Перейти до змісту

Всем привет! :)


Pasha

Recommended Posts

ну я пішов на банний лист.паші нема сьогодні і взагалі нема.сьогодні там зранку забанили пару на місяць і одного на другому пості назовсім :D ,але то надцятий нік вже раніше баненого.провір завтра,бо може бути,що тебе так сказати підвисли в предбанник,без рішення колегії і завтра таки там появишся .але то твоя справа.

Спитай в адмінці. Цікаво чому не занесли у список.

Link to comment
Share on other sites

Там нет ни такой темы за что бан ни причины бана, насколько я понимаю......

 

Вчера поднял вот эту тему там ( тема не моя ): https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792692.0

 

Написано было хорошо :) Может из - за нее? Так она есть в доступе, никуда не делась.

так в темі твій нік забанено,але в списку тебе нема.то ти напевно завтра будеш в предбаннику чи на якийсь срок.а причина бану-некропостинг.там чомусь не люблять коли фкупчеки піднімають старі .як гівно мамонта гілочки.май на увазі.то мода останніх пару місяців.

Link to comment
Share on other sites

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=918134.msg18167982#msg18167982

 

Паша, оце моє. 

Я радий що вже майже рік як змився звідти.

Ага, а это я так понимаю мое: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792692.90 ( 4ая ветка )

 

За то что поднял ее.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спитай в адмінці. Цікаво чому не занесли у список.

я думаю,що не у всіх модерів є право останнього вистрілу-внесення в список.такий напевно просто призупиняє діяльність,а потім старшой чи колегія вже по "тяжесті преступлєнія" посилає на розстріл,четвертування чи просто у холодну на пару днів :) у паші .як виглядає той "бан" за некропостінг-підняття старої старої гілочки з небуття.за таке тепер банять-писк останньої моди."з парижу" :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


а причина бану-некропостинг

Кому-то очень важно заныкать правду в пластах истории? Так можно проще тогда - темы возрастом в N дней автоматом закрывать, и в поиске ограничить глубину на те самые N дней.

Link to comment
Share on other sites

я думаю,що не у всіх модерів є право останнього вистрілу-внесення в список.такий напевно просто призупиняє діяльність,а потім старшой чи колегія вже по "тяжесті преступлєнія" посилає на розстріл,четвертування чи просто у холодну на пару днів :) у паші .як виглядає той "бан" за некропостінг-підняття старої старої гілочки з небуття.за таке тепер банять-писк останньої моди."з парижу" :D

Нет больше желания там тусить, честно. Про старые ветки в правилах ничего не написано.

Если вдруг разбанят напишу все что я думаю о такой " правде " и во что они превратили некогда элитную площадку для общения. И пусть банят опять, а они это сделают.

Link to comment
Share on other sites

Кому-то очень важно заныкать правду в пластах истории? Так можно проще тогда - темы возрастом в N дней автоматом закрывать, и в поиске ограничить глубину на те самые N дней.

не знаю.але треба знати-хочеш опертися на стару тему,не лінися і створи свою.десь так.......я особисто дивуюся.коли хтось лазить по темах навіть міцсячної давності.адже інфи там нема,а решту навіть не цікаво і рухати.події рухаються швидко і дай Бог сьогоднішні обсудити.ІМНО

Нет больше желания там тусить, честно. Про старые ветки в правилах ничего не написано.

Если вдруг разбанят напишу все что я думаю о такой " правде " и во что они превратили некогда элитную площадку для общения. И пусть банят опять, а они это сделают.

ти владика свого .просто завтра піди і глянь що змінилося.просто для галочки.

Link to comment
Share on other sites

я думаю,що не у всіх модерів є право останнього вистрілу-внесення в список.такий напевно просто призупиняє діяльність,а потім старшой чи колегія вже по "тяжесті преступлєнія" посилає на розстріл,четвертування чи просто у холодну на пару днів :) у паші .як виглядає той "бан" за некропостінг-підняття старої старої гілочки з небуття.за таке тепер банять-писк останньої моди."з парижу" :D

Та нема там ніяких модерів. Кнопка у трьох людей: Йож, Слав і Дрейк. Якщо когось з дописувачів пожаліють то прямо в адмінці міняють покарання. Це схоже на темний бан. Якись персональні конфлікти з кимось з трьох кнопковласників. Напиши в адмінку, вони почнуть ворушитися. Якщо то Дрецк таке зробила то можуть і змінити покарання.

Link to comment
Share on other sites

Та нема там ніяких модерів. Кнопка у трьох людей: Йож, Слав і Дрейк. Якщо когось з дописувачів пожаліють то прямо в адмінці міняють покарання. Це схоже на темний бан. Якись персональні конфлікти з кимось з трьох кнопковласників. Напиши в адмінку, вони почнуть ворушитися. Якщо то Дрецк таке зробила то можуть і змінити покарання.

Дрейк? ;o  вонаж на СУПі була.не думаю,але яка різниця.хто б не був мають право.форумчани там гості і повинні слідувати їх уставу.просто навіть з того,що не можливо з тим боротися :)  віртуальний світ де кулаками не помашеш.

Link to comment
Share on other sites

Ага. Загляну.

 

Осенью прошлого года такое уже было - пьяная ( или климакс? ) узбечка перебанила кучу народа ни за что, и меня в том числе. Когда стали разбираться был большой скандал на " фупе " и всех амнистировали.

 

Вот такая там " правда ", все зависит от ее настроения оказывается.

Link to comment
Share on other sites

Пффф. Ну иногда очень полезно бывает некоторым напомнить, какие  труселя флаги они носили некоторое время назад.

що то змінить? адже тільки твердолобі маразматики тримаються твердо за своє.в силу віку,психіки чи звички.про фанатиків чи юлькін мурашник не говорю-не хочу ображати наших :) вірних одній і лише одній.

Link to comment
Share on other sites

Кто такой Гетьман я не знаю, ни разу не видел его дописи, а вот в списке с пометкой " нiколи " там вижу Амирана - причина 4.9

 

Это как вообще? Напоминаю, что 4.9 это " У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор. ".

 

То есть вообще без причины. Класс!

Змінено користувачем General
Link to comment
Share on other sites

Кто такой Гетьман я не знаю, ни разу не видел его дописи, а вот в списке с пометкой " нiколи " там вижу Амирана - причина 4.9

 

Это как вообще? Напоминаю, что 4.9 это " У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор. ".

 

То есть вообще без причины. Класс!

 по тій статті ідуть персональні напади на модерів.або вже таке,що навіть правила не можуть описати.УНІКУМИ. :)

Link to comment
Share on other sites

по тій статті ідуть персональні напади на модерів.або вже таке,що навіть правила не можуть описати.УНІКУМИ. :)

Напады на модеров есть в списке правил.

 

А тут причина скорее всего что в Узбекистане вчера был какой то громкий праздник, была шумная пьянка с последствиями, из за которых у кого то сильно упало настроение. Что и привело к....

Змінено користувачем General
Link to comment
Share on other sites

Или это намек что я это не я? :)

Как я вчера еще писал на форуме если там за 2016й стоит " нiколи " ?

они просто обновили запись без обновления даты. Такое наблюдалось и раньше.

P.S. Банный лист - самая интересная тема на том форуме. Если заглядываю туда, то чаще всего этой темой и ограничиваюсь

Link to comment
Share on other sites

Кстати такое тоже у меня там было :)

Бан, потом что то типа " извините мы случайно " и разбан, а потом через пару дней опять бан по той же статье, хотя я эти дни ничего там не писал :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...