Перейти до змісту

Калашников


mg42

Recommended Posts

Имею мнение, что Калашников - зиц-конструктор "автомата Калашникова", но не подобным "экспертам" что-то вякать, чтобы потом другие дятлы таскали подобную чушь по тырнэтам и телепередачам.

 

 

 

Борис Соколов: Я думаю, что главный миф – это то, что он создал автомат, который назван его именем. У любого зарубежного специалиста по истории стрелкового оружия, когда ему называют фамилию Михаила Калашникова – как автора оригинального автомата, это вызывает добродушную улыбку. Потому что они знают такой вид вооружения как штурмовую германскую винтовку 44-го года, выпущенную конструкторским бюро Хуго Шмайссера. Сходство чрезвычайно велико – под разный калибр. Собственно, у немцев – 7,92, а у нас – 7,62. Кроме того, у них затворный механизм отличается, он, в свою очередь, позаимствован у "Калашникова" из американской штурмовой винтовки Thompson, которая, кстати, по ленд-лизу не поставлялась, а немцам она была известна в качестве трофеев.

 

Какой феерический профан!

 

Штурмовой винтовки Томпсон не существует в природе. Был пистолет-пулемет Томпсона под пистолетный патрон калибра .45АСР, который поставлялся в СССР по Лендлизу в комплекте с американскими танками. На весь экипаж.

Совок крысил эти пистолет-пулеметы. Сейчас они массово продаются в хобби-магазинах в качестве массо-габаритных макетов.

Никакой затворный механизм оттуда позаимствованным не мог быть о слов "совсем" и "никогда", ибо это ПРИНЦИПИАЛЬНО разные механизмы. У Томпсона - стрельба с открытого свободного затвора с накалыванием капсюля этим же затвором, а у АК и СтГ44 - газоотвод с запиранием затвора и УСМ куркового типа.

 

Эксперты, блять!  :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Ну, механізм запирання ствола у них принципово різний: у Калаша - поворот затвора як у Гаранда, а у німця - перекос затвора, як у СКС. Тому саме СКС ближчий до німця. А, взагалі, перши зразки Калаша були зроблені ще до кінця війни, коли Гуго Шмайсера в совку ще не було.

Link to comment
Share on other sites

А про кацапский зашквар с памятником Уго Шмайсеру Калашникову было?  :gigi: ,

 

В Российском военно-историческом обществе, которое является заказчиком памятника оружейнику Михаилу Калашникову, заявили, что в ближайшее время чертеж немецкого автомата StG 44 уберут с барельефа.

 

http://img2.ntv.ru/home/news/20170922/kl13_vs.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А про кацапский зашквар с памятником Уго Шмайсеру Калашникову было?  :gigi: ,

 

В Российском военно-историческом обществе, которое является заказчиком памятника оружейнику Михаилу Калашникову, заявили, что в ближайшее время чертеж немецкого автомата StG 44 уберут с барельефа.

 

http://img2.ntv.ru/home/news/20170922/kl13_vs.jpg

 

Уже срезали болгаркой вчера

Link to comment
Share on other sites

Ну, механізм запирання ствола у них принципово різний: у Калаша - поворот затвора як у Гаранда, а у німця - перекос затвора, як у СКС. Тому саме СКС ближчий до німця. А, взагалі, перши зразки Калаша були зроблені ще до кінця війни, коли Гуго Шмайсера в совку ще не було.

 

я специально не заострял внимание на способе запирания. 

 

а по поводу образцов калаша до конца войны, тебя не затруднит показать фото?

Бо АК-46 (не 47) уж больно напоминает по СтГ-44

+===========================================================+

Мабуть креслення реального Калаша досі секретні, що почепили німця...

 

ты стебешься?

Link to comment
Share on other sites

я специально не заострял внимание на способе запирания. 

 

а по поводу образцов калаша до конца войны, тебя не затруднит показать фото?

Бо АК-46 (не 47) уж больно напоминает по СтГ-44

+==================================================================================+

Калашніков почав працювати над своїм мультуком як тільки зробили проміжний патрон, тобто з 1943-го.

Правда, він тоді був 7.62*41. Він сам колись казав (я чув по-радіо), що механізм запирання йому наказали взяти 

з Гаранда. А верхнє розташування газового двигуна він взяв з якогось чеха.  Розбирання ствольної коробки

на дві частини тоді було у моді, як у ДП-27 чи РПД-46.

 

 

ты стебешься?

+========================================================+

Звичайно! Кацаподовбням ліньки було шукати. Ось і почепили німця. 

Як і на багатьох постерах про війну показують Пантери та ФВ-190 як совкові.

Link to comment
Share on other sites

Это правда, или художественный вымысел?  :D

 

21687581_1556771291049129_73766911856804

+==============================================================================+

Дурня повна! Головні риси Калаша були зроблені ще до кінця війни. Це: запирання поворотом затвора та 

верхнє розташування газового двигуна. Ці інженерні рішення були не новими, тому була гарантія вдалої їх 

комбінації. Для надійності десь третина енергії витрачалася на відкат затворної рами. Що і призвело до 

головної вади Калаша - сильний удар в зад ствольної коробки, що й призводить до поганої кучності при

автоматичній стрільбі.

Вклад Гуго був у технологію виробництва: перші версії були із штампованю ствольною коробкою. Але брак при виготовлені такої версії був вище за 50%, тому і Гуго запропонував повернутися до кованих та фрезированих ствольних коробок. Це знизило брак до 1-2%. Десь наприкінці 50-х розвиток технології дозволив повернутися до штампованої ствольної коробки. Я стріляв з обох версій. Мені більш сподобалася фрезована - якось приємніше тримати в руках. Але мій Калаш 1965-го року має штамповану коробку.

Link to comment
Share on other sites

:weep:

+============================================================+

Угу. Дурня. Повна. Бо алкші не зробили-б те, чим ми користуємося й досі.

Ядерний реактор, зроблений такими-ж "алкашами" ще у 1946-му стоїть і досі. 

Хоча зовнішні бетонні стіни вже розвалюються, але сам реактор та усе його 

"обрамлення" працює й досі. Я там, в м.Дубна (ОИЯИ -Объединенный

Институт Ядерных Исследований) працював з 1993-го до 1999 року. 

І мав можливість та достанньо цікавості полазити всюди.

Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

Угу. Дурня. Повна. Бо алкші не зробили-б те, чим ми користуємося й досі.

Ядерний реактор, зроблений такими-ж "алкашами" ще у 1946-му стоїть і досі. 

Хоча зовнішні бетонні стіни вже розвалюються, але сам реактор та усе його 

"обрамлення" працює й досі. Я там, в м.Дубна (ОИЯИ -Объединенный

Институт Ядерных Исследований) працював з 1993-го до 1999 року. 

І мав можливість та достанньо цікавості полазити всюди.

Це дуже цікава інформація.

Будь ласка, роскажіть докладніше про реактор.

Якого він був типу? Саме в Дубні?

Бо у мене до тепер була тільки інформація про початок будівництва об"єкту на місці теперішньої Дубни (раніше там було просто болото) в 48-му році.

До 51го там пустили "синхроциклотрон". Це не реактор, в класичному розумінні.

А таки перший реактор там в Дубні був пущений в 60-му. Реактор дослідницький. На швидких нейтронах. В эксплуатації на цей вечір таких 2.

Обидва в росії. Ви ними користуєтесь?

Було б цікаво.

 

Також трохи докладніше про "головні риси калашнікова ще до кінця війни". Розробка саме Михайла Калашнікова? Може якісь документи є?

Дякую.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це дуже цікава інформація.

Будь ласка, роскажіть докладніше про реактор.

 

 

Якого він був типу? Саме в Дубні?

Бо у мене до тепер була тільки інформація про початок будівництва об"єкту на місці теперішньої Дубни (раніше там було просто болото) в 48-му році.

До 51го там пустили "синхроциклотрон". Це не реактор, в класичному розумінні.

А таки перший реактор там в Дубні був пущений в 60-му. Реактор дослідницький. На швидких нейтронах. В эксплуатації на цей вечір таких 2.

Обидва в росії. Ви ними користуєтесь?

Було б цікаво.

 

 

 

Також трохи докладніше про "головні риси калашнікова ще до кінця війни". Розробка саме Михайла Калашнікова? Може якісь документи є?

Дякую.

Що я бачу? Схоже постріляка vkhavr2 нарешті нарвався?

 

nte04Id.gif

Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites

Що я бачу? Схоже постріляка vkhavr2 нарешті нарвався?

 

nte04Id.gif

Невідаю про що Ви говорите, пане Кость.

Щанований vkhavr2 надав вельми цікаву для мене, та й міркую для багатьох, інформацію.

От я й розпитую з метою знати трохи більше правди від досвідчених, мудрих, поважних, порядних, неупереджених і звісно чесних людей. 

Нє?

Змінено користувачем Saaber
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це дуже цікава інформація.

Будь ласка, роскажіть докладніше про реактор.

Якого він був типу? Саме в Дубні?

Бо у мене до тепер була тільки інформація про початок будівництва об"єкту на місці теперішньої Дубни (раніше там було просто болото) в 48-му році.

До 51го там пустили "синхроциклотрон". Це не реактор, в класичному розумінні.

А таки перший реактор там в Дубні був пущений в 60-му. Реактор дослідницький. На швидких нейтронах. В эксплуатації на цей вечір таких 2.

Обидва в росії. Ви ними користуєтесь?

Було б цікаво.

 

Також трохи докладніше про "головні риси калашнікова ще до кінця війни". Розробка саме Михайла Калашнікова? Може якісь документи є?

Дякую.

+=================================================================+

Болота, як такого, на місті Дубни, не було. Там сосновий ліс на піску. 

Реактор звичайний, із графітом у якості наповнення. Запущений саме у 1946-му. 

Тоді ще совок зробив заяву що тайни ядерної зброї вже нема. А реакторів там 

 багато. Я, особисто, використовував реактор ИБР-2 (исследовательский бьістронейтронньій реактор на 2Мватт).

Фактично - це ядерна бомба багаторазової дії. У об"єм з півтора відра напхано 80 кг плутонію у вигляді диоксиду, 

охолодження - рідкий натрій (22.5 тон). Поряд з активною зоною обертається дзеркало для нейтронів з чистого нікелю. 

регулюючими стрижнями добиваються, що при проходженні площини нікілеєвого дзеркала перед активною зоною 

утворюється надкритична маса і починається ядерна реакція. Дзеркало відходить - реакція припиняється. 

І так 5 раз на секунду. В імпульсі - потужність реактора 4000 МВатт. Використовується у якості імпульсного джерела нейтронів.

Я працював на приладі КДСОГ-ПР та НЕРА, що були зроблені поляками для вимірів непружного розсіяння нейтронів. 

Там був ще більш старий імпульсний реактор ИБР-30, що мав потужність 30 КВатт та повітряне охолодження. 

Реактор ИБР-2 мав найвищу в світі кількість нейтронів в імпульсі.  Я міряв спектри непружного розсіяння нейтронів 

та розробив програми для квантовохімічних розрахунків таких спектрів.

 

Пи.Си. В Дубні був (а може ще є) завод з виготовлення ракет класу повітря-повітря, на яке у 50-х перевели частину робітників із завода з виробництва Калашів. У 90-х частина з них працювала в ОИЯИ, де ще платили гроші. І ми часто сиділи у ночних змінах за чашками з чаєм...

А фотки першого Калаша 1942-го року із затвором та газовим поршнем 1942-го року виготовлення під набій 7.62*25 я бачив там же, в Дубні. Саме після цього Калашникова забрали в розробку зброї.

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що я бачу? Схоже постріляка vkhavr2 нарешті нарвався?

 

nte04Id.gif

+====================================================++

Читай, якщо здатен зрозуміти...

ура, сратчь, сратчь!  X(

+=======================+

Нєдождетеси!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ядерний реактор, зроблений такими-ж "алкашами" ще у 1946-му стоїть і досі. Хоча зовнішні бетонні стіни вже розвалюються, але сам реактор та усе його "обрамлення" працює й досі. Я там, в м.Дубна

1) Первый ядерный реактор в СССР находится не в Дубне а тут: http://old.wikimapia.org/#lat=55.7961&lon=37.4788&z=17&l=0&m=b&v=8

2) Он уже не работает.

Link to comment
Share on other sites

А фотки першого Калаша 1942-го року із затвором та газовим поршнем 1942-го року виготовлення під набій 7.62*25 я бачив там же, в Дубні. Саме після цього Калашникова забрали в розробку зброї.

 

 

То мабуть був Mkb42, розробку концепції якого Шмайсер почав ще 1938 року.

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/StG_44#MKb_42

 

 Maschinenkarabiner 1942 (MKb 42, literally "machine carbine")

 

 

220px-Mkb_42W_%28Walther%29.jpg

 

MKb 42

220px-Haenel_Mkb_42%28H%29.jpg
The early Haenel MKb 42(H), the precursor to the MP 43/44. This example belongs to the Springfield Armory National Historic Site.
220px-Mkb_42W_%28Walther%29.jpg
MKb 42W (Walther)

Contracts for rifles firing the 7.92×33mm[3] round were sent to both Walther and Haenel (whose design group was headed by Hugo Schmeisser), who were asked to submit prototype weapons under the name Maschinenkarabiner 1942 (MKb 42, literally "machine carbine"). Both designs were similar, using a gas-operated action, with both semi-automatic and fully automatic firing modes.

In December 1940, a prototype rifle from Haenel and Walther was tested by the HWA at Kummersdorf. It had multiple jams, several barrels bulged, and one had a catastrophic failure. Testers blamed the results on poor quality ammunition. In February 1942, 10 million 7.92 mm rounds were ordered for field testing. On 9 July 1942, field and comparative tests were conducted with the ammunition and Haenel MKb 42(H) rifle. 3,654 shots were fired; 11 cases were separated, 67 rounds were duds (56 fired on second trial), and many other rounds stovepipe jammed. Failures were blamed on the prototype stage of the weapon's design.[14]

Змінено користувачем Vitalik
Link to comment
Share on other sites

То мабуть був Mkb42, розробку концепції якого Шмайсер почав ще 1938 року.

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/StG_44#MKb_42

 

 Maschinenkarabiner 1942 (MKb 42, literally "machine carbine")

 

 

220px-Mkb_42W_%28Walther%29.jpg

 

MKb 42

220px-Haenel_Mkb_42%28H%29.jpg
The early Haenel MKb 42(H), the precursor to the MP 43/44. This example belongs to the Springfield Armory National Historic Site.
220px-Mkb_42W_%28Walther%29.jpg
MKb 42W (Walther)

Contracts for rifles firing the 7.92×33mm[3] round were sent to both Walther and Haenel (whose design group was headed by Hugo Schmeisser), who were asked to submit prototype weapons under the name Maschinenkarabiner 1942 (MKb 42, literally "machine carbine"). Both designs were similar, using a gas-operated action, with both semi-automatic and fully automatic firing modes.

In December 1940, a prototype rifle from Haenel and Walther was tested by the HWA at Kummersdorf. It had multiple jams, several barrels bulged, and one had a catastrophic failure. Testers blamed the results on poor quality ammunition. In February 1942, 10 million 7.92 mm rounds were ordered for field testing. On 9 July 1942, field and comparative tests were conducted with the ammunition and Haenel MKb 42(H) rifle. 3,654 shots were fired; 11 cases were separated, 67 rounds were duds (56 fired on second trial), and many other rounds stovepipe jammed. Failures were blamed on the prototype stage of the weapon's design.[14]

+=================================================================================+

Угу! І Гуго люб"язно поділився своїми нароботками із ст.сержантом Калашніковим на початку 1942-го...

Link to comment
Share on other sites

+=================================================================================+

Угу! І Гуго люб"язно поділився своїми нароботками із ст.сержантом Калашніковим на початку 1942-го...

 

"А фотки першого Калаша 1942-го року із затвором та газовим поршнем 1942-го року виготовлення під набій 7.62*25 я бачив там же, в Дубні. Саме після цього Калашникова забрали в розробку зброї."

 

 

Та угу чи не угу, але якщо вірити анекдотам кацапів про "впєрєді планєті", то можна думати, що й ракету вони придумали, чи ядерну бомбу та ін.

Link to comment
Share on other sites

"А фотки першого Калаша 1942-го року із затвором та газовим поршнем 1942-го року виготовлення під набій 7.62*25 я бачив там же, в Дубні. Саме після цього Калашникова забрали в розробку зброї."

 

 

Та угу чи не угу, але якщо вірити анекдотам кацапів про "впєрєді планєті", то можна думати, що й ракету вони придумали, чи ядерну бомбу та ін.

+===============================================================================+

Бо треба дивитися не на кацапські побрехеньки, а на реальні справи. Казати та писати що кацапи -

суцільна п"янь, це така-ж дурня що українець не проживе й дня без пляшки оковитої... 

Недооцінка ворога - це прямий шлях до поразки.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Болота, як такого, на місті Дубни, не було. Там сосновий ліс на піску. 

Реактор звичайний, із графітом у якості наповнення. Запущений саме у 1946-му. 

 

 

А фотки першого Калаша 1942-го року із затвором та газовим поршнем 1942-го року виготовлення під набій 7.62*25 я бачив там же, в Дубні. Саме після цього Калашникова забрали в розробку зброї.

 

От трясця. Знову москалі все збрехали.

 

Как-то летом 1948 года Игорь Васильевич Курчатов (мы звали его И.В.) пригласил меня к себе домой..... и сообщил, что вышло решение правительства о создании филиала его института, базовой установкой которого будет крупный ускоритель — синхроциклотрон.

В начале 49-го строители передали нам лабораторный корпус, научные сотрудники уже могли разместиться в нем со своей аппаратурой.... И строительство городка шло довольно быстрыми темпами....

Все, о чем я здесь рассказал, было только прологом к эпопее, которая вместила в себя множество событий. Главное было впереди — сборка в целом, наладка и пуск нашего ускорителя — первенца Дубны, города, который еще не появился на картах. http://nuweb.jinr.ru/ru/11/21.html

А виявляється там вже 3 роки працював звичайний реактор...... А курчатовська лабораторія в Москві то розводняк мерикаців.

 

І про Калашнікова в вікі брешуть гади. Показують якийсь пістолет-кулемет дуже подібний на ППС-ППШ, які в свою чергу чомусь дуже подібні на Суомі....

Ба, як воно буває. Хлопака з алтайського глухого села, з освітою 7 класів, придумав в шпиталі кращий в світі масовий автомат. А Хуго і коло 180 німаків - іженерів і технологів кращих спеців в матеріалознавстві, опорі матеріалів, кінематиці, балістиці..., просто 5 років прали шкарпетки Міськові в Іжевську.

От так вік живи, вік учись. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От трясця. Знову москалі все збрехали.

А виявляється там вже 3 роки працював звичайний реактор...... А курчатовська лабораторія в Москві то розводняк мерикаців.

 

І про Калашнікова в вікі брешуть гади. Показують якийсь пістолет-кулемет дуже подібний на ППС-ППШ, які в свою чергу чомусь дуже подібні на Суомі....

Ба, як воно буває. Хлопака з алтайського глухого села, з освітою 7 класів, придумав в шпиталі кращий в світі масовий автомат. А Хуго і коло 180 німаків - іженерів і технологів кращих спеців в матеріалознавстві, опорі матеріалів, кінематиці, балістиці..., просто 5 років прали шкарпетки Міськові в Іжевську.

От так вік живи, вік учись. 

+==================================================================+

Дубну будували починаючи з 1944-го полонені німці. І робили це до середини 50-х.

Стосовно схожесті ППШ-ППС на Суомі, той Суомі дуже схожий на перші моделі Шмайсера 18-го та 20-х років.

Бо принцип дії визначає зовнішній вигляд.

Головні конструктивні особливості майбутнього Калаша були визначені ще ДО приїзду Гуго і Ко, 

Тому їх НЕ МОЖНА вважати розробниками конструкції.

Є чим заперечити по-суті???

Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Дубну будували починаючи з 1944-го полонені німці. І робили це до середини 50-х.

Стосовно схожесті ППШ-ППС на Суомі, той Суомі дуже схожий на перші моделі Шмайсера 18-го та 20-х років.

Бо принцип дії визначає зовнішній вигляд.

Головні конструктивні особливості майбутнього Калаша були визначені ще ДО приїзду Гуго і Ко, 

Тому їх НЕ МОЖНА вважати розробниками конструкції.

Є чим заперечити по-суті???

Та як можна Вам заперечити!?

Тепер буду знати Правду. А то так дурнем і помер би.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та як можна Вам заперечити!?

Тепер буду знати Правду. А то так дурнем і помер би.

не спорили бы Вы с паном профессором

у него в огороде толи пять, то ли десять серпаров закопано

не ровен час, осерчает

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...