Перейти до змісту

Олег Валерьевичь снова в коалиции?


хозяин

Recommended Posts

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко викликає главу партії "Батьківщина" екс-прем'єра Юлію Тимошенко на "публічні дебати".
 
Про це він написав у п'ятницю на своєму Facebook.
Депутат стурбувався, що "вперше за 20 років свого депутатства Юлія Тимошенко жодного разу на цьому тижні не виступила в парламенті".
"Мовчить, як у рот води набрала. А якщо й відповідає, то із свого партійного бункера, ховаючись від незручних питань. Лідер не може боятися і ховатися! Тому я викликаю Юлію Тимошенко, очільницю фракції "Батьківщина", двічі прем'єр-міністра України, кращу подружку Путіна на публічні дебати на будь-якому каналі в будь-який час", – пише Ляшко.
:weep:  :gigi:
Радикал переконує, що має "залізні, неспростовні факти багатолітньої співпраці Тимошенко з Путіним".
"Я прикінчу цю нафталінову московську зозулю на будь-якому ефірі. Навіть якщо вона обере сепарський "Інтер", з якого не вилазить – я зроблю виняток і прийду на канал Льовочкіна і Фірташа", – заявив також Ляшко.

 

 

це до плакату чи після ?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

14732396_233457110405581_374329398958589Василь Крутчак
 
15179080_246061825811776_390524010755219

Справжній патріот України та борець з корупцією вирішив радикально відсвяткувати ТРЕТЮ річниці Революції "Гідності".
Взяв, зібрався разом з сім'єю і поїхав в Карлові Вари, де заселився в 4-зірковий готель Vienna House Dvořák (Nová louka 2053/11, 360 21 Karlovy Vary 353 102 111).
І зараз в даний момент ходить по дорогим магазинах.
P.S. Поважаю! Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

А де ж Хулья-сиротка празнуеть?  

 

И палатки и тару поотбирали бляцкие аваковские соколы...  Тойсть оставили бедну крошку  с голым половым членом на празнег, ироды.  :pardon:  :zrada:

Link to comment
Share on other sites

 

 


А де ж Хулья-сиротка празнуеть?

 

Юленька давеча крутую схему раскрутила по сдвигу к перевыборам. да не пошло как-то.
А теперь она сидит тихонечко, чтобы про нее не вспомнили... Чтобы улеглось и забылось...
А тут - наш рыцарь с вилами, верхом на буренке! Юленька нынче с ним за один электорат тытытркается. А так как она темп потеряла - самое время ее добить и селян вернуть в стойло вилоголовых.
Отакая политическая борьба в курилке

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Аби краще втовкмачити простим людЯм тезу про спільне поле, гівнопольський на ньюзвані навіть голосування спеціально креативне організував:

1) ви за Юлю с Ляшком?

2) чи ви за когось іншого?

І разом з В.Фесенком на повному серйозі обсмоктував намальовані результати.

Link to comment
Share on other sites

Юленька давеча крутую схему раскрутила по сдвигу к перевыборам. да не пошло как-то.

А теперь она сидит тихонечко, чтобы про нее не вспомнили... Чтобы улеглось и забылось...

А тут - наш рыцарь с вилами, верхом на буренке! Юленька нынче с ним за один электорат тытытркается. А так как она темп потеряла - самое время ее добить и селян вернуть в стойло вилоголовых.

Отакая политическая борьба в курилке

Конкуренты...Они везде.

 

http://coub.com/view/h3eut

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Вот те на :)

 

  cьогодні в 16:34
IP/Host: 93.78.96.---
Я голосував за Ляшка
Зараз проголосував : "Не пішов би на вибори"
Але, можливо, й пішов би. Тоді проголосував би або так само (за Ляшка), або за порошенка
Link to comment
Share on other sites

 

Вот те на :)

 

  cьогодні в 16:34

IP/Host: 93.78.96.---

Я голосував за Ляшка

Зараз проголосував : "Не пішов би на вибори"

Але, можливо, й пішов би. Тоді проголосував би або так само (за Ляшка), або за порошенка

 

От же ж скотиняка така! (с) :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...