Перейти до змісту

Блокада торгівлі з окупантами


zig

  

70 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте ви блокаду торгівлі з окупованими територіями?

    • Підтримую
      69
    • Не підтримую
      1


Recommended Posts

Хороший текст:

 

Айдер Муждабаєв

 

Вопрос власти: чем мы платим Путину за возможность получать уголь и налоги с предприятий в ОРДЛО?

 

...Путин мог бы давно обрубить нам все оттуда, устроив нам чуть ли не ад (наши министры о нем говорят), – но нет. Почему-то не обрубает. Не устраивает нам ада.

 

Ну ще можна подумати в сюди;

 

В армії рашки "в сторю" 200 бортів АН різних модифікацій, і 1700 вертольотів з двигунами Моторсічі. Це коло 3800 двигунів 10-ка модифікацій.

 

Три роки ми нібито не поставляєм.

Для них постіно треба величезна кількість запчастин + просто заміна двигуна по старості. Якби хто питав, кацапи до сих пір не можуть запустити в серію 1 (ОДИН) аналог запоріжського двигуна ТВ3-117 який вони називають ВК-2500.

Питання: як вони літають? Хе-хе.

Змінено користувачем Saaber
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Порося своим Указом ввело в действие решение СНБО по энергобезопасности. Заерзали, суки

 

 

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

16 лютого 2017 року

Введено в дію

Указом Президента України

від 16 лютого 2017 року № 37/2017

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 16 лютого 2017 року

Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури

 

Розглянувши ситуацію, що склалася в енергетичній сфері України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Звернути увагу Кабінету Міністрів України на невиконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року, введеного в дію Указом Президента України від 14 листопада 2014 року № 876, та рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року, введеного в дію Указом Президента України від 28 травня 2015 року № 298, зокрема щодо:

посилення контролю за переміщенням товарів з окремих територій у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

розроблення проекту реконструкції енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку;

диверсифікації джерел постачання вугілля в Україну та створення резерву енергетичного вугілля;

ухвалення нової Енергетичної стратегії України.

 

2. Службі безпеки України невідкладно подати Кабінету Міністрів України уточнені пропозиції щодо переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

3. Кабінету Міністрів України невідкладно:

1) вжити вичерпних заходів щодо нейтралізації загроз енергетичній безпеці України;

2) затвердити порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та перелік товарів, заборонених для переміщення;

3) опрацювати і запровадити план дій щодо посилення боротьби з незаконним переміщенням товарів у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

4) організувати ремонт пошкодженої транспортної інфраструктури (мостів, залізничних переходів тощо) у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

5) вжити вичерпних заходів щодо диверсифікації джерел постачання вугілля в Україну та створення резерву енергетичного вугілля;

6) забезпечити тимчасово, до повного подолання кризових явищ в енергетиці, припинення експорту з України вугілля кам'яного марки антрацит;

7) організувати взаємодію з депутатськими фракціями та комітетами Верховної Ради України з метою розроблення пропозицій щодо внесення змін до законодавства, що випливають із резолюції Ради Безпеки ООН від 13 лютого 2017 року № 2341;

8) разом із Службою безпеки України активізувати роботу щодо виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про удосконалення заходів забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури», введеного в дію Указом Президента України від 16 січня 2017 року № 8;

9) разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, невідкладно:

вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги та опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи;

розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції існуючих енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

4. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України невідкладно:

вжити вичерпних заходів щодо забезпечення громадського порядку в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

забезпечити належну охорону об'єктів газо- та електропостачання, транспортної інфраструктури в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та створення належних безпекових умов для їх безперебійного функціонування.

5. Національній поліції України, Національній гвардії України, Службі безпеки України забезпечити безпеку та унеможливити у встановлений законом спосіб спроби порушення громадського порядку на об'єктах критичної інфраструктури.

6. Службі безпеки України невідкладно активізувати роботу щодо нейтралізації спроб російських спецслужб, їхньої агентури, пов'язаних з ними підривних елементів та диверсійно-розвідувальних груп ускладнити функціонування об'єктів критичної інфраструктури.

 

Секретар Ради національної

безпеки і оборони України                                                                                    О.ТУРЧИНОВ

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Липецкая мразь: цыничные бендеры-2

 

16.02.17 12:31  Блокада Донбасса дестабилизирует ситуацию в стране, а поддерживающие ее политики - циничны и безответственны, - Порошенко Президент Петр Порошенко считает безответственными политиков, публично поддерживающих железнодорожную блокаду на линии разграничения в Донецкой и Луганской областях.

Об этом он сказал в ходе торжественного собрания, посвященного Дню чествования участников боевых действий на территории других государств, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Українські Новини.

 

"Я очень хорошо понимаю эмоции многих украинцев, которые искренне поддерживают эту акцию. Эта эмоция достаточно естественная для общества, утомленного годами войны. Но тем политиканам, которые этой эмоцией воспользовались для своего эгоистического узкопартийного пиара, я никогда не прощу их цинизма и их безответственности", - сказал он.

 

P.S. Интересно, это антисемитизм или нет? Учитывая вальцмана, гройсмана, пинчука, жебривского, туку, рычкову, грановского, луценко, холодницкого, сытника, фирташа, новинского, нусенкиса, да и остальных впридачу - кто тем или иным образом успел "засветится" активными высерами и действиями против блокады. Это риторическое, а то тут на форуме один клоун лепит "антисемитизм" куда угодно...

Цікава особливість. Слухаючи радіо (у мене увікнуте цілий день) чую різні виступи: за чи проти блокади. І чомусь майже всі виступи ЗА блокаду - українською, а майже всі виступи ПРОТИ блокади - російською. "случайное совпадение??? Не думаю...".

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

О как йопт, когда в жопу припекло

 

 

9) разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, невідкладно:

вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги та опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи;

розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції існуючих енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

Link to comment
Share on other sites

Порося своим Указом ввело в действие решение СНБО по энергобезопасности. Заерзали, суки

 

 

"Клававый пастар" так дієво поліпшив свої статки під гузном Вальцмана, що буде лизати шоколадну дупу до останнього.  Тобто вони усією своєю бандою - Турчинов, Аваков, Пашинський etc. цілком свідомо пішли служити олігарху, і назад шляху немає. Крапка.

P.S. Тимошенко тупи пизда, яку зрадили за грубі гроші усі, кого вона тягла за собою. Вони отримали владу і гроші, спираючись на її харизму і довіру до неї людей, а вона сіла у тюрму, зраджена ними. Надія, що вона порозумнішала, ще є, але показово було дуже, особливо як від неї тікали ген усі жиди від губського до фельдмана, мене від сміху ледве не кондратій не вхопив, крутилося на язиці риторичне: "ну що, Юля, врятували теьбе твої ляхи жиди?" На жаль, від тупості єдиного на той час можливого лідера опозиції Україна ледь не загинула, довелось людям власною кров'ю і життями рятувати, у чому її провина, як політичного лідера, беззаперечна.

 

А усі інші українські (??) політики - повне лайно і зрадники, включаючи Тягнибока з Ярошем - обісрались обидва. У бабці хоча б характер є. Отакі кепські у нас аправи. А Парасюк і Семенченко молодці. Можливо, з них вийде діло, бо не пиздять, а роблять, і люди коло них правильні, українці.

Link to comment
Share on other sites

Альтернативная точка зрения

-----------------------------------------------------------------------------------------
Published on Feb 16, 2017

Директор энергетических программ Центра мировой экономики и международных отношений НАН Украины Валентин Землянский рассказал в своём интервью для UKRLIFE.TV о том, что значит для Украины постановление КабМина о введении чрезвычайного положения в энергетике.

 

 - о веерных отключениях;

 - об энергетической политике Украины в условиях блокады;

 - о переходе на импортный уголь или на газ;

 – о системе «Роттердам плюс» и тарифах;

 – о цене на российский газ в Украине и о реверсном газе;

 – о поставках электроэнергии из России;

 – прогноз. 

 

Про що я й кажу - зрадники, що прикидаються дебілами :( http://uapolitics.com/topic/32288-blokada-torg%D1%96vl%D1%96-z-okupantami/page-2?do=findComment&comment=894362

Link to comment
Share on other sites

Тут таких довбойобів як на ФУПі немає. Так, шпана...

" Ты зря думаешь, что коррумпированы все! - А не надо, чтоб все. Достаточно, чтоб верхушка!"

І мене забанили на ФУПі назавжди за те, що нагадав як Світлана Бикова (Африканський Йож) "за денежку малую" просувала в квітні-травні 2014-го меми "усльішь Донбасс" та "посмотри в глаза детям Донбасса". Ну, народ і об"єднав це разом та скоротив до: "усльіш глаза Данбаса!".

Link to comment
Share on other sites

" Ты зря думаешь, что коррумпированы все! - А не надо, чтоб все. Достаточно, чтоб верхушка!"

І мене забанили на ФУПі назавжди за те, що нагадав як Світлана Бикова (Африканський Йож) "за денежку малую" просувала в квітні-травні 2014-го меми "усльішь Донбасс" та "посмотри в глаза детям Донбасса". Ну, народ і об"єднав це разом та скоротив до: "усльіш глаза Данбаса!".

 

Старається, сучка колорадська

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если у педрильни откажут последние остатки ума и чувства самосохранения, и она таки пойдет на силовой сценарий разблокирования, то это будет означать начало третьего Майдана, но уже по всей стране.

А у воюючої країни у народу зброї навалом. А, головне, поріг початку застосування зброї набагато впав. І люди з бруківкою та дерев"яними щитами мусорів вже не будуть атакувати. А будуть їх просто відстрілювати.

Link to comment
Share on other sites

А у воюючої країни у народу зброї навалом. А, головне, поріг початку застосування зброї набагато впав. І люди з бруківкою та дерев"яними щитами мусорів вже не будуть атакувати. А будуть їх просто відстрілювати.

 

Та все вже, бобік здох. Почитай рішення РНБО - Педрила увімкнув задню. Чи надовго...

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А може й не здох. Останні пункти насторожують. Будть шукати і нейтралізувати шатунів 

 

4. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України невідкладно:

вжити вичерпних заходів щодо забезпечення громадського порядку в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

забезпечити належну охорону об'єктів газо- та електропостачання, транспортної інфраструктури в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та створення належних безпекових умов для їх безперебійного функціонування.

 

5. Національній поліції України, Національній гвардії України, Службі безпеки України забезпечити безпеку та унеможливити у встановлений законом спосіб спроби порушення громадського порядку на об'єктах критичної інфраструктури.

 

6. Службі безпеки України невідкладно активізувати роботу щодо нейтралізації спроб російських спецслужб, їхньої агентури, пов'язаних з ними підривних елементів та диверсійно-розвідувальних груп ускладнити функціонування об'єктів критичної інфраструктури.

 

Link to comment
Share on other sites

Та все вже, бобік здох. Почитай рішення РНБО - Педрила увімкнув задню. Чи надовго...

Ну, ти маєш знати на що здатен хапуга, коли на кону 300% прибутку. А влада - це найприбутковіше вкладення капіталу...

Link to comment
Share on other sites

А я пам"ятаю як ти триндів на цю тему. І що??? Теж забаниш назавжди як африканський йож???

Я ні, але все ж цікаво чого юзер, чи його родичі, які мають зброю, не захищали майдан?

Link to comment
Share on other sites

Я ні, але все ж цікаво чого юзер, чи його родичі, які мають зброю, не захищали майдан?

Склєроз??? Я вже писав "про це"! Але можу повторити.

Очільник УАВЗ дуже просив нас, власників ЛЕГАЛЬНОЇ зброї, не перебувати на Майдані з цією зброєю. Але в ніч з 22-го лютого, десь о третій ночі, після масових розстрілів на Інститутській, мені подзвонили та повідомили, що заборону на застосування зброї знято. І попросили перевірити чисельність та дислокацію мусорів на трасі Київ-Бориспіль. Ми виїхали на початку восьмої та кружними дорогами доїхали до траси. На першому, другому та трєтьому мосту через Бориспільську трасу були лише пророжні блокпости. Жодного мусора там не було! Скинули мобільним і-нетом цю інфу разом з відеороликами куди треба, а нас проінформували, що мусорам теж сказали, що заборону на застосування зброї знято. До речі, ми їздили на розвідку із нарізними стволами під набій 7.62*39.

А потім поїхали в Київ. І жодного мусора на жодному посту НЕ БУЛО! Навідь на КПП при в"їзді в Київ. І цікаво, що ВСІ їздили за правилами, не дивлячись на відсутність мусорів. Що було далі - добре відомо. Майдан пійшов і взяв владу! І Верховну зРаду охороняли сотні Майдану, а не мусора! Це я бачив на власні очі. І коли я про це нагадав на ФУПі, то мене і забанили назавжди! Бо там такі "щирі українці" з Узбекистону!

До речі, в Україні, на руках людей 3 500 000 нарізних стволів ЛЕГАЛЬНОЇ зброї. Це натяк тим, хто захоче ще раз розганяти Майдан!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Очільник УАВЗ дуже просив нас, власників ЛЕГАЛЬНОЇ зброї, не перебувати на Майдані з цією зброєю

Ага, я пам'ятаю, ще у мегафони кричали : шановні протестувальники, ваші дії не законні. Тобто коли вбивали небесну сотню власники легальної зброї сиділи вдома, бо їх просили не виходити зі зброєю. Я правильно зрозумів?

Link to comment
Share on other sites

Ага, я пам'ятаю, ще у мегафони кричали : шановні протестувальники, ваші дії не законні. Тобто коли вбивали небесну сотню власники легальної зброї сиділи вдома, бо їх просили не виходити зі зброєю. Я правильно зрозумів?

Власники ЛЕГАЛЬНОЇ збої були на Майдані, але без зброї. Коли свинособаки почали вбивати побратимів, то взялися за зброю. Але мусора миттєво здриснули з Києва...

Link to comment
Share on other sites

Власники ЛЕГАЛЬНОЇ збої були на Майдані, але без зброї. Коли свинособаки почали вбивати побратимів, то взялися за зброю. Але мусора миттєво здриснули з Києва...

Розстріл був коли? Мусора звалили коли? Отож. Якби хоч 1% вийшов - це було би 5000! Срань повна ваша асоціація.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так а що мені йти? В мене то зброї нема! І я не кричав усюди що піду на захист зі зброєю.

А я вийшов! І за тиждень до цього трьох кацапських тітушок завалив. Які лізли до мене в будинок на фазенді. Добре, батько пройшов всю війну командиром групи радіорозвідки. І навчив як від небажанх трупів позбавлятися. 

І не кричав про це! Мовчки робив свою справу. А наша земля стала трохи чистіше!

І, при потребі, знову вийду. Не дивлячись на мої 65 років і купу болячок.

Link to comment
Share on other sites

" Ты зря думаешь, что коррумпированы все! - А не надо, чтоб все. Достаточно, чтоб верхушка!"

І мене забанили на ФУПі назавжди за те, що нагадав як Світлана Бикова (Африканський Йож) "за денежку малую" просувала в квітні-травні 2014-го меми "усльішь Донбасс" та "посмотри в глаза детям Донбасса". Ну, народ і об"єднав це разом та скоротив до: "усльіш глаза Данбаса!".

тебе забанили за те,що в гілці про твого родича ти почав кидатися на людей і що особливо підло-на їх родини і проклинати всіх і вся.дали тобі бан на срок,а ти не втихомирився........хоча я тебе повністю підтримую по питанню і блокади і барижництва нашихї верхів ,що і привело до "мнимої" не торгівлі з сепарами,але забанили тебе не за то.  

Link to comment
Share on other sites

А я вийшов! І за тиждень до цього трьох кацапських тітушок завалив. Які лізли до мене в будинок на фазенді. Добре, батько пройшов всю війну командиром групи радіорозвідки. І навчив як від небажанх трупів позбавлятися. 

І не кричав про це! Мовчки робив свою справу. А наша земля стала трохи чистіше!

І, при потребі, знову вийду. Не дивлячись на мої 65 років і купу болячок.

таки професор мозгами поїхав таким хвалитися. :fp1:  довгий язик і короткий розум у колись розумної людини на старість.сумно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А може й не здох. Останні пункти насторожують. Будть шукати і нейтралізувати шатунів 

ось для цього і підписаний указ.трохи словес для манюпаса і решту НАКАЗІВ для тих кому треба.як не проконтролюєте перші пункти-знову злиєте то,що непогано почали з блокадою.бо влада буде виконувати останні,не перші.

Link to comment
Share on other sites

тебе забанили за те,що в гілці про твого родича ти почав кидатися на людей і що особливо підло-на їх родини і проклинати всіх і вся.дали тобі бан на срок,а ти не втихомирився........хоча я тебе повністю підтримую по питанню і блокади і барижництва нашихї верхів ,що і привело до "мнимої" не торгівлі з сепарами,але забанили тебе не за то.  

Дуреньке! Подивись на дати в банлисті та переконайся що ти брешеш чи то з дуру, чи то зі злості!

Link to comment
Share on other sites

Дуреньке! Подивись на дати в банлисті та переконайся що ти брешеш чи то з дуру, чи то зі злості!

Хе х , ну от тобі й цінік . Й тут підлабизав .

Головне так типу цінічно . Бгггг .

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...