску на окупантів запропонувала перемовини
    • Ні, спочатку запропонувала дотиснути РФ, а потім перемовини
    • Хтозна
  2. 2. Савченко імітувала голодування?

    • Так, це видно неозброєним оком
    • Ні, вона голодувала
    • Хтозна
  3. 3. Щодо обізнаності

    • Я слухав аудіо інтерв'ю і читав текст
    • Тільки слухав
    • Тільки читав
    • Не читав і не слухав, мені достатньо думки авторитетів


Recommended Posts

Ты еще мочанова с наградным пекалем от захараста в пример приведи.

 

 

Никол, ты понимаешь, что такое стокгольмский синдром?

 

Но у Русланы хоть хватило ума, или советников, чтобы сразу после зашквара заткнуться и подождать, пока шиза отпустит.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Остання відповідь

Руслана своє відгребла за таку "жіночу" тезу, їй теж багато чого пригадали, починаючи від нового авто за півлимона відразу після Майдану.

І Надюсі не прийшло в голову, що своїми словами вона тільки зашкодить полоненим? Їх і так витягають за допомогою мутних договорняків і мерзенних посередників, а тепер процес ще ускладниться, хоча здавалось, що гірше не може бути, та Надюха шмагла! Захерченко буде вимагати офіційних контактів, діалогу і "прямих мостів" з діючими українськими політиками. І ніштяків для Лугандону, принижучи при цьому і нас і полонених.

Афігєть благодєтєльніца. Виглядає, що якраз їй плювати на чужі життя, лише іі сіятельная особа важлива.

Link to comment
Share on other sites

 

Савченко. Друга серія. Вона "відмовилась від пільг за участь в АТО та закликатиме інших, хто повернувся з війни неушкодженим, вчинити так само". 

А можна дізнатися, як Савченко отримала учасника бойових дій, якщо вона була на сході під час своїх відпусток в добровольчому Айдарі? Особливо зважаючи на те, що донині купа добровольців так і не отримали УБД воюючи набагато більше, ніж Савченко?

Мені цікаво, чому має відмовлятися від УБД мій троюрідний брат, якого мобілізували із села і він півтора року возив снаряди на передок, і кілька разів лише чудом рятувався від підривів фугасів?

Чому він має відмовлятися від пільг, особливо зважаючи на те, що після повернення, йому, всупереч закону, не зберегли робоче місце в "Кернелі" Веревського і він має лише землю, як учасник АТО?

 

и я считаю,что не должны отказываться...

должны прокуроров и всяких хуеплётов вылавливать..кто себе намутил посвидчення...

а честно заработанное убд..должно быть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Даже вышиванки и футболки с нашим тризубом в "казематах" и на фарсе под названием "суд" носить не возбраняли.

И карцера за факи суду и за "хуйло" не было.

а карцер за шо?

она же не в тюрьме?

на тюрме-да..

просто удивительно другое как её в общюю камеру не посадили для профилактики.

Link to comment
Share on other sites

Ви взагалі  коли-небудь голодували?

Чи отак бла-бла-бла...

Та мабуть куштували тюремну баланду :D

Та відслідковували вагу та форми...

я нет...

а жинка постоянно :D

Link to comment
Share on other sites

а карцер за шо?

она же не в тюрьме?

на тюрме-да..

просто удивительно другое как её в общюю камеру не посадили для профилактики.

 

ну, ты буквально воспринимаешь. это общее название наказания в данном случае.

В СИЗО тоже можно перевести в "достойное" помещение и лишить каких-нибудь позитивов.

Можно в "стакан" каждый день запирать типа в суд, или еще куда везти собрались. А вечером отменять.

Та валом всяких подлянок в изоляторе могут запулить.

Link to comment
Share on other sites

Ты еще мочанова с наградным пекалем от захараста в пример приведи.

 

 

Никол, ты понимаешь, что такое стокгольмский синдром?

 

Но у Русланы хоть хватило ума, или советников, чтобы сразу после зашквара заткнуться и подождать, пока шиза отпустит.

Я знаю, что люди, прошедшие ад, понимают других и, вырвавшись из ада, хотят помочь другим, часто не задумываясь о политической целесообразности, о правомочности и законности своих предложений...

Главное - спасти хотя бы ещё одну жизнь.

Link to comment
Share on other sites

Руслана своє відгребла за таку "жіночу" тезу, їй теж багато чого пригадали, починаючи від нового авто за півлимона відразу після Майдану.

І Надюсі не прийшло в голову, що своїми словами вона тільки зашкодить полоненим? Їх і так витягають за допомогою мутних договорняків і мерзенних посередників, а тепер процес ще ускладниться, хоча здавалось, що гірше не може бути, та Надюха шмагла! Захерченко буде вимагати офіційних контактів, діалогу і "прямих мостів" з діючими українськими політиками. І ніштяків для Лугандону, принижучи при цьому і нас і полонених.

Афігєть благодєтєльніца. Виглядає, що якраз їй плювати на чужі життя, лише іі сіятельная особа важлива.

Та да...так простіше.

Може і вона зрозуміє з часом, що політика і чуже життя - то різні речі.

Нам усім звісно видніше, юо ми слідкуємо за новинами, та на дивані все зрозуміло...

А у тюрмі два роки, то не диван...

Та ми розумніші...по іншому і бути не може. Диван сприяє розуму

Link to comment
Share on other sites

@Nikol, я трохи в курсі про голодання і вихід з нього. Ще раз кажу, після сухого голодування у 100500 днів такий тухес анріал нажерти.

даже фейген признал как то у савика..если не ошибаюсь..

что чисто сухого голодования было сутки или двое..

остальное было голодование на смесях...

это слова её адвоката.

шо то за голодоввка-х\з? и шо за смеси?

 

п.с.

как бы там нибыло..

но все адвокаты и сама савченко таки подтверждают..что она таки была привелигированной  сиделкой...

раша реально сдували с неё пылинки..шоб она не навернулась там у них.

Link to comment
Share on other sites

Та да...так простіше.

Може і вона зрозуміє з часом, що політика і чуже життя - то різні речі.

Нам усім звісно видніше, юо ми слідкуємо за новинами, та на дивані все зрозуміло...

А у тюрмі два роки, то не диван...

Та ми розумніші...по іншому і бути не може. Диван сприяє розуму

Так і Савченко не в окопах 2 роки під градами лежала, і не на бетонному полу, як інші полонені, а майже на диванчику - в теплі, добрі боки наїдала :weep: листи писала-читала, навіть он закон написала, всілякі гості до неї приходили, та ще й періодично на сцену її випускали :D Он, навіть грошей заробила непогано.

 

І взагалі - її не з сцени оперного театра похітілі, дєву тонкой душевной організаціі.

Вона професійний війсковий, яка в Іраку була (а туда не так просто було потрапити), і повинна мати відповідну і фізичну і психологічну підготовку, і знає алгоритм як діяти і поводити себе під час і після полону.Чи ні? Тоді хто вона?

Link to comment
Share on other sites

До запитання №2 

http://www.svoboda.org/content/article/27792993.html

– На сколько килограмм вы похудели во время голодовок?

Когда меня захватили, я [весила] 80 килограмм. Сейчас я вешу 70. А доходило до 50–49. Если бы я дошла до 40 килограмм, это для меня была бы точка невозврата. Тогда уже болезнь анорексия. Мышечная масса не восстанавливается.

– Когда вы поверили, что свободны? В какой момент?

Когда увидела желто-голубую полосу на самолете. До этого не знала, куда лечу – в Сибирь или в Киев. Когда взлетели, я уже начала отходить. Я все ждала, когда будет граница Украины. Только перелетели ее, начала узнавать землю. Я раньше с воздуха часто видела ее. Всю Украину облетала. Я начала все узнавать: вот чугуевский аэропорт, вот харьковский. Пошли мои знакомые дороги. Все. Я счастлива. Я в Украине. Я думала, нас собьют где-нибудь по дороге.

– Вы плачете когда-нибудь?

Последний раз плакала, когда дядю хоронила. В 15 лет. Истерические срывы в жизни, наверное, тоже бывали. Но практически я вообще никогда не плачу. Я поняла, что человек плачет, когда жалеет себя. Это человеческая слабость. Теперь я ко многим вещам отношусь совершенно спокойно. Если виновата, принимаю это все, и плакать здесь нечего. А в детстве я очень много плакала. Помню, щенок загрыз цыпленка. Отец отлупил этого щенка. Я рыдаю. Не знаю, кого больше жалко. И щенка, и цыпленка жалко. В тюрьме я не плакала ни разу. А, нет. Вспомнила. Вот еще раз недавно плакала. Ночью проснулась. Приснился мне сон, будто моя сестра звонит мне и говорит, что собрала все деньги, чтобы меня спасти, и купила метр квадратный земли в Москве, чтобы спрятать меня. Говорит, что еще на один метр пока не хватает. Чтобы два было. Я проснулась, сижу плачу. Рассказала охранницам про сон. А они мне говорят: "Два метра земли – это смерть. Ты понимаешь, что ты на грани?" А плакала я не от страха, а потому что мне приснилось, как мы с сестрой обнялись. Во сне. Ощутила свою сестру. Проснулась, а у меня вся подушка мокрая от слез.

– У вас есть слабая сторона?

Знаете, всю жизнь делала так, чтобы не было. Моя слабая сторона – это сестра и мама. Но моя сестра тоже сильная. Когда моя сестра собралась ко мне ехать, она была под угрозой. Мы думали, как ее оградить. Мы решили, что если они арестуют другую Савченко, мы обе выйдем на сухую голодовку. И вы нас не спасете. Семь-восемь дней… и человек начинает умирать. Я выдержала 14 дней сухой голодовки, но я скажу, что при этом они делали мне капельницы. Реально, на шестой-восьмой день кровь очень сильно загустела, и я могла до десяти дней не дожить. Я воду не пила, но капельницами они разгоняли мне кровь. Раз в три дня. С восьмого дня начиная. Я понимаю, что Вера тоже сильная и она на это пойдет. Я не видела ее сначала восемь месяцев. Ее не пускали ко мне. Она очень сильно плакала, когда мы, наконец, увиделись. Маму через полгода ко мне в тюрьму пустили, а потом уже и сестру. Она плакала и сказала мне тогда, что, если что, она тоже на сухую голодовку пойдет. Я понимала, что они ее не поломают.

Link to comment
Share on other sites

Так і Савченко не в окопах 2 роки під градами лежала, і не на бетонному полу, як інші полонені, а майже на диванчику - в теплі, добрі боки наїдала :weep: листи писала-читала, навіть он закон написала, всілякі гості до неї приходили, та ще й періодично на сцену її випускали :D Он, навіть грошей заробила непогано.

 

І взагалі - її не з сцени оперного театра похітілі, дєву тонкой душевной організаціі.

Вона професійний війсковий, яка в Іраку була (а туда не так просто було потрапити), і повинна мати відповідну і фізичну і психологічну підготовку, і знає алгоритм як діяти і поводити себе під час і після полону.Чи ні? Тоді хто вона?

Ндя. Звісно грати і Драгобрати це рівнозначно. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Близько 54( :nose3:)% впевнені в симуляції голодування Савченко, або сумніваються в ньому. Вище наведена її пряма і однозначна мова з цього питання. Ну і? Вона бреше?! 

Link to comment
Share on other sites

Конечно Савченко симулировала.

 

Если бы она реально голодовала - то она бы сдохла. Это факт. Сравните с результатами других известных голодовок в мировой истории.

Link to comment
Share on other sites

Конечно Савченко симулировала.

 

Если бы она реально голодовала - то она бы сдохла. Это факт. Сравните с результатами других известных голодовок в мировой истории.

Надя смотрит на тебя как на говно

http://s2.hvylya.net/wp-content/uploads/2015/03/Savchenko-9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Та да, на тюремній хавці і після 100500 днів сухого голодування віджерти такий тухес анріал.

А ты спец по тухесам?

А знаешь, что при голодовке, в основном,

сначала худеет лицо, потом сиськи и только потом тухес.

Та да, на тюремній хавці і після 100500 днів сухого голодування віджерти такий тухес анріал.

А ты спец по тухесам?

А знаешь, что при голодовке, в основном,

сначала худеет лицо, потом сиськи и только потом тухес.

Link to comment
Share on other sites

Так і Савченко не в окопах 2 роки під градами лежала, і не на бетонному полу, як інші полонені, а майже на диванчику - в теплі, добрі боки наїдала :weep: листи писала-читала, навіть он закон написала, всілякі гості до неї приходили, та ще й періодично на сцену її випускали :D Он, навіть грошей заробила непогано.

І взагалі - її не з сцени оперного театра похітілі, дєву тонкой душевной організаціі.

Вона професійний війсковий, яка в Іраку була (а туда не так просто було потрапити), і повинна мати відповідну і фізичну і психологічну підготовку, і знає алгоритм як діяти і поводити себе під час і після полону.Чи ні? Тоді хто вона?

Якесь дежавю...

Гниди юлефобськ1 таку ж хуйню писали,

коли Юля сид1ла.

Хоча сам1 тюремную пайку не хавал1 н1 разу.

1 ця гнида весь час жопу в1д1дала на диван1.

Link to comment
Share on other sites

@Nikol, я трохи в курсі про голодання і вихід з нього. Ще раз кажу, після сухого голодування у 100500 днів такий тухес анріал нажерти.

Мій зріст такий, як у Савченко. Коли була у лікарні, важила 60 кг.

Одна жіночка несподівано каже, що я спереду худенька, а от ззаду...

Так це смішно для 46 розміру, але якщо вже почались розмови про співвідношення різних частин тіла, то

не втрималась.

Її голодування та її політичні погляди, хоча які політичні, які погляди - два роки за гратами,не мають нічого

спільного між собою.

http://zaxid.net/news/showNews.do?cazuz_savchenko&objectId=1394681Casus Савченко

Та ще одне - намагання путлера продати її свободу найдорожче, бо резонанс у світі був великий. Тим більш,

що це була жінка.

Якось був надруковний лист Тимошенко, що був надісланий Савченко.

Там було і про перевибри до ВР та багато чого, про що зараз каже Савченко.

Її сестра йде до ВР від БЮТ. Отож звідки вітер у так звані політичні погляди зрозуміло.

Але це не має відношення до голодування.

Link to comment
Share on other sites

Її сестра йде до ВР від БЮТ.

Де, коли? Прихований текст подивіться, щоб знати звідки ноги ростуть в новин, що сприймаються в нас за правду.

 

...

Семья Савченко рвется к корыту: Сестра налетчицы баллотируется в Раду

Понедельник, 30 Май 2016 Автор redactor  7
 

Ушлая патриотка Надюша Савченко решила «выжать» из своего положения народной героини максимум преференций. Пока пронырливая мамаша хлопочет насчет денег, квартиры и земельных участков, «летчица» тянет в парламент на буксире свою сестренку Веру.

Это конечно никакой не непотизм, который так осуждали майдауны, возмущаясь сыном Януковича в Раде. Наоборот, Савченок должно быть много, а сеструха заявляет, что переполнена законодательными инициативами. Кстати, главная инициатива отпущенной наводчицы - это амнистия заключенных по ее спецзакону. Согласно ему на волю из тюрем были выпущены тысячи убийц, насильников и садистов, которым каждый день в СИЗО засчитывали за три. Многие из освобожденных по милости Нади-пули совершили повторные преступления, так сказать, «на бис».

Что придумает сеструха кавалера ордена Золотой звезды героя Украины и подумать страшно… Но Вера, подбадриваемая Юлией Тимошенко, настроена решительно.

Савченко-2 будет баллотироваться на довыборах в парламент по 85-му округу. Данный округ — это город Калуш в Ивано-Франковской области. Еще недавно мэром этой галичанской обители был нынешний министр топлива, миллиардер Игорь Насалик. Теперь он хочет провести по округу своего брата Сергея, сделав его депутатом. Так что конкуренция Вере Савченко предстоит серьезная: в Калуше намерен баллотироваться и экс-вице-спикер ВР, член партии «Свобода» Кошулинский. Сама же сестра Надюши, конечно же, идет на довыборы от «Батькивщины». Тимошенко просто необходимо «сделать» на это поле своих конкурентов и показать, на что способен бренд Савченко. На волне всеобщего ликования по поводу «возвращения нашей Надежды», вполне вероятно, что сестрица получит вожделенный мандат. После чего останется только пристроить во власть их проворную мамашу, которая к тому времени, выбьет из Тимошенко зарплату Нади за два года, а из Кличко - участок земли в центре Киева. Даже патриоты несколько разочарованы темпами, с которыми семейство Савченко рвется к корыту: ведь еще недавно их кумир Наденька заявляла, что ей ничего, кроме счастья Украины не надо. Неудивительно, что патриотические паблики аж заходятся в гневных комментариях:

 

Аркадий Скляревский: Кухарка может управлять государством;

Евгений Лопатниченко: К корыту, быстрее к корыту, пока не забыли, пока свидомые хавают, надо скорее к кормушке. Пока спонсирует Госдеп, пока свежо;

Leonid Dudnikov: Она же не сидела! Или у неё справка из дурки есть? Может лесбиянка или олигарх? Так куда же она со своим рылом в калашный ряд депутатов? Или лавры сестры отшибленной не дают покоя?»;

Власова Наталья: «Вот какой-то неправильный округ выбрала сестра Савченко. На 27 округе еще не полный боекомплект. Хотя у Савченко есть же родственники не омандаченные еще? Ну, или на крайний случай, домашние животные? А закон, чтоб им разрешили баллотироваться, можно и принять. Свято наближається»;

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ндя. Звісно грати і Драгобрати це рівнозначно. :fp1:

Якась вже дуже мудрьона підколка :gigi:

 

Якесь дежавю...

Гниди юлефобськ1 таку ж хуйню писали,

коли Юля сид1ла.

Хоча сам1 тюремную пайку не хавал1 н1 разу.

1 ця гнида весь час жопу в1д1дала на диван1.

Це Ви про Юлю гнида кажете? У Вас явний прогрес

Щодо задів - дійсно в тюрьмах повід'їдали і Юля і Надя...

Можливо, це тому, що піарники у них одні й тіж?

Link to comment
Share on other sites

Час стверджувати наявність листа знайшли, маєте навести і посилання на цю гіпоптетичну інфу. Я на вскідку не знайшов. Напевно не знаю про що.

 

 

лист Тимошенко таки був, де викладено те,про що каже Савченко зараз

Тож згідно форумних звичаїв або дайте, або спростуйте. :pardon: 

Link to comment
Share on other sites

Мовчите? От УСІ результати пошуку Google за період з 1 квітня 2016р. до 31 травня за запитом "лист Тимошенко "Віра Савченко" вибори"

Знайдіть, або спростуйте! 

 

 

повернення Савченко в Україну: Подарунок президента: як ...
www.rbc.ua › Новини України › ПолітикаПеревести эту страницу
25 мая 2016 г. - Про те, як Порошенко і Тимошенко змагалися за Надію Савченко, хто брав ... Савченко в Україну збіглася з другою річницею президентських виборів, на яких ... яких звинуватили Савченко, після чого ті написали лист президенту Росії з ... Більш того, не знала, де зустрічати сестру і Віра Савченко. За пару ...

 

Сьогодні Савченко починає сухе голодування. Новини політики ...
www.depo.ua/.../sogodni-savchenko-pochinae-suhe-golodu...Перевести эту страницу
22 апр. 2016 г. - Віра Савченко, сестра української льотчиці Надії, не розуміє "переможних" ... І Надя написала листа. ... Вона просто блокується і саботується", – сказала Тимошенко. .... Савченко підтримує проведення дострокових виборів в Раду.
{C}
{C}
Порошенко та Тимошенко пропіаряться на Савченко - Знай.ua
znaj.ua/.../porshenko-ta-timoshenko-propiaryatsya-na-savch...Перевести эту страницу
27 мая 2016 г. - Порошенко та Тимошенко пропіаряться на Савченко ... Припинити другу голодовку Надію змусили обманом: російські пранкери передали їй лист ніби-то від ... з'явилися виразки" - розповідала сестра Надії Віра Савченко "Знай" в ... "Потрібно розуміти, що зараз Надя - це Юлія Тимошенко 20 років тому.
{C}
{C}
Подарунок президента: як визволяли і зустрічали Надію Савченко
26 мая 2016 г. - Про то, як Порошенко і Тимошенко змагалися за Надію Савченко, хто брав участь ... роковинами президентських виборів, на яких переміг Петро Порошенко. ... чого ті написали лист президенту Росії з проханням помилувати льотчицю. ... Більше того, не знала, де зустрічати сестру і Віра Савченко. За кілька ...
{C}
{C}
Віру Савченко пропустили в Україну без пояснень - портал новин ...
ukr.lb.ua/.../334138_viru_savchenko_propustili_ukrainu.ht...Перевести эту страницу
28 апр. 2016 г. - Віра Савченко також зазначила, що про умови її звільнення не знають і в ... Вони надсилають мені регулярно листи з Грозного. Вони повідомляли про хід ... Україна відмовилася обговорювати вибори на Донбасі до припинення ... справі Тимошенко засудили до умовного терміну за неправдиві свідчення 15:26.
{C}
{C}
Кримська Свiтлиця :: Текст статти "ДЕНЬ НАДІЇ"
svitlytsia.crimea.ua/index.php?section=article&artID...Перевести эту страницу
27 мая 2016 г. - Про деталі не знали навіть мама і сестра Надії Віра Савченко, які до ... по території аеропорту, намагаючись встигнути за Юлією Тимошенко. ... і другий номер виборчого списку «Батьківщини» провели півторагодинну зустріч тет-а-тет. ... Мама української льотчиці Надії Савченко написала листа російським ...
{C}
{C}
Кримська Свiтлиця :: Текст статти "ДЕНЬ НАДІЇ"
27 мая 2016 г. - Про деталі не знали навіть мама і сестра Надії Віра Савченко, які до ... по території аеропорту, намагаючись встигнути за Юлією Тимошенко. ... і другий номер виборчого списку «Батьківщини» провели півторагодинну зустріч тет-а-тет. ... Мама української льотчиці Надії Савченко написала листа російським ...
{C}
{C}
Батьківщина Молода | ВКонтакте
29 мая 2016 г. - Він працював у штабі «Батьківщини» під час виборів Президента. Оскільки .... 1 просмотрТимошенко про приватизацію #Тимошенко #Батьківщина. 1 ... з собою та передати вітальний лист Надії або ж підписати вітальну листівку на місці. ... Організатори акції: Віра Савченко та ВМГО «Батьківщина Молода».
{C}
{C}
Порошенко привітав Надію Савченко з днем народження - 112.ua
ua.112.ua/.../poroshenko-pryvitav-nadiiu-savchenko-z-dne...Перевести эту страницу
11 мая 2016 г. - новини · аналітика · відео · хроніки 112 · архів · телеканал · вибори ... Захист льотчиці закликав привітати її листом або листівкою, які можна надіслати за ... Дмитро Кулеба Віра Савченко може стати українським Ассанжем у Росії ... Те, що питанням офшорів зараз займається Ляшко і Тимошенко – це вина ...
{C}
{C}
ОАЕ з квітня заборонили ввезення харчової продукції з України ...
ua.112.ua/.../oae-z-kvitnia-zaboronyly-vvezennia-kharchov...Перевести эту страницу
30 мая 2016 г. - Віра Савченко не буде висувати свою кандидатуру в народні депутати ... Центр відправив листа в українські міністерства і відомства, до компетенції яких входять питання зовнішньоекономічних і ... Хто і як купує голоси перед виборами ... Савченко отказалась принять букет цветов от Тимошенко – СМИ.
Всі новини: середа, 25 травень 2016 года - Патріоти України
25 мая 2016 г. - Зустріч Тимошенко і Савченко закінчилася всього лише рукостисканням/. .... пояснив, чому звільнення Савченко може спровокувати дострокові вибори ... "Я їм писала лист, російським матерям, щоб вони не посилали своїх синів до .... В аеропорт "Бориспіль" на зустріч із сестрою приїхала Віра Савченко. Про ...

{C}

{C}
Всі новини: середа, 6 квітень 2016 года - Патріоти України
6 апр. 2016 г. - Если Тимошенко только сейчас переходит в оппозицию – где она была до .... ув'язненої в Росії українки Віра Савченко, передають Патріоти України. "У.. ... 19:38 Якщо позачергові вибори: ЗМІ розповіли, якою може бути нова Рада .... Лист Надії Савченко був відповіддю на лист євродепутатів, які висловили ...
Провокационные фейковые страницы Савченко заполонили сеть ...
24tv.ua/ru/provokacionnye_fejkovye_stranicy_savchenko_zapolonili_set_n689936
26 мая 2016 г. - Віра Савченко також підкреслила, що її сестра ніколи не створювала акаунтів ... Стало известно, почему Савченко отказалась взять цветы у Тимошенко.
Олег Кіндер: через вибори потрібно перезавантажити ВР | ВО ...
byut.volyn.net/олег-кіндер-через-вибори-потрібно-пер/Перевести эту страницу
18 апр. 2016 г. - Олег Кіндер: через вибори потрібно перезавантажити ВР. Опубліковано в .... Віра Савченко повернулась в Україну! ... Офіційний сайт Юлії Тимошенко ...
Віру Савченко вдалося повернути в Україну - Аратта. Вікно в Україну
28 апр. 2016 г. - Віра Савченко перетнула російсько-український кордон і нині перебуває ... Вікно в Україну» - домашня сторінка Лист до редакції · Інформація про портал .... контролю над кордоном розмов України з сепаратистами про вибори не буде .... Германа Будзінського про Майдан, Ющенка, Януковича та Тимошенко
"Операція нагадала холодну війну": у Порошенка розповіли ... - уніан
www.unian.ua/.../1356056-operatsiya-nagadala-holodnu-viy...Перевести эту страницу
25 мая 2016 г. - Надія Савченко і Юлія Тимошенко<br>REUTERS .... «Офіційно», «Прес-реліз», «Вибори», а також у розділі «Вікно» публікуються на правах реклами та ...
Новини про Україну | Українська правда
25 мая 2016 г. - відеоМама Савченко написала листа російським матерям .... Віра Савченко: я не знаю, куди повезуть Надю, але точно - не в СІЗО. Сестра ... Оновлено, фото Сестра Савченко з матір'ю і Тимошенко приїхали в аеропорт Бориспіль. Сестра і .... ОБСЄ внесла свої пропозиції для проведення виборів на Донбасі.
Киян кличуть відсвяткувати день народження Савченко на ...
ua.112.ua/.../kyian-klychut-vidsviatkuvaty-den-narodzhenni...Перевести эту страницу
11 мая 2016 г. - новини · аналітика · відео · хроніки 112 · архів · телеканал · вибори ... Сестра льотчиці Віра Савченко зауважила, що акція проводиться не стільки для Надії, скільки ... Захист льотчиці закликав привітати її листом або листівкою, які можна надіслати за ... Правда о Турчинове привела в шок даже Тимошенко.
Інна Біленко: Потрібно передбачити персональну відповідальність ...
ua.112.ua/.../inna-bilenko-potribno-peredbachyty-personaln...Перевести эту страницу
30 мая 2016 г. - новини · аналітика · відео · хроніки 112 · архів · телеканал · вибори ... Віра Савченко не буде висувати свою кандидатуру в народні депутати. 16:32 ... Тепер не всі листи з інформацією від правоохоронних органів будуть підставою для огляду ... Савченко отказалась принять букет цветов от Тимошенко – СМИ.
Радіо Свобода онлайн - програма Ваша Свобода, розмова на ...
www.radiosvoboda.org/archive/your_liberty/.../2339.htmlПеревести эту страницу
27 мая 2016 г. - Досить спекуляцій, як Савченко буде уживатися з президентом і Тимошенко – Рябчин ... «Хакери зламали сайт Аксьонова, його листи Путіну» – Куніцин ... Вимагають, окрім місцевих виборів, провести вибори на 17 округах до ... Україні, а Кремлю не потрібні ані Александров, ані Єрофеєв – Віра Савченко ...

 

Батьківщина молода / Чернігівщина | ВКонтакте
11 мая 2016 г. - ... яку організовує «Батьківщина Молода» та сестра Надії – Віра Савченко. ... Також кожен зможе принести з собою та передати вітальний лист Надії або ж на .... що "Батьківщина" може виграти вибори у Раду, а Тимошенко – стати ...
Всі новини: понеділок, 18 квітень 2016 года - Патріоти України
18 апр. 2016 г. - 23:23 Віра Савченко розповіла, чому Путін не обміняє її сестру на .... спромогтися прийняти новий закон про вибори та зняття недоторканності депутатів. ..... не возьмут, и Путина они тоже начинают считать Х***ом", - лист із окупації ..... 00:31 Шлях до "булави" лежить через "розстріл" "камікадзе": Тимошенко ...
{C}
{C}
Всі новини: четвер, 26 травень 2016 года - Патріоти України
26 мая 2016 г. - ... про те, як Тимошенко "вицарапувала" у Парубія для себе перевибори (фотофакт). 23:13 .... Голосування відбудеться після виборів президента республіки у 2017 році. .... 19:07 Напередодні звільнення: Віра Савченко розповіла, як Надія ..... з футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно. Він надіслав офіційного листа .
{C}
{C}
Всі новини: неділя, 29 травень 2016 года - Патріоти України
29 мая 2016 г. - 21:43 "Ботинки и яблоки — вот чему теперь радуются дети в Луганске", - лист з ОРЛО .... Дострокові вибори до Верховної Ради України можуть відбутися вже ... 16:20 Віра Савченко також може стати нардепом, - ЗМІ ..... журналіст переповів чутки про перший контакт Надії Савченко з оточенням Тимошенко.
{C}
{C}
Всі новини: субота, 16 квітень 2016 года - Патріоти України
16 апр. 2016 г. - Віра Савченко зустрілася в СІЗО з полоненою в Росії сестрою, ... аналогії: Про лисицю-демона з японської міфології і Юлію Тимошенко - Тарас Возняк .... з тих, хто не хоче йти на дострокові вибори, затвердила уряд, що складаєт.
{C}
{C}
Всі новини: вівторок, 19 квітень 2016 года - Патріоти України
19 апр. 2016 г. - "Оппоблок" почав посилену підготовку до виборів, на яких не без підстав розраховує ... Про це ТСН повідомила сестра льотчиці Віра Савченко після зустрічі із ... на посаду Генерального прокурора, є лист заступників генпрокурора Шокіна .... 12:17 У погоні за владою: Тимошенко вимагає розслідування проти ...
{C}
{C}
Надія Савченко: Я - на волі! - Смотреть на Мета Видео онлайн ...
25 мая 2016 г. - Надія Савченко повернулася в Україну. политика, тимошенко, выборы, партия, ... Віра Савченко: я сподіваюсь на обмін, а не на рішення суду. 05:39 Віра ...
{C}
{C}
Надія Савченко. Всі онлайн новини дня в Україні за сьогодні ...
27 мая 2016 г. - ... РФ, адвокат, Україна, Віра Савченко, обмін, голодування, Володимир Путін, МЗС України, Олег Сенцов, арешт, МЗС РФ, ... Н.Савченко запевнила у відсутності конфлікту з Ю.Тимошенко ... Н.Савченко написала лист Генпрокурору Ю.Луценку ... Вибори на Донбасі зараз проводити неможливо - Н.Савченко.
{C}
{C}
3 - Стена | ВКонтакте
20 мая 2016 г. - Надія Савченко та Юлія Тимошенко зустрілись в аеропорту Бориспіль! .... за яку партію вони б проголосували, якби вибори відбулися у наступну неділю.
Освобождение Савченко: Россия получила 30 тыс. руб., которые ...
censor.net.ua › Фото › Политика Украины
10 мая 2016 г. - Pavlo Dudra. Про це розповідала Тимошенко,взявши її першим номером списку. ..... Весь текст листа вже наводили 03.05.2016 22:44. показать весь ... Віра Савченко запрошує всіх на День народження Надії - завтра. Запрошую на ...

 

Надія Савченко: Я не дам вам забути про хлопців, які віддають ...
31 мая 2016 г. - Перший виступ Надії Савченко у Верховній Раді. политика, тимошенко, выборы, партия, Батьківщина, Яценюк, украина, опозиция, ВО Батьківщина, ...
Володимир Лапа: Є ризик, що система держконтролю харчової ...
asn.in.ua/.../42853-vladimir-lapa-est-risk-chto-nasha-sistema...Перевести эту страницу
14 апр. 2016 г. - ... Україні, будуть затверджені чек-листи з переліком обов'язкових для перевірки ..... що справа не завершена, - уточнює Віра Савченко. - Ми своїх не кидаємо. ..... Юлія Тимошенко у вівторок, 10 травня, під час засідання погоджувальної ... Інакше криза влади буде лише поглиблюватися, а там уже й вибори не ...
{C}
{C}
[PDF]Ukraine mix in ukranian Created at 2016-04-06 12:11
d.digests.nhub.news/2016/04/06/12/ukraine_mix_ua.pdf
6 апр. 2016 г. - Сестра ув'язненої в Росії української льотчиці Віра Савченко занепокоєна ..... Тимошенко і Ляшко, ймовірно, планують потужну дестабілізацію для проведення дострокових виборів Президента України. 2016-04-06 11:19 3KB zik.ua ... Прокуратура Львівської області 23 березня скерувала листи до Львівської ...
[PDF]Ukraine mix in ukranian Created at 2016-04-15 10:07
d.digests.nhub.news/2016/04/15/10/ukraine_mix_ua_full.pdf
15 апр. 2016 г. - 3 Тимошенко готує подання до Конституційного суду щодо Кабміну .... 31 Дострокових парламентських виборів не буде, -. Парубій. За словами Парубія ...
[PDF]дайджест найцікавішої інформації та аналітики - ВЕБСАЙТИ ...
6 апр. 2016 г. - більше", розповіла Віра Савченко. За її словами ... Тимошенко заявила, що є домовленості щодо звільнення ... надіслали українській громадянці листа зі.
{C}
{C}
Облако тегов » Зозулечка про Україну
8 мая 2016 г. - ... Буковина, Віка Циганова, Вікторія Проців, Віра Савченко, Вірш про солдатів, Вірші Ліна Костенко, Вірші про війну на сході України, Вірші про солдатів, ...
{C}
{C}
Экс-глава департамента Харьковской ОГА, разыскиваемый за ...
112.ua/.../eks-glava-departamenta-harkovskoy-oga-razyskivaemyy-za-hishhenie-12-...
26 апр. 2016 г. - Правда о Турчинове привела в шок даже Тимошенко · Тесть Турчинова после Майдана обзавелся... В Кабмине сообщили великолепную новость для ...
{C}
{C}
Порошенко намерен вернуть Крым, как Савченко | This Entry: Ридус
thisentry.ru/entry/2315973
25 мая 2016 г. - Савченко накричала на журналистов и не приняла цветы от Тимошенко .... в Ростові поінформував мене, що Віра Савченко перетнула український ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

‪#‎LetMyPeopleGo‬

Ключові меседжі: 
звільнення Надіі не було милосердям Путіна, 
РФ викрала Надю незаконно і демонструє зверхність до прав людини. 
Росія порушила своі зобов'язання по будапештському меморандуму і порушила украінські кордони. 
Росія продовжує утримувати українських політв'язнів і арештовує кримських татар. 
Не може бути повернуті повноваження російськоі делегаціі, поки Росія продовжує порушувати міжнародне право. 
Ми чекаємо міжнародної підтримки у звільненні заручників і захисті суверенітету і незалежності. 
Не дай Боже мати вам такого сусіда, як Росія.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Меня не смущает, что она не похожа на женщину прошедшую голодовку. Меня смущает, что после долгого времени заточения она вышла на публику как хорошо подготовленный оратор и точно без запинки выдают точку зрения которая на 100% соответствует интересам Раиси. Второе, что меня ОЧЕНЬ смущает, почему Путин отпустил народную героиню? После всех этих открытых факов, посылания всех накуй...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...