Перейти до змісту

Если бы Курск утонул сегодня...


mg42

Recommended Posts

Те саме, що й тоді )

-1 атомний підводний човен у москалів

-100 "нєщасних мальчіков" які вже точно не прийдуть нас визволяти ні від кого

+1 удар по іміджу вєлікой русской армії

+1 опускалово карлика

 

Хоча, коли чеченці в другу чеченську збивали російські вертушки було якось приємніше, хоч втрати москалів були менші.

Курськ якось спокійно сприймається - ну затонули та й добре...

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Не знаю.

Но, думаю, все же ужас и жалость.

Так, как погиб Курск, не должны гибнуть военные подразделения.

Это - не смерть на поле боя.

Не упавший подбитый самолет.

Это была мученическая бессмысленная смерть, остро приправленная цинизмом и ложью российского главнокомандующео.

Link to comment
Share on other sites

Это была мученическая бессмысленная смерть, остро приправленная цинизмом и ложью российского главнокомандующео.

 

так йопт они ж за этим и шли служить - героически накрыть собой пулемьот и всё такое

жизнь за царя (с)

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Так, как погиб Курск, не должны гибнуть военные подразделения.

 

 

так ніхто не повинен помирати - я не про тих, що загинув від вибуху, а тих що задихнулись. Собача смерть.

Але вони і такі як вони, збили боїнг з жінками і дітьми - ви чули про звільнення з лав ЗС РФ у зв'зку з цим? можливо рускі офіцери стріляються після розбомблених госпіталів в Алеппо і масових вбивств дітей?

Формула проста - кожен мервий руский солдат=врятований десяток мирних життів. Так було, і так буде поки існує російська імперія.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Розчарування, що мало кацапів втонуло.

 

І хотілось би щоб вебкамери там були, в човні - щоб весь світ міг спостерігати за доблєснімі падводнікамі Умірашкі, бо  нас кацапи змусили дивитись на смерть і приниження наших воїнів, зараз ми дивимось на смерть дітей і жінок в Сирії під завалами - це не має забуватись ніколи.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

С начала второй чеченской стало пофиг. До этого все потери у военных воспринимались как свои. Особенно ВВС. Я вырос на военной базе. Там вся армия по-тихоньку становится родней.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Раньше мне было их искренне жаль, страшная смерть. Они же не погибли сразу, а находились в закрытом помещении и медленно умирали - ужас. Есть такой фильм - "Погребенный заживо", его даже смотреть жутко, а они все это пережили. Сейчас относился бы как к смерти врагов. Чем больше их погибнет - тем лучше. Любые проблемы в России вызывают у меня положительные эмоции. Никакой жалости вооооообще!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Раньше мне было их искренне жаль, страшная смерть. Они же не погибли сразу, а находились в закрытом помещении и медленно умирали - ужас. Есть такой фильм - "Погребенный заживо", его даже смотреть жутко, а они все это пережили. 

Аналогічно. А тепер відчув би злорадство після усього, що вони нам з великим ентузіазмом принесли.

 

Коли вони там конали, для мене було шоком, що такі великі і потужні - виконують зйомки Титаніка на дні океана, а не мають чим врятували людей на глибині меншій від довжини тієї субмарини.

Link to comment
Share on other sites

Аналогічно. А тепер відчув би злорадство після усього, що вони нам з великим ентузіазмом принесли.

 

Коли вони там конали, для мене було шоком, що такі великі і потужні - виконують зйомки Титаніка на дні океана, а не мають чим врятували людей на глибині меншій від довжини тієї субмарини.

 

Вони мали чим...вони не хотіли розкривати те, чим Курськ там займався... і  що мав на борту

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Помнится на дд в свое время я бесилась от слов турчиноффа про руського ахфицера хутина. Тогда виртуально его пыталась взять за шкирку, встряхнуть - бдь! Что ж вы глотаете это мерзкое с ухмылкой "она утонула". Ничего, все схавали. И семьи и коллеги. Значит вы этого все достойны. Дохните как скоты. Не жалко.
Link to comment
Share on other sites

"Атомний підво́дний ракетний крейсер К-141 «Курськ» — російський атомний підводний човен, який затонув з 118 членами екіпажу в Баренцовому морі 12 серпня 2000 року."

Link to comment
Share on other sites

"Атомний підво́дний ракетний крейсер К-141 «Курськ» — російський атомний підводний човен, який затонув з 118 членами екіпажу в Баренцовому морі 12 серпня 2000 року."

мля....як врємя лєтіт...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...