Перейти до змісту

Героиня Украины


mg42

Recommended Posts

http://www.informator.news/wp-content/uploads/2016/07/28.jpg

 

сурок тоже отметился. :)

Не бачите, що наша країна саме зараз з цими керманичами - файлед стейт ще біше, ніж за ригобанди? Ті процес запустили, ці крокують в прірву, а народ казиться, знищуючи запущені бандою теплові пастки.

Link to comment
Share on other sites

Біле братство святої Жулії опинилося в цікавому становищі - он наш приписний сектант Євро (загалом нормальний чувак, але зшиблений на грунті платонічного кохання до святої Жулії) аз зі штанів вистрибує, намагається донести до нас юродивих зпущене з Турівської "вірне тракування" слів пришелепкуватої кремлівської качки Савченко. :gigi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ха..ха...а теперь панове  ХАРД РОК.

 

Савченко: Не хочу, але мушу стати президенткою

На думку народної депутатки України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури.

Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. 
Про це депутатка Верховної Ради від партії "Батьківщина" заявила в ексклюзивному інтерв’ю DW.
При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури. "Щоб змінити повноваження президента, 
структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, 
який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.

На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю. 
"Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", - сказала вона.

Повну версію інтерв'ю з Надією Савченко читайте у суботу, 23 липня, на http://dw.com/uk/

===========================================================================================

 

ха..ха..ха..

:D

снесло крышу у ипанутой окончательно.

шо бабця скажет weep%20(1).gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Біле братство святої Жулії опинилося в цікавому становищі - он наш приписний сектант Євро (загалом нормальний чувак, але зшиблений на грунті платонічного кохання до святої Жулії) аз зі штанів вистрибує, намагається донести до нас юродивих зпущене з Турівської "вірне тракування" слів пришелепкуватої кремлівської качки Савченко. :gigi:

Нажаль такі не всі.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

На думку народної депутатки України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури.Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. Про це депутатка Верховної Ради від партії "Батьківщина" заявила в ексклюзивному інтерв’ю DW.При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури. "Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.
Це аксіома. Може і не з Савченко, але без цього країну з прірви не витягти.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Савченко: Не хочу, але мушу стати президенткою

снесло крышу у ипанутой окончательно.

 

 

Ошибаешься. Это часть большого плана "Второй срок" для Поросяты. Интрудер, попал в точку, похоже на то http://uapolitics.com/topic/30062-intruder-navaial-interesnyj-kreatiff/?p=815190

 

 

А что же Наденька? Да все просто. Чтоб жикий зулус осталсо на второй срок и дожил до него - нужен "Симоненко" для "Кучмы". КОнечно теперь будет ДВА тура... Нужен кто-то, кто абсорбирует и победит всех в первом туре и триумфально пройепьот второй.

Наденька идеальна. Она способна (при грамотной игре советников) победить всех врагов и стать спарринг партнером Петру. При этом решается задача нейтрализации Юли... Они ж обе с одной фракции. И рейтинг Юли сильно привязан к рейтингу Нади. От иезуиты

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Небольшой дисклеймер: размещаю этот тухлый баян здесь, токма ради поржать, поэтому не кидайтесь гнилыми помидорами  :D

https://www.youtube.com/watch?v=gfXoHqqRJ8I

 

А вообще хорошее обьяснение всем ее мансам :)  Только какой Шестититько?

http://cs5.pikabu.ru/images/previews_comm/2015-11_3/1447426888153682945.jpg

Спасибо что жива!

Змінено користувачем bobrdobr
Link to comment
Share on other sites

Кстати, не так уж и плох был, как оказывается. Народ смешил и пенсионеров не грабил до нитки. 

 

Я гадаю, цих слів достатньо, аби забанити цього ватного підара раз і назавжди.

Link to comment
Share on other sites

Савченко пытались закидать яйцами на Думской площади

Героя Украины и нардепа Надежду Савченко пытались закидать яйцами во время выступления перед протестующими на Думской площади Одессы.
Как передает корреспондент «Думской», прибыв на площадь, Савченко ознакомилась с обустройством «Антитрухановского майдана» и начала со сцены отвечать на вопросы людей. В это время двое мужчин бросили в нее яйца, но не попали.

Оба провокатора были задержаны полицией. Присутствующие говорят, что это - «представители патриотических организаций».
Сама Савченко после выступления направилась в мэрию — для переговоров с властями. Протестующие не расходятся, намерены ее дождаться. Тем временем к горсовету прибывают дополнительные силы полиции. Активисты, впрочем, никаких попыток пройти в здание не предпринимают.

Link to comment
Share on other sites

13619853_1247621891929274_70390248324542

 

Руководитель учений со стороны США капитан первого ранга Ричард Бромхауер прокомментировал агентству InfoResist заявление Савченко. ;)

«Я очень доволен нашими учениями, особенно нашей амфибийной операцией, тем, что у нас все участники проявили высокий профессионализм и высокий уровень взаимодействия. И я бы хотел сказать, что тот факт, что мы показываем такое взаимодействие, демонстрирует, что мы в состоянии проводить операции совместно. Все прошло согласно нашему плану и с учетом всех мер безопасности», — сказал он.
Ричард остался доволен тем, как проходят эти учения, несмотря на крайнюю сложность.

«В этом году наш Sea Breeze проходит в очень сложной обстановке. Сами по себе учения очень сложные: мы еще до этого ни разу не проводили таких сложных учений, и поэтому мы очень довольны тем, как они проходят.  Для нас, и для всех участников учения это является экзаменом», — говорит он.
Бромхауер также прокомментировал заявление Савченко о якобы опоздании украинских генералов на корабль.

«До настоящего момента мы придерживается нашего графика учений. Мы планировали очень много всяких мероприятий и все они были выполнены. Я очень доволен участием всех сторон в этих учениях», — сказал он.
https://inforesist.org/amerikanskiy-komandir-otvetil-na-naezd-savchenko-na-ukrainskoe-komandovanie/
 

Link to comment
Share on other sites

Савченко опять объявила голодовку))) Интересно а что ещё она практикует?)
Связывание, лёгкое удушье, вагинальные шарики?...
Пиздец ебанутая. :weep:  :weep:  :weep:  :weep:


@ian_tanya "боевики не обменивают всех на всех, но виновата влада, я объявляю голодовку"- основной тезис...как по мне-у нее звездная болезнь

 
 
Link to comment
Share on other sites

Нардеп Надія Савченко не бачить різниці між Майданом і Антимайданом

02 серпня 2016, 12:14
Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент depo.ua.

"Нам нічого ділити (з мешканцями Донбасу), у нас все спільне. всі хто ходили на Майдан та Антимайдан знають, що вони стояли за одні цінності", - заявила Савченко.

Link to comment
Share on other sites

Sergiy Taran
1 год. ·

Савченко голодує у знак протесту проти того, що українська влада “не почала віддавати людей першими”. Тобто ми маємо вибирати, - або Савченко негайно скидає вагу, або влада негайно випускає терористів.
‪#‎дно‬

Link to comment
Share on other sites

Савченко голодує у знак протесту проти того, що українська влада “не почала віддавати людей першими”.

 

Так як вона в кацапских зінданах голодувала - хай голодує :gigi:  Там боків років на 10 вистачить :weep:

 

 

 

Нардеп Надія Савченко не бачить різниці між Майданом і Антимайданом

 

От жеж йобана тварюка :X

 

ЗІ Ця паскуда влізла в обмін полоненими не просто так - видно хтось цінний є у наших, кого конче виманити треба, голодує вона сучка брехлива, краще б в Рашці строк мотала :X

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

А остальные нардепы матькивщины не планируют присоединиться к Надюхе?

 

Судя по последним фотам Хулия совсем потеряла форму.  Или формы... :)

Link to comment
Share on other sites

Кстати...тут некоторые политолохи утверждают шо савченко всё....

видать пошла в одиночное плавание..

будет делать типа свою..партию и сваливать с батькивщины...

 

юлькам видать пора уже её начинать мочить по взрослому.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...