Перейти до змісту

Блокада торгівлі з окупантами


zig

  

70 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте ви блокаду торгівлі з окупованими територіями?

    • Підтримую
      69
    • Не підтримую
      1


Recommended Posts

  • Replies 1.1 тис
  • Created
  • Остання відповідь

 з 1700гр   робітникам  йшло   150 гр. за тону  вугіля.

   1550 гр  всі  до копійки йшли  українській армії .

 

тепер ці 1550гр підуть кацапам  ПЕРЕМОГА. :X

 

Останній резерв Мінстеця - ополчєніє, набране у інтернатах для олігофренів?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Блин , но не в пустыне же они сидят. Сняли на мобилки видеоотчеты, спаковали на флешку, гонец метнулся в соседнюю деревню. Слил в сеть. Дело сделано. РАз в день. И полное покрытие по всем блок постам. Простые решения - самые надежные. Бритва Оккама.

 

Ну, Семенченко регулярно с отчетами выступал, например. Штаб блокады в ФБ выкладывет. А вообще, эта неорганизованность с правильным медиасопровождением говорит лишь о том, что блокада по своей сути - явление больше стихийное, движняк с низов, а не с верхов

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Людас, ты профессиональных психолог? :) Очень точные формулировки.

 

:)  Дякую за компліман. Моя сімейна доктреса  каже, що я маю дуже чутливу натуру і на мені треба ліки випробовувати..

 

ЗІ. Іншими словами я цих блядєй нутром чую.. :)

Останній резерв Мінстеця - ополчєніє, набране у інтернатах для олігофренів?

 

Стецьюгенд. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, Семенченко регулярно с отчетами выступал, например. Штаб блокады в ФБ выкладывет. А вообще, эта неорганизованность с правильным медиасопровождением говорит лишь о том, что блокада по своей сути - явление больше стихийное, движняк с низов, а не с верхов

Инициатива снизу - это отличный старт проекта, но факт народности работает на более недели. Дальше нужна организация. План нужен. Сhain of command. Supply chain, Communication plan, media coverage and support, transportation plan, financial plan, 

Targets, goals. Allies list, partners list. negotiation plan. surveillance plan, stronghold security plan, personal security plan, paralegal and legal support plan. Вобщем, сложно все, если делать по уму.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

очень похоже на его пеар/самопеар. 

 

Так никто не запрещал пиариться таким образом всем желающим. Наоборот, это даже приветствовалось блокадниками

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Аброська окончательно охуел.

 

18 год · 
 

Повністю підтримую Евгений Дейдей

Yriy Drakon - справжній офіцер, патріот, який щодня несе службу в ім'я України.

Запроданці без роду і без імені та колишні громадяни РФ загралися. Схаменіться, бо буде пізно!

 

То, что происходит последние пару дней- предательство! 

И пост Луценко его пик! Это наглая клевета и порочение репутации боевого офицера!

И за это Игорь Луценко должен ответить. Как минимум извиниться.

У нас больше нет сил это терпеть и я солидарен с моими бойцами- популистов и косящих под атошников стало в избытке! Нам давно пора начать их воспитывать! Битами! На выходе из Верховной Рады!
Мне всеравно что сейчас думают мои "коллеги", мне плевать на этот мандат и на то, что количество желающих меня лишить его сейчас увеличится в трижды! 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ипанько Голубан подал в суд на Луценка. И новые пикантные подробности про фигуранта 

 

 

Особа Юрія Голубана грає все більш яскравими фарбами, дякуючи журналісту Артем Фурманюк
Я радий, що Голубан, за вказівки Авакова і Геращенка, подав на мене в суд.
Ми в суді ініціюємо його допит, хай розкаже, що він робив у травні 2014.
За завідомо неправдиві свідчення передбачена кримінальна відповідальність.

 

Артем Фурманюк з Volodymyr Boyko та ще 64.

43 хв · 
 

Репост!

Нагадаю, що буквально позавчора в своєму короткому оповіданні про Юрія Голубана в ФБ я згадував про те, що цей зрадник свого часу був затриманий СБУ і навіть поміщений на короткий час до Кіровоградського СІЗО. За моєю інформацією українські чекісти затримали його за те, що дізналися про його прямий мобільний зв'язок з ватажком терористичного угрупування "Восток" Ходаковським під час боїв за Донецький аеропорт.

 

Запис про це зараз можна знайти на сторінках видання "Конфлікти і закони", яке розмістила моє повідомлення в себе. http://k-z.com.ua/…/41712-stalo-vidomo-shcho-za-polupan-vde… Правда, пізніше я вказав, що "тюремне радіо", яке повідомило мені цю інфу, "дало збій", і видалив даний запис, попутно додавши, що в даному випадку мої джерела просто могли злякатися та передумати. Мовляв, таке буває. Ось цей пост: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1864685150456957&id=100007464695596 Підтвердити ж інформацію з інших джерел мені на той час не вдалося.

 

Чи можна розцінювати як надійне джерело інформації вчорашню інтернет-конференцію Ходаковського, в якій видатний терорист вже докладно розповідає про Голубана - вирішувати вам, мої френди і фоловери. У ній він, зокрема, підтверджує мою попередню інфу про мобільні содзвони "Восток" з Голубаном під час боїв за ДАП. Пропоную до уваги: https://www.youtube.com/watch?v=2lf-CPjciF8(Див. з 01:17:30).

 

Додам ще лише дві речі. Моє ставлення до Ходаковського напряму формується тим, що мого батька 31 січня 2015 року в Донецьку взяли до полону, де потім утримували довгий місяць, в тому числі і члени ОЗУ "Восток" (http://novosti.dn.ua/…/228297-osvobozhdennomu-yz-plena-dnr-…), і вже в другу чергу - моїми журналістськими розслідуваннями, в яких чітко простежується моє вкрай негативне ставлення до даного персонажу. Ось лишень один з прикладів:https://ord-ua.com/…/vostochnyij-tupik-chto-povlekut-za-so…/

Друге. На жаль, таким особам, як Антон Геращенко я, зі зрозумілих причин, схильний довіряти ще менше, ніж терористам. Тому що зрадник гірше ворога. Та ще й тому, що раднику Авакова, який й запросив цього Голубана до ВР, брехати в даному конкретному випадку набагато вигідніше, ніж тому самому Ходаковському.

 

Окрім того, вже після моєї першої публікаціїї про Голубана, в мене по крупицях почала з'являтися й нова інформація про цього зрадника. До речі, як виявляється, те, що він воював на боці "ДНР", багато для кого з пересічних мешканців Донецька не є таємницею. Мої джерела також підтверджують, що він насправді працював саме в управлінні "А" Донецького обласного СБУ під керівництвом саме Ходаковського. В якості бонусу доповню, що жінка Голубана працювала на фирмі "Укрсплав", яка скупляла кольоровий брухт металлів у Донецьку вагонними нормами й належала колишньому нардепу від ПР й другу Ріната Ахметова Євгену Геллєру.

 

Все це дуже легко перевірити нашим доблесним правоохоронцям, але ж навряд чи вони стануть це робити. Їм легше вбачати в кожному з нас "агента Кремля". Адже багато хто з українців вже стикався з тією інфою, що безпосередній керівник Голубана в данний час Аброськін до своєї появи на материку допомагав кримським сепаратистам й російським військовим штурмувати адмінбудівлі на півострові. Про це багато писали в інтернеті. Свого часу я також опублікував відео (http://novosti.dn.ua/…/223033-semen-semenchenko-v-zakhvache…), на якому майбутнього "легендарного комбата" та нардепа Грішіна (семена Семенченка) можна побачити в захопленій "губаревцями" ОДА на початку березня 2014-го, а також під час захвата сепаратистами будівлі казначєйства у Донецьку (https://w w w .youtube.com/watch?v=QEvXrmzuGNc), за декілька днів до того, як він раптово "перейшов на український бік".

 

До речі, зі слів Ходаковського, Голубан незадовго до свого переходу на український бік так само ховався за балаклавою, як і Грішін аж до отримання нагороди від Порошенка й зміни прізвіща.

Взагалі, давно пропоную читачам моїх статей й постів оцінювати справжнє відношення кожної окремо узятої персони до України не по її офіційному статусу або красивих словах, і навіть не по орденах, а виключно по вчинках. Останні ж вчинки Аброськіна та Голубана на блокаді, як і Грішіна-Семенченка під Іловайськом, чи постійна брехня Геращенка говорять сами за себе: вони діють проти інтересів народа України.

 

Найгірше ж в тому, що нам зараз хоч Захарченка до ВР проведи, піпл обуриться кілька тижнів в соцмережах, й схаває, сидячи на диванах!

 

P.S Ще дуже показово, як Ходаковський на відео без сорому розповідає, як він та його підлеглі протягом довгого часу прикривали свого вже колишнього колегу, коли його постійно бухого за кермом авто зупиняли місцеві ДАЇшники. Мовляв, шкода їм його було! В цьому і є одне з облич справжнього "рузькаго міру".

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Дейдеи в борьбе за место у кормушки готовы на многое это совершенно очевидный факт, но и они и авакяны не бессмертны и не всемогущи, а биты, биты они  о двух концах...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дейдеи в борьбе за место у кормушки готовы на многое это совершенно очевидный факт, но и они и авакяны не бессмертны и не всемогущи, а биты, биты они  о двух концах...

+====================================================================================+

І у народа є не тільки біти...

Нещодавно до мене на фазенду приїздив місцевий мусор-майор щодо перевірки легальної зброї.

Рік назад він теж приїздив, коли я відганяв деревообрізальників від свого саду.

Майор жалівся що його ніхто не любить, через що їздить у супроводі трьох озброєних мусорців з АКУ-74.

Бо його приятеля із сусіднього Броварського району в 2012-му таки пристрелили. За борзоту...

Link to comment
Share on other sites

 

Ипанько Голубан подал в суд на Луценка. И новые пикантные подробности про фигуранта 

 

 

Особа Юрія Голубана грає все більш яскравими фарбами, дякуючи журналісту Артем Фурманюк

Я радий, що Голубан, за вказівки Авакова і Геращенка, подав на мене в суд.

Ми в суді ініціюємо його допит, хай розкаже, що він робив у травні 2014.

За завідомо неправдиві свідчення передбачена кримінальна відповідальність.

 

 

А вот и продолжение:

 

Просто чудово! Впізнаєте полковника МВС, підшефного аброськіна та авакяна - голубана-уїбана?..

 

17353196_1652479091727171_64297530391013

 

Опасались, что рабочие уйдут в "апалчение", а тут оказалось, что всё "апалчение" уже в МВД трудится.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мдя, известность - штука обоюдоострая. А Порося то, Порося.... Думало пропиариться на горячей теме "злой Парасюк пиздит бедных мусоров", орденом наградил, сука. А тут такой облом. Опять минстецю трусы в прыжке переодевать придется  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мдя, известность - штука обоюдоострая. А Порося то, Порося.... Думало пропиариться на горячей теме "злой Парасюк пиздит бедных мусоров", орденом наградил, сука. А тут такой облом. Опять минстецю трусы в прыжке переодевать придется  :D

 

Вспоминая наш вчерашний диалог: а Бутус-то вдруг резко спрятал все вчерашнее дерьмо на эту тему. Еще утром висело - а сейчас не видать.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

А Гандоша Геращенко на говно исходило, шо брешут про Голубана и он ебать как ранен на колчаковских фронтах и сто раз завернут в украинский флаг.

Вот кому бы глаз на жопу натянуть, брехливому Гандошке-уебану...

Link to comment
Share on other sites

Вспоминая наш вчерашний диалог: а Бутус-то вдруг резко спрятал все вчерашнее дерьмо на эту тему. Еще утром висело - а сейчас не видать.

 

Ну, дык! Что косвенно подтверждает инфу про этого Голубана

Link to comment
Share on other sites

Такой подарок блокадникам и оппе, забесплатно. Теперь тема будет звучать так: "награжденный орденом За заслуги 3й степени из рук Порошенко, полковник украинской полиции, сепар-террорист Голубан стрелявший в наших солдат в 2014м году, теперь стреляет и ложит лицом в асфальт ветеранов АТО за мирный протест против торговли на крови с Лугандоном" 

Link to comment
Share on other sites

 

А вот и продолжение:

 

Просто чудово! Впізнаєте полковника МВС, підшефного аброськіна та авакяна - голубана-уїбана?..

 

17353196_1652479091727171_64297530391013

 

Опасались, что рабочие уйдут в "апалчение", а тут оказалось, что всё "апалчение" уже в МВД трудится.

 

 

який пиздець

 

авакян у ФБ вже третій день всирається "наклеп на бойового офіцера-патріота!!! нізабудім-ніпрастім!!!"

 

ааа сцукккооооо :rofl:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...