Перейти до змісту

Прийнято Закон про житло за пів ціни учасникам АТО та внутрішнім переселенцям


Rost_I

Recommended Posts

Але грошей, як завжди не передбачили :(

 

Тинць на новину: http://me3.com.ua/article/3265-simyi-uchasnikiv-ato-ta-vnutrishnih-pereselenciv-zmozhut-kupuvati-zhitlo-za-piv-cini

 

Тинць на текст Закону: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58935

Link to comment
Share on other sites

найцікавіше те, що під шумок в старій програмі пільгового житлового кредитування для всіх відсоткову ставку збільшили з 3% до 7%. Але про це ніхто не пише. Вміють у нас.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ох я собі уявляю..... що почнеться

розведеться як "чорнобильців"

 

тепер з Лугандону сюди не лише за пенсіями та виплатами їхатимуть, а й за квартирами за пів ціни.

Link to comment
Share on other sites

Я много встречал переселенцев с Донбаса и Луганска все приличные люди , верное решение может кому то поможет. Знакомый жил на против СБУ  в  хорошей квартире и районе и  то уехал были хорошие дела а тут все  заново, помогли офисом за пол цены без всяких законов еще в прошлом году . 

Link to comment
Share on other sites

тепер з Лугандону сюди не лише за пенсіями та виплатами їхатимуть, а й за квартирами за пів ціни.

НЕ подумал,  может и такое быть  а потом сдавать квартиры а сами будут жить в луганде ..

Link to comment
Share on other sites

Ггггг... Я дико вибачаюся - а прокурорвам і мусорам з блокпостів - "учасникам АТО" квартири на Печерську теж за пів ціни будуть?!!!

До речі - сини Авакова, Петрушки, Луца - теж тіпа учасники.... Тепловізор - туди ж... :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ггггг... Я дико вибачаюся - а прокурорвам і мусорам з блокпостів - "учасникам АТО" квартири на Печерську теж за пів ціни будуть?!!!

До речі - сини Авакова, Петрушки, Луца - теж тіпа учасники.... Тепловізор - туди ж... :gigi:

До речі, вчасне питання.

А чому б "півціни" не розглядати при заповненній декларації.

Link to comment
Share on other sites

Насправді це корупційний закон на користь власників будівельних компаній. Житла будують багато а покупців нема. Тепер держава буде сплачувати 50 відсотків за квартири у новобудовах зразу з бюджету
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ггггг... Я дико вибачаюся - а прокурорвам і мусорам з блокпостів - "учасникам АТО" квартири на Печерську теж за пів ціни будуть?!!!

До речі - сини Авакова, Петрушки, Луца - теж тіпа учасники.... Тепловізор - туди ж... :gigi:

якби ж лише тільки це

поналазить ще й сепарське лайно

Link to comment
Share on other sites

куй ъм сэпарський всраку а не податки на квартирки алезкам

 

ще раз пресвыдчився що рышення про податкооптимызацыю яке я завершив в 2016 праивльне

 

аби ще не платити цьому бантустане це пдв як споживач взагалы булоб люкс

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вже і Президент закон підписав. Але ось в мого кума співробітник дзвонив у фонд, то сказали, що грошей нема :(

даже в идеальном случае, распределение бюджетных средств - длительный процесс...

Link to comment
Share on other sites

то ж і я думаю. Тут лише грошима так завалити, що якщо в тебе посвідчення учасника АТО та черговика - автоматом береш. Інакше почнеться, хто "атошнєє", а хто "першочерговєє".

А завалити грошима нереально, бо в держави на зброю не вистачає, не те що на житло :(

Link to comment
Share on other sites

тоисть, штобы купить квартиру хотя бы за 30к, нужно иметь15к. 

МГ, а ты, например, много знаеш рядовых атошников, которые

хотя бы ето могут себе позволить?

 

ну, например, продать текущее жилье с прицелом на улучшение могут многие (у кого оно есть)

 

Да и ипотеку в 2 раза меньше платить было бы легче.

 

Но все это - издевательство, фикция, громкий пук в лужу...

Зато всякие левые за взятки будут отмывать напизженный бабосик.

Link to comment
Share on other sites

та профанация все это.

 

сами себе поделают, а АТОшники пососут бибу.

Как с землей для атошников-киевлян

 

Дружище, атошники-одесситы сосут в 2 раза больше! в радиусе 25-30 км от Одессы, в степь, на север ниюха нет.

В полосе на запад и восток, на 70 км в сторону от Одессы,  в глубину на 20 км в каждую сторону те же бейцы...

 

Мне блядь проще в 40 км от Киева получить участок, чем в 40 км от Одессы...

 

ЗЫ. Наш замполит, Фагот (он же командир противотанкового взвода бата Донбасс, он же командир мобильной противотанковой группы ПТУР сектора М зимой 14-15 годов...) пробил нашим парням... Половина из них бердянские, вторая - запорожские...

Link to comment
Share on other sites

Число АТОшников - около 200тіс., єто с корочками.

Ну и как?

Деньхи де брать на компенсацію?

 

С корочками уже полмиллиона... :( при том 60% АТОшников и рядом не стояло с зоной поражения...

Link to comment
Share on other sites

Тим кому треба гроші знайдуть. Прокурорам з 1 днем в Ізюмі, сепарам з баблом на хабарі.

Реальні учасники АТО і реальні переселенці не отримають ні хуя. Пардон, за мій французький. 

Цей закон не для них. Як і багато інших. 

Link to comment
Share on other sites

Дружище, атошники-одесситы сосут в 2 раза больше! в радиусе 25-30 км от Одессы, в степь, на север ниюха нет.

В полосе на запад и восток, на 70 км в сторону от Одессы,  в глубину на 20 км в каждую сторону те же бейцы...

 

Мне блядь проще в 40 км от Киева получить участок, чем в 40 км от Одессы...

 

ЗЫ. Наш замполит, Фагот (он же командир противотанкового взвода бата Донбасс, он же командир мобильной противотанковой группы ПТУР сектора М зимой 14-15 годов...) пробил нашим парням... Половина из них бердянские, вторая - запорожские...

 

 

Мне для картошки предложили где-то за Кагарлыком.

Я б ебал ту картошку.

А с киевской мерии пришла отписка денег земли нет, но вы держитесь. Досвидания, хорошего настроения.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...