Перейти до змісту

Разоблачили Чебурека следующая координатор порохоботов Свэта Б ....))))


Recommended Posts

Якщо ви на мене киваєте, то я не Свєта, а Світлана, і нас  ніхто не плутає ) 

 https://rutube.ru/video/433261113290666323812646c2fe72d6/

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

о! 

Тепер знаю, чому в мене дитина питала ..."мамо, чому Ваш моні обляпаний з середини?"

а я ... " то мені мабуть, нечемні люди обплювали, лайном обкидали комент залишили"!

 

От намалюю тобі картіну маслом... :shuffle:

 

 

Кімната... сидять дописувачі за великим столом і ... хто свариться. хто воркує, хто просто спілкується....

коли чуємо за дверима  хтось гучно відригує, плює, голосно матюкається і на президента теж...

 

...ці звуки наближаються до дверей. Всі затамували подих... і тут... хтось з ноги вивалює двері так. що вони залишаються на одніх завісах і перед нами постає постать жінки. Вона голосно відригує і кричить нам..." ну. шо нє ждалі?"

ми бачимо вона у засмальцьованому халаті, на ногах погрисані собаками капці і .... СМОРІД.... СМОРІД заповнює нашу кімнати...

 

ми всі хто блює, хто просто бекає... і хтось промовляє " вотета БАБА!!!" А ще хтось ..."власне ...баба, а не ....!"

 

особа підходить до столу і харкає прямо на середину.... Ми з усіма гарнюнями вибігаєм в іншу кімнату.... сморід стоїть  ойойой.

 

...голосно відригуючи і  особа виходить через поламані двері, вигукуючи непристойні речі ... з бу-га-гааааааа...

:nose3:

 

 

хто такі ми ? )) давай ніки , або лікуйся йди довбо ) час вигаданих друзів ти вже переросла )

 

а образ затурканої курки в капцях ти напевно малювала дивлячись в люстерко ))) ти коли останній раз виходила з дому  далі віртуалу і своїх фантазій ?  :gigi: 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

слідкує з ким сплять військові вдови  Таня Чорновол і Ричкова.

оті курви вдови ?   :lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:  :lol2:

одна як мінімум заміж вискочила, інша так, на побігушках 

поцілуй пашинського в дупу ))

Link to comment
Share on other sites

Бачиш, лизяча тема тебе не покидає... :fp1:

 

ти слідкуєш за кожним моїм словом, пробуєш підражати мені ...

 

ти мені ето дєло брось! Я знаю, що я класна :shuffle: Але не для тебе  ....Я hetero. 

Правда. я класна? :D

 

Ти нічого не зрозуміла про Олю. тому і бачиш те. що хочеш бачити. а не те, що є насправді. :nose3:

ти кончена і хвора ) 

 

взагалі мені подобається ваша "ніжна" дружба ))))) знаєш хто голосніше всіх кричить бий підараса або лови злодія ? )) отож  ;)

Link to comment
Share on other sites

Это разоблачение оборотней в инете   а не обсуждение   Думаю Чебурек еще налил бы стакан чтобы тему  закрыть  мне кажется рано ..

 

там таких тем, якщо покопирсатися  ;) тому на дурку падає "ятроліл" )) є навіть люди які вірять

і в патріотизм його вірять, а в мене лише одне питання, де його діти вчаться і живуть ? от і весь патріотизм 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хто такі ми ? )) давай ніки , або лікуйся йди довбо ) час вигаданих друзів ти вже переросла )

 

а образ затурканої курки в капцях ти напевно малювала дивлячись в люстерко ))) ти коли останній раз виходила з дому  далі віртуалу і своїх фантазій ?  :gigi: 

Ой, та чьо ти образилася?

Ну, та ладно, ти себе ж впізнала, та й то вже добре!

 

hi

 

;-))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

оті курви вдови ? :lol2::lol2::lol2::weep::lol2:

одна як мінімум заміж вискочила, інша так, на побігушках

поцілуй пашинського в дупу ))

А ти знаєш що таке чоловіка на війну проводжати? І кожного разу при любому дзвінку мобілки обливатися холодним потом від страху?

Це ти забирала свого вбитого чоловіка і мусила впізнати його мертве знівечене тіло і катоване тіло?

Це ти мусила дітям сказати, що вони ніколи не побачать свого тата?

Це ти?

 

Не тобі судити цих жінок! А як вони живуть, це теж не твоє діло.

-------------------------------------

 

Ой, і любиш же ти пашинського цілувати в..... Ну то насолоджуйся

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

ти кончена і хвора )

 

взагалі мені подобається ваша "ніжна" дружба ))))) знаєш хто голосніше всіх кричить бий підараса або лови злодія ? )) отож ;)

У тебе тільки на це спрацьовує твій мозок.

 

Я ТОЧНО ЗНАЮ ЩО ТАКЕ КУГУТСТВО

ВОНО ТАК Шикарно МОЖЕ ВОПЛОЧУВАТИСЬ В ОДНІЙ ОСОБІ

 

Жгі їсчьо :-)))))))))))))))))))))))))

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Хоней,

ви якою мовою розмовляєте? цікаво просто

іноді а не розуміти можна то

 

Маю таке щастя розмовляти кількома мовами, рус яз не врахований, ним принципово не користуюсь, навіть коли звертаються до мене на "ньом", відповідь отримують українською або іноземною.

 

Чому було це питання?

Link to comment
Share on other sites

там таких тем, якщо покопирсатися  ;) тому на дурку падає "ятроліл" )) є навіть люди які вірять

і в патріотизм його вірять, а в мене лише одне питання, де його діти вчаться і живуть ? от і весь патріотизм 

Так у нас  "настоящий патриот "мечтает или свалить   из страны или  детей отправить на учебу за границу.  Это мы рабы режима  пашем и дома работаем  сутками  и еще  за  садом и огородом  успеваем   ухаживать..

Link to comment
Share on other sites

Ой, та чьо ти образилася?

Ну, та ладно, ти себе ж впізнала, та й то вже добре!

 

hi

 

;-))))))))))))

 

 

Тебе дурко ) тебе ))) саме так я і уявляла ) Тому що коли якось запитала гарного суботнього дня чим ти взагалі зайнята, ти щось пробулькотіло ніачьом і закрилось ) все твоє життя вигадані віртуальні "ми" і "дописувачі за великим столом "  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

А ти знаєш що таке чоловіка на війну проводжати? І кожного разу при любому дзвінку мобілки обливатися холодним потом від страху?

Це ти забирала свого вбитого чоловіка і мусила впізнати його мертве знівечене тіло і катоване тіло?

Це ти мусила дітям сказати, що вони ніколи не побачать свого тата?

Це ти?

 

Не тобі судити цих жінок! А як вони живуть, це теж не твоє діло.

-------------------------------------

 

Ой, і любиш же ти пашинського цілувати в..... Ну то насолоджуйся

 

Як провожати знаю, як забирали бачила , як діти ростуть без батька знаю, на відміну від тебе, віртуальної сопєрєжівальщіци , і ? 

А шотакоє ? Таню любиш, люби і Пашинського, а то в тебе тут читаю, а тут сільотку заварачіваю

 

апд. А ще лахудро, я знаю що таке слухати абонент не може прийняти ваш дзвінок, коли ви дружно, до гори  чєпчіки на параді кидаєте, хто в центрі Києва, хто біля екрану. Я багато чого знаю, і до речі не шкодую про це.

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Так у нас  "настоящий патриот "мечтает или свалить   из страны или  детей отправить на учебу за границу.  Это мы рабы режима  пашем и дома работаем  сутками  и еще  за  садом и огородом  успеваем   ухаживать..

 

Слав не мріє, він їх туди давно відправив, тепер розказує про покращення якого своїм дітям чомусь не хоче, чомусь ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У тебе тільки на це спрацьовує твій мозок.

 

Я ТОЧНО ЗНАЮ ЩО ТАКЕ КУГУТСТВО

ВОНО ТАК Шикарно МОЖЕ ВОПЛОЧУВАТИСЬ В ОДНІЙ ОСОБІ

 

Жгі їсчьо :-)))))))))))))))))))))))))

 

 

Я теж знаю, тільки воно може ще й в групі осіб "воплочуватися" , як приклад "благодійний фонд Крила Фенікса" друг улюбленої тобою веселої вдови. В далекому 2014 році, сєй валантьор з своєю маладою камандаю, парив мені тактичні окуляри втридорога, а його дружбан Андрюша з каптьорки, берці, "як для своїх" теж дорожче .

Тому я знаю і що таке кугутство, і що таке скотство, а ти жери- жери, не обльопайся, скоро як Чебурек будеш розказувати що то тролінг такий був , ага 

Link to comment
Share on other sites

Тебе дурко ) тебе ))) саме так я і уявляла ) Тому що коли якось запитала гарного суботнього дня чим ти взагалі зайнята, ти щось пробулькотіло ніачьом і закрилось ) все твоє життя вигадані віртуальні "ми" і "дописувачі за великим столом "  :pleasant:

ну от знов обідилась :nose3:

ну себе впізнала, та й годі, :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Як провожати знаю, як забирали бачила , як діти ростуть без батька знаю, на відміну від тебе, віртуальної сопєрєжівальщіци , і ? 

А шотакоє ? Таню любиш, люби і Пашинського, а то в тебе тут читаю, а тут сільотку заварачіваю

 

апд. А ще лахудро, я знаю що таке слухати абонент не може прийняти ваш дзвінок, коли ви дружно, до гори  чєпчіки на параді кидаєте, хто в центрі Києва, хто біля екрану. Я багато чого знаю, і до речі не шкодую про це.

ти давай, не стримуйся, ізригай тут нам свою  :pleasant: культуру і  :pleasant: інтелект

Link to comment
Share on other sites

Я теж знаю, тільки воно може ще й в групі осіб "воплочуватися" , як приклад "благодійний фонд Крила Фенікса" друг улюбленої тобою веселої вдови. В далекому 2014 році, сєй валантьор з своєю маладою камандаю, парив мені тактичні окуляри втридорога, а його дружбан Андрюша з каптьорки, берці, "як для своїх" теж дорожче .

Тому я знаю і що таке кугутство, і що таке скотство, а ти жери- жери, не обльопайся, скоро як Чебурек будеш розказувати що то тролінг такий був , ага 

з такою як ти  :pleasant: спілкуватись, одне задоволення

ти щось на довго пропадаєш, ти не пропадай бо без тебе скучно :nose3:

 

B-)

Link to comment
Share on other sites

 Все   что и требовалась доказать после моей  темы   на ФУПе произошло более  тщательное и полное  разоблачение  этого   ценителя  януковича и ватных  оленей     , после которого  Слав он же Чебурек   он же Бетонщик   из Тернополя   пропал  его ищет его  фало имитаторный  друг Турчинов даже тему создал .

cьогодні в 07:48
IP/Host: ---.net.hawetelekom.pl
Разбанен вроде. Чего сюда не идет?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...