Перейти до змісту

И снова здравствуйте


Nadin

Recommended Posts

Заради справедливості - Вєталька не самий поганий мер, принаймі кращий за попєредніка, і хоча б киянин, а то задрали сільских жлобанів в мери столиці пхати.

 

Віталік - нічим не кращий від папєрєдніков!

Нічим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Цікаво, чи  великий  потік  лайна  полиється  на  Вакарчука?  Ще  один  українець,  якому  можна  довіряти,  в  претенденти  зарисувався.

А  потім  українці  в  унісон  з  "псевдо"  будуть  зітхати,  чому  Україна  втрачає  державність.  Ай  яй яй.

Чому  бідні  -  бо  дурні.

 

Вы это серьезно?

 

Вакарчук по сути предложил пускать в Украину кобздонов. В надежде, что против них проголосуют зрители. Ну, сам Вакарчук может билетик в первый ряд покупать не станет, зато толпы ваты с упоением и соплями на харе раскупят все билеты на год вперед. И будут чувствовать себя в Украине как дома, хотя должно быть как раз наоборот. Другими словами, предложение Вакарчука играет как раз против государственности Украины. Гарний буде з нього през.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Віталік - нічим не кращий від папєрєдніков!

 

А я ващето тут живу ;) Кращий. Але ніхто не каже, що хороший :gigi: А якщо з нового року забере Київенерго у Ахмєткі (а це найіиовірніше) і не дозволить Омельці цю корову доїти, а знайде інвестора в Німеччині - то буде непоганим мером

Link to comment
Share on other sites

Віталік - нічим не кращий від папєрєдніков!

Нічим.

 

у Вєталя однi його пєрли чого вартi :gigi:

 

Сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее, смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать.

Link to comment
Share on other sites

А я ващето тут живу ;) Кращий. Але ніхто не каже, що хороший :gigi: А якщо з нового року забере Київенерго у Ахмєткі (а це найіиовірніше) і не дозволить Омельці цю корову доїти, а знайде інвестора в Німеччині - то буде непоганим мером

 

та й я якось теж тут (там) живу

коли забере - подискутуємо, але нє вєрю(ц)

А якщо навіть і забере. то це буде рішення цього складу Київради, а не Віталєга.

 

Останній подвиг гамбургця та ЛосАнджелегця Віталія Кличка - це пожертва купи грошей дітям в Німеччині.

 

 

Чим кращий від Попова? приклад?

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

 

 


коли забере - подискутуєм

 

В мене інсайд :shuffle: там не весь Київенерго, а частину, яка, виявляється в аренді у Ахмета - значну частину тепла/гарячої води і всі трубопроводи. Оренду не будуть продовжувати 99,9%...Шукають інвесторів в Німеччині, але по коридорам Київради скаче, як молодий Омелька, хоче, щоб його посадили на цей проект і ще Плачков, теж та ше потвора жадібна. Якщо вони в цей проект всунуть свого писка - буде капец, знов все стибрять...

 

 

 


та й я якось теж тут (там) живу

Ну то визнайте, що хоч трохи шурхотять по господарський частині - асфальт, плитка, дерева...і на гамнянку гроші знайшли...

 

 

 


Останній подвиг гамбургця та ЛосАнджелегця Віталія Кличка - це пожертва купи грошей дітям в Німеччині.

Це так, пиздець неопісуємий, начебто він там кар'єру політика робить :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В мене інсайд :shuffle: там не весь Київенерго, а частину, яка, виявляється в аренді у Ахмета - значну частину тепла/гарячої води і всі трубопроводи. Оренду не будуть продовжувати 99,9%...Шукають інвесторів в Німеччині, але по коридорам Київради скаче, як молодий Омелька, хоче, щоб його посадили на цей проект і ще Плачков, теж та ше потвора жадібна. Якщо вони в цей проект всунуть свого писка - буде капец, знов все стибрять...

 

 

 

Ну то визнайте, що хоч трохи шурхотять по господарський частині - асфальт, плитка, дерева...і на гамнянку гроші знайшли...

 

 

 

Це так, пиздець неопісуємий, начебто він там кар'єру політика робить :fp1:

 

Це його страховка, він живе ТАМ, його жінка з дітьми живуть ТАМ!

 

Самий пиздець в тому, що  вони живуть в Гамбурзі та в Лосанжелосі!

 

І він брехав в 2014 р , що вони живуть в Києві.

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

 

 


Самий пиздець в тому, що вони живуть в Гамбурзі та в Лосанжелосі!

 

Із-за цього його кар'єра політика і має закінчитись цим мерством. Це огидно і принизливо. Наче ми колонія, яку грабують, вивозять цінності, а леді з дітьми живуть в "нормальній" країні, де не пахне неграми українцями і не видно цих убогих, що порпаються в смітниках :fp1:

ЗІ А таки він кращий від Попова :shuffle: хоч трохи крихт до нас долітає..

Link to comment
Share on other sites

А мені соромно за жадненького Славка, який і не збирався концерти відміняти на Кацапії, поки кацапи не заборонили їх проводити..хоча вже була Небесна Сотня і почалась анексія Криму. Чому я маю вважати після цього, що він спочатку українець, а потім артист і барига, а не навпаки? І потім - його зарозумілість і презирство до людей, снобізм, який він повсякчас виявляє в інтерв'ю, ніяк не можуть до нього схиляти людей. Як до артиста - можливо, а як до політика - ніколи...

 Snow_bird,  а  Ви  не  допускаєте,  що  "по  большому  счёту"  Славко  своїми  концертами  міг  би  зробити  в  Рашці  більше,  ніж  політики.

Що  мудріше - наставляти  кацапів  проти  нас,  чи  уникнути  протистояння?  Може  краще  зробити  так,  щоб  кацапи  самі  не  хотіли  проти  нас  воювати.

 

Я  розумію,  що  назвете це  утопією.  Я  тільки  хочу  звернути  увагу,  що  кожну  проблему  можна  розглядати  під  різним  прицілом.

Крім  однієї - ніколи!  не  підтримуйте  шельмування  своїх  людей,  особливо  тоді,  коли  проти  них  відкрита  внутрішня  війна.

Треба  бути  трохи  далекогляднішим.

Та  подивіться,  скільки  людей  прийшло  на  концерт  в  Білорусі!  Невже  такі  усі  погані.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вакарчук по сути предложил пускать в Украину кобздонов

Ви  оце  "по  сути"  почули  не  від  Вакарчука.

Вакарчук  отому  Кобзону  влаштував  би  зустріч  з  Правим  сектором.  :)   І  більше  б  не  було  ніякиїх  Кобзонів.

 

Тут  взагалі:  один щось  додумає,  другий  розкрутить,  третій  перекрутить  і  пішло-поїхало.

Але  саме  так  задумано.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Із-за цього його кар'єра політика і має закінчитись цим мерством. Це огидно і принизливо.

 

Його карєра політика не мала навіть починатися!

Але вже два терміни!

Тупе жадібне бидло!

Link to comment
Share on other sites

 Snow_bird,  а  Ви  не  допускаєте,  що  "по  большому  счёту"  Славко  своїми  концертами  міг  би  зробити  в  Рашці  більше,  ніж  політики.

Що  мудріше - наставляти  кацапів  проти  нас,  чи  уникнути  протистояння?  Може  краще  зробити  так,  щоб  кацапи  самі  не  хотіли  проти  нас  воювати.

 

shpylka, если кацапьи додалбывания к Украине это комплекс старшего брата, то постоянные попытки украинцев "перевоспитать" кацапов это комплекс младшего брата. Не проще ли строить свою государственность самим, без оглядок на раиссю, как это сделали Литва, Латвия, Эстония, Польша и другие страны? Почему-то они не стали заморачиваться моральным состоянием свинорылых (не ездят к ним с концертами, например), а вместо этого просто послали их нахуй и пошли своей дорогой.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Не може претендентом бути непорядна людина - Славко НЕ ПИСАВ ДИСЕРТАЦІЮ, але не мав сміливості признатися, він в то йчас співав, стрбав по сцені, грошенятка зарболяв, а якийсь негр від науки писав за нього, бо в нього татко був РЕКТОРОМ, а потім і міністром. В мене питань більше нема.

Це  ви  йому  писали  дисертацію?  Чи  повторюєте  ОБГ?

Ви  самі  дисертацію  захищали?  В  курсі  усього  процесу  від  початку  до  кінця?

 

Щось  не  пам ятаю,  щоб  ви  обговорювали,  хто  Юльці  дисертацію  писав,  Януковичу.  Та  в  нашому  політикумі  усі  при  наукових  ступенях.

Але  то  треба  лише  Вакарчукову  дисертацію  обсмоктувати.  Ой  герої!

Link to comment
Share on other sites

Це  ви  йому  писали  дисертацію?  Чи  повторюєте  ОБГ?

Ви  самі  дисертацію  захищали?  В  курсі  усього  процесу  від  початку  до  кінця?

 

ну я защищал

версия Цедзипа вполне реалистична.

имея папу-ректора и принимая во внимание факт того, что карьеру после диссера он послал, Вакарчук должен скорее доказывать, что это он сам написал, чем наоборот. Или же просто не акцентировать внимание на своей PhD, что он и делает.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Це  ви  йому  писали  дисертацію?  Чи  повторюєте  ОБГ?

Ви  самі  дисертацію  захищали?  В  курсі  усього  процесу  від  початку  до  кінця?

 

Щось  не  пам ятаю,  щоб  ви  обговорювали,  хто  Юльці  дисертацію  писав,  Януковичу.  Та  в  нашому  політикумі  усі  при  наукових  ступенях.

Але  то  треба  лише  Вакарчукову  дисертацію  обсмоктувати.  Ой  герої!

 

 

я не писав, але будь-який науковець скаже, що дисертацію пишуть, не на гастролях, та коли татко ректор

та міністр

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

shpylka, если кацапьи додалбывания к Украине это комплекс старшего брата, то постоянные попытки украинцев "перевоспитать" кацапов это комплекс младшего брата. Не проще ли строить свою государственность самим, без оглядок на раиссю, как это сделали Литва, Латвия, Эстония, Польша и другие страны? Почему-то они не стали заморачиваться моральным состоянием свинорылых (не ездят к ним с концертами, например), а вместо этого просто послали их нахуй и пошли своей дорогой.

Тут  не  справа  в  концертах,  а  в  тому,  що  в  момент,  коли  така  слабка  держава  взагалі  може  розвалитися,  коли  на  одного  друга  9  недругів,  коли  тим  недолугим  українцем  кожен  хоче  керувати,  то  наші  сировумні  українці  замість  того.  щоб  об єднуватися,  займаються  шельмуванням  своїх  же  за  усілякі  бздури  і  при  тому  стогнуть,  чому  ми  не  маємо  своєї  щасливої  держави.

Боже,  нам  єдність  подай! 

Вам  знайомі  ці  рядки?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я розумію, що назвете це утопією.

Не буду називати утопією. Можливо Вакарчук, як артист багато зробив для популяризації української мови, культури на всьому постсовку. Значно більше ніж офіційні структури. Наголошую, в мене нема претензій - як до артиста, хай навіть просвітителя :) (хоча, я, власне вважаю, що він все ж комерсант, та ще й картавий співак, ну то таке...моє імхо). Тільки до чого тут політика? Він же не хотів вникати, працювати, варитись в цьому болоті то який з нього політик? Йому це не подобається, в нього був шанс розпочати кар'єру політика - він його знехтував, то нема чого тепер повчати кому і що робити. Ну не буває такого - скаче на сцені - бац і президент..треба трошки в те лайно попірнати, десь виграти, десь програти, відгребти від громади тумаків...

 

 

 


Може краще зробити так, щоб кацапи самі не хотіли проти нас воювати.

Це неможливо. В них зараз накрутка на знищення, геноцид українців. Кругом як мантру повторюють, я навмисне поцікавилась. Така установка. Задіяні всі ресурси на всіх рівнях. Козломорді зібрались таки воювати. Про це говорять навіть на бізнес-тренінгах і на лекціях, де "виявляють третє око", навіть будисти :fp1: тобто будисти, в яких вбивство живої істоти - гріх, говорять про те, що нічого страшного в знищенні кількох мільйонів українців нема - це необхідність, після якої настане ера благодення. То це Ви їх сподіваєтесь переконати?

 

 

 


ніколи! не підтримуйте шельмування своїх людей, особливо тоді, коли проти них відкрита внутрішня війна

Пані Шпилько, скажіть це Славку. Бо це він шельмує, зокрема зусилля багатьох українців щодо цього "чорного списку" окрім того, зарозуміло розповідає, що народ якийсь не такий.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Snow_bird,  а  Ви  не  допускаєте,  що  "по  большому  счёту"  Славко  своїми  концертами  міг  би  зробити  в  Рашці  більше,  ніж  політики.

Що  мудріше - наставляти  кацапів  проти  нас,  чи  уникнути  протистояння?  Може  краще  зробити  так,  щоб  кацапи  самі  не  хотіли  проти  нас  воювати.

Не міг. По-перше, ті, хто проти нас воюють, на Славця переважно не ходять. По-друге, думка окремого кацапа нічого не важить проти думки вождів. Шизофренія їм звична і не шкодить - ані любят укрАінскіє пєстні, но готови убівать бендеровцев і защіщать вєлікую Русь.

 

Хоча припускаю, що Славко продовжував концерти не тільки задля бабла, а й задля наївного пацифізму, який у нього регулярно повторюється. Тим більше він не пасує на лідера воюючої країни.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тут  не  справа  в  концертах,  а  в  тому,  що  в  момент,  коли  така  слабка  держава  взагалі  може  розвалитися,  коли  на  одного  друга  9  недругів,  коли  тим  недолугим  українцем  кожен  хоче  керувати,  то  наші  сировумні  українці  замість  того.  щоб  об єднуватися,  займаються  шельмуванням  своїх  же  за  усілякі  бздури  і  при  тому  стогнуть,  чому  ми  не  маємо  своєї  щасливої  держави.

 

Пусть Славко занимается тем, что у него хорошо получается - музыкой, и никто ему плохого слова не скажет.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Щось  не  пам ятаю,  щоб  ви  обговорювали,  хто  Юльці  дисертацію  писав,  Януковичу.  Та  в  нашому  політикумі  усі  при  наукових  ступенях.

Але  то  треба  лише  Вакарчукову  дисертацію  обсмоктувати.  Ой  герої!

Нам дуже бракує, щоб дисери УСІХ владців і претендентів у владу публікувалися, аналізувалися і при потребі наукові ступені скасовувалися.

 

Але пінгвін Кириленко так рятував свою жону Лептонівну, що зробив скасування ступеня реально неможливим.

 

Це при тому, що він ЄДИНИЙ політик, що ДВІЧІ підтримав українську мову - у дубляжі кіно та на радіо. Ніхто інший не зробив цього НІ РАЗУ.

 

От таке суперечливе життя :(

Link to comment
Share on other sites

та власне з музикою теж не зовсім  все добре

Славко - це не найгірша, але попса. Віктор Неборак може критикувати його тексти з погляду високої поезії, хтось підсміюється з кагтавості, манера триматись на сцені (яку, на жаль, перейняла Христина Соловій) теж задовбує, однак для його аудиторії - аж задуже добре.

 

Тому хай би займався музикою, ну і громадською діяльністю, але не політикою. На жаль, і цього разу ми не діждались Вашінгтона...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому хай би займався музикою, ну і громадською діяльністю, але не політикою. На жаль, і цього разу ми не діждались Вашінгтона...

 

Фарион надо в президенты!

Link to comment
Share on other sites

А я думаю, что это разгон на Славика пошел, а вон оно что:

 

Лидеры мнений просят президента Петра Порошенко срочно создать полноценную систему независимых антикоррупционных судов в Украине.

Соответствующее обращение подписали патриарх Киевский и всей Руси-Украины Филарет, Верховный архиепископ Киево-Галицкий Святослав (Шевчук), лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук, актриса Ада Роговцева и писатель Сергей Жадан.

"Мы, подписанты этого письма, настаиваем на срочном создании полноценной системы независимых антикоррупционных судов, а не только Высшего антикоррупционного суда, как это предусмотрено законом "О судоустройстве и статусе судей", – говорится в письме, переданном "Украинской правде".

"Этим судам предстоит рассматривать антикоррупционные дела по сути, давать согласие на проведение соответствующих следственных действий по ходатайству Национального антикоррупционного бюро Украины и Специализированной антикоррупционной прокуратуры", – добавляется в нем.

По данным ZN.UA, Святослав Вакарчук встретился с Петром Порошенко вечером 13 декабря – и передал это обращение президенту.

Подписанты предлагают создать специальную конкурсную комиссию по отбору кандидатов на должности антикоррупционных судей по примеру комиссии, которая выбирала директора НАБУ.

"Считаем необходимым, чтобы в состав конкурсной комиссии были включены иностранные специалисты с безупречной международной репутацией", – отмечают они.

Известные общественные деятели убеждены, что без системной борьбы с коррупцией реформы обречены на провал, а НАБУ и САП не будут эффективны.

"Автономия будущей системы независимых антикоррупционных судов должна быть четко определена и законодательно закреплена, их полноценное финансирование – обеспечено защищенной статьей государственного бюджета. Государство должно гарантировать специальную охрану и надежную защиту антикоррупционных судей и их семей", – считают они.

"Украинская правда", "Зеркало недели"

Link to comment
Share on other sites

 

А я думаю, что это разгон на Славика пошел, а вон оно что:

 

Лидеры мнений просят президента Петра Порошенко срочно создать полноценную систему независимых антикоррупционных судов в Украине.

Соответствующее обращение подписали патриарх Киевский и всей Руси-Украины Филарет, Верховный архиепископ Киево-Галицкий Святослав (Шевчук), лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук, актриса Ада Роговцева и писатель Сергей Жадан.

"Мы, подписанты этого письма, настаиваем на срочном создании полноценной системы независимых антикоррупционных судов, а не только Высшего антикоррупционного суда, как это предусмотрено законом "О судоустройстве и статусе судей", – говорится в письме, переданном "Украинской правде".

"Этим судам предстоит рассматривать антикоррупционные дела по сути, давать согласие на проведение соответствующих следственных действий по ходатайству Национального антикоррупционного бюро Украины и Специализированной антикоррупционной прокуратуры", – добавляется в нем.

По данным ZN.UA, Святослав Вакарчук встретился с Петром Порошенко вечером 13 декабря – и передал это обращение президенту.

Подписанты предлагают создать специальную конкурсную комиссию по отбору кандидатов на должности антикоррупционных судей по примеру комиссии, которая выбирала директора НАБУ.

"Считаем необходимым, чтобы в состав конкурсной комиссии были включены иностранные специалисты с безупречной международной репутацией", – отмечают они.

Известные общественные деятели убеждены, что без системной борьбы с коррупцией реформы обречены на провал, а НАБУ и САП не будут эффективны.

"Автономия будущей системы независимых антикоррупционных судов должна быть четко определена и законодательно закреплена, их полноценное финансирование – обеспечено защищенной статьей государственного бюджета. Государство должно гарантировать специальную охрану и надежную защиту антикоррупционных судей и их семей", – считают они.

"Украинская правда", "Зеркало недели"

 

 

http://image.tsn.ua/media/images4/1340x530/Feb2016/385254485.jpg

Link to comment
Share on other sites

Віталік - нічим не кращий від папєрєдніков!

Нічим.

 

отут не погоджуюся.

При ньому таки вулиці чистять. Звісно це завжди можна робити краще, але у порівнянні з тими, хто раніше був - дійсно краще.

 

+ виділені смуги для громадського транспорту. + довів до ума міську електричку

 

до речі, він, схоже, запроваджує певні німецькі "фішки". Перенести ялинку на Софіївську, як на мене, теж правильна ідея

Link to comment
Share on other sites

А я думаю, что это разгон на Славика пошел, а вон оно что:

 

Лидеры мнений просят президента Петра Порошенко срочно создать полноценную систему независимых антикоррупционных судов в Украине.

 

Соответствующее обращение подписали патриарх Киевский и всей Руси-Украины Филарет, Верховный архиепископ Киево-Галицкий Святослав (Шевчук), лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук, актриса Ада Роговцева и писатель Сергей Жадан.

"Мы, подписанты этого письма, настаиваем на срочном создании полноценной системы независимых антикоррупционных судов, а не только Высшего антикоррупционного суда, как это предусмотрено законом "О судоустройстве и статусе судей", – говорится в письме, переданном "Украинской правде".

"Этим судам предстоит рассматривать антикоррупционные дела по сути, давать согласие на проведение соответствующих следственных действий по ходатайству Национального антикоррупционного бюро Украины и Специализированной антикоррупционной прокуратуры", – добавляется в нем.

 

По данным ZN.UA, Святослав Вакарчук встретился с Петром Порошенко вечером 13 декабря – и передал это обращение президенту.

Подписанты предлагают создать специальную конкурсную комиссию по отбору кандидатов на должности антикоррупционных судей по примеру комиссии, которая выбирала директора НАБУ.

О, це якраз те, що я пропонував - громадська діяльність  :tu: . Славко, звичайно, не такий морально бездоганний, як Насіров або Кононенко, але до думки можна прислухатись.

Link to comment
Share on other sites

Але у списку підписантів УПЦ МП нема, тому їх думка Пєцю не зацікавить.

 

А шкода, так хотілося б подивитися, як Пєця створюватиме суд, який вибиватиме з-під Пєці підпорки :gigi:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...