Перейти до змісту

На Львівщині – вибух на шахті


Olegik

Recommended Posts

На шахті у Сколівському районі Львівщини сталася аварія, внаслідок якої загинули 8 гірників.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

 

За його словами про аварію президентові повідомили глава Львівської ОДА і керівник ДСНС.

 

"Тривають аварійно-рятувальні роботи, створено координаційний штаб", - написав він.

 

Згідно із повідомленням ДСНС о 12:46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті № 10 "Степова " ВАТ "ЛьвівВугілля" на горизонті 550 м., в 119 конвеєрі внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи.

 

"На шахті працювало 172 гірника, на аварійній ділянці 34 гірника, з яких 8 загинуло та 6 гірників з травмами піднято на поверхню. Доля 20 гірників залишається невідомою. Причина обрушення встановлюється", - сказано у повідомленні.

 

Вказується, що до проведення аварійно-рятувальних робіт залучено підрозділи Міненерговугілля та ДСНС.

http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/2/7136962/

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


На шахті у Сколівському районі Львівщини сталася аварія

То  не Сколівський,  а  Сокальський  р-н.  Але  все  одно  біда.  :(

Бідні  ті  гірники - працювати  нІде,  лише  на  шахті.  а  там  майже  пекло.

Link to comment
Share on other sites

Живу в Франківській області, вчилася у Львові. Не пригадую вибухів на західних шахтах взагалі. А тут ще й стільки жертв.

 

Можете вважати мене параноїком, але мені вуха рижого за тим стирчать....

 

Співчуття родинам загиблих.

Link to comment
Share on other sites

Президент Украины Петр Порошенко подписал указ о всеукраинском трауре из-за аварии на шахте "Степная" возле Червонограда.

 

Об этом сообщил его пресс-секретарь Святослав Цеголко.

 

"Президент Украины объявил всеукраинский траур из-за трагедии на Львовщине. Соответствующий указ подписан сегодня. Также Петр Порошенко поручил Кабинету министров провести проверку всех угледобывающих предприятий Украины по обеспечению средствами и соблюдение норм безопасности производства", - написал он в фейсбуке.

https://lb.ua/society/2017/03/02/360186_v_ukraine_obyavlen_traur_izza.html
Link to comment
Share on other sites

Живу в Франківській області, вчилася у Львові. Не пригадую вибухів на західних шахтах взагалі. А тут ще й стільки жертв.

 

Можете вважати мене параноїком, але мені вуха рижого за тим стирчать....

 

Співчуття родинам загиблих.

 

Метан.

 

 

 

Царствие небесное погибшим.

Link to comment
Share on other sites

Метан.

 

 

 

Царствие небесное погибшим.

Навить в Донбасі є шахти вибузонебезпечні і шахти, на яких практично вибухів не було. В пластах метан може бути, а може і практично не бути.

 

Я в наших краях вибухів не пам'ятаю, хоча на ФУПі мені відписали, що в 2005 був вибух з жертвами....

Link to comment
Share on other sites

Я в наших краях вибухів не пам'ятаю, хоча на ФУПі мені відписали, що в 2005 був вибух з жертвами....

 

Не исключено, на глазах у почтенной публики разыгрывается очередная циничная многоходовочка власти. Наблюдаем...

 

 

"Также Петр Порошенко поручил Кабинету министров провести проверку всех угледобывающих предприятий Украины по обеспечению средствами и соблюдение норм безопасности производства"

Комиссия установит, связан ли взрыв на шахте "Степная" во Львовской области с работами по увеличению объемов добычи, передает Цензор.НЕТ. Об этом в эфире телеканала "112 Украина" заявил глава Львовской ОГА Олег Синютка.

 

"Предварительно квалифицируется взрыв метана, но конечный вывод даст комиссия, которая проведет расследование. Будет создана комиссия, которая проведет расследование, и она сделает вывод, нарушались правила техники безопасности. Нагрузка не увеличивалась. Напротив, по сравнению с предыдущим временем мы не увеличивали объемы добычи. Но то, что полностью готовились все средства для того, чтобы увеличивать добычу в связи с блокадой, это очевидно… В связи с тем, что мы перестали получать уголь с востока Украины, мы готовились к тому, чтобы увеличить объемы добычи на "Львовуголь". Связан ли взрыв на шахте с проведением работ по увеличению объемов, даст заключение только комиссия", - заявил Синютка.

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

якось воно так підозріло збігаються події, що мимоволі закрадається думка про позашлюбного сина лейтенанта шмідта. Та й то - у Львівсько-Волинському вугільному басейні  вибухи в шахтах, зі смертними випадками , дуже рідко відбувалися досі.

Link to comment
Share on other sites

Навить в Донбасі є шахти вибузонебезпечні і шахти, на яких практично вибухів не було. В пластах метан може бути, а може і практично не бути.

 

Я в наших краях вибухів не пам'ятаю, хоча на ФУПі мені відписали, що в 2005 був вибух з жертвами....

 

:(

 

Смердить Ахмєтом, але навже настільки уйобок? побачимо подальші дії

По роду своей деятельности приходилось общаться с горняками. Как мне говорили, 9 из 10 жизней именно на счету метана, в тот или иной способ. Практически всегда метан = смерть. А метан в совокупности с человеческим фактором - адова смесь.

 

Трагедия это. Самому молодому 19, самому старшему 42...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Трагедия это. Самому молодому 19, самому старшему 42...

 

Дуже жаль...і робота дійсно у них небезпечна..

 

Чому я думаю, що Ахмет якось причетний? Бо він частину західних шахт купив прямо, частину повикупали якісь лугансько-донецькі, і вже давно перешкоджає тому, щоб в Україні користувались вугіллям з того басейну. Якісь мутки з збагачувальною фабрикою, перешкоджння отримання коштів з бюджету на розвиток і т.д. Зважаючи на блокаду Лугандону, дуже якось "в тему" ця трагедія. Імхо. Хоча може і випадок.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зважаючи на блокаду Лугандону, дуже якось "в тему" ця трагедія. Імхо. Хоча може і випадок.

Ще  існує  такий  фактор,  як  Боженька.  Може  дійсно  блокаду  треба  знімати?

Жаль  хлопців.  В  будь-якому  випадку - вони  крайні.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще існує такий фактор, як Боженька

 

Якби він якось впливав на події, таких людей як Ахмєтов і Хуйло не було б в природі.

 

 

 


Може дійсно блокаду треба знімати?

Нема сенсу. Сьогодні Лугандон проголосив блокаду Україні. Сподіваються своє вугілля нам дорожче через Кацапію продавати.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...