Перейти до змісту

Авдеевка.У нас уже 14 погибших.


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Обстановка на тимчасово окупованих територіях 
Донецької і Луганської областей станом на 3 лютого
(доповнення)

Військово-політичне керівництво РФ намагається примусити лідерів тимчасово-окупованих територій України до активізації бойових дій.
Вранці 3 лютого ц.р. у ХАРЦИЗЬК було проведено нараду за участю т.зв. “глави ДНР” О.Захарченка, російських військових кураторів, а також представників МО та ГШ ЗС РФ. 
Представник РФ в ультимативній формі попередив керівництво т.зв. “ДНР”, що у разі втрати контролю над “Ясинуватським плацдармом” вони будуть зміщені зі своїх посад.

Link to comment
Share on other sites

сюр, curve.

все знают, но ихтамнет.

военторги ассортимент и количество товаров

наращивает, но ихтамнет.

песков уже в открытую подстрекает, но никто уж

и не вспоминает о вмешательстве в чужие дела...

мелочи ведь... да  и нет их там... curve.

Link to comment
Share on other sites

Россия будет затягивать решение ситуации в Авдеевке, пока не выяснит отношений с Трампом, - Марчук #112ua http://112.ua/mir/rossiya-budet-zatyagivat-reshenie-situacii-v-avdeevke-poka-ne-vyyasnit-otnosheniy-s-trampom-marchuk-369619.html 

Link to comment
Share on other sites

богословская раскатывает на 112-м какого-то депутана за то, что они до сих пор гуляют каникулы

 

это та богословская, которая визжала в своё время за "безблоковый статус"?

ужо молчала бы она....

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

фак....

 

Sektor M
Mariupoljsko bojište, već 6 dana intenzivno i pojačano djelovanje separatističkog topništva kalibra 152 i 122 mm, minobacaca 120 mm, te 5 dana uzastopno u noćnim satima razaranja i paljba iz više cijevni bacača B2 -GRAD, 122 mm ( punjenje 40 raketa) kako po položajima ukrajinskih snaga tako i po naseljenim rajonima u mjestima Talakovka i Sartana, po saznanjima ima i ranjenih civila. 
Posljednja raketiiranja 03. Veljače oko 23, 40 sati

 

Маріуполь обстріляли, є поранені серед цивільних

 

Денис Шелер Talakovka i Sartana bez električne energije

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

4 ЛЮТОГО, 2017, 00:25
 
В АТО бойовики обстрілюють Авдіївку і Сартану

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін у Facebook.

"Тільки що надійшла інформація - бойовики розпочали обстріл селища Сартана. Інформація про постраждалих уточнюється. Авдіївка. Знову обстріл старої частини міста. Бойовики не шкодують нікого, навіть дітей. Снаряд потрапив у п'ятиповерховий житловий будинок #73 по вул.Соборній (колишня Леніна)", - написав він.

Аброськін повідомив, що в квартирі знаходилась мати та п'ять дітей віком від 5 років і старше. Всі дивом залишилися живі, викликали на допомогу працівників поліції.

Link to comment
Share on other sites

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях 

Донецької і Луганської областей станом на 3 лютого

(доповнення)

Військово-політичне керівництво РФ намагається примусити лідерів тимчасово-окупованих територій України до активізації бойових дій.

Вранці 3 лютого ц.р. у ХАРЦИЗЬК було проведено нараду за участю т.зв. “глави ДНР” О.Захарченка, російських військових кураторів, а також представників МО та ГШ ЗС РФ. 

Представник РФ в ультимативній формі попередив керівництво т.зв. “ДНР”, що у разі втрати контролю над “Ясинуватським плацдармом” вони будуть зміщені зі своїх посад.

 

минстець..думаю.

Link to comment
Share on other sites

Vasyl Shtopko 

"Нехай вата має мене за звіра, але за Авдіівку я не молюсь!!! Ні за Донецьк, ні за Луганськ...

Ці міста-це сучасні Содоми й Гоморри... Всі знають, як Господь вчинив з цими містами, і їх розбещеними мешканцями!

 

Я пам'ятаю їх перекошені пики, коли вони верещали "Путєнввєдівайска!"

Я пам'ятаю скинуті і потоптані українські прапори.

Я пам'ятаю недолюдей, які блокували нашу військову техніку.

Я пам'ятаю звірину, яка прив'язала до стовпа і била Ірину Довгань, яка насмілилась бути українкою!!!

Пам'ятаю Володимира Рибака з Горлівки, Дмитра Чернявського з Донецька,

подружжя Кулішів з Луганська, яких позбавили життя за любов і повагу до України...

Я пам'ятаю скот, який знущався з наших полонених на "парадє" в Донецьку.

Я пам'ятаю тисячі імбіцил на похоронах Мотороли. І зараз саме вони стоять в черзі за халявною гуманітаркою,

оплакуючи свою зрадницьку долю, і при цьому проклинаючи українських солдат! Прямо в черзі за хлібом до ЗСУ!

 

Звичайно, на сході були, є і будуть справжні люди, патріоти... Але їх біда в тім, що їх там критична меншість!!!

Ось кого треба забирати на "материк", давати житло і роботу-

а не мерзоту, яка втікши від "брацкіх" снарядів і мін в Київ і Львів, продовжує неавидіти бЄндєрафцаф і хунту!

 

Я молюсь за тих, хто міг жити... Жити до старості... Кохати. Одружуватись. Працювати. Виховувати дітей. Радіти життю...

 

А натомість, лягли в землю... Залишивши навіки в горі матерів і дітей...

 

Лягли в землю через підарасню з Авдіївки, яка покликала війну в Україну!!!

 

Я не молюсь за Авдіївку-я молюсь за солдат.

За мертвих-щоб наслідували вони царство Небесне.

За живих-щоб Всевишній зберіг їх життя..

За їх рідних і близьких-щоб Господь укріпив їх дух і тіло...

 

Господи, Вседержитель, прийми душі воїнства українського в Царство Твоє, коли на те прийде час...

Збережи кожного, хто зараз боронить землю українську від звіра дикого... Амінь!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16387295_1854017908213825_57512482198430

 

 

Одну мене цікавить, чому чоловіче населення Авдіївки стоїть в черзі за дармовою жрачкою (гуманітаркою)? Місце їхнє на передовій зі зброєю в руках!!! Вони мають захищати своє місто, свої родини та домівки!!!
Link to comment
Share on other sites

 

16387295_1854017908213825_57512482198430

 

 

Одну мене цікавить, чому чоловіче населення Авдіївки стоїть в черзі за дармовою жрачкою (гуманітаркою)? Місце їхнє на передовій зі зброєю в руках!!! Вони мають захищати своє місто, свої родини та домівки!!!

 

Так вони лише навідники, а дай їм зброю...

Link to comment
Share on other sites

Одну мене цікавить, чому чоловіче населення Авдіївки стоїть в черзі за дармовою жрачкою (гуманітаркою)? Місце їхнє на передовій зі зброєю в руках!!! Вони мають захищати своє місто, свої родини та домівки!!!

 

Ага-ага.

1) кто им оружие дасть и против кого они могут его повернуть.

2) єффективность такой зондеркоманди?

3) И главное, а авдеевский военкомат хоть одну бомажку прислал суровим авдеевским мужикам?

Link to comment
Share on other sites

это та богословская, которая визжала в своё время за "безблоковый статус"?

ужо молчала бы она....

она сейчас патриотичней наверное самого яроша..в высказываниях(если не считать,шо ярош вообще как провалился...его нигде нет.-видят переодически на передке,но не более ..в раде его нет..на тв нет)..

п.с.

а по богословской...она явно поменялась...с времён яныка..

когда вышла с партии синяков.

Link to comment
Share on other sites

она сейчас патриотичней наверное самого яроша..в высказываниях(если не считать,шо ярош вообще как провалился...его нигде нет.-видят переодически на передке,но не более ..в раде его нет..на тв нет)..

п.с.

а по богословской...она явно поменялась...с времён яныка..

когда вышла с партии синяков.

Она поменялась еще и когда вошла в партию синяков...  :pleasant:

 

как вас легко разводить ...  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vasyl Shtopko 

"Нехай вата має мене за звіра, але за Авдіівку я не молюсь!!! Ні за Донецьк, ні за Луганськ...

Ці міста-це сучасні Содоми й Гоморри... Всі знають, як Господь вчинив з цими містами, і їх розбещеними мешканцями!

 

Я пам'ятаю їх перекошені пики, коли вони верещали "Путєнввєдівайска!"

Я пам'ятаю скинуті і потоптані українські прапори.

Я пам'ятаю недолюдей, які блокували нашу військову техніку.

Я пам'ятаю звірину, яка прив'язала до стовпа і била Ірину Довгань, яка насмілилась бути українкою!!!

Пам'ятаю Володимира Рибака з Горлівки, Дмитра Чернявського з Донецька,

подружжя Кулішів з Луганська, яких позбавили життя за любов і повагу до України...

Я пам'ятаю скот, який знущався з наших полонених на "парадє" в Донецьку.

Я пам'ятаю тисячі імбіцил на похоронах Мотороли. І зараз саме вони стоять в черзі за халявною гуманітаркою,

оплакуючи свою зрадницьку долю, і при цьому проклинаючи українських солдат! Прямо в черзі за хлібом до ЗСУ!

 

Звичайно, на сході були, є і будуть справжні люди, патріоти... Але їх біда в тім, що їх там критична меншість!!!

Ось кого треба забирати на "материк", давати житло і роботу-

а не мерзоту, яка втікши від "брацкіх" снарядів і мін в Київ і Львів, продовжує неавидіти бЄндєрафцаф і хунту!

 

Я молюсь за тих, хто міг жити... Жити до старості... Кохати. Одружуватись. Працювати. Виховувати дітей. Радіти життю...

 

А натомість, лягли в землю... Залишивши навіки в горі матерів і дітей...

 

Лягли в землю через підарасню з Авдіївки, яка покликала війну в Україну!!!

 

Я не молюсь за Авдіївку-я молюсь за солдат.

За мертвих-щоб наслідували вони царство Небесне.

За живих-щоб Всевишній зберіг їх життя..

За їх рідних і близьких-щоб Господь укріпив їх дух і тіло...

 

Господи, Вседержитель, прийми душі воїнства українського в Царство Твоє, коли на те прийде час...

Збережи кожного, хто зараз боронить землю українську від звіра дикого... Амінь!"

мне жалко лично авдеевку..

но серавно мысли приблизительно такие же  -как и высказал ТС..

Link to comment
Share on other sites

Она поменялась еще и когда вошла в партию синяков...  :pleasant:

 

как вас легко разводить ...  :fp1:

та с ней всё ясно..давно..

но ведь и факт..что она меняла свои высказывания...

покрайней мере перед хуйлом польку бабочку не танцевала и с ним не хихикала..

шо тоже факт..

и в  этом плане богословская более честная..чем всякие там например шуфричи..бойки...например..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...