Перейти до змісту

Список БЮТ 2006


abandon

Recommended Posts

А тобі скільки хуйло платить за твої висери, 

бо всі знають, що ти у хуйла працюєш в ольгіно ...  :bluet:

 

Дєтішкам на молочишко хоч вистачає?

А всi - это хто? Леса, Янка, Слав и ещё несколько человек знают где и кем я работаю(по крайней мере от них я этого не скрывал, а кто такие эти всi?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 341
  • Created
  • Остання відповідь

Ну так ясно, погрози це так по-юлківські :) "Злочинна" хунта дозволяє себе поливати, розвелі панимаєш, демократію, уж Юля б попріжала к нагтю :weep:

Розумієте - от тому я проти Юлі і юльків, бо її влада була це Янукович налитий ботоксом, можливо гірше. Цензура і диктатура :pleasant:

Не дарма вона верещала проти повернення конституції 2005, з пониженням повноважень президента.

Какая неуловимая птичка :)
Link to comment
Share on other sites

А всi - это хто? Леса, Янка, Слав и ещё несколько человек знают где и кем я работаю(по крайней мере от них я этого не скрывал, а кто такие эти всi?

 

зобей.

бесполезно доказувать.

а есле культуру не будет брать - отключим газ. (с) 

Link to comment
Share on other sites

зобей.

бесполезно доказувать.

а есле культуру не будет брать - отключим газ. (с) 

А Лівсі ти не хочеш відключити  газ? 

БО Я ЙОГО ДЄТІШЕК НЕ ЧІПАВ!

Буде чіпати, буде отримувати по повній...

 

 

e: Список БЮТ 2006

snow_bird : 20 Лип 2017 - 19:33snapback.png

О, тут вже тяжку артилерію юлькі підтягли weep%20(1).gif

Давайте відразу ще й ядрьоні бонби - Аліє чи Коте, бо Дідусь один не впорається  :nose3: дуже великий об'єм копіпастити треба  :shuffle:

 

ЗІ Так що Юля таки мордяку ріхтує? Таміфлю ботоксом заливається?

Да нихто дидуся не подтягивал - его просто на фупе забананили, вот и будет вас до 1го сентября развлекать(детишечкам на молочко то надо...).  :)
Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а он никого не оскорбляет и не грубит  :pleasant:

А це що?

 

Да нихто дидуся не подтягивал - его просто на фупе забананили, вот и будет вас до 1го сентября развлекать(детишечкам на молочко то надо...). 

Я ЙОГО ДЄТІШЕК НЕ ЧІПАВ!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а в чем оскорбление дитёв-то? 

тебя подстёбует, типа как платного, но по дитям-то оскорблений нед. 

Ну якщо він платний підхуйлятник з ольгіно, то я до чого? 

 

Вор кричить Дєржитє вора! 

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну якщо він платний підхуйлятник з ольгіно, то я до чого? 

 

Замечу, это никакое не оскорбление. Просто подстебнул оппонента в ответ - типа как платного и вроде как ольгинского.

Получилась будто бы интеллигентная дискуссия, в рамках политики форума.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Юлія Тимошенко. Антологія маніпуляцій

Яка головна зброя цього мастодонта української політики у спілкуванні з електоратом.

 

Колись її порівнювали із Ангелою Меркель та ставили ледь не на одну дошку із “залізною леді” Маргарет Тетчер. Перша жінка прем’єр-міністр в історії України, одна із лідерів Помаранчевої революції, жертва репресій влади Януковича, потенційний кандидат у Президенти на виборах 2019 року та практично постійний резидент перевірок VoxCheck: з грудня 2015 року до нас в роботу потрапило близько сотні її цитат.

 

............

Підловити Тимошенко на брехні дуже тяжко. Вона гарно розуміється на багатьох темах та оперує коректними даними. Але майже завжди використовує це з користю для себе, маніпулюючи чи недоговорюючи всієї правди. З 92 її висловлювань лише в 25 випадках вона сказала неправду. Решта це маніпуляції, які ми знайшли в 40 випадках, в 17 це були перебільшення. Ще 10 разів вона говорила правду. Решта цитат – без вердикту або з кількома вердиктами, які ми не стали враховувати у статистиці.

 

image5-2.png

 

 

 

вся статья тут:https://voxukraine.org/2017/11/21/yuliya-timoshenko-antologiya-manipulyatsij/

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...