Перейти до змісту

НАЗК розпочинає повну перевірку декларацій 7 нардепів


uzzer

Recommended Posts

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочинає повну перевірку декларацій 11 державних чиновників, серед яких 7 народних депутатів України.

Таке рішення було ухвалене на засіданні НАЗК.

У відомстві пояснили, що підставою для проведення повної перевірки декларацій стала інформація про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей, отримана НАЗК від фізичних осіб, громадських організацій та правоохоронних органів.

====================

а слабО всіх 450 перевірити? чи треба шоб юзери обовязково писали про кожноґо?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Національне агентство з питань запобігання корупції розпочинає повну перевірку декларацій 11 державних чиновників, серед яких 7 народних депутатів України.

І  шо  буде?  А  нічого.

Link to comment
Share on other sites

 

 

НАЗК впіймало чергову "велику рибу" - на цей раз Корчак Наталія власноручно готує адмінпротокол мені:-))

З січня цього року директор департаменту НАЗК Oleksandr Pysarenkoнаполегливо намагається отримати від нас всі документи щодо оплати Центр Протидії Корупції для Сергій Лещенко 9841,31 грн гонорару за лекцію про український олігархат в Національний університет "Києво-Могилянська академія". Перша справа проти Лещенка щодо неіснуючої знижки на квартиру провалилася в суді. Тепер НАЗК змобілізував шалені ресурси на фабрикування наступної гучної справи проти топ-корупціонера країни Лещенка.

Ми пообіцяли документи надати, якщо пан Писаренко виконає норми закону і підтвердить свої повноваження запитувати у нас таку інформацію. За законом такі повноваження є у членів НАЗК, а не у інших працівників. Кілька тижнів тому Писаренко приходив на прес-конференцію Сергія Лещенка публічно погрожувати мені адміністративним протоколом за ненадання інформації. Між іншим, журналісти виявили, що сам Писаренко перекочував в НАЗК з Держекоінвесту, де раніше сприяв конторам Іванющенка освоювати гроші на державних закупівлях http://bit.ly/2n3ZYbs

Так от, тепер запит до нас надати документи щодо сплати 9841 грн 31 копійки Лещенку підписала сама Наталя Корчак, але принагідно повідомила мене про скоєння адміністративного правопорушення і запросила до НАЗК з паспортом, щоб скласти адмінпротокол проти мене.

Вибачте, пані Наталя, але в мене немає часу ходити до вас і займатися дурницями. Документи щодо лекції Сергія на ваш особистий запит ми надіслали. Більш того, ми вам рекомендуємо пройти безкоштовний онлайн курс з протидії корупції, на якому лекція Сергія Лещенка щодо олігархату в Україні доступна для всіх бажаючих - http://bit.ly/2nGuWtm

Сподіваюся, ця лекція вам дозволить правильно розставити пріоритети в полюванні НАЗК на топ-корупціонерів.

Поки що в послужному списку адмініпротоколи на Лещенко, Yulia Marushevska і Каленюк. До речі, ми повністю впевнені, що позитивно оскаржимо протокол щодо мене в суді, як це зробили Сергій та Юлія.

В той же час, численні звернення і заяви ЦПК щодо очевидних порушень в деклараціях топ-чиновників вартістю на мільйони НАЗК системно футболить. Очевидно, що ресурсів на перевірку декларацій людей типу Суса, Бриля не має - всі зусилля пішли на Лещенка...

https://www.facebook.com/antac.ua/posts/1231127130319408

Link to comment
Share on other sites

Если бы после этого им дали срок лет по 20 или расстреляли  за воровство как в Китае   вот тогда была сенсация . Откупятся в шоколадном суде и получат условный срок это максимальное наказания для чиновников и депутатов.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Если бы после этого им дали срок лет по 20 или расстреляли  за воровство как в Китае   вот тогда была сенсация . Откупятся в шоколадном суде и получат условный срок это максимальное наказания для чиновников и депутатов.

Почему двадцать? Лет двести. 

Link to comment
Share on other sites

Там далі цікаво також просто ТС  не все зкопипастив:

 

Крім того, НАЗК повідомляє про 20 відмов у проведенні повної перевірки декларацій за зверненнями фізичних, юридичних осіб, засобів масової інформації та інших джерел про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей. Нагадаємо, що відповідно до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, підставами для відмови у проведенні повної перевірки декларації є:

  • з отриманої інформації неможливо встановити особу суб’єкта декларування або ідентифікувати конкретну декларацію, або відповідна інформація не містить фактичних даних, що можуть бути перевірені;
  • в отриманій інформації містяться твердження про недостовірність відомостей у декларації без будь-яких пояснень невідповідності таких відомостей дійсності;
  • відповідність дійсності відомостей, щодо недостовірності яких одержано інформацію, встановлено раніше.
Link to comment
Share on other sites

Який сенс в обговоренні неефективності дій антикорупційних органів, якщо вони з самого початку створені у такий спосіб, аби не турбувати систему? Вони працюють так, як мусять працювати за задумом головсмотрящєго Пєті.

Link to comment
Share on other sites

Національне агентство з питань запобігання корупції почало повну перевірку електронних декларацій за 2015 рік голови фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олега Ляшка, депутата В'ячеслава Констянтиновського (позафракційний) і військового прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в НАЗК, пише інформагентство.

 

Окрім вищевказаних осіб, було вирішено повністю перевірити електронні декларації депутата від РП, голови комітету з питань фінансів і банківської діяльності Сергія Рибалки, депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Олександра Урбанського і депутата від "Опозиційною блоку" Євгена Бакуліна.

Також НАЗК вирішило, що повній перевірці підлягають декларації депутатів Вікторя Бондаря (група "Партія" Відродження") та Володимира Бандурова (група "Воля народу").

 

Окрім цього, будуть перевірені електронні декларації прокурора Київської місцевої прокуратури Романа Кита, колишнього судді Краснолуцького міського суду Луганської області Євгена Самойленка та заступника начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області В'ячеслава Вернидуба.

 

http://www.theinsider.ua/politics/58d382bea5b99/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні у четвер, 25 травня, не змогло затвердити висновки за результатами перевірки декларацій прем’єра Володимира Гройсмана та міністрів його уряду.
Про це повідомили двоє із 4 членів НАЗК Руслан Рябошапка та Руслан Радецький.
Як зазначив Рябошапка, на сьогоднішнє засідання були підготовлені висновки за результатами перевірок декларацій прем’єра та членів уряду. Рябошапка заявив, що загалом у висновках зазначається наявність чи відсутність недостовірних даних, вказаних у деклараціях.
Однак, як зазначив Рябошапка, на засіданні Корчак зазначила, що не голосуватиме за жоден із висновків, при цьому вона не змогла пояснити, в чому саме полягали її зауваження. "Тобто три листочки своїх зауважень вона не змогла розказати своїми словами", - зазначив Рябошапка.
Він повідомив, що Корчак підтримав інший член НАЗК Олександр Скопич, який заявив, що до кожної із перевірок має бути аналітична довідка уповноваженої особи, яка проводила перевірку. "Але ця аналітична довідка нічим не передбачена, у порядку проведення перевірки її немає, тому її ніхто і не готував", - пояснив Рябошапка. Він припустив, що це були спроби зірвати засідання. "Виглядало, що була ідея все це завалити і зробити винним в цьому Радецького. Але жодного конкретного зауваження до жодного висновку щодо перевірки не було висловлено", - сказав Рябошапка.
У результаті було вирішено зробити аналітичні довідки, і у вівторок, 30 травня, НАЗК повернеться до цього питання. "Що буде у вівторок я не знаю. Може, вони придумають ще щось, може ще якісь довідки чи малюнки…", - сказав Рябошапка, обурюючись поведінкою Корчак та Скопича. Він зауважив, що засідання тривало 2 години.
Крім того, заступник голови НАЗК  Руслан Радецький заявив, що робота НАЗК зайшла в глухий кут. "Сьогодні ми стали свідками навмисного блокування процесу перевірки декларацій та затвердження результатів, по яких вже проведені повні перевірки, зокрема, прем’єр-міністра та членів Кабінету Міністрів України за 2015 рік", - заявив він.
Він переконаний, що всі перевірки здійснені у відповідності до Закону України "Про запобігання корупції" та згідно з Порядком проведення перевірок, затвердженим Мін’юстом. "Більше того, юридичний відділ НАЗК завізував всі вищезазначені проекти Рішень. Нажаль, Наталія Корчак разом із Олександром Скопичем, які зацікавлені в тому щоб перевірки декларацій не проводились, не проголосували за результати", - сказав Радецький.
На запитання, чи були виявлені порушення у декларації Гройсмана. Радецький зауважив, що до рішення НАЗК не має права розголошувати цю інформацію. "На жаль, до прийняття рішення НАЗК не має права оголошувати результати перевірки, адже НАЗК є колегіальним органом", - заявив Радецький.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...