Перейти до змісту

Українські канали у кабельних мережах з 1 січня стануть платними.


Agh

Recommended Posts

а ще у цієї сучої Волі немає своєї, провайдерської пошти

якось мені вона знадобилась

і я з жахом дізнався, що замість нормальної пошти там лінк на кацапський яндекс!

я їм - ви шо, ох..їли, сучари?

у мене конфіденційна, або фінансова інфа, наприклад, а мене посилають на фсб-шну пошту?

а вони мені пісні, ще й ругатєльні - пошта ж є, чого ото видєлуваться...

ну гандони!

порубаю кабель!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а ще у цієї сучої Волі немає своєї, провайдерської пошти

якось мені вона знадобилась

і я з жахом дізнався, що замість нормальної пошти там лінк на кацапський яндекс!

я їм - ви шо, ох..їли, сучари?

у мене конфіденційна, або фінансова інфа, наприклад, а мене посилають на фсб-шну пошту?

а вони мені пісні, ще й ругатєльні - пошта ж є, чого ото видєлуваться...

ну гандони!

порубаю кабель!

Так  Воля - це  Бойко,  чим  Ви  здивовані? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Пусть кодируют, хер с ними. Жалко бабушек по селам
Вони з радістю остаточно перейдуть на споживання безкоштовного коцапського мила з хуйловськими настановами про необхідність васстанавіть адін братскій народ.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так  Воля - це  Бойко,  чим  Ви  здивовані? 

 

Бойко?

падла!

отмля...

А чем Киевстар, например, не угодил, шо юзеры Воли скавчать и продолжают жрать кактус?

чий він? які умови? 

в моєму будинку довго не було жодної альтернативи!

Link to comment
Share on other sites

в моєму будинку довго не було жодної альтернативи!

а тарілку повісити за 800грн 5 років тому? І без абонплати дивись хоч в лісі, аби сигнал на півд-захід був і, стіни/сильні дерева не заважали Змінено користувачем LampoGaz
Link to comment
Share on other sites

Київстар - то"Вымпелком" кацапський наполовину

 

Та пофиг. Что мне и от мобильной связи отказаться, бо кацапы выкупили МТС И КС? Снявши голову по волосам не плачут

Link to comment
Share on other sites

а тарілку повісити за 800грн 5 років тому? І без абонплати дивись хоч в лісі, аби сигнал на півд-захід був і, стіни/сильні дерева не заважали

 

ну бо з серії - аби

Link to comment
Share on other sites

Вони з радістю остаточно перейдуть на споживання безкоштовного коцапського мила з хуйловськими настановами про необхідність васстанавіть адін братскій народ.

 

Це вже й так є. Ви подивіться на встановлені антени - там де їх дві штуки , розташовані майже під прямим кутом і на одній - тільки одна голівка трохи дивної форми - ото й є узкомірєц, що дивиться кац-ТВ з  супутнику Ямал.

Окрім того є ще купка російських каналів на Гориничі, їх перелічено вище. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а тарілку повісити за 800грн 5 років тому? І без абонплати дивись хоч в лісі, аби сигнал на півд-захід був і, стіни/сильні дерева не заважали

 

В мене таке й є  :gigi:  й вішав аби дивитися "не наше" 

Зараз потроху згадую французську й думаю , що перетягну одну з голівок на Астру 19-го градусу. Жаль, що до нас не добиває супутник з 28 Е , де все ВВС хоститься

Link to comment
Share on other sites

Тарелки - вчерашний день. Там где есть инет, хотя бы 5-10 мбит, савишь телек со смарт-тв и юзаешь ip-tv или torrent-tv

 

В мене старенький пилип без смарт-тв, зате до нього прикручені Dune-53HD  та OpenBox-SX4Base+ де все це є . Але хочу ще й тарільку, бо NHK World є тільки там

Link to comment
Share on other sites

В мене старенький пилип без смарт-тв, зате до нього прикручені Dune-53HD  та OpenBox-SX4Base+ де все це є . Але хочу ще й тарільку, бо NHK World є тільки там

 

А что там такого в том NHK World ? 

Link to comment
Share on other sites

Тарелки - вчерашний день. Там где есть инет, хотя бы 5-10 мбит, савишь телек со смарт-тв и юзаешь ip-tv или torrent-tv

 

Інет є. Від Волі ж. 100 Мбіт же наче.

смарта ТВ немає

приставку купити? яку? шо й куди пхати? і шо?

просвітіть, будь-ласка

Link to comment
Share on other sites

Інет є. Від Волі ж. 100 Мбіт же наче.

смарта ТВ немає

приставку купити? яку? шо й куди пхати? і шо?

просвітіть, будь-ласка

Та їх до гибелі є

 

Є ось магазінчік

 

http://www.agsat.com.ua/smart_tv_pristavki_mediapleyery/android-smart-tv-pristavki/

 

Дивись, читай.

Змінено користувачем A.W.
Link to comment
Share on other sites

Інет є. Від Волі ж. 100 Мбіт же наче.

смарта ТВ немає

приставку купити? яку? шо й куди пхати? і шо?

просвітіть, будь-ласка

 что и к чему можно глянуть тут, к примеру http://mysku.ru/blog/aliexpress/45230.html

Link to comment
Share on other sites

 

 


приставку купити? яку? шо й куди пхати? і шо? просвітіть, будь-ласка

 

Если минимизировать технические подробности,

то покупается коробочка с андроидом внутри. Коробочка подключается к телеку по HDMI.

К коробочке есть пульт, по типу как к обычному тюнеру/телеку/видику/етц.

 

Коробочка по вай-фаю или кабелю на выбор получает интернет, из интернета - шаровые или платные тв-каналы.

Коробочек много разных - выбирать лучше вдумчиво.

 

Где искать шаровые или платные ТВ-каналы - разговор отдельный, там много вариантов и подробностей - главное что это возможно и нет привязки к кабельным операторам.

Например киевстаровским "домашним телевидением" можно пользоваться в любом месте где есть инет, неважно кто провайдер.

 

Коробочка может не только транслировать тв-каналы, но и выполнять по желанию еще туеву хучу  вещей, как и любой девайс на андроиде. Игры, скайпы, втентакли, одноглазики,(веб-камеры подключаются без особых проблем), просто шариться по инету как с обычного компа - тоже пожалуйста. Клавиатура с мышкой тоже подключаются, если надо.

 

Цены на более-менее приличные такие коробочки начинаются от 1000 грн.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Один мінус - куди вже ці пульти ДУ складати?

Гы.

1. К большинству андроид-боксов идут перепрограммируемые пульты, котороые могут копировать сигналы других пультов.

2. Щас жду Xiaomi Redmi Pro. В нем ИК-порт может использоваться как универсальный пульт, есть соответствующее ПО. Буду кондеи в магазинах и телеки в фокстротах клацать. :D

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Дякую, хлопці.

Почитаю.

 

Jinx, окрема подяка за подробиці. Я зрозумів.

Залишилась конкретика. 

Може хто порекомендує шо купити. Оптимальне. За ціною-якістю.

Бажано навіть у китайських друзів (бо буде дешевше)? aliexpress користуюсь.

Га?

Веб-камери! Люблю дивитись! Особливо в місцях, де бував. А як там з якістю на великому екрані?

Одним словом, вже хочу приставку!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Дякую, хлопці.

Почитаю.

 

Jinx, окрема подяка за подробиці. Я зрозумів.

Залишилась конкретика. 

Може хто порекомендує шо купити. Оптимальне. За ціною-якістю.

Бажано навіть у китайських друзів (бо буде дешевше)? aliexpress користуюсь.

Га?

Веб-камери! Люблю дивитись! Особливо в місцях, де бував. А як там з якістю на великому екрані?

Одним словом, вже хочу приставку!

 

 

Та важко сказати.

Єдине що - дивися на ціну , нижче 1400-1500 гривень мало що можна путящого знайти... пам'яті  не менше ніж 2Гб, теж треба. А так - все одно що.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...